Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

ЧИ ЗБИРАЮТЬ 10 ТИСЯЧ ЗІ ШКІЛ ТА ДИТСАДКІВ НА ПОДАРУНОК МЕРІЇ?
№53 вiд 24 грудня 2008 р.

22 грудня вже стало «чорним днем» для хокею Вінниці. Адже у понеділок одразу після проведеного тренування страшна і безглузда смерть обірвала життя одного із «стовпів» вінницького хокею на льоду – Володимира Школьного.

– Вам вже щось казали? Натякали? Гроші дійсно збирають «туди» чи це якась самодіяльність? – подібні розмови приголомшили більшість учасників акції протесту профспілок і стали народним хітом №1 серед педагогів Вінниці. Адже минулої середи під парковою аркою вчителі говорили між собою не стільки про Юлю і курс долара, а й про фантастичні 600 тисяч гривень на подарунок мерії... Мовляв, саме така кругла сума вийде, якщо з кожного «трудколективу» 36-ти шкіл + дитячі садочки вдасться зібрати «круглу» суму на презент року...

Ще задовго до того, як мав наступити 2008 рік, провидці та астрологи пророкували, що це буде рік катаклізмів, стихійних лих та негараздів у політиці. У більшості так воно і сталось. А кінець року, що минає, ознаменувався ще й світовою економічною кризою.

Несподіваний і водночас досить гучний скандал стався напередодні останньої у цьому році сесії облради на президії. В жорсткому «клінчі», що мовою боксерів означає зав’язування рук суперника, зійшлись голова ради Заболотний і депутат-«регіонал» Яремчук…

- Вітя, Юля і рада – йдіть всі на…! Самі купуйте долари по 10! Дайте хліба та сала замість лапші на вуха! – під такими красномовними лозунгами у понеділок у столиці пройшла перша народна антикризова акція протесту «Дістали!»

Переконана, що якби попросили написати листи Діду Морозу від народу України, кожного із вас, то він був би приблизно таким:

Криза кризою, а Новий рік з Різдвом ніхто не відміняв, і тому на вінничан вже чекає весела та смачна 3-тижнева програма святкувань. Щоправда, гуляти Вінниця буде в режимі тотальної економії та широкого залучення спонсорів, бо від шику та рекордної ялинки із зрозумілих причин довелось відмовитись.

Два вінницьких хабарники опинились у всеукраїнському антирейтингу “Топ-170” найбільших хабарів України, оприлюдненому днями МВС України.

– Мамо, приїхати не можу, бо рейси відмінили, через погоду автобуси не ходять. Коли приїду, не знаю, – ледь не плачучи у мобільний, трусилась на холодному вітру платформи автовокзалу дівчина з двома величезними сумками. – А що, у нас телефони не працюють, що, світла немає? Опори попадали? Боже мій, – її сумне обличчя стало ще сумнішим.

З ним вона познайомилась через Інтернет. За іншою із версій – дівчина перебувала у цій мусульманській країні на заробітках…

Минулого літа у Пекіні наш 24-річний вінничанин Міша Книш був однією з молодих надій національної легкоатлетичної команди. Адже перспективний атлет напередодні Ігор зумів обновити зимовий рекорд України на своїй улюбленій 400-метрівці (46,63 м) та мав усі шанси розраховувати на не гірший, ніж у землячки Наталки Добринської, результат...

Ще з часів Радянського Союзу знаємо, що п’яний за кермом – злочинець. А якщо «під мухою» за кермом слідчий прокуратури? А якщо його, п’яного, затримує міліція, передає справу в суд – минає півроку після розгляду справи, а оштрафований слідчий прокуратури як працював, так і працює в головному правооохоронному органі району, то це що? А втім, все по порядку.

Протягом дев’яти місяців судові та адміністративні інстанції Немирівського району разом із прокуратурою з’ясовують питання про численні корупційні правопорушення у роботі керівництва відділу освіти Немирівської райдержадміністрації.

Ось уже півроку, як одна зі шкіл Мурованокуриловецького району працює без директора. Обов’язки керівника навчального закладу виконує заступник директора з навчально-виховної роботи. Районне керівництво нещодавно призначило на цю посаду педагога, який перебуває на пенсії. Втім, колективу школи не сподобалась ця кандидатура. Вчителі звернулися до редакції з відкритим листом.

З метою перевiрки стихiйної торгiвлi в сiльськiй мiсцевостi працiвники Іллiнецької санепiдемстанцiї зняли з реалiзацiї у стихiйних продавцiв на територiї одного з сiл району декiлька видiв м’ясної тушонки.

Ми вже писали про те, що на борту «Фаїни» перебує в полонi у пiратiв i наш земляк iз Гайсина Вiталiй Шелестов.

Спроба пригостити друзiв та покурити наркотичний засiб iз саморобного «бульбулятора» виявилась для пiдлiтка фатальною.

У родині Майдаників, відомих підприємців з Крижополя, двоє Саш і дві Віки. Точніше, Олександр Віталійович - тато, Олександра Миколаївна - мама, а Віки - це їхні 14-річна та 6-річна донечки.

Нашi дiти з затримкою психiчного розвитку стають кращими учнями iталiйських навчальних закладiв.

Нещодавно у Вінницькій районній лікарні на 8-му добу після народження помер новонароджений недоношений хлопчик. Його народила 24-річна матір двох дітей, яка проживає в одному з приміських сіл. Зі слів медиків, ця дитина почала помирати ще у лоні матері, задихаючись від її байдужості...

Менше року родина Михайленкiв — Петро Миколайович та Микола Кирилович — будувала храм на територiї Брацлавського психоневрологiчного iнтернату безпосередньо для людей, якi тут перебувають.

Перша негода – i, як завжди, без жертв не обiйшлося. Чергова трагедiя сталася у смт Стрижавка.

Ось уже цілий тиждень 73-річна Анна Іванівна Самароха не знаходить собі іншого заняття, як з самого ранку до смерканку чатувати біля того місця, де розпочали зведення базової станції мережі стільникового радіотелефонного зв’язку «Київстар Дж. Ес. Ем.».

Верхом несправедливостi вважає вiнничанин Валерiй Козяк своє звiльнення з посади начальника вiддiлу кадрiв КП ВМР «Вiнницямiськтеплоенерго» (ВМТЕ).

«Добрий день, шановні працівники редакції! Уважно прочитав статтю Тетяни Іванюк «А хто їх бачив, ті блага та захист від профспілок?» і захотілося висловити свою думку. Я практично згоден з його автором. Наші профспілки як були «ручними», так ними і залишилися. Але якщо за радянських часів людина, що б там не говорили, була соціально захищена, то зараз про це залишається лише згадати. Тоді кожен мав право на роботу, за бажанням міг отримати путівку в санаторій, належні умови праці.

Шановні працівники «33-го», добрий день! Звертаються до вас пенсіонери, жителі села Ялтушкова, що в Барському районі.

Для багатьох українців передноворічні святкування розпочинаються 19 грудня, у День святого Миколая. За віковою традицією – це час благодійних справ і доброчинності, духовної щедрості й толерантності. А ще – уваги до ближніх, їх підтримки, розради й любові. Цього дня тепло й радість у найвіддаленіші куточки області несли не тільки представники влади і працівники соціальних служб, а й чисельні громадські організації, підприємці й бізнесмени.

Щасливі ті люди, котрим вдається зберегти здоров’я в наш непростий час! Адже сьогодення – це суцільні стреси, неблагополучна екологія, нерідко непосильні навантаження, незбалансоване харчування. І ще, ще, ще...

Справжнiй Санта-Клаус iз Лапландiї приїхав до столиці України 19 грудня, щоб подарувати дiтям радiсть, втiлити їхнi мрiї, а тим, хто писав йому листи, – вручити подарунки.

17 грудня на мітинг профспілок області на знак протесту проти дій уряду та Президента, а точніше, їх бездіяльності, котра лише посилила наслідки кризи, до Центрального парку вийшли понад 3 тисячі вінничан.

Ми серйозно сумнівалися стосовно оприлюднення прогнозу послідовника Іванова, вінничанина, провидця Петра Демчука щодо повторного потопу у Могилеві-Подільському, який нібито має повторитися 24-26 грудня цього року.

Жителька смт Вороновиці Марія Малінка звернулася до нашої редакції з листом, у якому йдеться про розбрат між нею та сусідами, які проживають в іншій частині її будинку. Тривають негаразди вже півстоліття. За словами бабусі Марії, за цей час ворожі настрої передалися трьом поколінням.

Не завжди культура на селі процвітає, навіть якщо є пристойний палац чи будинок культури. Скупих бюджетних коштів зазвичай не вистачає, і без ентузіазму в цій справі не обійтись.

Олександра Височанського, лауреата літературної премії ім. Степана Руданського, наші читачі знають як автора пародій, гуморесок, байок, епітафій. Але поетична душа автора глибоко лірична. Сьогодні пропонуємо познайомитись з новим доробком томашпільського митця. До речі, ім’я О. Височанського занесено в Енциклопедію сучасної України.

Новорічного ажіотажу біля залізничних кас поки що не спостерігається. Квитки можна придбати на будь-який напрямок, їх цьогоріч розкуповують не так швидко, як у минулі роки. Мабуть, економічна криза обмежила бажання багатьох городян подорожувати під час канікул.


Друкуємо газети
Мысль - журнал украинского истеблишмента

АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, №47, 50, 51
GISMETEO: Погода по г. Винница