"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
ІНСТИТУТ, ЯКИЙ МАЄ ПРАВО ВИДАТИ ТІЛЬКИ 40 ДИПЛОМІВ, ВИПУСТИВ ВЖЕ БЛИЗЬКО 200 СТУДЕНТІВ. Їхні дипломи вважаються липовими, бо не зареєстровані у Міністерстві освіти. Але ж студенти платили за навчання і очікували отримати легітимні дипломи

№9 вiд 18 квітня 2007 р.

 • Краща команда КВН України «Вінницькі перці» виходить на вищий рівень! Вони в числі трьох українських команд, які змагатимуться за звання найкмітливіших у Московській прем'єр-лізі. Озброївшись перцівським гумором, наші «кавеенщики» вирушили до російської столиці у п'ятницю, 13 квітня...


 • «Відразу відрекомендуюсь: як кажуть — чистокровний українець. Вільно володію українською (рідною) та російською мовами, з народних пісень співаю в основному українські пісні. Комфортно себе почуваю у селах Закарпаття, Буковини, Поділля, Полісся, Харківщини, Сумщини, Київщини, у Львові і в Донецьку, де балакають на «своїй» українській мові. Дивно, але селянин на Харківщині чудово розуміє російську мову, хоча нею не балакає, а от «западяника» багато в чому не розуміє. Ну і що? Хіба треба комусь перевчатись?

 • «Добрий день, шановна редакціє! Сьогодні багато розмов точиться щодо статусу української мови. За роки незалежності України багато змінилось, але це ніби крапля в морі. Років десять тому я написала вірш, і там були такі слова:

 • 15-річна Женя була перспективною дівчиною. Тренер ДЮСШ, де вона займалася, навіть пропонував їй навчатися у школі Олімпійського резерву у Києві. Але все пішло шкереберть, коли одного дня, критично поглянувши на себе у дзеркало, Женя вирішила сісти на дієту. Їй чомусь здалося, що 58 кг при зрості 172 см — занадто багато для неї.

 • «Будь ты семи пядей во лбу, а учись, учись», — повчав свого часу молодих великий Тургенєв. Учитися нині і справді не проблема: навчальних закладів — на будь-який смак: державні і приватні, технічні та гуманітарні, вітчизняні та закордонні... Було б бажання.

 • Ідея співробітництва навчальних закладів Франції і України зародилася у Вінниці у 1991-му. Запропонували її Вінницьке бюро міжнародного молодіжного туризму «Супутник» та пан Даніель Россандер — учитель російської мови ліцею ім. Ренуара м. Лімож (Франція). І вже 12 квітня 1991 року офіційно було підписано угоду побратимства між Лімозьким ліцеєм та ЗОШ №25 м. Вінниці.

 • «Привіт, «Молодіжко»! Прочитала листа «Мій батько зраджує матері. Чи сказати їй про це?» і вирішила відповісти Марині, бо колись опинилась у подібній ситуації. Мій батько так само зраджував матері, і, що найгірше – вона про це здогадувалась. Через постійні скандали з дому доводилось тікати.

 • Люди, которым мы поклоняемся. Люди, которых мы боимся, презираем и точно так же уважаем. Люди, которые всегда и во всем опережают нас. Люди, которых можно считать не от мира сего… Сильные, самоуверенные, авторитетные… Нет, это не политики. Это — лидеры.

 • «Випадки подружньої зради реальні і, на жаль, непоодинокі. Прикро, що й твоя сім'я, Марино, не стала винятком. Твоє питання — чи розповідати мамі про зраду батька — пропоную розглянути з двох сторін, бо ти не впевнена, чи відомо мамі про стосунки батька з тією жінкою.

 • Матеріал «Вінок на 20-річчя подарував хлопець Каті, так завершилися «жорстокі ігри» у кохання», певно, не залишив байдужим нікого. Які тільки розваги не придумує собі «золота молодь». Але не тільки діти багатих бувають такими. У гуртожитках вінницьких вузів відбуваються такі самі «ігри», не менш жорстокі. Але прикро те, що у них грають люди, які б мали розуміти один одного...

 • «Добрий день, «МіГ»! Пишу з приводу статті «Хочу бути лесбіянкою». Хочу відповісти та порадити Ірині.

 • Історія їхнього кохання запросто могла б стати сюжетом для романтичного серіалу. Але, на відміну від кіно, герої і почуття тут справжні...

 • Що ще так об’єднує людей у дощову погану погоду, як не парасолька... А «Музична парасолька» об’єднує талановиту молодь, яка завжди готова показати свою творчість. Днями завершився 15 обласний фестиваль-конкурс, участь у якому взяли близько 400 танцюристів та співаків. Вони змагались у двох номінаціях: естрадний вокал та естрадна хореографія. А також у 3-х вікових групах: 6-10 років, 11-14 та 15-18 років. Цьогорічна «Музична парасолька» проходила у форматі фестивалю, тому не було перших, других та третіх місць.

 • Діти — це квіти життя. Тільки, на жаль, не завжди батьки цінують квіти, подаровані долею, не завжди доглядають їх як належить та оберігають.

 • У рекламних проспектах, що з 2003 року розвішані по Вінниці, цей учбовий заклад гарантує «освітні послуги на сучасному світовому рівні, співробітництво з університетами США, Польщі, Голландії, Бельгії, Німеччини, мовні та фахові стажування за кордоном, працевлаштування студентів». Також говорилось, що вуз має ІІІ рівень акредитації. На все це і сподівались вінницькі випускники, коли вступали до цього нового вузу. Але пройшло всього 4 роки і вони прийшли до нашої редакції:

 • Створення у вищих навчальних закладах органів студентського самоврядування віднині покладатиметься на самих студентів. Це значно розширить повноваження органів студентського самоврядування.

 • На Вінницькому відкритому чемпіонаті КВНу на призи «Вінницьких перців», за звання найсмішнішої команди міста боролись 11 кращих КВН-команд: «Україна», «Ласковый май», «Катрусин кінозал», «Суперсімейка», «Люди в білому», «10-Б», «Філіал», «Тидих-тидих», «Дівчата», «Между нами» та «Торгова точка». Однією з найактуальніших тем, на яку жартували «кавеенщики», була політика.

 • «Привіт, «Молодіжко»! На сторінках вашої газети завжди піднімаються важливі теми. Ось і я вирішила поділитись із вами наболілим. Мені 23 роки, мій хлопець на рік мене старший. Коли я познайомилась із ним, у мене було дві хороші подруги. Спочатку ми спілкувались разом, потім одна з них відділилась, бо вийшла заміж. І ми із хлопцем почали спілкуватись з Олею та її чоловіком.

 • Газета «Сегодня» підрахувала статки українських спортсменів і назвала ТОР-13 мільйонерів, які представляють чотири види спорту – футбол, бокс, баскетбол та хокей. Видання, розставляючи спортсменів у рейтингу, брало до уваги тільки зарплату та гонорари в індивідуальних видах спорту без урахування заробітку на рекламі та власному бізнесі, у кого він є.

 • Ми вже вас знайомили з 11-річною красунею Настею Шамрай. Саме вона прикрасила обкладинку та розворот грудневого номера журналу «Мадмуазель».

 • Подвійним «Гран-прі» відзначився вінницький колектив «Зорепад» на восьмому Всеукраїнському фестивалі сучасної української естрадної пісні «Дитячий вернісаж – 2007». Справжнім фурором стали виступи Насті Гудзевич та Тараса Проценка – саме вони стали володарями одразу двох головних призів. Така значуща подія в історії «Зорепаду» сталася вперше за 15-річну історію колективу!

 • Свій перший вірш Мирослава Чорнодон написала у тринадцять. Сьогодні ж у поетичному зошитку другокурсниці інституту філології та журналістики Вінницького державного педагогічного університету, активістки вузівської літстудії «Червоні вітрила» поезій вистачить на солідну збірку. Причому усі вони вражають оригінальністю стилю та доволі цікавою інтерпретацією подій.

 • Більша частина світу – це вода (60 %), але людина може використовувати тільки 0,3% цих багатих запасів – вражаюча статистика. Адже без їжі ми можемо прожити 40 днів, а без води не протягнемо й 3-х. Враховуючи це, прогнозують, що скоро справжнім золотом буде не нафта, а вода, за яку відбуватимуться справжні війни. Вже зараз 40% країн не мають достатнього запасу води.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть