Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

ВІННИЦЬКА ОДНОГРУПНИЦЯ ПРЕЗИДЕНТА: У нашій групі Вітя єдиний вмів зав'язувати галстук
№29 вiд 9 липня 2008 р.

Хулігани викрали «Москвич-412» з-під будинку біля озера в обласному центрі. Очевидно, горілка і дорога закінчились для «шумахерів» одночасно... Відремонтувати машину господарям тепер навряд чи вдасться.

Роми чотири дні чергували біля обласного моргу, бо їм сказали, що товариша і брата Петра Сандора, який відбував покарання у вінницькій тюрмі, убили, а офіційний діагноз поставили – «серцевий напад», та ще й не хотіли видавати тіло родичам.

- Все! Досить годувати нас «завтраками», обіцянками та угодами — ми вимагаємо закриття полігону, чистого повітря, води та компенсацій за спаплюжене здоров'я! — з такої високої ноти в неділю,

Після появи у Вінниці резонансного листа податківців про 200-тисячну, в доларах, ціну посади голови ДПІ та несподіваної відставки із обласної ДПА Василя Лайтарнюка багато хто заговорив про черговий переділ сфер впливу в цій силовій структурі. Адже на зміну киянину із вінницьким корінням, якого багато хто вважав «людиною Азарова», прийшов 42-річний одесит від Блоку Наталі Вітренко, митник і, кажуть, друг Ігоря Калетніка Олександр Дороховський...

30 червня відбувся міжпартійний з’їзд Блоку Юлії Тимошенко. На ньому було прийнято рішення відкликати та припинити достроково повноваження деяких депутатів місцевих рад, обраних за виборчим списком БЮТу. Серед них 25 депутатів Вінниччини, а саме:

Грандіозний будівельний скандал на проспекті Юності розгорівся у фіналі сесії, коли викуп землі братами Ткачуками під новим торговим центром був заблокований колегами по депутатському цеху.

У понеділок Олександр Домбровський без зайвої помпи та дорогих салютів у заміському комплексі «Дубовий гай» святкував некруглу дату – свій 46-й день народження. Гості цієї досить закритої VIP-вечірки кажуть, що на фуршетних столах не було закордонних страв типу суші, васабі чи кімчі... Бо східна кулінарна екзотика вийшла із моди навіть на столичних прийомах.

Минулої п'ятниці біля сільської ради Дяківців Літинського району зібрались дяківчани і жителі сусіднього із нашою областю Летичівського району Хмельниччини. Старих і молодих об'єднала спільна біда — розрахунок за молоко, здане на Широкогребельський молочний завод Вінницького району... Причому, за словами людей, їм пропонували дещо вищу ціну за молоко, що і притягнуло багатьох саме до нього.

Найбільше їх було у головах двох доньок мільйонерів. Адже мамі та домогосподарці навіть на думку не могло спасти, що поряд із «мерсами», «лагунами» та «джакузі» може з’явитись ця гидота.

Біля біг-борду на проспекті Юності красень – спортивний мотоцикл «Хонда» з опорою – перетворився на безформну купу металобрухту. А на «подушці» біг-борду лежав вже накритий рядном його скривавлений молодий власник, якому, на жаль, вже нічим не можна було допомогти…

Калинівському чуду — 85 років. За свідченнями очевидців та за архівними матеріалами органів безпеки, 7 липня 1923 року, в суботу, сталося чудо Калинівського хреста, встановленого на перехресті. Того дня червоноармійці їхали з Вінниці на Калинівку і по дорозі зупинились біля хреста напитися води з криниці.

Тиждень тому через несподівану акцію мешканців села Якушинці ледь не зупинився виробничий процес цегельного заводу «Керамік». Адже люди, котрі живуть поряд із бетонкою, на сусідній глиняний кар’єр хотіли перекрити дороги та вимагати припинення руху багатотоннажних КрАЗів поруч із своїми будинками. «Розводити мости» на місці скандалу довелось власнику «Кераміка» Володимиру Скомаровському, який на своєму «Мерседесі» негайно прибув на «глиняний шлях».

тому що безкоштовний ремонт, запропонований державою, перетворився у катастрофу», – обурюються мешканці «хрущовок», що по Хмельницькому шосе, в яких за так званою програмою поліпшення перекривають дахи.

У газету «33-й канал» надходять листи від мешканців Вінниці і області з запитаннями стосовно виплати компенсаційних 1000 гривень з ощадкнижок.

Більше п'яти років Оратівський районі на привозному хлібі. Ще рік-другий тому сюди з Києва постачали хліб по 3 гривні приватні підприємці. Тепер солідні, півторакілограмові паляниці від сусідів-киян в Оратів возити невигідно. Вони б коштували близько чотирьох гривень.

«Дорога моя газето «33-й канал»! Прочитала «три долі» «прокажених» – і захотілось розповісти про себе, бо я теж із тих «прокажених». Захворіла у 1957 році, потрапила у Вінницький тубдиспансер. Потримали мене місяць, я не підлягала операції, виписали, направивши у лікарню. Я була веселої вдачі, увесь час співала, а за хворобу не думала. Поїхати у санаторій було тоді важко, але я писала у міністерства, то й дали путівку в Тиманівський санаторій.

Гірке розчарування відчули кращі випускники шести середніх шкіл м. Жмеринки на загальноміському урочистому випуску

«У мене туберкульозом хворіють два брати. Спочатку захворів один, потім другий. Їм не можна працювати там, де вони працюють – фарбувати машини. Але чим тоді заробити на прожиття? І ось із чим зіткнулась наша сім’я — в лікарнях немає ефективних ліків, щоб цю хворобу вилікувати.

У попередніх номерах ми повідомляли, що під час перебування у Вінниці 19 червня Віктор Ющенко зустрівся зі своєю одногрупницею по Тернопільському фінансово-економічному інституту Антоніною Лисюк (Коробенюк), де вони навчалися з 1971 по 1975 рік.

Приємно потрапити на таку подію. Уявляєте, 500-річчя від дня заснування! А ще 75-річчя пам’яті жертв голодомору, 85-річчя утворення Хмільницького району, 12-річчя Конституції і День молоді – всі ці дати відзначало мальовниче село Воронівці Хмільницького району.

Під час передачі Вінницькому ТТУ ще 13 швейцарських трамваїв марки «Міраж» представники муніципалітету Цюріха нарешті розкрили свій амбітний план повного захоплення ринку міських трамваїв у найближчі 5 років.

«Шановна редакціє! Можливо, мій лист здасться кощунством. Але я солідарна з людиною, яка обливала кислотою машини, хоча й не схвалюю цей метод. Ці ж машини повсюди, і для них люди, прості люди, це – ніщо. Через дорогу на зелене світло йдеш з тривогою, в парку погуляти, особливо з дітьми, не можна, ледве чи не з-під коліс витягуєш дитину і т. д.

За 22 роки, зізнається хірург, він жодного разу не пошкодував, що вибрав саме цю професію. Може, саме тому, що вибрав улюблену роботу та прийшов у медицину за покликанням, Олександр Мельничук, хірург міської дитячої поліклініки №1, і переміг у конкурсі за звання кращого медика Вінниці.

Над невеличкою річечкою, яка перетинає вулицю Лялі Ратушної у Вінниці, під верболозом — могила собаки Дарлінга. Над могилою височіє пам'ятник, навколо ростуть квіти, огороджено. У кожен погожий день сюди приходить хазяйка Даріка Тамара Петрівна. Якщо ж негода і спуститися до могили ґрунтовою стежечкою неможливо, тоді вона поминає пса з пагорба.

– У Тютьках з’явилась злочинна група, яка роз’їжджає на «Опелі», чіпляється, б’є усіх підряд, і якийсь молодик на прізвисько Тарзан тероризує місцеве населення, – повідомила телефоном наша читачка. – Я тут маю дачу і нещодавно дізналась, як цей Тарзан жорстоко побив кількох місцевих жителів. І це уже не перший випадок, як мені сказали сусіди. Тепер я боюся йти ввечері до села, коли транспорт не ходить.

З іменем Миколи Пирогова пов'язані значні відкриття у галузі медицини, зокрема у військово-польовій хірургії. Під час Кримської війни 1853-1856 р.р., перебуваючи у Севастополі, Пирогов оперував не тільки вояків російської армії, а й багатьох офіцерів і солдатів французької та англійської армій і за це отримав високі нагороди від урядів Франції та Англії. Його наукові праці вивчаються студентами майже усіх країн світу... Він помер у 1881 році у селі Вишня, у власній садибі під Вінницею, на сімдесят першому році життя. Забальзамоване тіло Миколи Івановича Пирогова у парадному мундирі зберігається у склепі місцевої церкви.

Шокуючі факти оприлюднив Максим Ширнін, член спілки «Берегиня роду на Поділлі», на засіданні «Українського дому». На його думку, генетично модифіковані продукти з супермаркетів і ринків впливають не тільки на фізіологію, але й на свідомість людей.

- докоряв тепловикам Василь Жердецький, заступник губернатора, під час наради з підготовки опалювального сезону 2008-2009 р.р. — Україна споживає газу в 37 разів більше, ніж Польща, у 87 разів більше, ніж Німеччина. Відкрутити кран чи натиснути на рубильник — просто! А от знайти альтернативні джерела тепла — набагато складніше!»

...Під наглядом Мудреця пройдіть лабіринти з турніків, перестрибніть канати, потім станьте ковбоєм, влучно «постріляйте» сосновими шишками, з Русалонькою і Водяником дістаньте пляшку з дна озера — і нарешті, зібравши всі ключі, отримайте в нагороду купу призів!

Цьогорічне літо твердо обіцяє вінничанам добрий урожай ранніх зернових і озимої пшениці. Аби погода не підвела...

Доброго дня, шановна редакціє улюбленої газети! Читач ваш – постійний, а до редакції пишу вперше. Тільки на сторінках вашої газети можна вільно висловити думки ось з якого приводу.

Шановна редакціє! 25.06.2008 року у «33-му каналі» було надруковано лист «жителів одного із сіл Шаргородського району Вінницької області» під назвою «Як директор школи нашого голову сільради на зборах обізвав «гагаускою».

Я періодично цікавлюсь багатьма українськими православними виданнями, в яких є дуже багато корисного в духовному житті. Вирішив написати Вам, щоб поділитися своїми враженнями та думками про ряд проблем, які, на превеликий жаль, ще існують у православному українському церковному середовищі і про які чомусь всі православні ЗМІ замовчують.


Друкуємо газети
Мысль - журнал украинского истеблишмента

АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, №47, 50, 51
GISMETEO: Погода по г. Винница