"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
11 ІСТИН ДЛЯ ТЕБЕ ВІД НАЙБАГАТШОГО ЧОЛОВІКА СВІТУ

№18 вiд 22 серпня 2007 р.

 • Через два дні святкуватимемо День незалежності... Шістнадцятий рік незалежності. Шкода, що це свято не усі розуміють, поважають, святкують… Для мене ж воно особливе, хоча я народилась в Росії. Коли батьки одружились, тата-військовослужбовця відправили служити до сусідньої держави. Повернулись ми в Україну лише у 93-му. Саме тоді батьки опинились перед вибором: залишитись у Росії, де були квартира, друзі, гарні посади, чи повернутись в Україну, де все довелося б починати спочатку. Вони обрали повернення на Батьківщину.


 • «Ще ніби вчора закінчила школу, так і три роки коледжу пролетіло. Навчаючись на «відмінно», була впевнена, що зможу повністю реалізуватись. Роботу не шукала, сама знайшла мене. Тобто надійшло запрошення. Серйозна організація візьме на роботу бухгалтера. Єдина умова, – фахівець має бути серйозною та відмінницею у навчанні.

 • «Про те, скільки коштує вступити до престижного вузу, ходить чимало розмов. І навіть ні для кого не секрет, що студентський квиток коштує зовсім недешево. І оцінюється не у знаннях, а у грошових одиницях. Чим престижніший вуз – тим дорожче, чим престижніший факультет – ціна зростає. І чомусь на тих дуже престижних факультетах вчиться дуже мало нормальних розумних людей, одні «мажори», діти з модними батьками та власними водіями...

 • Нещодавно мій знайомий поїхав працювати за кодон. Першокласний спеціаліст, там йому запропонували кращі умови, більшу зарплату. І він повіз свій український мозок, щоб розбудовувати не нашу країну, бо наша не змогла дати йому належних умов. Годі й казати, скільки українців іде працювати за кордон. І мова йде вже не тільки про простих трудівників, будівельників, гувернанток, а про інтелектуальних працівників, спеціалістів із вищою освітою, які працюватимуть за спеціальністю. Україна вже втратила не одного такого. І не намагається повернути.

 • На початку серпня на базі вінницького табору «Колос» пройшов регіональний мультифестиваль «Студентська республіка-2007». Під час фестивалю студенти обирали свій магістрат та мера. Учасниками виборчого процесу стали команди студентів з шести вінницьких вищих навчальних закладів: Національного технічного університету, державного педагогічного університету, фінансово-економічного університету, соціально-економічного інституту, університету «Україна», торговельно-економічного інституту та державного аграрного університету.

 • Софійка відсвяткує свій четвертий день народження. Так запропонував назвати новонароджену лікар, який приймав пологи.

 • Цього року вінницький дизайнер Олександр Очеретний святкує 10-річчя своєї діяльності. Рівно 10 років тому він заснував власний бренд та почав працювати. Неодноразово Олександр показував свої колекції на Українських тижнях моди, а на початку цього року був удостоєний честі показати свої костюми на Лондонському тижні моди.

 • «Поцілунок не привід для знайомства і не причина для продовження стосунків», – улюблена фраза моєї подруги. Але саме з нього усе і почалося.

 • «Привіт, «МіГ» та Аня, яка написала, що її мама складає рейтинг женихів. Хочу тобі сказати, що ти, Аню, така не одна. Моя мама не така фанатка, але в неї є теж свої уподобання щодо моїх кавалерів.

 • «Эту статью я хочу посвятить тем мужчинам, парням и даже мальчикам, которые встречались на моем жизненном пути. Вас много, но настоящих единицы. Именно вы и есть те рыцари, романтики и принцы. Тот яркий луч в мире темного царства будней…

 • Коли красуня Іринка починала зустрічатись із програмістом Ігорем, ніхто не вірив у їхню пару.

 • «... Вперше стикнувся з такою ситуацією, в якій не знаю, як правильно вчинити.

 • До Білла Гейтса можна ставитись по-різному. Власне, я до нього ніяк не ставилася. А тут нещодавно потрапила на очі його книга. Прочитала і зрозуміла, що це стане корисним і підліткам, і їхнім батькам.

 • «Ми працювали в одній фірмі вже кілька років. Алла гарно малювала, легко перекладала з кількох мов, прекрасно шила і при цьому встигала ще й багато мандрувати.

 • Мало хто знає, що у Петрику, неподалік Вінниці, можна не тільки навчитися, але й покататися за вітром на дошці з вітрилом. Цей вид спорту за кордоном уже давно назвали віндсерфінгом.

 • «У минулому випуску «Міг» я звернула увагу на статтю під назвою «Чому наші дівчата схожі на...». Мене дуже зачепило написане, бо я, навпаки, не згодна із цим.

 • «После удачного дня пришла домой и вместо того, чтобы поужинать, устав, легла на диван. Уже не хотелось ничего, кроме двадцатого числа. Именно в этот день должен быть вступительный экзамен, к которому готовилась месяц. А уже после его успешной сдачи можно было бы впервые за месяц почувствовать вкус лета…

 • Мародери грабують могили і продають нагороди, зброю, амуніцію...

 • «Люба моя матусю! Присвячую цей лист тобі, тій, яка відійшла у інший світ. Ти була для мене найріднішою людиною. І, незважаючи на те, що я син, а не донька, у нас були найкращі дружні стосунки. Я завжди міг прийти до тебе та розповісти про те, як пройшов день, яка дівчина мені сподобалась, отримати пораду, як краще з нею поводитись, міг розповісти про негаразди на роботі та просто пригорнутись до тебе...

 • «Вінниціанський фестиваль» цього року пройде у Вінниці. Усі любителі комедійного кіно зможуть побачити кращі з кращих робіт на центральній площі Вінниці.

 • Чи зуміє Україна залишити на батьківщині молодого науковця-хіміка, випускника закордонного вузу?

 • «З’явився новий термін – яппі. Це молоді професіонали, які націлені на кар’єрний ріст, здобуття професіональних навичок і свій розвиток. Зокрема, це люди, які знають, що не варто 5 років «гнити» у стінах університету, бо там навряд чи навчать чого доброго.

 • «Нещодавно на очі потрапила така фраза: жінці легше бути гарною, ніж розумною, бо чоловікам легше дивитися, аніж думати.

 • Минуло сорок днів, як не стало молодого вінничанина Сергія Музиканта – гарної людини, щирого друга і талановитого співака.

 • Вчора мій 15-річний син прийшов додому... напідпитку...

 • Нове тисячоліття стало справжнім бумом дорогих суконь, хоча за вбрання вартістю від 60 до 100 тисяч доларів можуть заплатити не більше 100 людей.

 • Юна вінничанка, прихильниця Світлани Благодир, готова наслідувати талановиту бандуристку з Немирова.

 • «Дуже гарні діти! Такою, мабуть, є і ваша країна», – сказала координатор проекту.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть