"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
"ДЕВУШКИ, ВЫ ЧТО, РЕШИЛИ ВО ВЗРОСЛЫХ ПОИГРАТЬ? А зря. Невинность - это модно!"

№6 вiд 7 березня 2007 р.

 • - Уявляєте, — розповідала Ольга у редакції нашої газети, — піймала кавалера своєї молодшої сестри на крадіжці. Вкрав, сволота, мій золотий перстень. У нього, бач, грошей не було, аби купити малій подарунок на День святого Валентина...

 • Не так давно в Україні був створений клуб Шевченків, який поєднує людей з цим суто українським прізвищем. Адже, як стверджують астрологи, воно має неабияку карму — носії прізвища приречені на успіх. Саме це і доводить вінницька родина Шевченків.

 • До редакції прийшла 15-річна Сніжана, учениця ПТУ-19, і розповіла таку історію.

 • «Надо многое успеть: закончить университет, например. Увидеть много закатов и рассветов и это необыкновенное небо синего цвета. Надо еще успеть сказать много раз «люблю» моим любимым друзьям. Отправить родителей в какое-нибудь путешествие. Пожить одной подольше, чем месяц. И с кем-то тоже подольше, чем месяц…

 • Ім’я Олександра Очеретного досить відоме в Україні. Це і не дивно, адже креативність його мислення та гармонійне поєднання ідей на практиці привели Сашка не лише на всеукраїнський подіум, але й на закордонний. Нещодавно він повернувся зі столиці Великобританії, де проходив Тиждень лондонської моди.

 • Алла (з етичних міркувань ім’я змінено) – студентка одного з вінницьких вузів. І за сумісництвом – стриптизерка. Дівчина танцює у клубі і таким чином заробляє гроші вже більше півроку. «Роботу за спеціальністю знайти важко. А тут заробіток непоганий...», – каже дівчина. Тих грошей, які дають їй батьки на кишенькові витрати, не вистачає. І вони, ясна річ, не в курсі, ким працює їхня донька.

 • Відома Клара Цеткін залишила нам у спадок жіноче свято – 8-е Березня. У цей день чоловіки звільняють жінок від домашніх обов’язків, дарують квіти, стоять біля плити. Це все чудово. Але фраза «мовчи, жінко, твій день – 8 Березня» вже давно стала крилатою і ріже слух... Чому жінка має бути жінкою лише один раз на рік? Чи не є це свято архаїчним? Чи усвідомлює українська жінка себе особистістю? Про це наша розмова з Тетяною Міхновець.

 • «Кажуть, що люди мають по кілька життів. У наступному я хочу бути блондинкою...

 • Якось я почула, як 15-річна дівчинка сказала, що секс зближує людей... і вона хоче цим зайнятись, щоб бути ближчою до свого хлопця. Здивувало не те, що дівчина висловилась про сексуальне зближення, а те, що вона каже про це у 15 років. Вона гадає, що ранній секс — це корисно... але чи так це насправді?

 • «У минулому номері «Молодіжки» прочитала статтю «Вийшла заміж по розрахунку і це зруйнувало мені життя». Чомусь завжди, коли йдеться про вигідне заміжжя, то говорять лише про дівчат, які продаються багатим женихам. І ніхто ніколи не говорить про чоловічий розрахунок. Адже нерідко батьки заможних дівчаток не можуть протистояти вибору доньки.

 • «Что значит, ты меня бросаешь? — спросила Аля у своего парня и вопросительно посмотрела на него.

 • «Недавно я просматривала свой альбом и нашла несколько интересных фото. Одно из них — мой тринадцатый день рождения. Еще дети, так сказать, начинающие тинэйджеры, но уже личности. Прошло три с половиной года и что я вижу? Все эти личности кардинально изменили свои жизни и изменились сами. Ладно, если курят и балуются спиртным. Но если девочки, которым тогда было одиннадцать-двенадцать лет, сейчас вовсю живут взрослой жизнью, по-моему, перебор.

 • У минулому номері газети «МіГ» ми підбили підсумки конкурсу освідчень та визначили переможців. Ними стали вінничани Сергій та Олена Хімічі, які 28 років разом, і Альона та Віталій Кисиленки, які одружені лише півроку.

 • Сніжана ніколи не хапала зірок з неба. Ну, ледача була дівчина, чого приховувати, зате… вродлива. Мабуть, тому, замість навчатися в інституті, розважалася. Нічні бари, дискотеки, побачення… Не зогледілася наша «попрыгунья-стрекоза», як настав час сесії. Один іспит «провалила», інший. Купу заліків не склала. Словом, у деканаті постало питання про її відрахування з вузу через академзаборгованість.

 • Кажуть, що 12-річна Світлана Бичкова, яка здобула перше місце у грі «Інтелектуальний ринг», не могла не стати першою. Адже по генах дівчинці передалась працьовитість, цілеспрямованість та цікавість до всього.

 • Тільки травма коліна не дозволила нашій іменитій спортсменці-самбістці Тамарі Карапетян взяти «золото» на Кубку світу пам’яті Олександра Харламова, засновника цього популярного виду спорту – самооборони без зброї. У змаганнях першого етапу Кубка, який проходив у кінці лютого у столиці Росії, вона зайняла друге призове місце у категорії до 48 кг.

 • Наталка Махіборода народилася у Калинівці 21 рік тому. Через хворобу ДЦП дівчина навчалась вдома, приходили вчителі з Калинівської школи №2. Закінчила 9 класів і з того часу – вдома. А з 1999 року Наталка почала писати вірші. У 2002,

 • «Хочу скористатись нагодою і висловити думку стосовно статті читачки «Забирайся назад у свою «забичану» школу!», яка була надрукована в останньому випуску 2006 р. Коли прочитала її, стало дуже боляче. Адже дійсно шкода мені тих людей, які мають погорду думку щодо усіх інших, які їх оточують.

 • Акцію «Одна копійка» започаткували студенти, які об’єднались у вінницький обласний благодійний фонд «Бригантина».

 • «Я сучасна молода жінка. У мене престижна робота, непогана зарплата, сильний характер. Все добре.

 • «Дорога Оленочко! Прочитала статтю в газеті «33-й канал» «Нянька моєї дитини хоче зайняти моє місце» і я не можу не відгукнутися на цей лист. Ось яка моя порада тобі: гони цю безсоромну жінку в три шиї. Як можеш, борися за свою сім’ю. Адже якщо у житті не буде твого чоловіка – друзів буде багато. А дитині ти батька ніколи не знайдеш.

 • «Шановна редакціє газети «33-й канал»! Звертаються до вас студенти спеціальності «правознавство» одного із вінницьких приватних вузів. Причиною, що спонукала написати листа, стало свавілля керівництва нашого вузу.

 • «Скільки б ми не говорили слово «халва», але від цього у роті солодко не стане. Ось вже скільки часу ми говоримо про те, що українська мова є калинова, солов’їна, державна, рідна, материнська і т.д., але в державних установах, торгівлі, сфері послуг і просто на вулиці все ж таки більше звучить російська мова. І це у місті Вінниці, центрі України!

 • Журнал «Фокус» оголосив рейтинг найзавидніших женихів та наречених. Отож, хто з українських VIP-молодих людей увійшов до списку найбажаніших женихів та наречених. До речі, критерії, за якими відбирали у список найкращих – гроші, освіта та зовнішність. Із 70 претендентів на роль завидних відібрали лише 30: 15 женихів та 15 наречених. Усім їм до 35 років, ніхто з них ніколи не був у шлюбі та неодружений на даний момент.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть