Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

ЗА ДОНЬКУ ЗАГИБЛОГО БРАТА ТАНЯ БОРОЛАСЬ ЧОТИРИ РОКИ. Дівчина пішла наперекір волі родини і друзів. "Господь подарував мені цю дитину!" - каже тепер вона, пройшовши всі випробування
№13 вiд 19 березня 2008 р.

Шалену хвилю відгуків викликала стаття минулого номера газети «Замок «богині» в Пурпурівцях», який буцімто побудували своїми руками та на власні кошти учні однієї із шкіл духовного розвитку – дуже схожої на секту. Адже ситуація, що склалась у самій школі та за її межами, коли одні втікачі із замку «богині» вимагають повернення їхніх коштів, а інші згадують моральні та фізичні тортури, шокує своєю відвертістю... Невже таке добровільне, примусове чи гіпнотичне «рабство» можливе тут, у нас, під Вінницею?

Про цю вінницьку «НП» говорила вся Україна. То й справді була сенсація, коли співробітники спецслужб області на найманій квартирі по вул. Пирогова вилучили 4047 підроблених купюр номіналом по 200 гривень на суму 809400 грн., а ще вогнепальну зброю, кілограм «канабісу» (наркотик).

Весняним загостренням політичної активності назвав Олександр Шестопалюк, ректор ВДПУ, конфліктну ситуацію, пов'язану з депутатом облради Володимиром Вільчинським (див. «33-й канал» №12 від 12.03.08). Нагадуємо, що Вільчинський звинуватив керівництво обласної організації «Блоку Литвина» в тому, що (цитую) «... тихенько припинили мої повноваження для того, щоб провести в депутати Шестопалюка». Суд, до якого звернувся ображений депутат Вільчинський, ніякої причини для його дострокового звільнення не знайшов.

15 березня делегатам 13-ї звітно-виборної конференції Вінницької обласної організації «ВО «Батьківщина» представили виконуючого обов'язки голови обласної партії Юрія Медведєва. Легітимно обраним головою він буде після зустрічі та співбесіди з Юлією Тимошенко. Військовий пенсіонер, підполковник ВПС у відставці, він погодився змінити столицю на Вінницю тому, що наш земляк, родом з Тиманівки Тульчинського району.

Після того, як Кириленко вперше в історії української політики заради компромісу вирішив зняти свою кандидатуру на посаду голови парламенту, він здобув ще більшу повагу серед українців та рядових членів партії. Його вважають політиком нової генерації, і на Вінниччині він зажди бажаний гість.

Кривава драма, що змусила здригнутися село Баланівку на Бершадщині, розігралася зі звичайного, здавалось би, сімейного конфлікту. Ввечері односельці чули, як уже немолоде подружжя сварилося. 61-річна жінка та на три роки старший її співмешканець проживали разом не один десяток років у злагоді.

Міліціонерів, які прийшли до будинку мешканців с. Джулинка Бершадського району вилучати самогон, господиня зустріла… з іконою та прокльонами. Після дегустації «сивухи» свого ж таки приготування жінка вела себе неадекватно. Побачивши на порозі людей у формі, вона почала жбурляти у них поліна, що лежали складені біля грубки.

Три незвичайні святині – мироточиві ікони Господа, святих небожителів та Іверська ікона Богородиці – із церкви святої Параскеви Сербської села Кіровка Калинівського району позавчора привезені у Преображенський собор м. Вінниці. Кожна з чудотворних ікон має свою історію. Незвичайне диво сталося на очах у прихожан сільської церкви 14 серпня минулого року.

Дивом польських кондитерів — відкритою книгою із крему та вишень – святкувало польське Свентокшицьке воєводство

Десятки ображених барчан звертаються у Барську міську раду. Їхні скарги однотипні – люди скаржаться на дії працівників місцевого РЕМу, котрі по ходу ліній електропередач обрізають дерева і гілки та закидають ними дороги. Цілі вали стовбурів і гілляк побачив наш кореспондент на вулицях Островського, Монастирській, Соборній, Святого Миколая та ін. Картина неприваблива...

Це, мабуть, символічно, що у день 20 березня одночасно збіглося стільки подій. За місячним календарем це день змін, день, коли людина позбавляється від зайвого, день повернення втрачених друзів, день, коли відкриваються причини подій, що відбуваються.

Сьогодні 20-річна Тетяна Завірюха з села Тростянець Тиврівського району уже не мислить свого життя без маленької донечки Ангеліни. Щоранку, прокидаючись, вона щиро дякує Богу за те, що подарував їй цю дитину. Мов страшний сон, дівчина згадує нещодавнє пекло, через яке їй довелось пройти, аби вибороти право називатись матір’ю...

З часу, відколи у редакції «33-го каналу» відкрилась «пряма лінія», по якій кожен із вас може поставити запитання або розповісти про наболіле, ми отримали сотні дзвінків та листів. Найбільше скарг було щодо виплати обіцяної тисячі збережень. Читачі скаржаться на новоутворену «мафію», послуги у 50 гривень, за які можна просунути чергу, і т. ін. Дуже просимо «Ощадбанк» звернути увагу на прозорість та організацію роботи на місцевому рівні з виплати вкрадених кровних грошей у наших співвітчизників. Крім того, вінничани неодноразово нарікали на роботу влади, комунальних служб, роботи суддів, беззаконня. Деякі із звернень пропонуємо вашій увазі.

Наші кореспонденти стали очевидцями справжньої війни «народу проти держслужбовців», яка розгорілась в одній з багатоповерхівок у Жмеринці. Біля будинку ми застали намет, а на площадці у під'їзді на захист своєї сусідки — натовп людей.

Кажуть, жодні багатства світу не варті однієї-єдиної дитячої сльози. А ось з тих сліз, які з вини медиків пролив 8-річний Саша Комінарець із с. Зозів Липовецького району, назбиралося б ціле озеро.

«Шановна редакціє «33-го каналу»! Хочу звернутися через Вашу газету до нашого Президента Ющенка від імені матері-героїні Народної Ганни Андріївни, жительки с. Кузьминець Барського району Вінницької області.

Фактаж книги — унікальний, більш як 60-річний досвід автора, який полював у багатьох регіонах колишнього СРСР, в Африці.

«Мені зламала ніс колишня подруга... через сухарики. Їй допомагала купа дівчат, а хлопці бійку знімали на телефони». «Те, що вона хотіла, те і отримала», – відповідає однокласниця.

Останній тиждень лютого виявився гарячим для пайовиків с. Даньківка Тульчинського району. На високiй нотi почалось їхнє спiлкування з Федором Кобринчуком, директором мiсцевого ПСП «Надiя».

Понад три роки триває передача гуртожитку Вінницького авіазаводу в комунальну власність міста. Цей горезвісний гуртожиток по вул. Чехова, 10 вже перетворився на фантом. Уявляєте, на останніх виборах цілого будинку, близько 200 чоловік його мешканців, не включили у списки виборців і не брали участі у голосуванні до парламенту!

Якби сьогодні до закладу завітав колишній барчанин, а нині мешканець Чикаго (США) 80-річний В'ячеслав Патрикевич, він був би приємно вражений. Я це до того, що не так давно чоловік надіслав листа на адресу бібліотеки.

Жителі с. Гавришівка, що під Вінницею, категорично відмовилися прийняти умови інвестора, який забажав збудувати біля села невеличкий завод-модуль з виробництва полімерних виробів. Стратегічне розміщення села біля обласного центру, дорожних артерій, електрокомунікацій і т.д. – все це привабило інвесторів у чимале село, де немає дитсадка і школа не газифікована, хоча до Вінниці рукою подати.

Міністерство культури і туризму України цьогоріч оголосило конкурс на краще проведення Дня Європи у регіонах. А, як відомо, наша Вінниця вміє влаштовувати свята. Тому і День Європи, який відзначають 17 травня, вінничани святкуватимуть феєрично.

Воістину «золотими» стають народні обранці — депутати Верховної Ради України — для рядових платників податків. Мало того, що у 2008-му вони, як і торік, отримують від 13 до 15 тисяч гривень зарплати за депутатську діяльність (а якщо бути відвертими — то за бездіяльність).

- Хорошi сковорiдки роблять китайцi, скiльки жiнка не б’є по головi - а менi хоч би що! - хвалився один п’яничка iншому.

Першим ціновим шоком весни стало чергове, майже 20% подорожчання пального. Адже на сьогодні по всій Україні не працюють чи закриті на переоблік «до оптимізації» ціни – майже третина АЗС.

Стратегічний газопровід-відвід високого тиску «Тиврів – Сутиски» має протяжність 9,2 км, з яких 2 км підрядник ВАТ «Вінницягазбудсервіс» планує прокласти вже у цьому році. Минулого тижня підприємство спорудило спеціальний «перехід» під газопровід з 12 метрових металевих секцій через старий міст поблизу Тиврова довжиною 200 м через річку Південний Буг.

«У попередніх номерах «33-го каналу» були надруковані статті та листи про Літинську колонію і долю засуджених в інших тюрмах й зонах, про «брутальні порушення прав людини щодо засуджених, які утримуються у виправній колонії». І що під стінами тих колоній – матері засуджених, які вважають потерпілими своїх синів. Вважаю, автори просто забули, що колонія – для державних злочинців, які своїми злочинами проти громадян нашої держави отримали міру покарання, і їх держава, згідно з рішенням суду, утримує і виховує. Колонія – це далеко не демократична установа, навколо якої потрібно розводити демагогію.

«Читаючи газету «33-й канал» за 16 січня 2008 року, хочеться на весь голос сміятися, як, прикриваючись громадою, голова зі своїми підлабузниками в листі до редакції, не соромлячись, пишуть, що село за період її головування почало «виживати». Схаменіться, люди, це ж не громада пише, а її прихвосні, бо громада наша розумна.

«Запитую себе та оточуючих: чому до цього дня не встановлений у місті Вінниці пам’ятник славному полковнику Івану Богуну, котрий врятував від поневолення і знищення наших предків на Україні, а, значить, і нас?


Друкуємо газети
Мысль - журнал украинского истеблишмента

АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, №47, 50, 51
GISMETEO: Погода по г. Винница