"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
У ДІВЧИНІ-ВІННИЧАНЦІ, ЯКУ ЗАТРИМАЛИ В ОДЕСЬКОМУ АЕРОПОРТУ ВПІЗНАЛА СВОЮ СЕСТРУ

№24 вiд 14 листопада 2007 р.

 • Я знаю багато сімей, яких теж ця проблема торкнулась. Мені довелося все життя важко працювати і на Півночі, об’їхати півсвіту в пошуках доброго заробітку, щоб зробити так, аби мій єдиний син мав все необхідне. Ігорю я дала життя, хорошу освіту, квартиру, зробила шикарне весілля, купила автомобіль, постійно давала гроші, щоб його сім'я, мій дорогий внучок також мали все.

 • Історія кохання Яни та Олексія була схожа на казку. Вінничанка Яна — дівчина з провінційного містечка — завжди прагнула до кращого життя і поїхала вчитись у столицю, де познайомилась із киянином Олексієм.

 • Останнім часом вінницькі працівники ДАІ настільки часто виступають з різними нововведеннями, що їхньою активністю цікавляться колеги з інших регіонів України. І ось остання ініціатива наших «даішників» — запровадити уроки дорожньої культури у дитсадках, школах, технікумах.

 • «Багато дівчат зрозуміють мене, прочитавши мій лист. Річ у тому, що мені дуже подобається соліст групи «Tokio Hotel» — Білл Каулітц. Сама не знаю, як почав мені подобатись, адже він зовсім не схожий на принца на білому коні, про якого я завжди мріяла.

 • Олі було лише 22, коли вона чомусь вирішила — якщо у найближчі дні не знайде собі пару, то потім вже буде пізно. Сьогодні переді мною сидить дівчина, яка знає одне — підганяти життя не можна. Але, намагаючись знайти у всьому поганому хороше, Оля тепер може точно сказати: «Я була у Парижі…». А що там трапилось - вона вирішила розповісти, щоб попередити інших дівчат.

 • Нещодавно у Берліні відбувся фінальний етап конкурсу на найгарніше слово у світі. Організатором цього заходу став німецький журнал «Культурний обмін», який присвячений вивченню міжнародних стосунків.

 • 18-рiчна вiнничанка Леся дуже радiла, коли пiсля довгих пошукiв врештi знайшла мiсце продавця в одному з магазинiв на Вишеньцi. Не думайте, що це було легко. По-перше, дiвчина отримала професiю перукаря, але влаштуватись за спецiальнiстю, «отримати крiсло», як кажуть професiонали, їй не вдалось.

 • 15-річна школярка Вінницької ЗОШ №10 Каріна Нгома у товаристві своїх однолітків вирізняється неординарністю. І справа тут не лише у зовнішності та кольорі шкіри (дівчинка мулатка). Вона – оригіналка у всьому: нестандартно мислить, має незвичне хобі (подобаються східні бойові мистецтва) та плекає фантастичні мрії...

 • Ми вирішили зустрітися з родиною дівчини у Ямпільському районі і, хто знає, можливо, допомогти розшукати. Шість років тому вона, 20-річною, разом з подружкою поїхали на заробітки спочатку в Москву, а потім у Московську область.

 • «Одного дня моя подруга, студентка Ніна, вирішила знайти собі роботу для підзаробітку. Переглянувши багато оголошень, дівчина зупинила свій вибір на одному з них. В оголошенні фірма мережевого маркетингу пропонувала повний та частковий вид зайнятості. Успішно пройшовши співбесіду, Ніна влаштувалася працювати туди менеджером з продажу.

 • Пам’ятаю, коли одружилася моя старша сестра та стала жити окремо, я навідувалася до них у гості. І вони постійно сперечалися, сварилися через якісь дрібниці. Звичайно, мирилися потім, адже спільне життя не без того. Але я була так вражена, що йшла від них із думками, що сім’я – це щось страшне і одружуватися – справа зовсім невдячна. Так я і сказала своїй сестрі.

 • «Боже, як я себе караю за те, що обманювала себе... себе і свого тепер уже чоловіка. Колись була закоханою в одного хлопця, дуже його любила, але він мене покинув, бо зустрів іншу дівчину. Я дуже важко сприйняла наш розрив, переживала, плакала, у мене почалась депресія. З неї мене витягнув він, мій теперішній чоловік.

 • «Він мене домагається», – якось прибігла до мене подруга зі сльозами на очах. «Що трапилось?» — не могла зрозуміти я. - Хто домагається, кого?..». Як виявилось, Ірини домагається її двоюрідний брат, який живе у них. Після того, як у нього померла мама, сім'я Ірини взяла хлопця під своє крило. Із села він переїхав до них у місто.

 • «Привіт, «Молодіжко»! Прочитала у минулому номері статтю «Дівчата, не продавайте себе за вечері у ресторанах» і вирішила долучитись до розмови. Так, погоджуюсь, що заради вигоди деякі дівчата ладні на все, навіть продатись за вечерю. І мова тут не лише про невинний «розвід» багатенького Буратіно на коктейль, а про реальну плату кохання вночі за такого роду вечерю.

 • «Привіт, «Молодіжко»! Цей лист я хочу присвятити своєму татові. Нещодавно я дізнався жахливу новину — він зраджує моїй мамі. Це трапилось випадково. Я підслухав його розмову, а потім подивився його мобільний і точно зрозумів, що та симпатична блондинка — його коханка.

 • Вдалося встановити особи 23 дітей віком від 9 до 16 років, які брали участь у зйомках порнопродукції. Окрім двох дівчаток із Бельгії, всі діти – з України. Такий шокуючий результат розслідування діяльності європейської порномережі з виготовлення дитячої порнографії. У результаті було заарештовано 92 особи.

 • Школа... Її часто називають Країною знань, з нею пов’язані найяскравіші спогади та враження майже у кожної людини. Але сьогодні у шкільному житті відбуваються докорінні зміни, починаючи від повного оновлення програм та введення нових дисциплін, інтерактивних методів навчання і кінчаючи новими методами та прийомами виховання гармонійно розвиненої особистості.

 • «Дуже важко згадувати той випадок, який ледве не забрав у мене життя. Але я зобов’язаний його згадати знову задля того, щоб висловити щиру подяку людям, які підтримали мене у важку хвилину. Подарували ще один шанс, який я цінуватиму та берегтиму. Після сильної зливи та блискавки у селі Михайлівці Вінницького району погоріло багато електропроводів. У тому числі, негода не обминула і наш будинок.

 • Напевно, кожен хоча б раз ставав жертвою їх «нападу». Коли заходиш у магазин просто подивитися, а на тебе нападають з питаннями «а що вам треба, що підказати, а поміряйте»… чомусь після такого одразу хочеться якнайшвидше тікати з магазину, навіть якщо там сподобалася якась річ. Може, мені хочеться просто спокійно походити і подивитися, вибрати якусь річ! А тут невідомо звідки на тебе накидаються…

 • Зараз у Росії поширююється нове явище – революція розбещених дітей. Молоді, гламурні і впевнені у собі дочки російських олігархів стають популярними у найрізноманітніших амплуа – від розробки дизайнерського одягу і поп-музики до телебачення та книговидавничої справи.

 • Листопад увірвався у студентське життя Вінниці святами. Одне з них, присвячене Міжнародному дню економіста, відбулося і у Вінницькому технічному коледжі, де на економічному відділенні навчається близько 180 студентів.

 • И лишь спустя час, уже дома, когда решила поставить будильник на утро на телефоне, осознала, что телефона нет. Дашу охватила паника. Телефону два месяца, родители так долго не решались купить его дочери из-за боязни, что она его потеряет. И что делать теперь?

 • Лише більше 4 місяців у Вінниці діє притулок для бездоглядних тварин. Але працює він за рахунок спонсорів та ентузіастів. І це в той час, коли проблема бездоглядних тварин дуже гостро стоїть у нашому місті. Не раз до нас зверталися читачі зі скаргами, що тварин вбивають серед білого дня просто на очах у дітей.

 • «МузЕнтропія» – це благодійний рок-фестиваль, який втретє проходить у Вінниці. Щороку гості фестивалю мають можливість зробити свій благодійний внесок для тих, кому потрібна допомога. Коли фестиваль проводився вперше, зібрані кошти були передані громадській організації «Гармонія» на придбання тренажера для людей на візках.

 • Днями хористи колективу Вінницького Преображенського собору повернулись з фестивалю «Глас Печерський», який проходив у Києві. Наші виконавці стали лауреатами і як визнання їхнього таланту отримали запрошення від організаторів ХХ ювілейного фестивалю церковного співу, який наступного року проходитиме у Мінську.

 • «Почуй себе» – саме так називається акція, організована для глухих молодих людей. Відтепер вони зможуть викликати «швидку допомогу» за допомогою SМS-повідомлень. Компанія «Київстар» відгук нулась на ідею допомогти вихованцям УТОГу та виділила 40 Sim-карт, кожна з яких має свій код.

 • «Людям часто бывает плохо. Не физически, а морально. Мы можем ждать удара от врага, а вместо этого получить его от самого близкого человека. И после этого жить не хочется.

 • У понеділок у столичне управління міліції звернувся один із співробітників Посольства США в Україні. Він повідомив, що при оформленні візових документів 56-річна американка надала фальшиве свідоцтво про народження дитини. У документі вказувалося, що вона народила дівчинку 10 жовтня у Києві. Але річ у тому, що іноземка прибула до Києва тільки 12 жовтня! Пізніше з’ясувалося, що насправді жінка купила малятко в одному із столичних клінік за 30 тисяч доларів США.

 • Нещодавно вінничани повернулись із Голландії, де проходив чемпіонат Європи зі спортивної акробатики. Серед 22 країн, які брали участь у чемпіонаті, збірна України посіла третє загальнокомандне місце. А от чоловіча четвірка, до складу якої входять Денис Крючков, Андрій Литвак, Андрій Білозір та Роман Уразбакієв, взяла “золото”.

 • Нещодавно школа мистецтв «Вишенька» святкувала своє п’ятиріччя. Виступити на святі запросили одного з випускників школи, 15-річного гітариста Сергія Гаркушу. Він старанно вигравав на гітарі, публіка зачаровано слухала, і лише його вчителька Ірина Анатоліївна, яка сиділа у залі, нервово слідкувала за пальцями рук свого учня та посміхалась.

 • Днями вінничани повернулись з Київщини, де проходив щорічний конкурс «Веселі канікули осені». Цього року Вінниччину представляли хореографічний колектив «Ніка», танцюристка Анастасія Борейчук у номінації «Сольна хореографія», а також вокалістки зі студії «Зорепад» Віталіна Бричук, Анастасія Федоришина, Маша Доброванова та Крістіна Ординська.

 • Мабуть, кожна людина мріє хоча б раз у житті потрапити на бал. 15 листопада можливість здійснити таку мрію випаде кращим вінницьким студентам. Адже цьогорічний День студента учні вінницьких вищих шкіл святкуватимуть особливо.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть