Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

30-РІЧНИЙ КАПІТАН МІЛІЦІЇ ІННА МАТЯЩУК ПОМЕРЛА... ЧЕРЕЗ НЕРВОВИЙ СТРЕС. Зараз вона вже була б майором
№14 вiд 26 березня 2008 р.

Зі слів відомого вінницького бізнесмена Ельдара Алекперовича, про ДТП доньки він нічого не знає, бо, як повідомив по мобільному телефону нашому кореспондентові, перебуває у Китаї.

У вузькому колі його ще називали Мішою лисим. До 2004 року він працював у корпорації Продивусів. Очолював підприємства, а до цього керував службою охорони. Іншу кличку Старшина отримав, бо до цього працював у міліції... Потім пішов у самостійний бізнес...

«Термінатор» у міністерському «Фаетоні» із номерами 001 таки приїхав до Вінниці минулої суботи та «навів шороху» на весь міліцейський генералітет, як може лише Юрій Луценко. Бо похвали на черговій колегії УМВС не чекав ніхто, окрім двох «оперів» із Києва та Севастополя, які відзначились арештами суперхабарників із фіксацією рекордних земельних «взяток» 450 і 500 тисяч доларів.., за що отримали з рук міністра абсолютно нову антикорупційну нагороду — кортик «Козацька слава».

Минулої суботи під головним залом країни – палацом «Україна» – було чути тільки вінничан... Бо одні – «рухівці», козаки полку Івана Богуна та націоналісти (всього 75 чоловік – прим. авт.) – стояли пікетом із плакатами «Домбровський лідер – область – 18-та!», «Досить «дерибану» землі!», «Зупиніть вирізку лісів!», «Дитсадки – дітям, газ – селам!», «Поверніть Руху будинок на Пушкіна, 11». Інші – вінницький губернатор із дружиною – були уже в залі у компанії боксера Володимира Кличка, гламурної репортерки Каті Осадчої та суцільного бомонду в очікуванні премій «Людина року-2007».

З професійним святом працівників культури та аматорів народного мистецтва, яке відбулося в облмуздрамтеатрі, вітав в.о. начальника управління Сергій Гарбулінський.

«Виробник повинен відповідати за якість свого товару. для цього він і надає свої гарантійні зобов’язання», – уточнюють у Торговельному центрі.

У понеділок зранку в районі автобазару коло Луки-Мелешківської помітили маленького хлопчика. Він один, без дорослих, вештався довгий час по ринку. Люди, котрі звернули на нього увагу, почали розпитувати хлопчика, звідки той. Але, на жаль, сам він пояснити не зміг, тому викликали міліцію.

Чоловічі і жіночі ділові костюми, сорочки, сукні, блузки, трикотажні вироби, одяг для відпочинку стилю CASUAL стали візитівкою всесвітньовідомої торгової марки «Arber Group». Нині в її мережі працюють Одеська, Донецька і Балтська швейні фабрики, колишня фабрика ім. Воровського і віднедавна – Тульчинська швейна фабрика на Вінниччині.

Найрезонанснішою інформацією із серії «дерибан» землі по-вінницьки» стала чутка про те, що нібито голова Вінницької РДА передав своєму родичу (мається на увазі Сергій Щетинін) понад... 170 гектарів пасовищ та земель запасу Майданської сільської ради.

Трагедія, яка сталася 26 січня 2008 року у селі Станіславчик Жмеринського району, сколихнула всю Україну. Тоді у копанці на городі провалилися скрізь лід і втопилися двоє малолітніх дітей. «Кожну мить ця трагедія може повторитися», — кажуть мешканці цього села. За їхніми словами, місцева влада не спішить вплинути на хазяїв самовільно викопаної копанки глибиною понад 3 м, довжиною 30 м та шириною 10 м, більше схожої на ставок.

У перерві останньої сесії обласної ради один із найстарших депутатів зробив 9 із 12-ти багатодітних родин Вінниччини півторамільйонний подарунок. Кажуть, цю пожертву ініціював сам Президент Віктор Ющенко і серед вінницьких меценатів вибір впав на Олексія та Петра Порошенків.

Володимир (всі імена публікації з етичних міркувань змінені), підозрюваний у скоєнні навмисного вбивства, у 2005 році втік до Ужгорода. Звідти його добрі знайомі переправили до Чехії, де він перебував на нелегальному становищі. Чеські правоохоронці затримали нелегала з документами громадянина Росії, однак згодом йому вдалося зникнути з поля зору місцевої поліції. Останній час Володимир жив в Австрії.

Проблема працевлаштування (з 1700 чоловік працездатного населення працює лише 500, а 138 перебуває на обліку в центрі зайнятості); складна демографічна ситуація (смертність у 2,5-3 рази перевищує народжуваність); розбиті шляхи («покійника по дорозі на кладовище можна загубити, а дітям, аби дійти до школи, треба рибацькі чоботи взувати»); не розв’язана досі проблема газифікації (проектна документація кілька років лежить «макулатурою», хоча з районного бюджету на неї виділено 50 тис. грн.); відсутність санкціонованого сміттєзвалища, громадського пасовища та бодай одного громадського ставка («усе роздано в оренду! Нема навіть де скупатися влітку»)...

Новина про те, що вінницький гурт «Тверезість і Культура» заспівав найтихішу пісню, облетіла мало не всю Україну. Зокрема, слова «Тихої» «вінницькі олені» позичили з народної пісні, яку, як зізнався фронтмент гурту Вітя Бронюк, почув ще у дитячому віці від однієї бабці.

«Здравствуйте, журналисты газеты! Надеюсь, вы опубликуете мое письмо. Те люди, что сейчас в секте, полностью сломлены, их воля подавлена, но они не осознают этого ни на грамм, они только готовы защищать своего бога, даже не задумываются над тем, что она им внушает, лишь одно у них на уме — это слова бога, а бог не ошибается — никогда!!! Вот мое письмо:

Епопея зі звільненням головного лікаря Гайсинської районної лікарні продовжується... Нагадуємо, що вже понад рік у Гайсині триває конфлікт між головним лікарем Павлом Константіновим та головою Гайсинської районної державної адміністрації Владиславом Уткіним.

Ледь не загинули від рук рідної матері двоє ладижинських хлопців. Вони не очікували, що небезпека може мати обличчя найдорожчої людини.

Щодня вони виходять на знайому трасу і продають своє тіло. Секс для цих жінок уже давно не задоволення, а вимушена робота...

Колись на цьому диві радянської комп’ютерної техніки від заводу «Інфракон» показували прогноз погоди та після Чорнобиля – рівень радіації. Згодом із найбільшого телеекрану Вінниці «віщували» фінансові піраміди, трасти та інші «заманухи»…

«Вінницький подіум» – саме так називатиметься фестиваль моди, який вже 18 квітня вперше пройде у театрі ім. М. Садовського. Подіум для фестивалю уже готовий.

Як повідомили у прес-службі Державного управління охорони навколишнього середовища у Вінницькій області, мешкає стадо зубрів на території Уладівського, Іванівського та Хмільницького лісництв, здійснюючи сезонні кочівлі на 10-20 кілометрів.

Наступного понеділка, 31 березня, минає 40 днів, як не стало капітана міліції, старшого оперуповноваженого УДСБЗ у Вінницькій області Інни Матящук. Кажуть, що вона була однією із найперспективніших працівників міліції, мала хороші знання та любила працювати, була гарною дружиною та, на жаль, не встигла стати мамою... бо пішла у вічність.

Вона переконана, що народитися Поету – все одно, як травинці пробитися крізь асфальт. Або з потворної гусениці, розірвавши тугий кокон, вирватися на світ яскравим метеликом. Це Тетяна Романова – надзвичайно талановита поетеса з Вінниці, якій днями вручили обласну премію ім. Михайла Стельмаха.

- У кожному селі є мінімум 2-3 точки, котрі споюють «бурдою» всіх – від малого до старого. Там по кафешках та притонах сидять діти, наші учні, які з пивом і цигарками ковтають цей самогонний дурман, — криком кричала на останній сесії облради депутатка Ганна Секрет. – Люди, давайте щось робити, піднімаємо міліцію та громадськість, бо ця хвиля самогоноваріння вже з головою накрила область…

- Та хіба ми раби? Чому, аби позбутися непорядного інвестора, треба пройти судові митарства? Другий рік триває протистояння між ТОВ «Довіра» та людьми, а нічого добитися не можна…

Перше, куди завітав минулого четверга голова ОДА Олександр Домбровський, відвідавши

Недобудований міст через Південний Буг вже два роки мучить жителів с. Шершні Тиврівського району.

Протягом 2007 року найбільше подорожчали ліки — такого висновку дійшли дослідники компанії «RMBC — Україна». За їхніми даними, середня роздрібна ціна медикаментів у нашій державі зросла майже на 50% — а точніше, на 48,7%. Очевидно, цим і пояснюються солідні минулорічні витрати пересічного українця на медикаменти — $ 47,6.

Сенсаційну технічну новинку готують для вінничан фахівці стаціонарного телефонного зв’язку. Розповідає директор Вінницької філії ВАТ «Укртелеком» Віктор Яблонський:

І якщо інтерес до політики певною мірою «затих», то неабиякої гостроти набули соціальні питання. Народ непокоять проблеми з виплатою вкладів «Ощадбанку», майнові та земельні спори, проблеми моралі та людських взаємостосунків.

Відомо, що у Тульчині є палац Потоцьких. У 1775 році 23-літній граф Станіслав-Фелікс Потоцький вирішив перенести сюди свою резиденцію. Відомо, що то було справжнє «будівництво століття». Відомо, що Тульчин пронизує система підземних ходів. А з недавнього часу їх частиною можна влаштувати екскурсію, щоправда, самостійну – за масою інших проблем місцева влада не поспішає рекламувати нове відкриття. А, може, просто не знає...

«Звертаюсь до Вашої газети з болем і сподіванням, що десь таки має бути правда. Таке знущання над працівниками села, як у нас, мало де є. Та ще й помста на всю сім’ю і родину. Словом, у нашому селі сталінські часи. Пан наш фермер (у листі вказується прізвище) знущається над чесними, працьовитими людьми, що хоче – те й творить.

«На жаль, у наш час багато хто вважає, що тепер люди стали черствими, бездушними, що думають тільки про гроші, будинки, машини, дачі. Але це не так.

«Ми, працівники соціальної сфери с. Юрківка Тульчинського району, ще в серпні 2005 року за усним розпорядженням тодішнього голови сільради Володимира Бондаря здали кошти на виготовлення державних актів на землю, 61 особа по 90 грн. – всього 5490 грн. Цілий рік голова нас запевняв, що гроші здані у Вінницький проектний інститут землеустрою, що державні акти ось-ось будуть виготовлені і роздані нам – вчителям, бібліотекарям, медикам та ін.

«Шановна редакціє! Мешканці будинку №15 по вулиці Чайковській міста Вінниці, щиро сподіваються на вашу допомогу. Бо ми вважаємо, що з вашою газетою рахуються всі місцеві можновладці.

«Доброго весняного ранку усім працівникам «33-го каналу»! Бажаю усім щастя і здоров’я, щоб Вас усіх горе та біда обминали і Ви їх ніколи не знали!

«Вороновиця – велике село. Колись до нас приїжджав нотаріус раз на два тижні. А тепер... Хтось, наприклад, із подружжя (чоловік чи жінка) помер, треба цю хату, що разом будували, переписати на себе чи на дітей. І починається справжня Голгофа!


Друкуємо газети
Мысль - журнал украинского истеблишмента

АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, №47, 50, 51
GISMETEO: Погода по г. Винница