"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
"РЕЙТИНГ НАРЕЧЕНИХ ДЛЯ МЕНЕ СКЛАДАЄ МАМА. Мій хлопець через ніс не зміг туди потрапити"

№17 вiд 8 серпня 2007 р.

 • 19-річні підлітки знімали власні вбивства, щоб продати відео за кордон. На одному з них – вагітна жінка із розпоротим животом та витягнутим немовлям...

 • - Це ж варварство! Подивіться — вирвали всю картоплю, вирубали кукурудзу, позрізали соняхи, — витираючи сльози, каже головний бухгалтер Бронницької сільради, якій «пощастило» мати город поряд з санаторієм. Саме сюди приїхали на оздоровлення 200 дітей 8-16 років з Києва, котрі мають статус чорнобильців.


 • «Коротка спідниця, сітчасті колготки, лакові туфлі на високих підборах, коротка кофтина, з-під якої виглядає пупок… Ви уявляєте собі повію? Ні, так вдягається проста українська дівчина.

 • «Привіт, «Молодіжко»! Прочитала листа Анни «Мій коханий зі мною зі співчуття? Живу у замкнутому колі — я, він та коханки» і вирішила відповісти.

 • «Прочитала виступ Володимира Кличка у минулому номері — «Дикі танці «дітей України» біля порога Європи», і щось мене зачепило. Людина, морально та фізично сильна, яка чогось досягла, має право стверджувати, що слабка Україна не потрібна Європі. І я з ним згодна.

 • «Звертається до Вас по допомогу згорьована мати, яка вже рік шукає свою дитину. Моя донька Невідома Олеся Олексіївна, 01.01.1988 р.н., востаннє була вдома 29.06.06 р. Вона навчалась у кулінарному ліцеї №22 м. Вінниці по вул. Козицького, 14. У квітні 2006 р. вона почала підробляти на Центральному ринку реалізатором товарів літнього асортименту (окуляри, купальники, сумки і т.п.), хотіла заробити гроші на навчання в університеті.

 • Нещодавно у Вінниці пройшов історичний квест, під час якого сім команд по п’ять чоловік перенеслись у часи правління Центральної ради.

 • Життя хворого на ДЦП Віталика завжди було важким. То хтось підмовить хлопця дурницю зробити, то поб’є, то камінцем кине. А нещодавно над Віталиком знову поглумились. Він пішов у сусідній двір, де сиділи хлопці. Вони підмовили Віталика «облапати» жінку, яка якраз проходила повз них. Хлопець, не розуміючи, на що його підбурюють, так і зробив. Після цього син тієї жінки кілька днів поривався побити Віталика, але ніяк не виходило.

 • «Добрий день, шановна редакціє! Прошу вас допомогти мені з такою проблемою. У моєму домі живе лелека Паріс, який внаслідок нещасного випадку на лінії електропередач залишився без ніг. Два тижні я його лікувала, після чого рани загоїлись і журавель літає. Та харчуватись, на жаль, самостійно не може.

 • «Добрий день, шановна редакціє моєї газети! Пишу до Вас, як і більшість, вперше, тому що не знаю іншого шляху вирішення проблеми. Маю надію, що ви опублікуєте мій лист і на нього звернуть увагу. Хочу розкрити болюче, як на мою думку, питання про спорт у Вінницькій області. Я – спортсменка, досить довго займаюсь у ДЮСШ «Колос» і за весь цей час вкотре переконалась, що спортсмени нікому не потрібні, на спорт не виділяють достатню кількість грошей.

 • При перевірці Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників на кафедрі психології, яку очолює завідувач кафедрою Безверхий О.С., виявлено відсутність 4-х бланків дипломів про перепідготовку спеціаліста, які без встановлення винної особи адміністрацією інституту були визнані витраченими та в подальшому списані.

 • «Добрий день, шановна редакціє! Пишу вам тому, що мене вразив лист, який був надрукований у минулому номері «Я люблю вас, мої вороги». Мушу сказати, що я добре розумію цю дівчину, яка попри знущання ворогів знаходить у собі сили не опускатись до їхнього рівня і гідно долати негаразди.

 • «Нещодавно мама мені повідомила про ще одного кандидата на мої руку та серце. Син нашого стоматолога стоїть на почесному третьому місці після екс-речника МЗС Маркіяна Лубківського та журналіста й політика Артема Шевченка. «Такі хороші хлопці, — каже вона, — більшого годі й бажати». Так, мама складає рейтинг моїх наречених і займається цим не перший рік.

 • «На сторінках «МіГу» часто піднімається це, на перший погляд, просте і водночас неординарне і дуже складне для трактування питання життя. От і студентка Анна у «МіГ» від 25 липня 2007 р. пише, що через кохання втратила подругу. Ти, дитино, не поспішай з висновками стосовно розуміння, що таке дружба. У твоєму віці ще важко визначатись, що це таке. Тільки з роками можна визначитись, що це за штука.

 • Того дня Леся чекала дзвінка від свого хлопця. Але, як виявилось, це був той самий вечір, коли Андрій відключав телефон, коли хотів зустрітись із друзями за пивом, тому для Лесі це знову означало терпляче очікування на диво — можливо, колись він все ж цінуватиме їх стосунки.

 • «Привіт, «МіГ»! Частенько пишу вам листи, бо пишете на теми, які зачіпають. Отож сьогодні хочу сказати свою думку з приводу статті «Мої подруги повискакували заміж». Хочу погодитись з авторкою, що справді у дівчат мода з'явилась виходити заміж у 18-20 років.

 • «Добрий день, «Молодіжко»! Прочитала статтю Ані Май «Мої подруги повискакували заміж...». Мені 22 роки, заміж я вийшла, коли мені було 19. І зробила я це не тому, що було модно, а тому, що хотіла бути з коханою людиною щодня.

 • «Привіт, «Молодіжко»! За допомогою вашої газети хочу звернутись до свого коханого Володимира. Може, таким чином я достукаюсь до його серця.

 • Громадський рух «Не будь байдужим!» провів чергову акцію. На Київському залізничному вокзалі сотні волонтерів зі всієї України роздавали психологічні порадники «Зроби Україні подарунок. Переходь на українську!». Волонтери зустрічали потяги «Київ-Севастополь», «Київ-Сімферополь», «Київ-Феодосія», «Львів-Луганськ» та «Львів-Сімферополь» і роздавали книжечки пасажирам цих маршрутів.

 • Минулої середи Лілії Петрівні виповнилось 77 років, а вона й досі викладає у музичній школі № 1. Серед кращих її учнів – онучка Женя, яка є лауреаткою всеукраїнських музичних конкурсів. А ще Лілія Петрівна не зраджує своїм традиціям, як і у молодості, у вільний час влаштовує «дєвішніки» та балує чоловіка смачними стравами.

 • Місто Пітер, красою якого всі захоплюються, відвідують мільйони туристів, закладене у 1703 році, воно й сьогодні перебуває на піку популярності. Подивитися на неймовірні будівлі та маєтки вельмож, створені кращими архітекторами, приїздять з усіх куточків світу. Та жоден екскурсовод не розкаже, що ця краса давалася ціною людського життя. Адже усім відомий факт – Петербург побудований на кістках українських козаків. Цьому передувала одна з найбільших трагедій українського народу – Полтавська битва...

 • В Опішні на Першому міжнародному молодіжному гончарському фестивалі «Опішне-2007» вінничанин був наймолодшим учасником декоративно-прикладного мистецтва, отримав диплом, подяку і масу схвальних відгуків дорослих майстрів.

 • «Порожні пляшки, ганчір’я та ще купу всіляких речей приносить течія Південного Бугу до берегів.

 • «Прочитала у минулому номері про те, як купують оцінки у навчальних закладах... 1000 баксів за сесію і 3000 – за навчання у рік.

 • На Заході скутери, чи їх ще називають мопеди, вже давно заполонили дороги. У нас такий транспорт тільки стає популярним. Тим більше, на скутері з двигуном до 50 кубів можна кататися з 14 років, не маючи прав.

 • Кожна дівчинка у дитинстві мріє про казку... хоча б про одноденну казку, яку згадуватиме усе життя. Саме тому у день одруження батьки, рідні та її коханий перетворюють весілля на казку.

 • Минулого року ми вже писали про вінницького репера Андрія Станіславського, який одружився зі своєю музою Анастасією.

 • Казкаря Сашка Лірника називають таємною українською зброєю. Адже він їздить Україною та розповідає казки, які залишаться у серцях українського покоління. Від його оповідей у захваті і дорослі, і малі.

 • Гурт «Перкалаба» заснований ще у 1998 році. Вони грають не лише на концертах та фестивалях, а й на похоронах та весіллях. «Перкалаба» гастролює по Європі та є візиткою фестивалю «Шешори».

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть