"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
БІГ-БОРД ПРО ЗРАДУ ЗАМОВИЛА ОБРАЖЕНА ДРУЖИНА СВОЄМУ ЧОЛОВІКУ. Чи можете ви пробачити зраду?

№10 вiд 2 травня 2007 р.

 • «Навчаємося ми в одному із найпопулярніших вузів Вінниччини. Сказати, що сюди важко вступити — нічого не сказати. Але, як невдовзі виявилось, хтось сюди йшов, перемігши в обласних та республіканських олімпіадах, а хтось — позмагавшись у товщині батьківського гаманця та телефонного слова. Я сама із інтелігентної вінницької родини. У мене не менш впливові батьки, але серед мого оточення завжди культивували розум... Вступивши у вуз і повчившись у ньому два роки, я зрозуміла, що «міленіум надворі» — це дещо інше, аніж голова «з мізками».


 • У ці квітучі весняні дні, коли закохані насолоджуються прекрасною погодою, сонцем, небом, цвітінням дерев та, звісно, один одним, ми підбиваємо підсумки конкурсу «Ідеальна пара». Протягом півтора року у кожному номері «Молодіжки» ви могли споглядати фотографії ідеальних пар і дізнатись про їхні історії кохання, які написали друзі, колеги, родичі чи навіть самі вони.

 • 12 квітня у селі Верхівка Тростянецького району двоє невідомих у масках серед ночі увірвалися до будинку пенсіонера, нещадно побили його та викрали крупну суму грошей і мисливську рушницю.

 • Асоціація студентського самоврядування звернулася до уряду України, до міністра освіти і науки щодо вирішення проблеми освітньо-кваліфікаційного рівня випускників вузів. На думку студентства, необхідність складання іспитів чи будь-яких інших форм вступних випробувань на ступінь спеціаліста позбавляє можливості отримати якісну освіту та роботу, а також суперечить європейській практиці.

 • «Прочитала листа дівчини, яка хоче бути лесбіянкою, а потім осудливі і не дуже відгуки про це. Я повністю згодна з вами, що всякі збочення — це недобре, не по-Божому...

 • «Привіт, Сергію. Я знаю про твою зраду. Цей біг-борд я замовила за наші з тобою гроші. Твоя незабаром колишня дружина Ольга». Саме таким був величезний плакат на одній з центральних вулиць. Чоловік зрадив Ользі, і вона вирішила відплатити йому. А ще таким чином пережити банальну розмову, під час якої Сергій обов’язково просив би пробачення, дуже шкодуючи про зроблене, та благав би Олю не розлучатись з ним.

 • Минулого місяця ми писали про благодійну акцію «Одна копійка», яку започаткував благодійний фонд «Бригантина». Студенти-активісти вирішили залучити до цієї справи кожного небайдужого вінничанина. Вони розмістили у супермаркетах та аптеках (де найбільше скупчення людей) прозорі скриньки, куди пропонували вінничанам кинути по одній копійці.

 • «Не будь байдужим!» – саме так називається громадський рух, який протягом 1,5 року агітує українців розмовляти рідною мовою. Це не політичний напрямок, у нього немає замовників, просто небайдужі до своєї країни люди об’єднались, щоб підняти дух українського населення та його культуру. Українські музиканти, почувши про цю ідею, пройнялись нею і приєднались до руху «Не будь байдужим!». Зокрема, більшість представників українського шоу-бізу восени минулого року брали участь у покладанні глянцевих російськомовних журналів під офіси влади, показуючи цим, що вони хочуть читати україномовні глянцеві видання.

 • «О! То треба тобі вже рушники на весілля вишивати! — чомусь вирішила моя бабуся. Навіть незважаючи на те, що претендентів на мої руку та серце поки що немає. І навіть не передбачається. — Це ж треба буде яке весілля «забабахати» для моєї онучки! Запросимо всіх!» — не переставала мріяти вона…

 • - Миша, как интеллигент интеллигенту, ты материться умеешь?

