"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
НАЙРОЗУМНІША СТУДЕНТКА ВІННИЦІ НАВЧАЄТЬСЯ НА 4-МУ КУРСІ ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

№25 вiд 28 листопада 2007 р.

 • Весілля за кордоном стають все популярніші. І це не дивно. Адже молодятам, яким вистачає грошей на дорогі банальні весілля, хочеться чогось оригінального. І тому вони обирають дорогі, але сучасно несподівані церемонії за кордоном. Весілля – це один з найщасливіших днів подружнього життя.

 • «Коли прочитав позицію газети у виступі «Через секс... закрити нас грозилась по телефону чиновниця...», одразу ж згадався дотепний жарт відомого російського гумориста: «Секс — це огидно! Секс — це погано! Особливо, коли ним займаються інші».

 • Історія 23-річної Олі — нетипова серед інших закордонних знайомств, бо вона не листувалася із Джефом довго. Два місяці стрімкого листування, за час якого він навіть не вислав своє фото. А от Оля своїх наслала йому цілий вагон і встигла отримати купу компліментів.

 • Відтепер права вінницьких школярів захищатимуть їхні однолітки — дитячі омбудсмени. Адже хто як не вони знають краще, як допомогти у вирішенні проблем, з якими стикались самі.

 • З Вікторією Малюською, магістрантом Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, ми зустрілися одразу по її поверненню з Тулузи (Франція), де під егідою ЮНЕСКО проходив ІІІ-й Форум молоді світу.

 • Цей випадок, який мав місце в грудні минулого року і тільки тепер про нього дізналися правоохоронці, шокує своєю дикістю. 8-річна дівчинка стала жертвою сексуальної розбещеності власного батька.

 • «Я (ім’я). Я допомагаю дітям» – саме такий текст був написаний на жовтеньких долоньках, які 18 листопада продавались у «Макдональдсі». Адже саме цей день є Всесвітнім днем допомоги дітям у «Макдональдсі». Усі кошти, виручені від продажу картоплі-фрі, а також від долоньок (1гривня), браслетів та брелків (10 гривень) будуть витрачені на купівлю реанімаційних сумок для виїзних бригад «швидких».

 • Хоча, потрібно зауважити, що люблячі батьки їй для щастя надають все. Не потрібно напружуватись ні за навчання, ні за роботу. Тому й виросла подруга такою домашньою. Так, дружиною і матір’ю вона буде чудовою. Чоловік, як вареник у сметані, буде кататися в любові, ніжності, турботі. Головне, аби вони знайшли одне одного.

 • «Готы – абсолютные индивидуалы, возрождающие романтику, чужаки общества в черном, у которых есть своя философия, музыка и мировоззрение, литература, арт и которые начали называться готами («другими»), потому что исторически не было иного, лучшего слова, сочетающего силу и красоту.

 • «Любий Андрію! У суботу в тебе було весілля... Я дізналась про це від нашої спільної знайомої. Не могла собі дозволити не побачити тебе у святковому костюмі, з обручкою на правій руці...

 • 17 листопада о 15.13 год., pухаючись по вул. Чоpновола у напpямку вул. Київська, водiй невстановленого автомобiля скоїв наїзд на пішохідному переході на ЯРЕМЧУК ТАЇСIЮ ВОЛОДИМИРIВHУ, 1986 p.н., студентку 5-го курсу Вінницького державного тоpгово-економiчного унiвеpситету, жительку с.Заливанщина Калинiвського p-ну. Водій з місця події втік.

 • «Ваня і Сашко — друзі-нерозлийвода! Ходили разом у дитсадок, школу, вчилися в одному класі, вступили разом в інститут. Були вони як брати, бо ж і батьки хлопців давно товаришували і теж були одне одному як родичі. Хлопці планували заснувати спільний бізнес, мріяли про світле майбутнє, хоч сім'ї їхні жили небагато — тягнулися з усіх сил, щоб дати дітям хорошу освіту.

 • Батько п'яти дітей Сергій Богачук є одночасно батьком і для своїх вихованців. Він — директор центру соціальної допомоги та реабілітації дітей «Шанс». Центр об'єднує 5 будинків, де живуть 59 вихованців.

 • Вінницькі студенти провели інтелектуальний марафон «Що? Де? Коли?». У марафоні взяли участь 44 команди з Вінниці, Житомира, Києва, Львова, Миколаєва, Рівного та інших міст України.

 • «Мода на громадянські шлюби з'явилась давно. Але такої популярності, як зараз, вони не мали ніколи. Адже мало не кожна друга пара, яка хоче одружитись, спочатку «пробує себе» у громадянському шлюбі.

 • «Найрозумніший вінницький студент» – саме так називається нове вінницьке шоу, яке відбулось минулої середи у залі «Плеяді».

 • Нещодавно пройшла друга гра вінницької ліги КВН на призи «Вінницьких перців». Так, так, наші «перці», ставши чемпіонами України, вирішили проводити свій КВН-чемпіонат, аби відкрити ще не одну першокласну вінницьку КВН-команду.

 • Дівчата у вишуканих сукнях та з розкішними зачісками, хлопці у костюмах та смокінгах. Ніяких потертих джинсів та майок, ніяких високих чобіт та розпатланого волосся. Цього вечора у «Дубовому гаю», де проходило студентське свято, панувала вишуканість. Кращі вінницькі студенти зібрались на свій перший бал.

 • Ви ніколи не задумувались, чому в американських школах (при перегляді фільмів) показують вільне поводження учнів на уроках? На відміну від нас, там не спостерігається суворе дотримання правил поведінки. Ніхто не сидить з прямою спиною чи навіть уважно слухає учителя. А спробуй-но зробити зауваження, як дитятко одразу почне скаржитись в обмеженні його прав. І винен буде учитель.

 • «Нещодавно у однокласників стали пропадати речі. Почалось все з чорнильної ручки, яку одному з однокласників хрещений тато подарував на 15-річчя. Усі знали, що для нього то була особлива річ, бо він рідко бачився із хрещеним та дуже цінував і любив його презенти.

 • Ні для кого не секрет, що наркотики забирають життя сотень людей. Особливо жахливо, коли молоді люди, спробувавши один раз, хочуть спробувати їх вдруге, втретє... Ця залежність поглинає їх з кожним разом. Особливо це стосується «золотої молоді», яка любить отримувати кайф від чого завгодно...

 • А от про любов та ніжність матері мови не було, ніби це ніщо і малюк їх не потребує, лише лаконічна відповідь: «Завжди знайдеться дівчина, яка замінить малому маму». Склалось таке враження, що цьому чоловіку до вподоби такий розклад. Батько, який сам виховує дитину – це герой. А мати-одиначка – звичайне явище.

 • Вінничанка Наталя Краснянська стала однією із 30 фіналісток цьогорічного конкурсу «Перший крок до успіху».

 • Вдруге Вінниччина відзначається на міжнародній арені своїми важковаговиками. Чверть століття тому Сергій Дідик встановив світовий рекорд, який побили лише на кілограм, а тепер молодий спортсмен, 20-річний Костянтин Соцков, привіз із чемпіонату світу 3 срібні нагороди, а вдома його відзначили званням «Людина року» у номінації «Кращий спортсмен».

 • На кілька кілограмів схудла Тамара Карапетян, майстер спорту міжнародного класу, після участі у змаганнях чемпіонату світу із самбо у Празі 7-9 листопада. Хоч Тамара – досвідчена спортсменка, чемпіонка світу і Європи із самбо серед жінок – старанно до них готувалась, але все ж вони виявились нелегкими.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть