"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
ОНКОВІДДІЛЕННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ: ВІДВЕРТИЙ РЕПОРТАЖ

№16 вiд 25 липня 2007 р.

 • На вінницькому сайті з’явилось повідомлення, нібито темпераментний хлопець готовий розвіяти самотність дамам за певну винагороду. Окрім своїх послуг, 27-річний Антон пропонував і роботу подружки. Вінницькі міліціонери замовили жінку на двох. На призначене місце зустрічі Антон прийшов з подружкою. Вона була гарно одягнена, мала красиву фігуру, поводилась як інтелігентка.


 • Зараз випускниця Ангеліна Франчук здає вступні іспити в університет. Місяць тому вона повернулась з Америки, де була 10 місяців та екстерном здала випускні екзамени у вінницькій школі.

 • Такі дані соціологічного дослідження Київського інституту проблем управління імені Горшеніна, передані агентству УНІАН інститутом.

 • Якось газета «МіГ» писала про шестикласницю Світланку, яка здобула титул «Найрозумніша» у міській грі «Інтелектуальний ринг». 12-річна Світлана закінчила шостий клас. Минулого року вона виграла шкільні олімпіади з історії, української мови, англійської, математики та природознавства.

 • «Це питання сьогодні турбує дуже багатьох, адже хочеться обрати ту професію, у якій себе знайдеш. Щоб вона і матеріально тебе забезпечувала, і приносила радість.

 • Після того, як у минулому номері «МіГ» під статтею «Третій зайвий відійшов у вічність» було опубліковано редакційний «телефон довіри», у газету подзвонив Олександр, випускник однієї з вінницьких шкіл.

 • «Я не вірю, що на цьому світі є справедливість... Я більше ні у що не вірю... Мені залишився лише рік навчання, і я отримаю той клятий диплом бакалавра, про який мріяла усе своє життя. А втім, який у цьому сенс, адже все одно усе вирішують гроші... великі гроші. Їм однаково, знаю я щось чи ні. «П’ятірки» існують для тих, хто платить, а найвищі знання спроможні оцінити лише на «4». Це також непогана оцінка, – кажуть мені. Усе! З першого вересня закидаю навчання, ходитиму на пари раз у місяць, а то й узагалі прийду лише на сесію, так, як вони...»

 • «Скільки разів ми, молодь, чуємо про нарікання бабусь та дідусів про те, що їх не поважаємо. Не переводимо через дорогу, не допомагаємо носити сумки, не поступаємось місцем у трамваях та тролейбусах. Через своє виховання я відношусь до тієї категорії людей, яка поважає вік пенсіонерів та при можливості намагається їм допомогти. Але натомість за лишаюсь винним.

 • «Добрый день, «Молодежка!» Никогда не думала, что буду писать в редакцию, но... прочитав статью «Любовь к женатому», я решила поделиться своим горьким опытом. Я ведь тоже люблю женатого. Когда я с ним познакомилась, он еще не был женат. Но через 10 дней нашего знакомства у него была свадьба.

 • «Мої заміжні подруги вже через кілька років почали скаржитися: почуття вже не ті... Мовляв, раніше він носив мені каву у постіль, а зараз тільки просить приготувати пельмені. Ну що ж це таке робиться, люди добрі? «Де ж ті почуття, де ж та пристрасть? Він же мене на руках носив...» – говорить Марина, сидить та рюмсає на кухні у брудному халаті.

 • «Привіт, «Молодіжко»! Вирішила написати Вам листа, бо не знаю, що робити. Ніколи не могла подумати, що кохання може зруйнувати мою дружбу, яка, на мій погляд, була міцною.

 • «Привіт, «Молодіжко»! Вирішила написати вам про свою подругу, можливо, хтось відгукнеться і допоможе їй якоюсь порадою. Із Наталкою ми дуже різні, але як, кажуть, дві протилежності притягуються одна до одної. Я – з багатодітної родини, таке собі дитя вулиці, а вона – одна дитина у батьків.

 • Теплик – містечко невелике, а тому про прецедент 11 липня, головними дійовими особами якого стали троє працівників міліції та десятикласник місцевої школи, одразу заговорили усі.

 • У всіх після 16-ти - одна завітна мрія: власний автомобіль. І чим крутіший, тим краще. Але для цього потрібні не лише гроші, а й права...

 • «Привіт, я – Щастя! Так вже трапилось, що один із знайомих охрестив мене саме так. Не знаю, чому і навіщо, але я не проти. Тим більше, що до цього статусу-імені я настільки звикла, що почала відгукуватись на нього. Коли із уст того, хто так назвав мене, лунає слово “Щастя”, я автоматично кажу: «Що?» До речі, відкрию секрет, щастям у дитинстві мене називали батьки, особливо, коли я влаштовувала їм сюрпризи у вигляді розмальованих шпалер, паспорта чи написаного помадою слова «МАМА» на дзеркалі. Їм не залишалось нічого іншого, як посміхатись та сказати: «Ти наше щастя!», і мені все сходило з рук... Але не треба думати, що я суцільне янголя, яке живе у рожевому світі. Насправді я така ж людина, як і усі. Щастям, до речі, бути не так просто. Треба багато посміхатись, випромінювати світло та позитив, не можна мати поганий настрій та бути похмурою, а також, навіть коли у вас великі проблеми, треба казати: «Життя яскраве». Треба бути промінням сонця та веселкою на землі, а ще дарувати свою любов усім, хто на неї заслуговує...

 • І цього листа присвячую вам. Мої вороги – ті люди, які чинили мені зле або хоч раз подумки думали про те, як краще висміяти перед усіма. Які планували, як вдаліше підставити. Як сильніше нанести удар по наївній дитячій душі. І які це все робили в далекому і минулому дитинстві…

 • – Коси?! – перепитує завідуюча онкогематологічним відділенням обласної дитячої лікарні Валентина Фурман на моє запитання про безволосі, схожі на колобки, дитячі голови. – Вони обов’язково виростуть! Це наслідок хіміотерапії. А рік-два – і знову нова шевелюра, – додає піднесено.

 • «Молодь за здоровий стиль життя». Саме таким є лозунг вінницької молоді, яка обирає спортивні ігри, а не майбутнє у підворітні. Саме тому у Вінниці пройде традиційний чемпіонат з міні-футболу серед команд-аматорів, який проводиться під патронатом Міністерства України у справах сім’ї, молоді і спорту. Отож, Вінниця стане столицею футболу.

 • «Через шалений темп життя ми дуже часто забуваємо про рідних людей. А вони ж так потребують підтримки та любові.

 • Кілька тижнів тому ми писали, як минулого року скандальновідомий політик, а нині – міністр надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич охрестив вінницького хлопчика.

 • До редакції нашої газети почали надходити дзвінки стурбованих вінничан, які запитували про долю дитячої бібліотеки ім. І. Франка. Адже зараз на її місці ведеться будівництво «Магіцентру».

 • 8 липня у магазині «Мобільний зв’язок» міста Гайсин приватна підприємниця Галина зі своїм сином Сашком викладала на прилавок нові мобільні телефони.

 • У таку спеку осінній настрій оволодіває розумом моїх друзів. Вже вкотре чую: хочеться осені, і чим швидше, тим краще.

 • «2 июля несколько самолетов окрыленных евроинтеграторов приземлилось в Киеве. Днем раньше в Ялте все участники конференции “Yalta European Strategy”, перебивая друг друга, утверждали, что Украина – Европа, что у нас полным ходом идет процесс интеграции и без нас Европа и ЕС неполноценны. Мы все в это искренне верили.

 • Вінницька бальна пара Ольга Колесник та Стас Антіпов вже давно виступають на міжнародному рівні, навіть незважаючи на юний вік – Стасу скоро буде 15, а Олі – 14 років. Нещодавно вони повернулися із чергових змагань, які відбувалися в Італії та Іспанії. Вони єдині там представляли Вінницю і одні з небагатьох – Україну.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть