Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

БУДІВЕЛЬНИКИ, ЩО РОЗБИЛИСЬ НА КОЛИШНІЙ "ВІННИЧАНЦІ", ПРАЦЮВАЛИ БЕЗ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ. Чому на Вінниччині будівельні трагедії вже стали звичними? Розслідування нашого кореспондента
№24 вiд 4 червня 2008 р.

19 дітей по всій Україні виконали програму-максимум і по всіх предметах з тестування набрали 200 балів. Серед них – одна випускниця із Вінницької області.

Хто курує Вінницьку область серед бандитів? Кому вони підкоряються та хто у Вінницькій області судить «по понятіях»? Де наші «авторитети» проводять «сходняки»? Кому 15 «ворів у законі» віддали право «царствувати» в Україні? Кого із наших «ворів» коронували на шосту частину світу? Як «кріт»-вінничанин, колишній «есбеушник», перестріляв «авторитетів» та викрав їхній «общак» і тепер у розшуку, хто король вінницьких зон та тюрем... Чи пробачили «вори» свого колегу, котрий сидить у Стрижавці, за зречення від «коронації»?.. Чому він змушений був зробити таку сенсаційну заяву?..

У час, коли стає очевидною вся ницість тих, хто обіцяв «золоті гори», корчив гримасу патріота та безсрібника, аби дорватись до корита, щоб жерти все, що погано лежить, загрібати все, чого не тримають, або й просто стати «із ликом святого» злодієм із великої дороги, щоб обкрадати принижених та убогих, немічних та беззахисних — закономірно, що опускаються руки… Ми, журналісти, бачимо це, наш рідний народе. Бачимо все — весь сволочизм лжепророків, яких ти так необачно підняв на свій духовний Олімп як богів… А боги виявились звичайними шакалами…

Наш співрозмовник – вінницький нардеп від «Народної самооборони».

За даними міжнародних експертів, корупція роз’їла всі сфери життя України. Вона існує у політиці, владі, правоохоронних, медичних та освітніх сферах, у судочинстві... Кожна із послуг має свою таксу.

- Про «че-пе» у 81-й колонії нам повідомили в'язні по спеціальних каналах, — заявив телефоном перебуваючий на лікарняному після нападу на нього правозахисник Дмитро Гройсман. — За однією із версій, в'язень Сергій Максимов близько третьої години дня у неділю після ймовірного побиття наклав на себе руки. Але це лише попередня версія, бо цей чоловік не був у нашій «групі ризику». Тому тільки справедлива експертиза і розтин мають підтвердити чи спростувати версію щодо викладеного.

29 мільйонів гривень і 1,5 року робіт амбітного проекту возз’єднання вулиці Келецької та Барського шосе вперлись минулого тижня у 9-сімейний барак... Але нова дорога і трамвайна колія мають пройти через житлові кімнати цих людей! Бо містобудівний план затверджено, «червоні лінії» виставлено і дім в тупику Вишеньки, де лише два роки тому з’явився газ, йде під бульдозери... На очній ставці з мером ці люди казали все, що накипіло!

У Вінниці за дорогим комунальним майном обов’язково стоїть хтось із дуже впливових місцевих чиновників або якийсь наш земляк з нардепів чи міністрів. Не виняток, звичайно, і Прибутковий будинок на Соборній, який знову став подразником на 17-й черговій сесії облради. Доля цього орендованого у громади об’єкта варта, певно, повноформатного серіалу.

В обласному управлінні охорони природи хоч і сталось повторне представлення нового начальника Дмитра Бабича, але переступити супротив губернатора та Адміністративного суду йому не вдалость? В чому «загвоздка»? Здавалось, що достатньо у наказі про призначення на бажану посаду вказати не 100-відсотково, а хитро сформулювати як «виконуючий обов’язки» – і міністру Георгію Філіпчуку вже не потрібне погодження Олександра Домбровського. Але так просто вінницьку «природу» не візьмеш...

В обстановці 100-відсоткової секретності, при зачинених дверях та під наглядом охорони у понеділок після обіду в кабінеті губернатора слухалась справа ринку «Стависький», що у Могилеві-Подільському. Генерали, прокурори та адвокати у компанії мера Могилева за дві години намагались «розрубати» вузол, котрий затягнувся на шиї прикордонного міста.

Дуже часто 13-річний Володя Балаканов бачить один і той же сон: наче він, розпрямивши руки, біжить по широкій дорозі, відчуваючи себе вільним, як вітер. Але щоранку, прокинувшись, хлопчик розуміє: прекрасне марево закінчилось, а жорстока і невблаганна реальність продовжується... Хоча він дякує Богу і за неї...

За пускання феєрверків, гучні співи, дискотеку чи будівництво у нічний час порушників притягатимуть до відповідальності. З 22-ї вечора і до восьмої ранку у місті повинна панувати тиша.

– У кінці травня крупну субвенцію на соціально-економічний розвиток отримала наша область. Надійшли кошти з Держбюджету — 44 млн.153 тис. грн., співфінансування обласної влади склало 19 млн. 100 тис. грн., з інших джерел додатково отримано 14 млн. грн., — повідомив Василь Жердецький, заступник губернатора. — Ця солідна сума піде на будівництво і ремонт шкіл, лікарень, культурних закладів.

«Ми, працiвники Гнiванського молокозаводу, через газету «33-й канал» хочемо звернутися до керiвництва області і держави. Допоможiть врятувати вiд лiквiдацiї Гнiванський молокозавод, який був придбаний iноземцями у жовтнi 2007 року i повiльно, але впевнено, знищується!

Екологічна «бомба», що ось-ось рване під Вінницею, «шарахнула» вибухом емоцій тиждень тому на загальному сході села Мала Стадниця. Це сталось, коли вперше за історію села на переговори із громадою приїхав мер Вінниці, яка з 1977-го своїми відходами отруює воду, землю та повітря навколо цього населеного пункту.

Шпигунський серіал «Смерш» так сподобався глядачам, що його ідейники вирішили зняти продовження. І от нещодавно на Вінниччину приїхала знімальна група компанії «СтарМедіа», які на Козятинському вокзалі проводили зйомки восьмисерійного фільму «Смерш-2». Нагадаємо, що вінницькі краєвиди та люди в масовці вже потрапляли до історії кіно «Смерть шпионам». Адже у селі Печора Тульчинського району відбувались зйомки цього фільму. Вже тоді на Вінниччину приїжджали такі актори, як Валерій Золотухін, Олексій Серебряков.

У минулому номері ми вже повідомляли, що на будівництві, яке триває на колишній фабриці «Вінничанка», сталася трагедія. З висоти 5-6 поверхів зірвалося і розбилося троє будівельників. Один – на смерть, двоє – у важкому стані були доставлені у реанімацію. За попередньою інформацією правоохоронців, вони там не були працевлаштовані. Однак під час слідства з’ясувалось, що все-таки будівельники, які розбились на території колишньої фабрики «Вінничанка» по вулиці 600-річчя,1, були офіційно працевлаштовані та застраховані. Працювали вони у севастопольській фірмі ТОВ «СБС-групп», яка від них не відмовляється. Такі висновки зробили фахівці охорони праці, які розслідують надзвичайну подію.

Сім’я Качковських давно залишила дідівську оселю у Гнівані та виїхала на проживання до Санкт-Петербурга. А оскільки душа завжди линула на Україну, вирішили вони на своєму рідному обійсті звести будиночок. Будував син Сашко. І в цю оселю щороку з ранньої весни і до осені приїжджали і жили Качковські.

Подія, рівної якої не було в Україні, минулої суботи, 31 травня, зібрала сотні католиків в одному з найдревніших споруд міста Шаргорода — костьолі Святого Флоріана. Тут, у подільському містечку, з Господньої волі, великого бажання меценатів та підтримки влади і розпочато втілення унікального проекту — будівництва визначних пам’яток Єрусалима — каплиць Хресної дороги.

Справжню народну дискусію викликало оголошення результатів шоу «Великі українці». Нагадаємо, що першим назвали Ярослава Мудрого, який значно випередив Кобзаря — Тараса Шевченка і явного лідера — Степана Бандеру. Багато у кого саме такий розклад викликав обурення і підозри у фальшуванні голосування.

На справжні руїни поки що схожа площа навколо пам'ятника Миколі Пирогову — лавочки демонтують, асфальт зривають, у каштановій алеї знесли три дерева…

Багато хто ще пам’ятає співака Валерія Дятлова вінничанином. Потім, перед від’їздом до Києва, він взяв сценічний псевдонім Лері Вінн. Тоді ще журналістська братія жартувала: а що, якби Валерій був із Херсона?..

Колись військових частин на території Вінниччини було предостатньо — у Жмеринському, Хмільницькому, Калинівському, Іллінецькому, Гайсинському, Тульчинському, Могилів-Подільському, Вінницькому, Немирівському, Літинському районах. Тепер, після ліквідації багатьох в/ч, «землі оборони» залишились у підвішеному стані. Колишні плацдарми, аеродроми, господарські території стоять пусткою і заростають бур'янами. А деякі керівники місцевих територіальних громад їх самовільно ділять на паї, віддають під індивідуальне будівництво тощо.

Нещодавно до Замостянського райвідділу міліції міста Вінниці надійшло повідомлення про зникнення сина і значної суми грошей.

Кілька чоловік, через ухвали районного суду, заважають процесу розпаювання землі у Білках Іллінецького району.

Вінницька обласна організація громадського об'єднання «Думай!» та Вінницька обласна організація Трудової партії України інформують населення Вінницької області про те, що

Його декоративний годинник із портретом Ющенка забрали у столичний музей «помаранчевої революції».

Є у нашому селі Кисляк (Гайсинський район) унікальна церква Успіння Божої Матері. Дерев’яна, оригінальної архітектури. Кажуть, збудували її 300 років тому, у 1708 році, на кошти козаків. Хоча, за переказами старожилів, насправді церкві 500 років.

Козацька дерев’яна церква святого Миколая була першою будівлею у 13 столітті на замковій горі (лівому березі річки Південний Буг). Звідси починалася Вінниця. Споконвіку храм був у зрубі з дерева, лише наприкінці минулого століття у 80-х роках його пофарбували у білий та синій кольори.

Вже через два тижні це питання вирішуватимуть вінничани, збираючись відпочити на чорноморському узбережжі. «Сертифікат аеродрому» отримала наша Гавришівка у кінці травня, і з 18 червня у Вінниці, військовій авіаційній столиці України, запрацює сучасний пасажирський аеропорт. Відновиться і добряче призабутий вінничанами автобусний маршрут №4 «Площа Гагаріна – аеропорт».

Два дні поспіль на вінницькій площі Театральній двоє індіанців влаштовують концерти. Послухати такий незвичний індіанський фолк зупиняється кожен другий перехожий.

«Добрий день, редакціє «33-го каналу»! Прочитали ми з сусідами газету «33-й канал», статтю «Покарайте самогонників з Пеньківки, бо вони вже споїли півсела». А навіщо Вам дивитись на Пеньківку? Від усього району вул. Ратушної, особливо мешканців будинку по вул. Келецькій, звертаємося до вас за допомогою.

«День народження головного фашиста святкували у нас, в центрі України, де пролили вони, фашисти, ріки крові – це страшно. Хоч і здається неймовірним, але це факт, від якого ніде не дітися. Але ж у нас, на Україні, святкують і далі народження головного терориста світу – вождя світового пролетаріату та його послідовника, «татуся усіх народів і націй», носячи на портретах, прапорах та на лацканах їхні образи – і ніхто не бачить у цьому ні біди, ні загрози «червоного терору», який теж катком пройшовся по Україні не один раз за 70 років і пролив моря крові – нашої, української, винищивши весь розумовий та інтелектуальний потенціал нашої нації.

«Здрастуйте, шановна редакціє «33-го каналу». Звертається до Вас ветеран військової служби, пенсіонер з 1981 р. Мірошник Павло Сергійович. Спонукало мене звернутися до Вас бездушне ставлення до нас, пенсіонерів військової служби, обласного «совбезу». Минулого року була ухвала Ради Міністрів передати наші пенсійні справи в «совбези», тобто об’єднати всіх пенсіонерів в одну організацію – «совбез». Ми, пенсіонери, зраділи, що наші документи, нарешті, будуть у районах і не потрібно буде долати відстань у 100-150 км до обласного центру.

«Шановна редакціє! Звертаємось до Вас, щоб ви нам допомогли. Ми, жителі с. Холодівки, Крищенець, Тарасівки Тульчинського району, хочемо вам розповісти про неподобства, які творяться у молочному павільйоні м. Тульчина.

Цю молоду, симпатичну, щиру душею і серцем жінку добре знають у Калинівці та в Корделівці. Це тому, що за довгі майже 20 років роботи фармацевта у районній міжлікарняній аптеці №38 Олеся Дарчич завжди йшла назустріч людям, радила, підказувала, допомагала.


Друкуємо газети
Мысль - журнал украинского истеблишмента

АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, №47, 50, 51
GISMETEO: Погода по г. Винница