Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

ЯК МОЛОКОБАРОНИ ВПЛИВАЮТЬ НА НАЦІОНАЛЬНУ БЕЗПЕКУ. Комаргородці закликають селян області створити "забасткоми" і одностайно вийти на акцію протесту
№28 вiд 2 липня 2008 р.

Історична довідка. Село Чорномин засноване наприкінці 16 століття. З 1835 року носить назву Чорномин на честь пана Миколи Чарномського. Палац у Чорномині зведений видатним архітектором-сардинцем Франческо Боффо у 1820 році. Ззовні своєю колонадою і плоским куполом дуже схожий на Білий дім у Вашингтоні, який був збудований у 1795 році за проектом Ямеса Хобана, тому й здобув у істориків назву «Палац з двадцятидоларової банкноти».

Роман Ковблюк, заступник начальника Жмеринської міліції по кадрах, любив щовечора після роботи робити вечірній заплив. Для цього виїжджав до села Станіславчик... Так було і 26 червня. Але в той день додому він не повернувся... Стурбовані його відсутністю товариші розпочали пошуки. Згадали про його захоплення - і біля річки дійсно знайшли його речі...

Громадсько-політичне об'єднання «Український дім» вимагає зустрічі і відкритого спілкування з вищим керівництвом Вінниці і області. Зокрема, напередодні Дня Конституції на засіданні «круглого столу», на тему «Чи дотримуються конституційні права і свободи вінничан?» представники «Українського дому» говорили саме про це.

Чому у будь-якій раді Вінниччини, а, може, й інших областей, можна розвалити будь-яку, навіть найчисленнішу фракцію? Чому депутати, які нібито обиралися за партійними списками, щоб захищати інтереси громади, вже на третій сесії забувають про свої обіцянки?

Вже на третю хвилю супротиву та своєрідної блокади національно свідомих перейменувань наштовхнувся виконком Вінницької міськради, коли на голосування було винесено зміну назв Ленінського району та ще 14-ти «червоних» вулиць… І це при тому, що міські депутати на своїх профільних комісіях погодились дати цим відголоскам комуністичного минулого нові імена та немалі гроші на перейменування. Але…

Після несподіваного підвищення головного архітектора Вінниці Сергія Царенка минулого тижня у мерській кадровій обоймі чергова втрата — на пенсію відправлено 61-річного Анатолія Уздеміра.

Про інцидент, який стався на Шаргородщині, у Джурині, нам повідомив голова районної Спілки ветеранів Афганістану Петро Асаулюк. Спілка «афганців» просила провести журналістське розслідування по факту, за його словами, побиття дільничним інспектором Анатолієм Сименишеним «афганця», кавалера ордена «Червоної Зірки», старшини запасу Василя Паянка.

Ранок у вівторок, 24 червня, для водія та пасажирів тролейбуса №252, який рухався за сьомим маршрутом «Залізничний вокзал – вулиця Лугова», розпочався звично. На початку восьмої ранку тролейбус із 15 пасажирами рухався по Немирівському шосе, якраз між зупинками Андрія Іванова та Карла Маркса. Зупинився, набрав пасажирів, деякі ще місця зайняти не встигли, і тільки від’їхав на невеликій швидкості десь зо сто метрів від зупинки, як раптово звернув вправо...

Так, вінницький «Париж» обгороджений зі всіх сторін металевими парканами та міліцейськими кордонами у четвер, 26-го, визначався з орієнтацією України. За парканом – православні бабусі у хустинках, місцеві активісти-«вітренківці», «регіонали» та десяток прапорів КПУ. По інший бік барикад у залі ВДТ під прикриттям «силовиків» лідер «Нашої України» В’ячеслав Кириленко та близько 500 «помаранчевих», звезених автобусами зі всієї області. А між ними у блакитних сорочках – три десятка міліціонерів та калинівський «спецназ» на випадок мордобиття.

Інтереси комаргородців, котрі першими в області зважилися на акцію протесту проти грабіжницьких цін на молоко від населення, - це справа національної безпеки держави.

Коли вночі біля кладовища на розі Арабея та Хмельницького шосе запалало одразу десь до сотні вінків і вгору здійнявся факел, що супроводжувався вибухами лопаючого шиферу, очевидці, котрі поверталися із нічних дискотек, мимоволі починали хреститись...

Стаду із 70 конематок у селі Човновиця Оратівського району роздолля, вони проживають у спеціально облаштованому літньому таборі. Коні розкішні, статурні, грайливі. Конюх застерігає: «На таких конях їздити гріх. Надто дороговартісна кожна кобила. А ще вони – з родослівною. От ви знаєте своїх прадідів? А в кожної з них є родослівна, яка числиться у Державному реєстрі. Один з наших жеребців – Ареал – призер Олімпійських ігор, то лошата від нього особливо цінуються».

Часто доводиться бачити місця вічного спокою у жахливому стані. Але трапляються речі, вже зовсім неприпустимі...

«Спасибі «33-му каналу», який вперше так реально і правдиво розповів про цю «голубу Вінницю кабацьку». Тепер ми хоча б знатимемо, скільки не таких серед нас. І як вони, поутворювавши ці свої «могучі кучки», розважаються. І не де-небудь, а тут, у нас на Вінниччині, під боком. І чогось подумалось мені: а скільки тоді часу ці хворі такою уявою голови згаданих чиновників будуть думати про інтереси держави, дійсно про розвиток її духовних та матеріальних благ?

Ніхто не забутий, ніщо не забуте. Цей вислів міг би стати гаслом для людей, які небайдуже ставляться до минулого свого народу і продовжують встановлювати історичну справедливість. Саме до таких особистостей належить Кащенко Євген Кузьмич. Він народився і виріс в Україні, однак протягом 30 років проживає у Німеччині. Кілька разів на рік він приїжджає до рідної Вінниці.

Зустрічається на нашому шляху багато доріг, але така, як у місті Бар, напевно, одна. Кожен, хто проходить по цій дорозі, проклинає її. Було вже багато випадків, коли у автомобілів відвалювалися колеса, у перехожих рвалося взуття, і вони викручували собі ноги. По ній неможливо ні проїхати, ні пройти. На дорозі завжди існувала загроза аварій, адже автомобілі не можуть розминутися через велику кількість ям. Вони часто виїжджають на тротуар, чим загрожують пішоходам.

Розпочалось все у квітні, коли єдиним монополістом на просторі кабельного телебачення міста залишилась лише одна телерадіокомпанія.

З пальмою першості нещодавно повернулись вінницькі працівники «швидкої» із міжнародних змагань. Крім команд медпрацівників з різних куточків України, у конкурсі взяли участь польські та білоруські колеги. На чолі нашої делегації був головний лікар міської станції швидкої допомоги Валентин Фіщук. Він радо погодився розповісти про усі нюанси, через які довелось пройти новоспеченим чемпіонам.

18 червня терміново відремонтований за 1 мільйон доларів аеропорт Вінниця так і “не злетів” у бік Сімферополя… Специ кажуть – з технічних причин. Але є й інша версія – квитки по 637 гривень на рейс «Вінниця-Крим» банально не були продані. Тому в перший місяць літа на гавришівську бетонку приземлявся лише президентський вертоліт, а туристична Вінниця живе очікуванням справді доступного авіаційного «лоу-косту». Що це таке?

Учасниця бойових дій Лариса Петрівна Корнієнко запитує ТРК «Вінниччина» чому там демонструються програми, які організовані з метою виманювання грошей?

Звичайне селянське подвір'я — на сонці на ганку ніжиться смугастий пухнастий кіт, лежить на траві собака, квохчуть кури. Нічого незвичайного. Окрім маленького лелеки, який вільно почуває себе серед людей.

Найбільший в історії сучасної Вінниці штраф наклав 11 червня виконком міської ради одразу на 15 організацій, підприємців та одну релігійну громаду. Адже за самовільне використання комунальної землі їм доведеться сукупно заплатити 1 045 657 гривень штрафу! А нахапано землі «на цибульку» без оформлення дозволів та орендних документів не мало не багато — 17,87 га...

Шокуючу історію – яскравий приклад ставлення посадовців різного роду до простих людей у нашому наскрізь корумпованому суспільстві – повідала редакції одна проста вінничанка (у зверненні є ім’я та прізвище)...

«Просимо вас допомогти нам врятуватись від горе-керівника, якому ми самі себе «здали в заставу». Отаке буває... Років три тому ми поміняли голову ТОВ «Білашківське» на нового молодого керівника. Словом, лихий нас попутав. При першому голові ходили на роботу, розраховувався з нами за оренду землі, але захотіли кращого – і дочекались. Як кажуть: «За що боролись, на те й напоролись». Новообраному голові ми навіть гроші здавали, бо сказав, мовляв, як здасте, то підніме господарство. Ніхто ж не знав, що він створив інше, своє хазяйство, якесь «ФГ... ВВП», де сам керує.

Остання негода, що мала місце 18 червня поточного року, переповнила чашу терпіння, адже ділянка так званої дороги між колишніми піонерським табором ім. П. Морозова та профілакторієм «Хімік» нагадувала море, перейти яке можливо було б лише по паркану теперішнього власника території табору, ім’я якого Вам добре відоме.

Від імені Вінницької правозахисної групи дозвольте скористатися можливістю для безпосереднього звернення до читачів Вашої газети щодо роз’яснення позиції Вінницької правозахисної групи.


Друкуємо газети
Мысль - журнал украинского истеблишмента

АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, №47, 50, 51
GISMETEO: Погода по г. Винница