Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

ЯК ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ "ПРИХВАТИЗАЦІЯ" "ПРОКОВТНУЛА" ВІННИЦЬКІ ЗАВОДИ, викинувши на вулицю до 100 тисяч вінничан. Кому дістались зароблені їхніми руками блага?
№27 вiд 25 червня 2008 р.

«Прилетит вдруг волшебник в голубом вертолете…» — приблизно так виглядав тиждень тому приїзд до Вінниці на гелікоптері Мі-8 Віктора Ющенка, про який знали всі, але бачили одиниці… Бо, згідно з офіційним протоколом, Президент мав прийняти в експлуатацію відремонтований аеропорт у Гавришівці та особисто взяти участь у перепохованні останків радянських солдатів із вулиці Чехова на меморіал по вулиці Київській.

Зробити це ви зможете, якщо всі разом вирішите в якісь певні дні не здати жодного літра молока з Вінниччини молокозаводам, які не цінують вашу працю. Які, скоріше всього, через змову опустили ціну на закупівлю молока до 80 коп. за літр. Чому молоко від виплеканої господаркою корови приймають по такій ціні, тоді як з колективних господарств – по 2,25 грн./літр?

Дивну картину побачили зранку у середу жителі будинку по вулиці Келецькій, збираючись на роботу. На їхніх автомобілях, припаркованих по усьому двору та у ряд навколо багатоповерхівки, блищали сліди невідомої хімічної речовини білого кольору. Першим до міліції на початку сьомої години ранку звернувся господар «Рено»…

Тверезим розумом у це важко повірити, але неймовірну 96-градусну «НП» обласного масштабу в ці дні розслідує спеціальна комісія. Бо справжню «чортівню» — зникнення 30 тисяч дал спирту (300 тонн) – обласна податкової міліція виявила саме в нещасливу за прикметами п'ятницю, 13-го червня, і порушила кримінальну справу за фактом розкрадання на Барському спиртовому комбінаті.

19 червня повторні пропозиції з цього приводу представники «Українського дому» передали міському голові Володимиру Гройсману.

Холодним душем для Вінниці від фірми «Теплий дім» стало рішення Ленінського райсуду про примусове відведення 4,95 гектара із колишньої території лікарні імені Ющенка під котеджну забудову. Адже ціна землі, на якій навіть під час німецької окупації для пацієнтів «псішки» вирощували капусту, буряки та помідори, на сьогодні складає від 10 тисяч доларів за сотку. Тому ціна питання, вирішеного у суді не на користь міста, – щонайменше 5 мільйонів вічнозеленої американської «капусти»!

– Я вийшов із лікарняного, почуваюсь нормально, приступив до роботи. Решту буду коментувати після входження у русло справ, – заявив після позитивного для себе рішення обласного Адміністративного суду начальник облуправління земельних ресурсів Олексій Коник. – У забобони я не вірю і до числа 13 не маю жодних претензій...

Газета «33-й канал» вже писала про заплановане будівництво двох торговельних центрів по проспекту Космонавтів. Нагадаю, що відповідне рішення 25 травня 2006 року ухвалила міська рада нині діючого скликання. Лист мешканців з проханням не допустити будівництво на території двох скверів біля будинків 53 та 69 на проспекті Космонавтів був опублікований в одному з номерів нашої газети. Мешканці просили вважати цей лист офіційним зверненням до голови адміністрації, міського голови Вінниці, депутатського корпусу та прокуратури.

Справжня детективна історія з затриманням контрабандистів розігралася в Ямпільському районі на кордоні з Молдовою. Працівники Вінницького УБОЗу отримали оперативну інформацію про канал надходження в Україну нелегального спирту. Два тижні знадобилося «убозівцям», аби вийти на зловмисників та взяти їх «на гарячому». Операцію проводили спільно з працівниками 24-го прикордонного загону. Близько 3-ї години ночі вздовж прикордонної смуги був помічений автомобіль ГАЗ-66. Водій вантажівки на вимогу працівника міліції у формі зупинитися не відреагував, навпаки, автівка збільшила швидкість і почала тікати. Врешті переслідування порушників закінчилося тим, що вони змушені були з'їхати на берег Дністра. Двох чоловіків, які супроводжували вантаж, затримали на місці, ще двоє, скориставшись темрявою, втекли.

Микола Грушко птахів роздаровує усім, хто має умови їх утримувати і бажання доглядати.

Серед сотень і тисяч людей сучасного міста, з якими кожен із нас щоденно так чи інакше вступає у фізичний чи візуальний контакт, ми, як правило, конкретно нікого не вирізняємо. Перед нами суцільна маса облич-масок, за кожною з яких криються великі і дрібні проблеми, риси характеру. І лише інколи хтось приверне до себе увагу своїми зовнішніми якостями – красою, епатажним убранням, шляхетністю або непристойною поведінкою.

13 червня на базі Вінницького національного технічного університету відбулось виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки, в якому взяли участь ректори провідних вищих навчальних закладів (ВНЗ) Вінниці, Житомира, Хмельницького, Кам’янця-Подільського. Високе зібрання обговорювало нову редакцію проекту Закону «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту».

«Шановна редакціє, пишу вам листа з надією, що надрукуєте. Так склалося у мене життя (вірніше, життя зовсім не склалося), що уже в 20 років я зовсім зневірилась у ньому. В першу чергу, звинувачую себе. Але що сталось, те сталось. І вже нічого не повернути.

Те, що у Вінниці, як і у кожному райцентрі, є гомосексуалісти, яких по-простонародному називають «голубими», уже ні у кого не викликає сумніву...

Промислові гіганти ДПЗ-18, «Жовтень», «Маяк», «Термінал» колись тримали на своїх плечах всю економіку нашої області, забезпечували мільйонні прибутки і робочі місця для тисяч вінничан.

Валя відчинила двері квартири на дзвінок й, зауваживши моє здивоване обличчя, заусміхалась:

Йде війна. Сотні тисяч бранців на полі бою. А на війні — як на війні: вбиті, поранені, пограбовані, згвалтовані, а скільки моральних калік! — не злічити. Це особливий вид громадянської війни. Це війна у наших домівках.

Днями наряд Вінницької військової частини 3008 внутрішніх військ, як звичайно, патрулював Вишеньку. Проходячи вулицею Квятека, між 35-ою школою та стадіоном, черговий по військових нарядах капітан Сергій Протопіш та старший солдат строкової служби Віктор Регуш побачили дим у будинку неподалік. Чорна хмара лише тільки починала вириватись з балкона квартири на другому поверсі дев'ятиповерхівки. Коли бійці підбігли туди, то сусіди надворі вже жваво обговорювали її, однак нічого не робили.

Вісім тонн апельсинів, персиків, ананасів пішли попелом разом із вантажівкою у пожежі минулої середи у Хмільницькому районі. Пізно вночі водій фургона «Мерседес-Атего» їхав із цитрусовим вантажем трасою Бердичів-Хмільник з Києва до Чернівців біля села Уланів і раптом побачив у дзеркалі вогонь, що виривався з-під кузова машини. Тільки-но він зупинив машину, вибіг з неї і схопився за вогнегасник, як вантажівка спалахнула, немов смолоскип…

Після того, як із звітною доповіддю виступила сільський голова Галина Михайлівна, вийшов на трибуну директор школи, назвемо його Андрій Іванович. Він ні про роботу школи, ні про її проблеми, яких там дуже багато, нічого не сказав, а відразу почав з критики сільського голови. Витягнув якісь «зацвілі» газети кількарічної давності, почав зачитувати якісь цитати, заїкатися. Склалося таке враження, що це не директор школи, а людина, яка починає вчитися читати. Вичитав цитату, яка була у одній з газет кілька років тому, де редакція помилково надрукувала національність Галини Михайлівни. Написали: «гагауска», потім у наступному номері газети було вибачення, але директор того номера не читав, він у своєму виступі ще раз хотів уколоти національністю, але всі люди у селі знають Галину Михайлівну – корінну хоменчанку – і весь рід їх, які з діда-прадіда трудилися на різних роботах, де кому доводилось працювати, воювали на фронтах, навіть у мирний час нагороджені орденами, медалями за сумлінну працю. І ще директор школи дорікнув Галині Михайлівні, що у неї немає дітей. Це так низько впасти пану директору! Вона ж у школі всю душу і знання віддавала нашим дітям, її діти любили, батьки поважали, неодноразово обиралась депутатом районної ради, вже вдруге обрана сільським головою.

«Шановна редакціє! До мене як керівника громадської організації, одним із напрямків якої є правозахисна діяльність та боротьба з корупцією, звернувся знайомий лікар опікового відділення Вінницької обласної лікарні в зв’язку зі статтею «Чотири місяці «прохворів» студент за липовим лікарняним, виданим на справжньому бланку Вінницької обласної лікарні і завіреним мокрою печаткою лікаря та установи...», що була надрукована у Вашій найпопулярнішій газеті в області (тираж близько 100 тис. прим.) 18 червня 2008 р., №26.

«Шановна редакціє «33-го каналу»! У «33-му каналі» від 9-го квітня прочитала про намір обласної ради (інтерв’ю В. Вікалюка) боротися із алкоголізмом та самогоноварінням і вирішила ще раз спробувати зробити один крок. А справа ось у чому. На зупинці «Лікарня ім. Ющенка» працює дві жінки у дві зміни з продажу самогону.


Друкуємо газети
Мысль - журнал украинского истеблишмента

АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, №47, 50, 51
GISMETEO: Погода по г. Винница