 • «Мої однокласниці немов подуріли, усі як одна готуються до випускного балу. І знаєте як — дієтами! Пам'ятаю, ще кілька років тому ми ходили разом до їдальні, де їли булочки з чаєм. А тепер, якщо ти скажеш однокласниці: «Оксанко, я пригощаю тебе тістечком», — то це тістечко летить тобі мало не в обличчя і ти стаєш ворогом номер один. Бо виявляється, що таким чином ти хочеш, щоб вона потовстіла та стала некрасивою. Але перепрошую, я ж хотів пригостити її, що ж тут поганого?

 • «Кажуть, кохання — велика сила, дар, який дається не всім, а лише деяким. Комусь дано любити, а іншим — лише приймати любов... А є такі, яким дано наводити мости, поєднувати половинок, створювати кохання та дарувати його іншим...

 • Я люблю дощ... але не той, який періщить безперестанку. І коли встаєш зранку, дуже хочеться спати. Він наводить нудьгу, сон, забирає гарний настрій... закриває сонце, ніби ховаючи його від нас, людей, а сам починає панувати...

 • 38-річний вінничанин Олександр Петрович майже вісім років тому переїхав до Данії. Там він отримав міжнародний диплом гіда і закінчив курси готельного бізнесу. У рідній Вінниці Сашко навчався на факультеті іноземних мов та отримав диплом кухаря. Наразі він працює в одному з найпопулярніших готелів Копенгагена і мріє повернутись до рідної України.

 • – Все, сідаю на дієту! – відкинувшись на спинку дивана і випнувши животика, заявив Ігор.

 • Як же ж воно мені набридло... Тільки заходить мова про хлопців, так обов’язково згадають принца та його білого коня. Останній за довгі роки трансформувався у залізного «Мерседеса». І якщо сам принц мені ще сяк-так потрібен, то машина – точно, що ні.

 • Каждая женщина в глубине души остается Женщиной. В какой бы оболочке она ни была, но там, в самой глубинке, хранится, порой под семью замками, искусство искушения. Искусство быть слабой и беззащитной; быть доброй матерью и верной женой; быть единственной и неповторимой.

 • Олеже! Я пишу ці слова, а тебе вже немає серед нас. Сьогодні мені сказали, що ти так і не опритомнів після 3-місячної коми...

 • «Самое страшное, что может случиться в жизни человека, происходит помимо его воли. Закон подлости. И если бы от этого можно было бы страховаться, страховые фирмы перестали бы существовать.

 • Таке рішення було прийнято на останній сесії міськради і є унікальним – бо таких прецедентів ще не було.

 • Два вбивства на двох дискотеках із різницею у місяць. Дві зірвані судових справи через одного помічника хмільницького міжрайпрокурора. Дивний збіг обставин чи чиясь зацікавленість?

 • Незабаром вінничани зможуть побачити результат на виставці «Аплікація духу», яка пройде у краєзнавчому музеї.

 • Анна Сєдакова розпочинала свою співочу кар’єру у найсексапільнішому гурті «ВІА Гра». Але згодом, не поділивши щось із продюсером, вирішила працювати сольно. Та й чоловіку Анни, відомому футболісту Валентину Белькевичу, більше було до душі, коли дружина не була у статусі солістки «ВІА Гри».

 • Вони навчалися в одній школі, але не звертали уваги один на одного. Випадково побачивши її на вулиці, він закохався! Вона повірила йому й була поруч, коли його захоплення багатьом здавались примхою. Разом вони вже 10 років: людина-феєрверк Володимир Зеленський і його дружина Лена, розважливий й урівноважений автор текстів для «Студії «Квартал 95».

 • У другому всеукраїнському фестивалі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський Едельвейс-2007», який проходив у м. Мукачеве, участь взяло близько 200 чоловік.

 • Україну на «Містері світу-2007» представив двадцятип‘ятирічний Євген Дудін. Підкорити модельний Олімп хлопцеві не вдалося, але у фінал він таки вийшов.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть