"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
"ДОНЬКА ПОТРАПИЛА У СЕКТУ, кинула навчання, пішла з дому. Як її витягнути з неї?"

№12 вiд 30 травня 2007 р.

 • Отож, прийшла черга підбивати підсумки та оголошувати імена найідеальніших пар. Протягом півтора року у кожному номері «Молодіжки» ви могли споглядати фотографії ідеальних пар і дізнаватись про їхні історії кохання, які написали друзі, колеги, родичі чи навіть самі вони.


 • «Привіт, «Молодіжко»! Ось і настала мить, коли ми закінчуємо школу. Завтра для нас пролунає останній дзвінок. А сьогодні ми вирішили зібратись з однокласниками та написати лист у вашу редакцію. Це наш крик душі, який ми довіряємо тобі.

 • «Доброго дня, шановна редакціє. Я маю доньку, єдину дитину в нашій сім'ї. Все своє життя я працювала заради неї, щоб забезпечити світле майбутнє. Одягала її у найкращі сукні, щороку возила на море, водила у гуртки. Коли вона закінчила школу (на той час я зібрала гроші, щоб вона поїхала навчатись у місто), то поїхала вступати у Вінницю. Тепер шкодую, що відпустила її.

 • - Мені прийшла SMS: «З такого-то номера вам переказали 10 грн.», — розповіла мені подруга. — Я здивувалася, адже нікого із знайомих не просила про послугу. Та й помилка згодом виявилася: «Вибачте, я вам випадково перерахувала 10 грн., не могли б їх відправити назад…».

 • Ірина — єдина донька забезпечених батьків. Ще з дитинства рідні беззаперечно виконували будь-які її забаганки. Дорогі іграшки, ексклюзивний одяг, закордонні подорожі... Іру навіть рідко називали по імені, адже батькам більше подобалося звертатись до доньки словами «наша принцеса» або «квіточка».

 • У Вінниці відбулася п’ята Всукраїнська науково-практична конференція православних педагогів за участю духовенства Вінницької, Хмельницької і Тульчинської єпархій та освітян України.

 • У Козятинському районі минає рік після самоліквідації Воскодавинської дев’ятирічки. Це перша школа на Вінниччині, яка закрита через відсутність учнівського контингенту.

 • Проблема алкогольної та тютюнової реклами, яку щодня активно показують на українських телеканалах, просто вражає. Адже, за законодавством, з 6-ї до 22-ї години така реклама заборонена.

 • Ви, мабуть, бачили у магазинах, аптеках та кінотеатрах прозорі скриньки, на яких написано «Одна копійка».

 • – Анютко, а це тобі подарунок, – говорить своїй маленькій пацієнтці дільничний лікар дитячої поліклініки №3 м.Вінниці, – дивись цю книжечку і будь уважною на дорозі.

 • «Весна… Вот одна влюбленная пара идет мне навстречу и о чем-то шепчется между собой. Вот и лучшая подруга помирилась со своим любимым, с которым не виделась полгода. Вот и вышла новая мелодрама в кинотеатрах. Опять все шепчет о любви. Все, кроме моего сердца.

 • «З Оксаною, своєю старшою на рік сестрою, ми 17 років були нерозлийвода. Все пішло шкереберть, коли на обрії з'явився Діма. Власне, я першою познайомилася з ним, майже півроку зустрічалися, але потім... Не знаю, чим взяла його Ксюха, але одного разу Діма сказав мені: «Пробач, але твоя сестра... Вона інша, розумієш? І я кохаю не тебе, а її...»

 • «Я дуже добре пам'ятаю той Різдвяний вечір. З того дня я почала зустрічатися з Олександром, який кохає мене й дуже довго добивався взаємних почуттів. Перших три місяці у наших стосунках було все: квіти, подарунки, романтичні вечори, але нам не давала спокою... його колишня дівчина.

 • «На одній з дискотек Андрій познайомився з дівчиною. На перший погляд — непомітна сіра мишка, але її очі випромінювали таку світлу щирість та доброту, і в той же час глибокий смуток, що він мимоволі забував, хто він і чому сюди прийшов. Щось у цих очах було таке незбагненне і привабливе, що хотілося забути про все і просто мовчки ними милуватися.

 • «Доброго дня, «Молодіжко»! Мені — 56, вік, як бачите, не юнацький. Але пишу, бо до глибини душі схвилювала мене ситуація, у яку потрапила сусідська 14-річна дівчинка. Після групового згвалтування Алінка стала пацієнткою психлікарні.

 • «Не поверите, но так бывает... я влюбилась по телефону. Знакомый моей сестры позвонил ей, мне очень понравился его голос... Каждый вечер мы с ним разговаривали по телефону. Когда встретились, понравились друг другу. Я чувствовала себя самым счастливым человеком на земле, ведь я его действительно любила... но как-то он прислал мне SMS: «Нам надо расстаться, потому что расстояние — это не любовь...».

 • Того дня житель села Махаринці Козятинського району допомагав батькам по господарству – пас худобу. А ввечері надворі на нього вже чекали друзі. Запитавши дозволу в дорослих, Олег узяв свій велосипед і сказав матері, що поїде до місцевої школи.

 • Біля фонтанної площі у парку культури та відпочинку обласного центру зібрались маленькі дітки зі своїми мамами. У цей день і на матусь, і на малят чекало багато сюрпризів.

 • Раніше я думала, що кадетами можуть бути тільки хлопці. А виявляється, у Львівському інституті сухопутних військ ім. гетьмана Сагайдачного серед 1000 хлопців вчаться 28 дівчат. Якщо сильна половина готується бути командирами, фахівцями тилу та військовими диригентами, то дівчата вчаться на журналістів та культпросвітпрацівників.

 • Сучасні діти читають мало, це факт. Навіть про нашумілих Гаррі Поттера та Таню Гроте знають здебільшого з екранізації цих літературних творів.

 • Створити спеціальну службу, щоб люди з вадами слуху і мовлення могли викликати екстрені служби «01», «02», «03», «04» за допомогою sms – така ідея виникла у Вінниці.

 • «Все, що потрібно тобі для успішного життя...» Саме таким є лозунг довідника, який пропонується сучасній молоді. Як відомо, однією із найгостріших проблем молодого покоління є працевлаштування.

 • 46 волонтерів протягом минулого тижня ходили вулицями міста та пропонували вінничанам пожертвувати одну гривню для молоді на візках. Акція «Гривня для здійснення мрії» проводилась з метою зібрати кошти, аби інваліди могли вільно пересуватись.

 • 19 травня усі вінничани мали нагоду перенестись у давні часи, де мужні лицарі змагаються за серця своїх дам, де можна скуштувати смачної каші та подивитись на лицарські спорядження.

 • «Привіт, «Молодіжко»! Прочитала статтю «Батько, який чекав на народження сина, покинув сім’ю, бо на світ народилась дівчинка» і вирішила написати.

 • «Чи не чули ви такої фрази у себе в голові? Ні? Вам пощастило! А вона чула і не раз запитувала себе: чому?!

 • Український гурт «Oт Vinta» випустив 3 альбоми, підкорив Росію, Польщу, Литву та мало не всю Європу, але належної популярності у рідній Україні так і не здобув. Чому? – запитую у фронтмена гурту Юрка Журавля. «Мабуть, не розуміють нашу музику на Батьківщині», – відповідає він. Хоча шалена реакція прихильників на концертах підтверджує протилежне... Таки люблять та розуміють.

 • Вже вкотре вінничанки доводять, що вони найкращі «міс», «панночки» і «королеви». Практично на всіх конкурсах, де з’являються вінничанки, вони не залишаються непоміченими. А 10-річну Надю Супріган не тільки помітили на конкурсі «Міні-міс Поділля» у Кам’янці-Подільському, а й визнали кращою. А там, зауважте, зібралися найкращі маленькі представниці з Іллічівська, Кам’янця-Подільського, Коломиї, Івано-Франківська. Тож конкуренція була сильною, адже дівчата демонстрували всі свої таланти, а деякі навіть співали японською мовою...

 • Хіт-парад «Музичні барви», який щосуботи та неділі показує вінницький телеканал «Віта», реклами не потребує. Усі номери, а це пісні на слова та музику місцевих авторів, настільки яскраві, що їх навіть замовляють у телепрограмі «Вітаю, кохаю, бажаю».

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть