"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
"Я КОХАЮ ВАШОГО СИНА, АЛЕ... американець зможе забезпечити мені і моїй дитині майбутнє..." - так відповіла мені Юля, коли виїздила до Америки", - стверджує колишня свекруха

№21 вiд 3 жовтня 2007 р.

 • Нещодавно, 24 вересня, у хорватському місті Шібенік, на березі Адріатичного моря, завершився чемпіонат Європи з шахів серед юнаків та дівчат. Напевне, ми б і не згадали про цю подію, якби не вінничанин Ілля Нижник, який став золотим медалістом чемпіонату. Знаменність цієї події ще й у тому, що це перше «золото» для України за останніх півдесятиліття.


 • Таке поняття як «дідівщина» ще донедавна застосовували, коли говорили про армію. Проте сьогодні це негативне явище, схоже, стає надбанням шкіл. Про це по «телефону довіри», який працює у нашій редакції, нам повідомила матір старшокласника однієї з шкіл міста Вінниці.

 • Сьогодні з 15-річною Лесею все гаразд. Вона ходить до школи, займається у спортивній секції, а по вихідних «відривається» на дискотеках, хоча ще півроку тому була прикута до ліжка дивною хворобою. Госпіталізував її до лікарні майже на місяць необережний «комплімент» однокласника.

 • Після публікації у №19 «Молодіжної газети» «9-річна дівчинка живе у дитячому відділенні і мріє про день народження без п'яниць» до редакції звернулись небайдужі вінничани із наміром допомогти дитині. Люди цікавились, чого потребує дівчинка і який у неї розмір одягу. Отже Людочка після повернення із санаторію зможе отримати обіцяні подарунки.

 • Вже третій рік поспіль Демократичний Альянс спільно із Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту, Посольством Словацької Республіки в Україні, Департаментом НАТО Міністерства закордонних справ України, Комітетом з питань європейської інтеграції Верховної Ради України реалізовує проект «Молодь на шляху до Європи!». Цього разу проект проходитиме у Вінницькій, Запорізькій та Кіровоградській областях.

 • Після публікації у нашій газеті «Жених-мільйонер приїхав свататись до вінницької перукарки Юлі в ролі голодранця» до редакції звернулась мама першого чоловіка Юлі. Вона попросила вислухати і її... Зрозуміло, що її судження можуть бути упередженими через те, що в душі могла затаїтись образа на колишню невістку. Але вона також має право висловити свої міркування. Керуючись принципами демократичної преси, ми доносимо до вас і її точку зору. А кожен має право зробити висновки сам.

 • Ще не закінчився перший навчальний місяць, як одну із вінницьких шкіл замінували. Вірніше, таке повідомлення надійшло 23 вересня у ГУ Міністерства надзвичайних ситуацій у Вінницькій області. Працівники МНС одразу виїхали у школу №29, де нібито і трапилась «надзвичайна подія». Але так нічого там і не знайшли.

 • «Я проживаю у смт. Турбів. Він славиться своєю великою річкою Деснянкою. Красива, розлога, зариблена і в той же час містична. Мабуть, ви пам'ятаєте початок 2006 року — 1 січня, коли Деснянка забрала сім життів молодих юнаків.

 • «Доброго дня усім читачам «Молодіжної газети»! У вашій газеті завжди друкуються листи, де люди відверто говорять про пережите. Ось і я вирішив написати про те, що сталось у мене в житті.

 • «Доброго дня, шановна редакціє! Хочу відгукнутись на лист «У нашій країні можна зробити кар’єру лише через ліжко...» і розповісти свою історію.

 • «Голота!» – лаконічно висловили свою думку батьки про хлопця своєї доньки. «Все одно я вийду за нього!» – вперто сказала Оля. Їй потрібен був тільки він. Заради нього вона посварилась з батьками та пішла з дому. І жодного разу про це не пожалкувала.

 • Ми сиділи з подругами та говорили про інтимне. Про перший поцілунок, про перший статевий досвід – про перший раз...

 • «До найбільших семи чудес світу я додала б ще одне, але поставила його не на восьмому, а на першому місці – це кохання. Адже це таке велике і сильне почуття, звісно, якщо воно справжнє. Як на мене, існує кілька періодів розвитку справжнього кохання. Перший період – симпатія, коли все лише розпочинається – квіти, вірші, перше, але ще не осмислене «Я тебе кохаю!».

 • Коли минулого вівторка разом із дідом та батьком у Гайсин на відкриття цукрового заводу приїхав продовжувач династії – 22-річний Олексій Порошенко, у багатьох виникло запитання: «Що він тут робить?». Адже в цей день з самого ранку лив дощ, бурякові поля більше нагадували болото і гламур столичного гостя от-от міг потонути у цьому аграрному пейзажі… І тут за сина відповів батько – Петро Порошенко:

 • Незвичайні вечорниці влаштувала вінницька громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія», куди завітало чимало поважних гостей. Зокрема, Юрій Сизенко, заступник міністра у справах сім’ї молоді та спорту, губернатор Олександр Домбровський і мер Володимир Гройсман, яким розказували гуморески та частували варениками. Так яскраво «Гармонія» відсвяткувала завершення проекту «Скарби Поділля».

 • Маленькій дівчинці Дані зараз дуже боляче. Лікарі гематологічного онковідділення обласної дитячої лікарні воюють з хворобою, яка намагається зруйнувати її таке маленьке і беззахисне життя. І не знає Дана, що не тільки її батьки, а бабуся з дідусем, хрещені намагаються їй допомогти. Жіночий клуб Центру громадських зв’язків з Немирова, Бетсі Йєттер з далекої Америки, зовсім невідомі люди, кожен з тих, хто знайомий з нею і ніколи її не бачив, робить те, що може, щоб втамувати її біль. Велика кількість людей звертається до Бога з проханням повернути здоров’я дитині.

 • «Добрый день, «МиГ»! Хочу сказать пару слов по поводу напечатанного в одном из Ваших последних номеров девушкой Мариной, ее возмущения по поводу «золотой» молодежи и «принцев».


 • Моя рідна школа - №1, що по вулиці Малиновського, а в ній перша вчителька - Шевчук Ліна Максимівна. Її любов, тепло, людяність відчуваємо все життя. Як же вона вміла нас огорнути своєю добротою!

 • «Доброго дня, шановна редакціє «МіГ»! Хочу дати відповідь на лист з минулого номера «Молодіжки» Оксани Тищук «Треба працювати, а не вчитися…». Висловлюю свою точку зору з цього приводу. Так, я заперечую Оксані. Справді, студентські роки – найкращі. Але це не єдиний аргумент.

 • Обравши у майбутньому професію вчителя, я прагнутиму, щоб з Божою допомогою пробудити в душі кожного учня почуття і переживання, що виховують у дитині справжню Людину. Я твердо вірю в могутню силу виховання – у те, у що вірили А.С. Макаренко, В.О. Сухомлинський і інші видатні педагоги».

 • «Вінниціанський фестиваль» – саме таку назву має перший міжнародний фестиваль пародійного та комедійного кіно, який започаткували у Вінниці.

 • Педагогіка Монтессорі є популярною у багатьох країнах світу, серед яких і Україна. Започаткувала її видатний італійський педагог Марія Монтессорі. Мета цієї педагогіки – пробудити в душі дитини людину, яка дрімає у ній.

 • «Троянди для вчительки-2» – саме так називається диск, який вихованці естрадно-вокальної студії «Зорепад» випустили до Дня учителя. Це вже другий диск, який вінницькі таланти випустили цього року.

 • Немає такої людини, яка бодай раз не мріяла опинитися у вирі захоплюючих подій, пройтися по старовинному замку, де вільно гуляють привиди, де є таємні ходи й казкові скарби. Немає сьогодні серед телевізійних шоу світу, мабуть, престижнішого і вже, напевне, більш захоплюючого, ніж французький “Форт Буаяр”.

 • Нещодавно вінницькі учні школи «АІСТ» повернулись з Бразилії, де проходила конференція демократичних шкіл світу. Вихованці цієї школи вже не вперше відвідують конференцію, яка щороку проходить у різних країнах.

 • Як же приємно перенестись у часи, коли жили наші бабусі та дідусі! Залізти у їхні скрині та приміряти одяг їхньої молодості.

 • Нещодавно Віталій Козловський відвідав Вінницю, де влаштував своїм шанувальникам справжній концерт. І хоча на вінницькій сцені виступали і інші учасники «Шансу», але переважна більшість глядачів таки чекала його, першого переможця телепроекту.

 • Сім років поспіль студенти вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації борються за звання «Суперпрофі». Кожен навчальний заклад заздалегідь готується до конкурсу, аби у вересні належно представити свій навчальний заклад.

 • Як красиво та з шиком відсвяткувати свій день народження? Ну, звісно ж, для цього потрібно запросити «зірку», яка весь вечір буде розважати вас та ваших гостей.

 • Черговий етап змагань студентської інтелектуальної ліги по «Що? Де? Коли?» відбувся у стінах педагогічного університету і був присвячений святкуванню 143-ої річниці з дня народження Михайла Коцюбинського.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть