Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

УЛАДІВСЬКИЙ БУНТ МОЖЕ ЗАКІНЧИТИСЬ САМОСУДОМ? Люди захищають цукровий завод від запорізького "різника"
№16 вiд 9 квітня 2008 р.

Їхніми опонентами, як не дивно, стали вінничани керівник будівельної організації «БМУ-2» Давид Диненберг та, опосередковано, мер Вінниці Володимир Гройсман, який віддувався за рішення міської ради, що дозволила будівництво на старовинному вінницькому єврейському кладовищі.

Поки з’ясовувалось, хто взяв гроші по рахунку і чи взагалі їх платили, озброєний автоматом відвідувач утримував у «заручниках» адміністрацію та персонал ресторану.

Тиха і спокійна 25-а сесія Вінницької міськради, яку дивним чином ніхто не пікетував після підняття квартплати на третину, все-таки наважилась на кілька сміливих рішень.

Минулої п’ятниці після обіду Вінниця чекала Ющенка. Але не Віктора, а Петра Андрійовича... І він прилетів спершу в сусідній Хмельницький літаком і згодом на авто прибув в обласну держадміністрацію Вінниччини. На люди чи до преси брат Президента не виходив і з начальниками управлінь ОДА спілкувався у «закритому» від ЗМІ режимі. І тільки у понеділок подробиці цього візиту старшого із братів Ющенків повідомив екс-заступник губернатора, а нині депутат обласної ради та голова облосередку ВО «За помісну Україну» Іван Гамрецький:

Слідчий прокуратури Барського району Ігор Лавров на запитання редакції, як проходить слідство по справі зґвалтування Валентини Новицької і Світлани Чумак міліціонерами Жмеринського РВ УМВС, повідомив:

Вже довгий час ставлення до проб Манту неоднозначне. Одні — за щеплення, інші — проти. На цьому фоні і виникають суперечки, які переростають у конфліктні ситуації.

За словами Валерія Коровія, першого заступника голови Вінницької ОДА, він почнеться з 19 квітня. Статистика свідчить, що у середньому за день вінничани купують на базарах 40 тонн м'яса. Облдержадміністрація прийняла рішення про проведення передсвяткового «ярмаркового тижня».

Два тижні, незважаючи на дощ, сніг, холод, мешканці Уладівки, Журавного, Брусленова, Олександрівки, Слобідки, Майдану Літинського району цілодобово стоять постами по всьому периметру цукрозаводу і, мов рідну істоту, рятують від знищення цей осередок життя, роботи, тепла серед вимерлих навколишніх підприємств...

«Бути щасливим – так просто!»– впевнена 22-річна Інна Маняк. Дівчина радіє кожній хвилині життя, незважаючи на те, що прикута до інвалідного візка.

Як показує життя, вінничани — народ романтичний, адже усі паркани, тротуари міста рясніють романтичними освідченнями, вже не кажучи про новомодні сіті-лайти і біл-борди, які замовляють для своїх коханих люди через рекламні агентства. І хоча деякі з цих освідчень написані не сьогодні і є історією чийогось кохання, нам приємно ще раз згадати про них і зробити невеличкий екскурс…

Шість років не може приватизувати своєї присадибної ділянки, площею 734 кв. м, жителька м. Тульчина Валентина Пилипчук, безробітна хвора жінка, яка самотужки виховує двох неповнолітніх дітей. На перешкоді цьому стоять чиновники міської ради.

П'ють тому, що немає роботи. Немає роботи тому, що п'ють. Напевно, так можна було б перефразувати відомий вислів про дурних і бідних. Звісно, болячка ця має соціальне коріння. Країною все ще лихоманить. Політики продовжують дуже вишукано дурити народ, який, нарешті, почав розуміти своє місце у цій агресивно приватизованій і напівдикій країні.

На жаль, сучасна молодь виховується на бойовиках, де головними героями є кримінальні “авторитети” Саша Бєлий, Барон, Крот... Цікава особливість – на екрані гламурних красунчиків-бандитів грають виключно чоловіки. В реальності жінки також потрапляють за грати. Бо закон – однаковий для всіх, незалежно від статі (от би ще й незалежно від соціального становища!).

Я черговий раз був на курсах підвищення кваліфікації в інституті післядипломної освіти, і тому виникло нестерпне бажання звернутись до Вас через шановану в області газету «33-й канал».

Минулого тижня Вінницю облетіла чутка, що з Центрального мосту у воду впало авто, оскільки тут було багато правоохоронців і зібралось чимало раптових перехожих.

Те, що є нормальним явищем для цивілізованого суспільства, — мабуть, не для нашого...

Із символічним «коником без ноги» на вінницькому «Парижі», плакатами «Дайош вихідний 1 квітня!» та цілим морем посмішок і хохм міське студентство феєрично святкувало дощовий День сміху...

- Нещодавно їхала я четвертим трамваєм із залізничного вокзалу в бік Барського шосе, — каже вінничанка, вчителька-пенсіонер Людмила Сергіївна Андрушко. — Була десь 12-та година, як раптом між зупинками «Першотравнева» і «40-річчя Перемоги» зупинилися. Кондуктор каже: «Біля колії якийсь автомобіль стоїть, трамваю не розминутися, і водія не видно».

Реалізуючи Всеукраїнський проект «Зігрій любов’ю дитину», та у рамках акції обласного рівня «Влада і бізнес» (один з моментів її проведення – привернення уваги підприємців до проблем багатодітних родин) заступник голови Вінницької ОДА Любов Спірідонова побувала у багатодітній родині Підсадних з села Рахни-Польові, що у Шаргородському районі.

На зборах акціонерів ВАТ ВОПАС-10599 голова ревізкомісії повідомила, що численними перевіряючими структурами порушень на підприємстві не виявлено. А головбух об’єднання Наталя Орлова доповіла, що фінансова ситуація на підприємстві стабільна. Навіть назвала цифру чистого прибутку за минулий рік (для такого підприємства він дуже мізерний), з якої значний відсоток буде використано на виплату дивідендів. (До речі, поки сертифікати не почали скуповувати кияни, то дивіденди, до 2007 року, не виплачувалися взагалі. Нині їх пообіцяли виплатити, але з розрахунку — у межах восьми копійок за одну акцію).

Вінницька область стала плацдармом для проведення першої робочої наради новоствореної Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ), яка з 1.01.08 вийшла з підпорядкування Міністерства регіонального розвитку та будівництва.

Наш співрозмовник — мешканець с. Агрономічного Дмитро Омелянович Москаленко — 38 років життя віддав роботі у сільському господарстві.

Напевно, національний герой, ім’я котрого носить козацький полк, борець за справедливість і визволення українців від іноземного гноблення, якби піднявся з могили, то знову туди впав і помер, побачивши, що робиться на вулиці, названій на його честь.

«Шановна редакціє! Звертаюсь до Вас від імені моїх виборців, від себе особисто і від імені всіх жителів с. Переорки Вінницького району з великим проханням: будь ласка, допоможіть нам звернути увагу директора Замостянського РЕМу Сергія Валерійовича Даниленка на моє неодноразове прохання відремонтувати лінію електропостачання у нашому селі.

«Доброго усім дня, доброго здоров’я, працівники газети «33-й канал»! Хто уважно читає «33-й канал», то, напевно, звернув свою увагу, як наші «чесні» очільники, котрі не тільки на своїй українській землі розкошують, але й купують за шалені гроші по Англіях, Франціях, Америках та інших світових просторах супермаєтки зі всіма райськими забаганками, що нам, простим людям, тільки це й снитись може, і то не часто!

«Добрий день, шановна редакціє «33-го каналу»! Знищується порядність, повага до людей, співчуття – без них неможливі духовна єдність, взаєморозуміння, розвиток суспільства. І виховують ці якості батьки, вчителі в школі, сама людина. Мене цікавить, хто виховував таких негідників, які кожний день, крім неділі, на каналі, який ретранслює телестудія «Вінниччина», дурять людей? Ідеал цих негідників – збагачення. Честь, доброта, співчуття для таких не існують. Гроші заміняють все. Нема значення, якими шляхами йти, які засоби використовувати, важливий результат – гроші!

Багато відгуків редакція отримала на лист Л. Михальченко «Восстановите смертную казнь! И спасите от передачи «Леся+Рома» («33-й канал» № 14 від 26.03.08). Наша читачка переконана, що в Україні давно назріла необхідність відновлення найвищого покарання – смертної кари – за навмисне вбивство. Бо судді бувають «добрі», вироки виносять м’які, а там амністія – і вбивці знову на свободі!

«Дорога наша газето «33-й канал»! Звертаються до вас працівники соціальної сфери, працюючі учителі, медичні працівники, пенсіонери освітньої і медичної галузей, котрі проживають у селі Білки Іллінецького району Вінницької області.

Чи потрібна району газета, де вже закрили місцеве радіо, і чому депутатська більшість на сесії райради визнала незадовільним звіт редактора «районки» й висловила недовіру Василю Бабію?


Друкуємо газети
Мысль - журнал украинского истеблишмента

АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, №47, 50, 51
GISMETEO: Погода по г. Винница