"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
ЯК ФРАНЦУЗИ ШУКАЛИ НАРЕЧЕНИХ У ВІННИЦІ?

№23 вiд 31 жовтня 2007 р.

 • Якось завжди було прийнято вважати, що боксери — це в переважній більшості рекетири, котрі працюють на якесь із місцевих бандугруповань. Серед них не зустрінеш культурних, інтелектуальних людей, тим більше, тих, хто любить свою національну культуру та розмовляє українською мовою. А що думає з цього приводу Віталій Кличко? Про це ми запитали його на Вінниччині, у Немирові.

 • Зрозуміло, що у всіх цивілізованих країнах такі ультиматуми будь-якій газеті держслужбовця, який знає хоча б щось про свободу слова, коштували б йому посади. Та й держслужбовець – демократ із сучасним мисленням – такого собі не дозволив би ніколи. А ось у нас, враховуючи, що у багатьох кабінетах залишились ще «динозаври імперських ідеалів», дозволимо собі з ними дискусію...

 • – Ми разом з сестрою приїхали на могилу її 18-річної доньки у село Сестринівку Козятинського району, – плачучи говорить вінничанка Валентина Сушко, – і з жахом побачили, що вся огорожа навколо могили порізана. Моя сестра коли побачила, як вчинили наругу над пам’яттю єдиної 18-річної трагічно загиблої доньки Тетяни Сушко, досі не може прийти до тями.

 • «Подолати корупцію у вузах – подолати дракона у собі». Саме так називалась акція подолання хабарництва, яку започаткувала вінницька обласна молодіжна організація «Наше Поділля». Першим кроком стало миття ніг однієї студентки прямо під час прес-конференції. Це символізувало очищення дівчини та своєрідну обіцянку не давати хабарі під час навчання.

 • Про методику, яку віднайшла педагог з Вінниччини Галина Іваниця, знають у всій Україні. Адже вже не перший рік вони користуються її напрацюваннями, щоразу впевнюючись, що вона ефективна.

 • Смерть на горищі власного будинку 19-річної Юлі Мазурук з села Малі Крушлинці Вінницького району шокувала батьків, односельчан і студентів Вінницького медколеджу, де навчалась дівчина.

 • «Ти за мною прийшла? Ти моя мама?»... Їдучи до дитячого будинку у с. Пирогів Тиврівського району, я морально готувалася почути саме такі запитання — традиційні для обділених долею дітей. Однак з порога почула привітання: «Слава Богу!». Як з'ясувалося, дітьми у закладі опікуються віруючі з Церкви християн віри євангельської, сам же заклад — один з чотирьох дитбудинків, які функціонують у рамках центру соціальної допомоги та реабілітації дітей «Шанс».

 • «У мене жахлива ситуація — я подобаюсь чоловікам своїх подруг. Справа в тому, що майже всі мої подруги — одружені, мають чоловіків і навіть дітей. Я єдина, хто залишився із нашої студентської братії неодруженою.

 • «Не зря в народе говорят: «У кого-то соломинку увидел, а у себя и бревна не заметил». Почему, услышав от непонятных источников какие-то истории, мы сразу же спешим сделать выводы, сразу осуждаем, ищем крайних, не подумав, для чего это было сказано, написано, и почему это преподносят нам именно в таком виде? Нам ведь все равно, главное - что есть о чем посудить, кого осудить, о чем поговорить с подругой, и т.д. И при этом сделать свои выводы, даже не зная издалека этих людей.

 • «Одного разу стала свідком розмови молодих дівчат, як вони «розводили» іноземців на гроші. «Ми з ними спочатку на дискотеці танцювали, потім поїхали вечеряти, а ще й з подругою гроші на таксі збили, бо у нас не було»…

 • Кажуть, що кохання буває миттєвим, з першого погляду, з першої зустрічі, те, яке виникає після довгих років дружби або існування поряд... Можливо, у когось і так... Але мені здається, що кохання — це пристрасть, яку ти можеш розвивати...

 • В одному з номерів «Молодіжки» у рубриці «Жди меня» ми розмістили цю фотографію і прохання 15-річної Наді Савурової допомогти знайти її маму Неллі Овечкіну, братика Максима і сестричку Крістіну. Дівчинка написала на «Жди меня» з інтернату в Карелії.

 • Ні для кого не секрет, що слов’янські дівчата найкрасивіші у світі. Тому часто іноземці приїжджають до України, Росії, Білорусі, де шукають собі гарних наречених.

 • «Доброго дня, «Молодіжко»! Ми, працівники лікарні м.Вінниці, хочемо долучитися до дискусії про любовні зв’язки чоловіків старшого віку та молодих дівчат. Дуже вже обурила нас сповідь однієї «сміливиці» Ольги, котра відверто написала, чого хоче від свого діда Альоші.

 • А таких, що мають батьків-українців – 30. Згідно з даними за 2001 рік, 232 премії отримали представники США. А інші, 275, одержали представники інших країн світу. Фактично половина премій належить (!) американцям. Великобританія має 75, Німеччина – 60, Франція – 27, і лише по одній премії мають Чехія, Португалія, Фінляндія, Пакистан, Іспанія, Індія, Ірландія. Китай – найбільш населений, а має тільки двох лауреатів.

 • Статус безробітних Марія та Ольга, мешканки одного з віддалених сіл Вінниччини, мали вже декілька років. Жили, як і більшість, з городу та господарства. Тож коли в одній з газет вичитали оголошення про набір сезонних працівників на обробіток баштанних культур на Одещину та побачили, яку зарплатню обіцяють, – довго не роздумували. Однак примарному щастю збутися не судилося. В Одесі жінок посадовили у «бусик» і повезли у невідомому напрямку.

 • Здається, зовсім недавно проходив у нашому місті п’ятий Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Подільська лялька-2007". П’ять країн, п’ятнадцять театрів брали у ньому участь. Приїжджали до нас давні друзі і нові творчі колективи, як, наприклад, Волгоградський театр ляльок. Цей відомий у Росії театр пройшов довгий і славний шлях, дев’ятнадцятого квітня цього року йому виповнилось 70 років.

 • Нещодавно вінницькі спортсмени повернулись з Росії, де цього року проходив чемпіонат світу з універсального бою. І що ви думаєте, додому вінничани повернулись з призовими місцями. Зокрема 15-річний Денис Ступка став чемпіоном світу з універсального бою, Олександр Базь здобув друге місце, а Андрій Кодиба – 8-ме.

 • У редакцію прийшов 22-річний Володимир Антоневич і розповів свою історію кохання.

 • З 12 по 23 жовтня 2007 року у сонячній Грузії на березі Чорного моря відбувся чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат до 8 років. Це наймолодша вікова категорія на змаганнях такого рівня. Вперше шахові баталії транслювали в Інтернеті On-line, отже, охочі могли спостерігати перебіг подій.

 • «7-А, рівняйсь, струнко!» — саме такими словами зазвичай починається урок фізкультури для учнів Вінницької гімназії №2. Але сьогодні у них незвичний день, адже фізкультуру замість їхньої вчительки проводить чемпіонка світу з легкої атлетики зимового чемпіонату Людмила Блонська. Спочатку вінницькі школярі з осторогою виконували завдання, які давала чемпіонка, але вже за кілька хвилин вони увійшли в азарт, стали розкутішими та наввипередки почали демонструвати свою фізичну підготовку.

 • Вже кілька років поспіль богатир Василь Вірастюк разом зі своєю командою подорожують Україною, де влаштовують богатирські турніри. Минулої неділі Василь Вірастюк завітав і до Вінниці.

 • Нещодавно вінницький гурт «ТІК» відзняв свій третій відеокліп. Композиція, на яку знімалось відео, називається «Апрель». Вона була обрана у результаті голосування на «ТІКівському» сайті.

 • Національний молодіжний конкурс творів епістолярного жанру на таку тему оголосила «Укрпошта». Конкурс проводиться у рамках діяльності Всесвітнього поштового союзу (ВПС) та під егідою ЮНЕСКО.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть