Газета "Подільська радниця" (м. Вінниця, Україна)

Газета «Подільська радниця» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

ПРИЗ
читацьких симпатій


Ліля


Ніко


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
НАША ЖУРНАЛІСТКА СТАЛА ПЕРШОЮ, КОГО ПРИЙМАВ ПОСОЛ УКРАЇНИ В ЄГИПТІ. Туризм є основною статтею доходів країни фараонів, тому нас там люблять і чекають

№6 вiд 28 березня 2007 р.

Фотоконкурс
Фотоконкурс
"Поделись улыбкою своей......"
 • «Мамо, до нас лебеді прийшли жити», — стаття з таким заголовком два роки тому вийшла у нашій газеті. Ми писали про те, як дев’ятикласник Росошанської школи Липовецького району врятував лебедів. Їх зграя тієї зими полетіла зі ставка, поруч з яким живе Ваня, а двоє лебедів — мама та пташенятко — залишилися.

 • Благовіщення — це день благої вісті про те, що знайшлася в усьому світі людському Діва, котра так вірує в Бога, так глибоко здатна до слухняності і до довіри, що від Неї може народитися Син Божий. Втілення Сина Божого, з одного боку, справа Божої любові і Божої сили; але разом з цим — є справа людської волі. Святитель Григорій Палама говорить, що Втілення було б так само неможливе без вільної людської згоди Божої Матері, як воно було б неможливе без творчої волі Божої. І в цей день Благовіщення ми в Божій Матері споглядаємо Діву, Яка всім серцем, всім розумом, всією душею зуміла довіритися Богу до кінця.

 • «Усі багатства світу не варті єдиної сльози дитини», — писав Достоєвський. А скільки тих сліз доводиться проливати дітям-сиротам? Перед ким вони завинили і чому?

 • «Від нас із дітьми нещодавно пішов чоловік. Залишив нас трьох – мене, сина і доньку маленьку. Покинув у найскрутніший період, коли моя маленька дитина захворіла і потрібні гроші на лікування. До нього не додзвонитися, не достукатися... Каже, що це мої діти і мої проблеми...

 • Дев’ятий місяць вагітності Тані співпав із весіллям рідного брата. Що ж за несправедливість? «Усі гулятимуть, розважатимуться, поки я лежатиму в пологовому! – думала Тетяна. – Тим більше, брат жениться тільки один раз.

 • У бабці Клави (з етичних міркувань ім’я змінене) велике горе: єдиний син, якого вона виростила без чоловіка і вважала надійною опорою у старості, непробудно п’є. У хаті постійно сварки, бійки, нарікання... А найстрашніше у цій історії те, що підтримки і співчуття бабуся Клава не отримує ні від сусідів, ні від близьких. Адже всі одноголосно звинувачують саме її у хворобі сина.

 • Проблеми з репродуктивною функцією виникають у половини українських сімей. На державному рівні репродуктивному здоров’ю жінки приділяється більше уваги, тоді як статева функція чоловіків більше схильна до негативного екологічного і психологічного впливу. Окрім екологічного аспекту, до зниження репродуктивної функції призводять алкоголізм, наркоманія, вживання консервантів і трансогенних продуктів, а також безконтрольний прийом лікарських препаратів і стресовий чинник. Хронічний стрес позначається на сексуальному здоров’ї чоловіка. Проте, як зазначають фахівці, будь-якому начальникові вигідно тримати підлеглих у стресовому стані.

 • «Я сама лікар, але мене не оминула біда, захворіла на міжхребцеву грижу (грижу Шморля), – написала у редакцію Валентина Поліщук. – На операцію не пішла, бо доводилось бачити такі результати, що людям ставало ще гірше. Знайомі порадили звернутись до Галини з с. Осолинка Літинського району. Вона настільки добре мене пролікувала, що я за декілька тижнів забула про болі у спині. Її натирання, компреси, зарядка дали мені можливість нормально сидіти, спати і повернутись на роботу. Цінувати і берегти треба таких унікальних людей...»

 • Дивлюся на сонце, а воно зовсім не пече. Тому й подумала, що це місяць. Але який місяць о третій годині дня в Єгипті? І тоді я зрозуміла, що таке — біле сонце пустелі. З дитинства рідний фільм одразу став ближчим.

 • Урочистий вхід Господень у Єрусалим святкується святою Православною Церквою в останню неділю перед світлим святом Великодня. Це – одне з великих свят, і називається він ще Вербною неділею, тому що цього дня за всенощною службою Божою роздають освячену вербу чи інші рослини. У старовину із зеленими гілками зустрічали царів, котрі поверталися з урочистостями після перемоги над ворогами. І ми, тримаючи у руках зелені гілки, прославляємо Спасителя як Переможця смерті, тому що Він воскрешав померлих і в цей самий день входив у Єрусалим для того, щоб померти за наші гріхи та воскреснути і тим врятувати нас від вічної смерті і вічних мук. Гілка служить у нас тоді знаком перемоги Христа над смертю і повинна нагадувати нам про майбутнє воскресіння усіх нас з мертвих.

 • Побачивши, як у центрі Вінниці з одного офісу виносили величезну, 1,5 х 1 м, вишиту картину із зображенням храмів Санкт-Петербурга, у мене перехопило подих. Такої неймовірної краси я ще не бачила! Напевне, магнетизм, який ішов від того полотна, був такий сильний, що перед ним у якомусь німому зачаруванні почали зупинятися і випадкові перехожі.

 • – 28 серпня 2006 року на 2-му поверсі м’ясного павільйону Центрального ринку, – розповіла пані Лариса, – продавець умовив мене купити мобільник. Але телефон майже відразу «забарахлив». Пішла до продавця, приватного підприємця Г., та даремно. Почула від нього: «Що ти, бабцю, сюди ходиш, не подобається телефон – купи собі «тетріс»!».

 • «У нас була дуже дружна чудова сім’я: мама, тато і я. Тато з мамою щасливо прожили разом 37 років, аж поки у нашу сім’ю не увійшла ця жінка.

 • Очікується, що з усіх клінік нашої держави з'їдеться близько 300 лікарів. Також у конгресі візьмуть участь 20 польських і 20 російських медичних світил. Безумовно, для нашого міста — це велика подія.

 • Коли ми їмо багато солодкого, копченого, дріжджового тіста чи переживаємо постійний стрес, грибок Candida починає розмножуватись. Тоді і з'являється хвороба, яку в народі називають молочницею.

 • «Доброго дня! Звертаються до вас прихожани сіл Вербівка та Попелівка Шаргородського району. Хочемо поскаржитися на нашого священика, який живе у с. Слобода-Шаргородська. Це не пастир, а якийсь хапуга! Бо хіба ж це не здирництво, коли чи то за похорон, чи вінчання, чи хрещення по 100 гривень правити?

 • За що віддали життя мої батьки, за що я так страждала? А міг же батько піти на війну, і тоді б я не була дитиною «ворога народу»… Прочитайте, молоді, і побачите — вам сьогодні нема на що скаржитися»

  
  Друкуємо газети
  
  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5


  Украинская баннерная сеть