"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
"ЖИТТЯ ЯСКРАВЕ!!!" - таким був девіз організатора вінницького флешмобу Володимира Федорука

№7 вiд 21 березня 2007 р.

 • «Я довго вагалась, чи написати, але з роками те, що колись зробила, постійно мене переслідує. Мені тоді було 20 років, ми зустрічались із хлопцем, між нами були хороші стосунки, які тримались на довірі та взаєморозумінні. Але коли я завагітніла, мені чомусь здалось, що є речі важливіші за цю дитину. У мене почалось щось на зразок паніки.


 • Сьогодні у нашій газеті дебютує рубрика «Урок із життя». У ній ми проситимемо досвідчених та мудрих людей ділитись найпам'ятнішими сторінками зі свого життя.

 • «Батьки мого однокласника (вони люди заможні, мають власний бізнес) платять синові за гарні оцінки. За кожних 12 балів Сашко отримує 10 грн. Таким чином, з початку року він «заробив» собі на МР-3-плеєр.

 • «Від сесії до сесії живуть студенти весело, а сесія лише двічі на рік. За таким принципом живуть чимало студентів. Безтурботні роки пролітають дуже весело та швидко, і таким учням для того, щоб здати сесію, потрібні не стільки знання, як вміння… домовитися.

 • Після публікації в одному з попередніх номерів «Молодіжки» матеріалу «Учителька обізвала старшокласниць «хвойдами» у редакцію зателефонували студенти одного з вінницьких ВНЗ. «Ми знаємо рецепт, — сказали, — як навчити таких «педагогів» поважати учнів». І розповіли випадок, який стався у їхньому навчальному закладі.

 • Для випускників зараз розпочалася гаряча пора: серед розмаїття навчальних закладів та професій необхідно обрати саме «свій» заклад. І щоб познайомити абітурієнтів зі своєю роботою та розказати про переваги, вищі навчальні заклади проводять «Дні відкритих дверей». Такий захід відбувся і у стінах торговельно-економічного університету. Бажаючих познайомитися з роботою закладу актова зала не вміщала. Цей університет працює вже 40 років і є одним з найбільших на Вінниччині.

 • Чоловік, якому власний син сказав таку фразу, заможний вінничанин, прийшов із цим до священика. Він розповів, що у них цілком забезпечена родина і тому він спроможний купити синові сучасний комп'ютер. Але коли він помітив, як манія гри на ньому зомбує його сина, спочатку почав обмежувати години, проведені сином за комп'ютером. А потім взагалі пригрозив, що забере комп'ютер.

 • Програма «Студентське життя-2007» — перший проект, присвячений студентському дозвіллю. Саме завдяки цій програмі вінницькі студенти зможуть самореалізуватися. Адже проект розробляли не чиновники, а студентські лідери вінницьких університетів.

 • «Як же мені набридли наші чоловіки! Не знаю, може, мені траплялися такі, але останнім часом я все більше переконуюся у тому, що необхідно звертатися у шлюбне агентство і виходити заміж за якогось іспанця, німця, англійця чи голландця і їхати звідси світ за очі…

 • Один із класиків сказав: «Брехня — це майстерно загримована неправда. І від того, настільки правильно і творчо буде використано цей грим, залежить її краса і величність». Впевнена, що не існує такої людини, котра жодного разу в житті не використовувала обман і неправдиве слово.

 • «Если бы меня спросили о возрасте, я бы ответила, что мне восемьдесят два дня. Не было бы — а есть, ведь я жива и иду по жизни прямо. Ничего не сможет уменьшить мой возраст и вряд ли что-то прибавит. А жизнь длиной восемьдесят два дня для меня — как вектор и указка. Да, я не прикоснулась к смерти и живу там, где есть любовь, рядом со всеми Вами, понятная и живая, а рядом добрая молва ходит.

 • «Я вважаю, що цього достатньо, щоб пізнати світ і всі відчуття в ньому і не залишити свого сліду. Хочу жити біля моря, як пташка, вільна від усіх умовностей, з чоловіком, який не сумуватиме за мною, бо зрозуміє…

 • Прокидаюсь зранку, а тебе немає поряд, ну, звісно, побіг на роботу. Йду на кухню варити каву, а на холодильнику записка: «Доброго ранку, кохана». Мимоволі посміхаюсь, сьогодні дуже гарний день, такий сонячний та приємний. Таким зробив його ти. Відкриваю холодильник — а там сніданок із запискою: «Смачного, кохана». О Боже, ти просто ідеальний, ти найкращий. Ти приготував мені сніданок, а я приготую тобі вечерю...

 • «Люблю дивитися у небо ввечері — нескінченно глибоке і синє-синє. Такого надзвичайного кольору, що він наповнює тебе всю, кожен куточок душі.

 • Матір 12-річної Яни (з етичних міркувань ім’я змінено) зійшлась із 29-річним чоловіком. Сім’я проживала у селі, але невдовзі виявилось, що чоловік не спішить працювати заради нової родини і зловживає спиртним.

 • 8 березня його не стало... Смерть 20-річного Володимира, якого знала більшість вінницької молоді, була безглуздою. Він добре відомий всім як Vavan, адміністратор/організатор флешмобу і просто гарна людина. Його девізом був вислів: «Життя яскраве!!!», яке і стало девізом флешмобу.

 • Ну, хто б сумнівався, що вінничани гідні лаврів переможців? І хоча кафедра естрадного мистецтва у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського відкрилась нещодавно, але її вихованці вже з перемогами. Нещодавно естрадно-вокальний квартет «Шоу-мікс» повернувся зі столиці України, де він брав участь у міжнародному конкурсі дитячої та юнацької творчості «Метелиця».

 • Молоді сім’ї, які мають дітей, можуть сподіватися, що найближчим часом для них будуть введені пільги на навчання.

 • «Те люди, которым удалось через моих знакомых выйти на меня, были неплохо информированы. Ведь просто так человеку, который впервые видит оружие, такое не предложат. Они знали обо мне многое: мои знания об оружии, мою физическую подготовку, как для подобных дел, а так же прочие мелочи, которым можно, при случае, шантажировать или давить на человека.

 • Невдячна справа – описувати свято. Тим більше таке, у сценарії якого головними дійовими особами були Краса, Молодість та Кохання. Принаймні, такі приємні враження залишилися у мене після святкування іменин молодіжної г.о. «Моє життя».

 • «Для сучасних дівчат буквосполучення «вуз» вже давно перестало означати «вийти вдало заміж». Більшість моїх подруг – молоді перспективні дівчата – не мріють про «принца на білому коні», навіть на білому «мерсі». Вони мають конкретну мету – вивчитися, мати пристойну роботу, побудувати кар’єру, бути самодостатніми та ні від кого не залежати.

 • «Якось я їхала у трамваї і поряд зі мною опинилося двоє підлітків. «Тобі потрібно на вокзал? – запитала дівчина. – То цей номер тобі не підходить!» «Я знаю, – сказав хлопець. – Але я сів у цей трамвай заради тебе». «Мені скоро виходити». «Нічого, я вийду з тобою».

 • Ім’я співаючого ректора Михайла Поплавського та відомого творчого вузу України – Київського національного університету культури і мистецтв нерозривно пов’язані.

 • Привіт, небесна канцеляріє! Хочеться від усього людства сказати велике спасибі за весну, яка цього року прийшла вчасно.

 • Віта Смачелюк завжди була активною та енергійною. З дитинства займалась у тульчинському хореографічному гуртку «Вітерець». Вона й досі пам’ятає виступи у театрі ім. М. Садовського на «Музичній парасольці».

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть