"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
В ІЗРАЇЛЬСЬКІЙ АРМІЇ 21-РІЧНИЙ ВІННИЧАНИН МАКСИМ СЛУЖИТЬ РАЗОМ З ДІВЧАТАМИ. Після служби молодим воякам дають 30 тисяч $ на навчання чи на власну справу

№11 вiд 16 травня 2007 р.

 • «Я зрадила... не хотіла, але так вийшло. Просто потрапила у певні обставини, втратила голову і зрадила... Тепер дуже гидко та неприємно... не знаю, як дивитись в очі чоловіку. Можливо, і дійсно він трохи винен у цьому, але, тим не менш, це зробила я.


 • «Вельмишановний захисник Вітчизни! Щиро вітаю вас з Днем Перемоги!». Саме так починались листи, написані студентами для ветеранів.

 • Говорячи про стан української мови як державної, постійно намагаюся відшукати координати, місце її в ієрархії суспільно значимих цінностей суспільства й людини. Дарма. Роль її дуже скромна й малопомітна у загальнонаціональному масштабі.

 • Один з моїх родичів донедавна думав, що перукарня — це місце для перекурів. Він не розмовляє українською мовою. Мої батьки також російськомовні, і навіть бабусі й дідусі. Але вони — українці. І я також — українка. Хоча поки наполовину російськомовна, але я над собою працюю.

 • До Ізраїлю Максим Хмельовський з с.Ситківці Немирівського району потрапив після 9-го класу за освітньою програмою «Наале». Здав спеціальний тест, за результатами якого і був відібраний з числа 12-ти претендентів.

 • Другий рік поспіль у Вінниці проходить конкурс дитячого малюнка «Моя рідна Вінниця».

 • Це привернуло увагу багатьох перехожих. Навіть продавці із магазинчиків на одній із зупинок тролейбуса, що по Немирівському шосе, повибігали подивитись, чим закінчиться історія «нареченої-втікачки» по-вінницьки. Адже не щодня побачиш, як із святкового авто вибігає наречена і намагається втекти з власного весілля.

 • Із 13 по 20 травня на вулицях Вінниці пройде акція «Гривня для здійснення мрії». У ці дні вінничанам пропонується пожертвувати одну гривню для того, щоб вінницька молодь на візках могла вільно пересуватись. Адже служба перевезень для людей на візках має мікроавтобус, обладнаний спеціалізованим підйомником.

 • П’ятнадцять років тому на світ з’явилась Оленка з надзвичайно красивими карими очима. Зараз вона талановита дівчинка, чемпіонка з бального танцю, відмінниця, яка знає кілька мов та чудово грає на фортепіано...

 • Фатальне кохання… Саме так лікарі-психологи називають одну з наймасштабніших хвороб людства. Ми настільки звикли до страшних діагнозів типу СНІД, туберкульоз чи онкозахворювання, що вищезгаданий «вірус» може здатись банальним жартом чи несуттєвою дрібничкою.

 • «Саме такі слова я почула від знайомого, запитавши, коли він планує одружитись, адже з дівчиною зустрічається досить довгий час...

 • «Я теж хочу весілля без рушників... без стереотипів... суконь і багаточисельних гостей... без п’яних облич... без обрядів... Хоча, звісно, я поважаю наші українські традиції і з радістю дивлюсь, як інші їх дотримуються.

 • «Я влюбилась… в недоступного и очень далекого человека… в солиста группы «Тоkio Hotel» Билла Каулице.

 • «Доброго дня! Написати цього листа мене змусила біда. Мені – 24 роки, я студентка-заочниця вищого навчального закладу. Так сталося, що кошти, які я збирала на навчання, пішли на лікування моєї мами. А тепер захворіла і я, лікарі виявили у мене передраковий стан. Призначене мені лікування дуже дороге, а коштів ніде взяти. Мій синочок, якому 2,5 року, у дитсадок ходив взимку у весняній курточці, бо зимова дорога.

 • «Я зробила дурницю – знову полізла на сайт знайомств... Так, так, саме туди, де, на думку багатьох, «виснуть» тільки дурні та збоченці. А що робити, коли на вулиці більше ніхто не знайомиться? Підходити, щось вигадувати оригінальне вже ніхто, здається, не вміє! Куди простіше подивитися в Інтернеті анкету і відправити повідомлення. Набагато легше бути привабливим, коли у когось перед очима твоя краща фотографія і досконало складена анкета...

 • «Доброго дня, «Молодіжко»! У минулому номері газети я прочитав лист про дієти і вирішив розповісти про своїх однокурсниць. Справа в тому, що вони теж масово сіли на дієти і стають схожими на вішалок. Сидять на яблучках і грушах... Але найголовніше те, що моя мама та сестра теж на дієтах.

 • «А що відчуває дівчина, коли у неї довго немає сексу?» – цікавився знайомий. Чесно кажучи, я не знала, що відповісти. Ну, немає у мене сексу, ну й що? Я не страждаю від цього. І дівчатам, про яких йдеться у статті «У моїх однокурсниць конкурс... у кого за цей рік буде більше секс-партнерів», я не заздрю. Бо якщо щастя вимірюється кількістю сексуальних партнерів, повії мають бути найщасливішими людьми на планеті. А нехай ці дівчата підуть на об’їзну і спитають, чи щасливі вони, і чи допомагає їм їх сексуальний досвід у особистому житті... А ще – нехай знайдуть «10 відмінностей» між собою та тими дівчатами... Яно, твої однокурсниці хіба що гроші за «отриманий досвід» не беруть...

 • За звання «Виховник року» боролися кращі вчителі міста. У фіналі серед «най-най» опинилися чотири вчительки: Людмила Зима зі школи №29, Лідія Коломієць, яка представляла школу №1, Оксана Троянчук зі школи №6 та Валентина Пшеничнюк зі школи-ліцею №7.

 • Це зараз у 20 років – ще діти. Навчаються в університетах, живуть з батьками, «косять від армії». А наші бабусі та дідусі у цей юний вік мали покинути рідний дім – вони йшли на війну. Хтось скаже: тоді були інші часи. Так, інші. Але все пізнається у порівнянні...

 • Вінницький хокейний клуб «Олімпія-Колос-Секвойя» повернувся додому з почесним третім місцем. На початку квітня цей хокейний клуб брав участь у Кубку кубків європейських країн, який проходив у Празі. Вінничани дійшли до фіналу, де грали зі збірною Ірландії. Але після рахунку 3:3 суддя призначив пенальті, за результатами якого вінничани отримали 3-тє місце.

 • «Уяви, що ти – дика тварина, а середовищу, де ти живеш, загрожує небезпека через зміну клімату та інших природних умов. Напиши листа жителям планети і поясни, що вони можуть зробити, аби допомогти тобі вижити...»

 • Нещодавно у студентському «Євроклубі» Вінницького торговельно-економічного інституту, який очолює Юлія Кулакова, було проведено круглий стіл на тему «Європейський вибір України. Регіональні можливості», де обговорювалися перспективи вступу до ЄС.

 • На «Музичній парасольці-2007» змагались співаки та танцюристи з України, Росії, Грузії та Македонії.

 • У травневі свята село Космач Івано-Франківської області приймало гостей з різних куточків України та зарубіжжя. Усі вони з’їхались на мандруючий фестиваль українського мистецтва «ЕтноЕволюція. Великдень у Космачі».

 • 61 шкільна команда з усієї України змагалась за право грати у фіналі Всеукраїнського шкільного чемпіонату з міні-футболу «Djuice-гол».

 • Громадський рух «Не будь байдужим!» запрошує усіх вінничан долучитись до акції «Зроби подарунок Україні! Переходь на українську!».

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть