"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
АЛЬОНА ГОРІЛЬЧАНА ІЗ БАЙРАКІВКИ, що у Немирівському районі, набрала максимальну кількість - 200 балів на тестуванні із української мови

№14 вiд 25 червня 2008 р.

Існує такий вид жінок — невдахи в особистому житті. Практика показує, що представниці цього виду зустрічаються у віковій категорії від 30 і старші. Умовно їх можна розділити на кілька різновидів.

У наш нелегкий час актуальними для молоді є питання: де взяти гроші та де їх взяти більше? Щоправда, бувають окремі та поодинокі випадки, коли батьки заробляють достатньо, щоб задовольнити всі життєво необхідні потреби свого чада. У такому випадку тобі пощастило, бо переважна частина молоді живе не так.

«Привіт, улюблена «Молодіжко»! Полюбила вашу газету з першого номера і вважаю її кращою в Україні. Мені приємно, що на сторінках видання регулярно порушуються актуальні теми і дають змогу провести цивілізовану народну дискусію. Ось і сама вирішила підняти наболіле питання.

Валентина та Микола дружили майже з дитсадка. З роками хлопець і дівчина виросли та покохали одне одного. Разом зустріли сонце на світанку після випускного балу, склали плани на канікули. Валентина мріяла вступити у Барський автодорожній технікум (на відміну від Миколи, вона полюбляла техніку). В Миколи були плани грандіозніші, величніші: він поставив собі за мету поїхати до дядька у Росію і там вивчитись на щось престижне.

Колись одинадцятикласник Сергій Тихоненко стояв перед важкою дилемою – хлопець вагався, яку майбутню професію йому обрати. З дитинства захоплювався музикою і навіть з відзнакою закінчив музичну школу. В рідній Красносілці (Бершадський район) всі знають, що Сергій віртуозно грає на баяні і його постійно запрошують виступати на сільських вечорах. А з іншого боку, в душу запала... фізика.

Йдеш по вулиці – кожен другий із сигаретою в руках. Звичайна річ, цьому ніхто не дивується.

«Доброго дня, редакціє моєї улюбленої газети «МіГ». Ніколи в житті не писала відкритих листів, але таки взялась за ручку і наважилась викласти на папері усе наболіле, що протягом 8 років тримаю у своїй душі. Можливо, хоч ви підтримаєте добрим словом і порадите, як бути далі.

Ця історія трапилася з моєю однокурсницею і 22-річним військовим. Закохані зустрічались лише раз у місяць, оскільки Сергій навчався в Одесі, де виконував свої службові обов'язки.

Минув рік відтоді, як літня подорож закінчилася. Але ті прекрасні та незабутні спогади і досі дають про себе знати, залишивши глибокий відбиток на серці. Сумний, бо те, що було — ніколи не повториться знову... Чи, можливо, доля таки дарує ще один шанс?

Романтика… Красиве слово, при звучанні якого у більшості з'являється легка усмішка на вустах, а перед очима пробігають хвилини прекрасного. Але що ж таке романтика? За словником — це те, що містить ідеї і почуття, які емоційно підносять людину, або ж це умови життя, що спричиняють емоційно-піднесене світобачення.

Батьки завжди казали мені, що сльози — це прояв слабкості, тому я з дитинства старалась стримуватись. В останній час це стало все важче. Таке відчуття, що сльози ніби душать всередині.

І довела, що і сільські діти можуть бути вундеркіндами. Таких випускників у всій Вінницькій області лише сім.

У спортивній залі Вінницького ПТУ №15 лунала музика, юрбилися батьки з різнокольоровими кульками і букетами квітів. Діти, одягнені у святкові костюми, підстрибували, очікуючи свого виступу у турнірі з художньої гімнастики.

«Доброго дня, «Молодіжко»! Користуючись можливістю, звертаємося до усіх небайдужих читачів із проханням долучитися до допомоги дітям-сиротам, які навчаються у школі-інтернаті села Стара Прилука Тиврівського району Вінницької області.

Ще недавно Денис малював у шкільних зошитах і мріяв втілювати свої малюнки у реальність. Але як це зробити – він не знав. На допомогу прийшла його мати. Вона підказала, що можна вступити до Київського університету технології та дизайну. Там він закінчив навчання за спеціальністю “Дизайн одягу”.

Оля їхала додому абсолютно розгублена. Після останнього дзвінка коханого вона не мала спокою вже кілька днів. Артем скоро мав повернутись з армії, і через деякий час вони планували одружитись. Проте два дні тому він подзвонив і почав кричати у трубку, що його ще ніколи так не ображали і він ніколи не чекав, що близька йому людина могла виявитись таким стервом. Оля з усього сказаного практично нічого не зрозуміла. Більше Артем трубку не брав і на повідомлення не відповідав. По дорозі додому вона зустріла кількох знайомих, які привітались досить стримано і неначе з насмішкою. Олі здавалось, що всі люди навколо про щось перешіптувались. Зовсім стривожена, Оля зайшла у дім, сподіваючись отримати хоч якісь пояснення від матері.

На фестивалі мобільного кіно “DJUICE MOBILE MOVIE FEST” головою журі стане режисер Роберт Кромбі – автор скандальної драми «Сафо»

Ще якихось два роки тому ці хлопці були звичайними студентами педуніверситету. Навчались в одній групі, обравши професію вчителів початкових класів і музики.

Яскравим святом музики, пісні і танцю стали іменини зразкової дитячої вокальної студії «Мрія» Немирівської дитячої музшколи. 30 травня колектив відзначив своє перше 5-річчя.

Вінницька група «ТіК» минулої п’ятниці у повному складі пішла до армії. Ні, хлопці не призвались на службу і не проміняли музичний шлях на військовий, а проспівали перед офіцерами, солдатами та їх рідними і близькими Вінницької частини 3008 внутрішніх військ МВС України.

Щороку більше мільйона підлітків тікає з дому. Дехто намагається уникнути нестерпних умов у родині, біжить від знущань, від статевих наруг, але найчастіше молодь іде з дому через сварки з батьками, через погані оцінки, домашні обов’язки та суперечки про те, з ким товаришувати та коли повертатися.


Друкуємо газети


АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


Украинская баннерная сеть