Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

ПРИМІЩЕННЯ СБУ І КІНОТЕАТР "РОДІНА" БУЛИ МАЄТКАМИ РОДИНИ ВІННИЧАНКИ СВІТЛАНИ - спадкоємиці знаменитого мільйонера і засновника першого кінотеатру К. Ловицького
№38 вiд 10 вересня 2008 р.

Він після наїзду по Соборній на Олену Масляєву, яка на місці померла, та Яну Гижицьку, втік із місця ДТП, загубивши номери, і досі знаходиться у розшуку.

Те, що в кожному із відомих млинів жив як мінімум один чорт, твердять перекази очевидців. Вночі ці особливі місця люди обходили десятою дорогою, бо яких лише привидів та видінь не бачили тут... Чому саме біля млинів селиться та виникає всяка чортівня – спробував з’ясувати наш кореспондент в Сокільці, де йде нещадна боротьба за млин Потоцького...

Що буде далі? Тривога вінничан, як і усіх українців, після останніх дій Тимошенко та Ющенка і їхніх заяв для народу — зрозуміла. Те, що така нестабільність заважає нашому зовнішньому іміджу і просуванню в довгоочікуне Європейське товариство та допомагає недругам України — очевидна... А як ці події аукнулись у нашій області — спробуємо проаналізувати…

- Ви молодий, але реактивний! Заберіть цей паркан, бо такого хамства вже немає більше сил терпіти! — з такими словами буквально піймала мера Вінниці біля палацу «Зоря» пенсіонерка Валентина Петрівна Сторожук. — Я 40 років пропрацювала на 45-му заводі токарем, а об нас ці олігархи ноги витирають… Був двір, травичка, діти грались, а сусіди-багатії винесли паркан прямо на дорогу і змусили людей із «общаги» ходити між машин… Діти зі школи буквально тікають від автомобілів на цій вулиці, бо подітись від транспорту просто ніде. Якщо знесете, мере Гройсман, цей паркан — ми вам чаю наллємо, промовчите — отримаєте від народу з «общаги» у вухо!

Ініціативна група провела збори за участю 318 жителів міста і подала до міськради на реєстрацію всі необхідні документи для проведення референдуму. В них виноситься єдине питання — «Дострокове припинення повноважень міського голови міста Могилева-Подільського Саволюка Михайла Олександровича».

Ми продовжуємо відслідковувати долю чотирьох дітей, які втратили батьків під час стихійного лиха у Могилів-Подільському районі Вінниччини і були полишені на бабусю і дідуся у селі Серебринцях.

Після фактичного провалу двох останніх міських аукціонів на право оренди комунальної власності та 1,6 га біля водоканалу центр торгової активності перемістився за Вінницю. Адже найближчий до обласного центру і найдорожчий район 6 жовтня сенсаційно виставив на торги аж 16 гектарів!

Світлана Василівна – пряма спадкоємиця, а саме, внучка знаменитого вінницького мільйонера початку 20 століття, відомого адвоката, засновника першого вінницького кінотеатру Костянтина Федоровича Ловицького.

Співробітникам МНС за службовим обов’язком нерідко доводиться допомагати не лише людям у скруті, а й братам нашим меншим, наприклад, знімати з дерев котів, витягувати з ям та води собак, корів. От і нещодавно рятувальники підпорядкованої державної пожежної частини №3 (ПДПЧ) Староміського району Вінниці визволяли з біди... молоденького цапа.

Наш співрозмовник – Леонід Крутенко, начальник управління філій Вінницького обласного управління ВАТ «Ощадбанк»:

Будівництво торгово-розважально-сервісного комплексу (ТРСК) «Магі Гранд» по проспекту Юності у Вінниці вже стає притчею во язицех. Це диво «архітектури», яке будує сім’я мера Володимира Гройсмана, мало того, що не вписується у ландшафт Вишенського проспекту і не має естетичного вигляду (подивіться тільки на мур «без вікон без дверей»), але й поповзло вгору, – скаржаться у редакцію вінничани.

Головний спеціаліст відділу освіти Вінницької РДА Наталя Віталіївна Осіпчук так прокоментувала ситуацію:

Маленькому Дмитрику було всього лише півтора рочки. Він тільки навчився ходити і пізнавав світ у перших його барвах... У той суботній день вранці дитя знайшло собі забаву поряд із хатою, біля дороги. Чому воно там було одне і не приглянуте – нехай залишиться на совісті матері...

Про героїчний вчинок солдата-контрактника, радиста Вінницької військової частини 3008 внутрішніх військ, Дмитра Прокопа стало відомо лише зараз, коли лист подяки на ім'я командувача внутрішніх військ МВС України та командуванню частини, де служить Дмитро, написала громадянка Оксана Федорівна Кондратюк... Лише після цього через свою надзвичайну скромність про нові обставини події 19-річний військовий розповів зовсім нещодавно.

На початку 2008 року в інтерв’ю місцевій радіокомпанії заступник начальника Вінницької обласної служби автомобільних доріг Ігор Домішкан розповів, що міст через річку Південний Буг у селі Селище обов’язково буде збудований до кінця року. Необхідні кошти виділені, роботи розпочаті. Оптимістичні настрої розвіялися згодом, коли виявилося, що за рік зроблено тільки половину робіт. Будівництво мосту гальмується з кожним днем. Схоже, тепер і в мостів з’являються конкуренти.

Друзі та рідні рятівника на льоду Сергія Олійника звернулись до редакції із запитанням і просять передати його представникам влади «Чому рятували дітей двоє, а нагородили лише міліціонера. Хіба це справедливо?»

І нічого в цьому горі вже не зміниш. Плаче Володя над своєю найменшенькою донькою, якій трішки більше місяця, але що вже поробиш, бідний чоловіче?.. Дві старші, Ганя – 13 років і Марійка – 10, у порівнянні з цим невинним беззахисним створінням, що в нього на руках, дуже щасливі. Вони бачили рідну неньку, а для Яни вона назавжди залишиться великою болючою таїною і невимовною раною.

Нещодавно у Вінниці на автовокзалі під час передачі грошей працівники Миколаївського управління по боротьбі з організованою злочинністю затримали одного з підозрюваних у вимаганні грошей з 44-річного єгиптянина Ахмета. Цей потерпілий легально жив на Україні, був одружений з нашою громадянкою.

На 10 кг за 8 місяців схуднув Віктор Левадін, директор ВАТ «Тростянецький м’ясокомбінат», призначений на посаду в кінці минулого року. Про це він відверто зізнався журналістам під час виїзного засідання Вінницького прес-клубу. За його словами, комбінат останнім часом «дійшов до ручки» і опинився на межі закриття.

Як повідомив Володимир Білаш, заступник начальника ВАТ «Вінницягаз», у цьому місяці природний газ для всіх категорій користувачів, зокрема і для населення, подорожчав. Володимир Миколайович пояснив, що тарифи, як і раніше, залишились диференційованими, а користувачі, які не мають газових лічильників, платитимуть понадбазову ставку.

Світлана Василівна – пряма спадкоємиця, а саме, внучка знаменитого вінницького мільйонера початку 20 століття, відомого адвоката, засновника першого вінницького кінотеатру Костянтина Федоровича Ловицького.

Співробітникам МНС за службовим обов’язком нерідко доводиться допомагати не лише людям у скруті, а й братам нашим меншим, наприклад, знімати з дерев котів, витягувати з ям та води собак, корів. От і нещодавно рятувальники підпорядкованої державної пожежної частини №3 (ПДПЧ) Староміського району Вінниці визволяли з біди... молоденького цапа.

Наш співрозмовник – Леонід Крутенко, начальник управління філій Вінницького обласного управління ВАТ «Ощадбанк»:

Попередня експертна оцінка «Південного Бугу» нарахувала стартову ціну цього приміщення на рівні близько 18,6 мільйона гривень. Багато це чи мало за відомий готель в самому центрі Вінниці — має вирішити найближчий аукціон. Бо, наприклад, втричі менша адмінбудівля обласного агроуправління по Соборній «заважила» аж 5 мільйонів доларів чи двічі дорожче…

Духовий оркестр, море із трояндових пелюсток та величезний плакат «Вітаємо олімпійську чемпіонку!» – так бомондова Вінниця

Через місяць-півтора у Вінниці на центральному кладовищі по Хмельницькому шосе розпочнеться зведення колумбарію. Будівництво повинне закінчитися взимку.

«Повінь. Горілчана повінь затопила уже Україну. Куди там тій, що у Карпатах. Від тієї врятуються – побудують дамби, насадять лісів... А от ця, горілчана... Щодня вбиває, калічить, трощить, ламає. Гинуть молоді люди, хлопці, які ще не встигли полюбити, батьки, які ще не вивели у світ синів, мами, які ще не встигли народити. П’ють всі й майже щодня.

«Добрий день, шановна редакціє «33-го каналу»! Пишу я до вас і думаю, що надрукуєте цього листа, щоб люди дізнались, як мені дала укол горе-медсестра. Я попав у лікарню із захворюванням на пневмонію. Коли мені зробили операцію і промили легені, лікар, який приїхав із Вінниці, (на жаль, я його імені не знаю) і наш Добрянський В’ячеслав Миколайович (якому я буду дуже вдячний за те, що він чисто лікар від Бога і якому велике спасибі за все, що він робить для людей) сказали, щоб я ходив і легені дихали свіжим повітрям.

«Звертається до вас мешканець м. Вінниці Л.І. Бадзима. Як ви знаєте, у нас в місті повним ходом йде торгівля і роздача землі місцевою владою з благословіння мера міста.

«Дивний ми народ, українці. Однією з цієї дивини є така національна риса, як преклоніння та захоплення чужим, закордонним. Це, мабуть, і є проявом того синдрому меншовартості, про який заговорили останнім часом. Бо як можна трактувати і зрозуміти те, що нині в місті та області бовваніють пам’ятники ворогам українського народу, різного роду українофобам та окупантам. Їх іменами названі центральні і найкращі площі, вулиці, парки та сквери міст і сіл Вінниччини. І не тільки її.

«Шановна редакціє «33-го каналу»! Звертаюся до вас з проханням надрукувати мого листа, щоб його прочитали, а може, і перейняли досвід працівники зв’язку. Телефон не працює з 23 червня цього року. Йшли дощі, були вітри, може, щось трапилось – це від природи.


Друкуємо газети
Мысль - журнал украинского истеблишмента

АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, №47, 50, 51
GISMETEO: Погода по г. Винница