"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =

№2 вiд 10 січня 2007 р.

 • У всьому у цій історії були винні... колготки. Але після нападу трьом 17-річним юнакам їх вже не довелось нести на іменини до подружки, як це свого часу зробили із пустим горщиком і кулькою, яка лопнула, Вінні та П'ятачок. Бо до початку свята, увірвавшись у будинок однієї з родин, що проживає на Старому місті, хлопці так розжились, що їм було за що погуляти.


 • Вінницька школа-гімназія № 30 нещодавно відсвяткувала своє 45-річчя. Це єдина школа у місті, названа на честь відомого українського Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.

 • До редакції «Молодіжної газети» звернулись стурбовані батьки однієї з вінницьких шкіл. Там в одному класі роздали листівки з текстом: «Шановні батьки! Просимо вас терміново здати 50 гривень на придбання подарунків вчителям (на Новий рік, 23 лютого, 8 Березня). Батьківський комітет».

 • «У минулому номері «Молодіжки» було опубліковано статтю «Забирайся назад у свою «забичану» школу!» — скандував на перерві проти «новенького» увесь 6-А елітної школи-ліцею». Мене, матір, котра пережила свого часу подібне зі своєю дитиною, дуже вразив цей матеріал.

 • Я не так давно закінчила школу. Але ті історії, які трапляються зі школярами зараз, шокують мене. Звідки у сучасній школі береться стільки насильства та жорстокості?..

 • Усі дороги ведуть до Риму... Вінничанка Ліда Оболенська, до речі, випускниця школи №1, з дитинства знала про це і завжди мріяла навчатися у цьому історичному місті.

 • Напередодні Нового року у Вінницькому транспортному коледжі пройшов конкурс «Танці з викладачами».

 • «Здрастуй, «МіГ»! Пишу, аби позбавитися бруду, якого набралася під час «спілкування» з так званими друзями-однолітками.

 • «Не всім у дитинстві казки читає... МАМА». Дітям, котрі живуть у Ситковецькому будинку-інтернаті, їх точно читає не мама, та й чи читають казки їм взагалі... З метою придбання дитячих книжок для вихованців інтернату громадська коаліція «Подільський майдан» провела благодійний музичний фестиваль — «Муз-ентропія».

 • Грудневий номер журналу «Мадемуазель» вийшов із дуже симпатичною дівчинкою на обкладинці, і їй був присвячений цілий розворот номера. Ця дівчина ніхто інша, як вінничанка Настя Шамрай!

 • Напередодні новорічних та різдвяних свят найкращих спортсменів, тренерів та меценатів Вінниці нагородили. Як зазначив мер міста Володимир Гройсман, вони зробили немало для того, щоб Вінницю знали у всьому світі.

 • «Олег и Таня встречались восемь месяцев. Потом девушка поняла, что молодой человек ей просто надоел. Одно и то же каждый день: по утрам sms с пожеланиями удачного дня, по вечерам – телефонные длинные разговоры. Выходные и праздники проводили вместе: в кино вдвоем, на дискотеку с друзьями, на пикник с однокурсниками.

 • «Я зустрічаюсь з одруженим чоловіком... Ще в юності казала собі, що ніколи цього не зроблю, не зможу дозволити влізати в чужі стосунки, відбирати у когось батька та чоловіка. Але все сталось само собою... Ми зустрілись поглядами і одразу закохались. Це була не просто пристрасть, а справжнє кохання... про такі почуття кажуть: раз і назавжди.

 • «Як постійний читач «Молодіжки» я помітив, що у багатьох номерах жінки мають дуже велику образу на чоловіків, що ті поводяться з ними не по-джентльменськи. Одним словом, вони готові на все, а чоловікам наплювати на їхню любов, їм аби переспати.

 • «Мені доведеться екстерном закінчити цю школу життя. Ніхто не думав, що моє серце протягне так довго. Але ми з ним домовилися… Домовилися, що я маю право на останнє бажання.

 • «Чеширського пса» ще можна назвати «песиком». Адже цей гурт сформувався тільки у вересні цього року, але вже голосно заявив про себе на благодійному концерті до Дня святого Миколая.

 • «Эту историю мне рассказала женщина, которая со своим очаровательным ребенком была моей попутчицей несколько часов. Эта история произошла с ней в начале 90-х.

 • «Любий ІА, вітаю тебе з днем народження! Бажаю щастя в особистому житті, Пух» - цю нехитру формулу привітання давно із успіхом експлуатують усі. Але це вже не оригінально і не свіжо. Особливо, якщо вітаєш кохану людину з днем народження чи Новим роком. Можна переодягтися у костюм Мікі-Мауса та цілий день співати пісні. Та прогресивні вінничани вибирають інший спосіб, вони замовляють… біг-борди та сіті-лайти.

 • Традиція відзначати старий Новий рік у ніч із 13 на 14 січня виникла після 1918 року, коли було введено нове літочислення. Колись цей день припадав на 1 січня й називався днем Василя. Для дівчат день Василя був досить важливим, вважали, що ворожіння у цей день завжди збуваються і що б не вийшло — так і буде. На день Василя відбувалися й народні обряди свята. Зі слів пісень і голосінь можна дізнатися, що назва цього свята — авсень (або — овсень, усень, таусень, говсень). Що символізувало це свято, сказати важко. Залишилося від нього три обряди — варіння каші, засівання зерен й обряд ходіння по будинках.

 • Першою несподіванкою 2007 року стало те, що Вінниця більше не матиме своєї «Королеви». Її замінили на... «Міс». Головний конкурс краси повертається до старої назви. Тож, красуні Вінниці, активізуйтеся, бо підготовка вже іде повним ходом. Відбірковий тур відбудеться 19 січня о 17.00 у міському Палаці мистецтв.

 • Напередодні Нового року кожна дитина вірить у казку. Малята пишуть листи Діду Морозу та просять про подарунки. Хтось з них просить іграшкову машинку з пультом управління, хтось – велосипед, хтось – щоб мама бувала частіше вдома, а хтось – щоб бабуся на Новий рік подарувала багато солодощів.

 • Коли на виховній годині, яку Ніна Романівна присвятила питанням профорієнтації, 14-річний Максим сказав такі слова, його однокласники... Ні, вони не засуджували хлопця. Навпаки, підтримали.

 • 9 шкіл з різних регіонів України зібрали більше 10 тонн макулатури кожна у турнірі із «Макулатурингу». Серед них – Вінницька СЗОШ №6. Більше двох тонн макулатури зібрали учні 7-го класу села Глибочок Вінницької області. У особистому заліку відзначився Василь Шульган зі смт Гостоміль, який зібрав майже тонну макулатури.

 • З кожним роком на розвиток української культури виділяється все менше коштів та уваги. Але так ми можемо і зовсім її втратити. Це вирішили виправити працівники Українського арт-порталу «Молода література». Протягом 2007 року у Києві відбудуться 24 засідання літературної студії «Молода література», у яких візьмуть участь як молоді літератори з усієї України, так і відомі українські поети й письменники.

 • Вінничани найкраще жартують... Це довели хлопці з команди КВН «Вінницькі перці», які 13 грудня у Києві вибороли звання чемпіонів Вищої української ліги (ВУЛ). Ще з чвертьфіналу «Вінницькі перці» проходили у наступний тур з максимально високим результатом. Глядачі та прихильники кмітливих і винахідливих почали подейкувати, що «перці», ніби ковток свіжого повітря, увірвались у «кавеенівський» простір і стали чемпіонами. А фішкою наших чемпіонів, беззаперечно, є розминка, яка завжди приносила високі бали.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть