"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
ДІТИ, ЯКІ НЕ НАРОДЯТЬСЯ НІКОЛИ, ПОКАЗАЛИ СЕБЕ ВІННИЧАНАМ...

№13 вiд 13 червня 2007 р.

 • Як ви, мабуть, вже знаєте, у «Молодіжній газеті» є рубрика «Ідеальна пара». Протягом усього існування «МіГу» читачі надсилали до редакції фотокартки пар з маленькими розповідями про їхні історії кохання та знайомства.


 • 1 червня був Днем захисту не тільки живих дітей, але й тих, які вже ніколи не народяться. У вінницькому парку по вул. Козицького виставку на захист життя ненароджених дітей організував католицький медичний центр монастиря Милосердя коносіян.

 • Іра та Анжела навчалися у 8-му класі Козятинського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів «Школа-дитячий садок» №5. Подругами-нерозлийвода не були, але стосунки мали теплі, приятельські. І раптом — «НП»: дівчата побилися. Та так, що справа дійшла аж до суду.

 • Батьки посадили 13-річного Андрійка в інвалідний візок і щодня вивозили у місто, де він мав просити милостиню. Якщо у кінці робочого дня Андрій не здавав у сімейну касу 30 доларів, його били та не давали їсти.

 • Трагедія сталася у спекотний день 24 травня. Три 10-річні учениці школи №14 без дорослих пішли купатися на ставок, що на «Гуральні» на окружній дорозі у Вінниці. Усі троє не вміли плавати, тому і взяли з собою з десяток пластикових пляшок. Десь почули, що, наповнені повітрям, такі пляшки тримають не гірше надувного жилета. Одна з дівчаток обмоталась тими пляшками і пірнула у ставок. Однак у воді погано прив'язані пляшки розповзлися — і дівчинка пішла на дно.

 • Питання про так звану «реорганізацію» маленької, але дієздатної, із славною історією і традиціями Майданської школи постало одразу після 1 вересня. Одночасно відбулася і штучна «рейдерська атака» з боку Некрасівської школи.

 • Поки батьки 7-річного Сергійка були на роботі, сусідські діти запропонували у спекотну погоду скупатись на річці. Ну, звісно, малий погодився, всі ж йдуть – і він піде.

 • «У меня есть друг, который всякий раз, когда встречался с девушкой, признавался и клялся ей в любви. Я спросила, зачем он так бросается словами. А он мне ответил: «Влада, я не бросаюсь словами. Но понимаешь, всякий раз, когда исчезает одна и появляется другая, я думаю, что теперь все изменится, вот она — мой идеал. И сам того не замечаю, как забываю бывшую и влюбляюсь в нынешнюю. А потом все повторяется».

 • «Привіт, моя улюбленице! Хочу поділитися з тобою своєю історією і водночас відповісти на лист Олени «Зомліла на першому побаченні».

 • «Привіт, «Молодіжко»! Хочу дати відповідь на лист Ігоря, який незадоволений тим, що дівчата сидять на дієтах.

 • «Привіт, «Молодіжко»! Пишу вам з приводу дискусії на тему весілля.

 • Я все життя шукаю Друга. Людину, якій могла б вірити як самій собі і довіряти, як нікому іншому. Людину, яка не тільки буде критикувати мої недоліки, а й допоможе їх виправити. Людину, до якої я зможу прийти серед ночі або ж через декілька років за допомогою, і вона зустріне мене з відкритими обіймами. Людину, яка буде мені Братом, Батьком, Хлопцем, Другом… Яка візьме мене за руку і виведе на світлий шлях з цієї життєвої пітьми. Але, напевно, таких не існує.

 • Був звичайний вихідний день. У Центральному парку відпочиваючі їли морозиво, діти тягнули батьків на атракціони, а артисти – талановиті і не дуже – виступали на сцені біля фонтану. І тут оголосили виступ Вінницького хору ветеранів війни.

 • Імена та прах героїв, які віддали життя заради щастя Вінниччини, паплюжать сучасні підлітки.

 • Справжнє свято для батьків та діток відбулося в останній день травня у селі Морозів Мурованокуриловецького району. Тут вперше за останні 12 років відкрили дитячий садок.

 • «Доброго дня, «МіГ»! Нас, студентів одного з вінницьких вузів, «об’єгорила» наша ж... староста. Звісно, у тому, що сталося, ми винні самі, тож, як мовиться, «после боя кулаками не машут». І все ж просимо опублікувати цього листа, аби застерегти від помилки інших студентів.

 • Сьогодні, прогулюючись містом, я заглянула в її очі. Очі старенької, що стояла на колінах та просила милостиню. Я не наважилась з нею заговорити, адже боялась почути відповідь. Важко уявити, що змусило її до цього, та й не потрібно. Минуле, яким би воно не було, абсолютно не цікавить нікого, будь вона заможною, з гарними манерами чи загублена у мріях божевільна.


 • Свідком цієї історії я стала випадково. Чекаючи подругу на одній із трамвайних зупинок, звернула увагу на літнього чоловіка з дипломатом.

 • Коли колишня однокурсниця запросила мене на зустріч випускників, я не повірила сама собі: невже збігло 15 років? А потім мимохіть подивилася на свого майже дорослого сина.... А таки минуло. Як один день. Як сказав поет, „нет, мы еще не старые, но бродит, тем не мене, знакомыми бульварами другое поколение”…

 • «Природа – храм, а людина у ній...» Один з героїв Тургенєва продовжив: „робітник”.

 • Вінничани Микола Сорока та Олександра Барбалат показали нам, як це можна зробити. Вони презентували виставку сучасного декоративного мистецтва.

 • Великий крок ми робимо у житті, коли прощаємося з останніми шкільними днями і переходимо на навчання у вищі навчальні заклади.

 • «Саджайте, плекайте їх, щоб у старості не довелось жалкувати про нездійснені мрії.

 • Одного світлого погожого дня юні вінницькі художники вирішили влаштувати вуличну акцію. Вони одягнулись у свої робочі халати, вимазані фарбою, взяли мольберти та пішли на площу біля «Райдуги».

 • Втретє вихованці вокальної студії «Союз» під керівництвом Ірми приїжджають у Прибузьку школу-інтернат. Їх тут люблять та чекають, адже дівчатка-співачки навідуються не просто так, а з концертами. Зокрема, цього разу вокалістки вирішили влаштувати вихованцям школи ще й конкурси.

 • «Ми разом вчились в унiверситетi. Недавно моя подруга (не хочу називати її iм’я) загинула в автомобiльнiй аварiї. Це був страшний шок для всiх її друзiв, а особливо для мене.

 • Зустріч через 10 років... Саме так казали вінничани, які пам’ятали, як десять років тому Юрій Андрухович влаштовував презентацію книги «Московіади» у Вінницькій бібліотеці ім. Тімірязєва. Сьогодні вони прийшли на презентацію книги «Таємниця».

 • На святі технічного коледжу роздавали номінації. Абсолютними лідерами стали майбутній комп’ютерний геній Борис Коробейников та незмінний директор закладу Олег Домінський

 • З 5-ти років Настя Гудзевич займається вокалом. А ще дівчинка грає на фортепіано, танцює у хореографічному колективі «Еос» та мріє стати справжньою артисткою.

 • Не встигла 17-річна вінничанка Ілона Тарнавська повернутись з конкурсу «Закарпатський едельвейс-2007», який проходив у Мукачево, як її пісня «Квіточка» потрапила у хіт-парад «Доміно» на радіо «Промінь». Два тижні пісня займала перші місці, залишивши позаду співачку Анжеліку Рудницьку.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть