"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
"ПОЧЕМУ "БЫВШИЕ" НЕ ЗДОРОВАЮТСЯ? Потому, что чувства, как файл, безвозвратно улетают в "корзину"…"

№11 вiд 14 травня 2008 р.

- Хочете повернути сина — з вас викуп 200 тисяч доларів. Часу на роздуми у вас немає. «Шевеліться», якщо хочете побачити його знову живим! — приблизного такого змісту анонімні послання отримали на свій комп'ютер, на мобільний телефон батьки викраденого у Вінниці 11-класника. Невже в обласному центрі знову процвітає кіднепінг чи це першоквітневий розіграш?

«... Мені доля ще з самого дитинства приготувала важкі життєві випробування. Так склалися сімейні обставини, що тата свого я не знала зовсім, а важка невиліковна хвороба ще зовсім молодою забрала на небо мою рідну матусю, коли мені було лише 1,5 року. Через те, що була дуже маленька, не пам’ятаю її зовсім. Лише на фотографіях бачила, яка у неї лагідна усмішка і неймовірно красиві карі очі. Кажуть, що я на неї схожа.

Ірині було 9 років, коли її батьки вирішили розлучитися. Матір дівчинки досить горда жінка, тому відмовилась від аліментів і заявила, що самотужки виховуватиме двох діток (у сім’ї ще підростав молодший братик Сашко). Але ростити одній своїх чад виявилось ой як непросто.

«Кожна людина – це особистість. Зі своїми думками, переконаннями, смаками, інтересами.

Вінниця стала 11-м містом, де пройшов концерт 13-річної Аліни Гросу в рамках туру «Разом зі мною», який охоплює 22 міста України. На кожному концерті у Аліни присутні діти з дитячих будинків та інтернатів, адже 20% квитків призначаються для них.

Для Ольги шлюб її батьків завжди був зразковим. «Навіть не віриться: 25 років живуть разом, а досі закохані, мов щойно побралися, — неодноразово захоплено думала вона. — Мабуть, Божа сила з'єднала. От якби мені хоч грам такого любовного щастя...»

- Почему ты с Сережей даже не поздоровалась? — поинтересовалась я у знакомой.

«Напевно, у кожної із вас, любі дівчата, є найкраща подруга або навіть і кілька. І вже точно, якщо ви давно дружите, то не раз вам доводилось сперечатися, з’ясовувати стосунки і шукати компроміс, а, можливо, і не розмовляти деякий час взагалі. Однак не слід засмучуватися: це звичайне людське спілкування. Всі ми різні, часто не хочемо поступатися нашими поглядами на життя, принципами і т.д.

«Люба Ірино, не засмучуйся, життя триває, до того ж, твоя ситуація не безвихідна! На щастя чи на жаль, мені ще не довелося переживати подібне, однак спробую тобі щось порадити, хоч сумніваюся, що це кардинально змінить твоє ставлення до того, що відбувається. Спробуй усе проаналізувати! Як всі інші, твоя ситуація має два зворотні боки медалі. Так ось, ти кохаєш свого хлопця, хочеш бути з ним, але для цього не обов'язково одружуватися, можна залишити все, як є, чи, якщо хочеш, зустрічатися ще частіше.

Свого часу ми писали про цю резонансну історію, яка сталась у Вінниці у грудні минулого року, в публікації «Дівчина заявила про зґвалтування після того, як за секс-послуги їй недодали грошей».

Під час вагітності мама Каті чомусь була переконана, що обов’язково народить хлопчика. Вона з чоловіком, всупереч народним прикметам, навіть ім’я майбутньому синочкові вибрала.

Колись відомий артист сказав: «Я не рубель, щоб всім подобатися». Неможливо бути ідеалом, таких не існує. Інакше критикам у цьому світі не було б що робити.

Про що може розповісти танець? Члени танцювального центру «Віктор і Вікторія», який є офіційним представником Української федерації сучасного танцю у Вінниці, переконані: про все. Про біль і смуток, про щастя і радість, про кохання і оптимізм… Саме тому і танцюють у різних стилях: “диско”, “електрик-бугі”, “брейк-данс”, “хіп-хоп”, “хаос”…

Кожна жінка любить прикраси і коштовності, та не всі знають їх достеменно. Анна Берладин вирішила опанувати сучасну професію дизайнера ювелірних виробів. Зараз вона – студентка Чернівецького коледжу прикладного мистецтва, наполегливо готує дипломну роботу і одночасно працює, набуваючи необхідний професійний досвід.

17-річну дівчину із Могилева-Подільського Вікторію Хухлей вже давно земляки охрестили «золотим голосом» цього регіону. Адже вона так гарно та душевно співає на міських концертах, що інакше, як Софією Ротару, її не назвеш.

Усе зараз якесь інше. Сонце – сонцесяйніше, синя широчінь неба – глибша, усі фарби довкілля – яскравіші… Весна! А, отже, кохання, про яке так часто пишуть юні поети Вінниччини.

Цього року честь представляти рідне місто на конкурсі «Міс Україна-2008» виборола вінничанка Лілія Поліщук. 17-річна дівчина у березні цього року перемогла у конкурсі «Міс Вінниця».

Не встигли вінницькі «тіківці» відкатати всеукраїнський тур «Байки про оленів», як на травневі свята вирушили до Каховки на 17-ті «Таврійські ігри». До речі, не просто так, а відкривати другий день фестивалю. Вперше «тіківці» поїхали на «Таври» два роки тому. Подивившись на фестиваль, фронтмен гурту Вітя Бронюк загадав бажання, щоб наступного року «Тверезість і культура» знову приїхала на фестиваль, тільки вже співати.

Із запізнення на 50 хвилин розпочався концерт Потапа та Насті Каменських у Вінниці. «Вибачте, наш літак затримали. Ми до вас із Риги прилетіли», – каялись артисти. І з першої пісні «Вот бы нагуляться и напиться» Потап закликав вінничан знімати свої труси й ліфчики та кидати їх на сцену.

Ось і дочекалась Вінниця акції, яка вже пройшла у шести містах України. До нас з українськими хітами приїхали діджеї трьох кращих українських гуртів: Dj Tonique з гурту «Танок на майдані Конго», Dj Архітектор з гурту «Тартак» та Dj Валік з гурту «Бумбокс». У нічному клубі «Колізей» хлопці, які є активістами громадського руху «Не будь байдужим!», намагались довести вінницькій молоді, що під українську музику теж можна танцювати.

Два роки тому Павло Табаков у запеклій вокальній боротьбі переміг у телепроекті «Шанс». Але хлопець відмовився від контракту з продюсером Ігорем Кондратюком. Мовляв, не запропонували нічого конкретного. Правда, «джентльменську угоду» вони таки уклали.


Друкуємо газети


АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


Украинская баннерная сеть