"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
"КАК МЕНЯ ПОЖАЛЕЛА БЕДНЕЙШАЯ АЗИАТКА"

№16 вiд 23 липня 2008 р.

Останнім часом у світі, а особливо в Європі, все більшою популярністю користуються так звані «тури без росіян». Що це за дивина і екзотика? Зокрема у Нідерландах опубліковано дослідження, в якому систематизовані скарги голландських туристів на відпочиваючих з Росії.

Уже вісімнадцять років у приміщенні Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова проходить відкрите засідання приймальної комісії. Цьогоріч на нього завітав міністр охорони здоров'я України Василь Михайлович Князевич.

Образ родительского поведения мы перенимаем из своих семей, в которых формируются понятия как «правильно» и как «неправильно», что «надо» и что «не надо». И с этим опытом мы начинаем воспитывать своих детей. Это не хорошо и не плохо. Это так. Но мир стоял бы на месте, если бы не время, которое меняет все вокруг, меняет нас и наших детей. Следовательно, меняются и отношения между «новыми» родителями и «новыми» детьми, меняются подходы в воспитании.

З приходом до влади більшовиків справжні патріоти застерігали і попереджали про небезпеку, яку вони передбачали вже у той час. Звичайно, влада цькувала таких людей, обливала брудом, намагалась протиставити різним верствам населення та «назавжди вирвати із сердець українців». Один Великий Українець в кінці своєї публікації застерігав: «Кінцевим аргументом більшовицької системи є смерть, погроза знищення, і подальше знищення всіх непокірних та неугодних». Але, як свідчить історія, і цей аргумент виявився не всесильним. Тому пропонуємо уривок статті «Із невичерпного джерела». Перших дописувачів, які впізнають автора та надішлють свої листи на адресу редакції чи офіс УРП «Собор» за адресою: 21050 м. Вінниця, вул. Соборна, 72, к. 303, тел. 61-15-76, чекає приємна відзнака.

Людей, котрі звертаються до Інтернет-чатів у пошуках приємних та вигідних знайомств, набагато більше, ніж можна собі уявити. Пояснюється це просто: якщо ваше особисте життя далеке від ідеалу чи взагалі відсутнє, а часу на активні пошуки партнера не вистачає — такого роду знайомство є привабливою перспективою.

«Прочитала у минулих номерах про багатих випускниць, які на випускному шкільному вечорі шокували діамантами та сукнями за тисячі доларів, про їх зверхню та манірну поведінку до інших — бідних «лохів». Розумію дівчину, яка не мала можливості таку сукню купити і від цього комплексувала...

«Было все! И слезы радости, минуты счастья, разлука… До чего ж сложная наша жизнь… Почему так всегда обстоятельства выше наших возможностей?..

«Прочитавши статтю у «МіГ» з інтригуючим заголовком, мовляв, «подруги розтеренділи, що та зустрічається з дядьком». І подумав, а як би ти, донечко, вчинила, коли б одна із твоїх подруг «закрутила» подібне кохання. Ти зробила б так само.

«Доброго дня, люба редакціє «Молодіжки»! Пишу вам, щоб поділитись з усіма читачами своїм гірким досвідом і застерегти їх від спроб дізнатися свою долю. Тому що мої намагання привідкрити завісу майбутнього мало не закінчилися фатально.

«Кажуть, що найщасливіший день у кожної молодої пари — це весілля. Це справді щасливий день, але чи буде таким щасливим усе життя — невідомо.

«Несколько лет тому назад, еще до цунами, отдыхала я зимой на Шри-Ланке. Ну первая неделя понятно – солнце, океан, загорай, купайся. Потом скучновато стало. И познакомилась я на пляже с аборигеном, он там всякой хренью торговал. А стоит заметить, они там все очень хорошо говорят по-английски, т. к. Шри-Ланка долго была английской колонией.

Різними талантами славиться наша рідна Вінниця. Вже не перший рік справжньою Альма-матер для обдарованих дітей Поділля стала естрадна студія «Зорепад», яка плекає нове покоління народних співаків.

«Доброго дня, шановна редакціє! Вашу газету читаю уже багато років і неодноразово хотіла приєднатися до дискусій на різні теми, тому що маю думки, якими можу поділитися з вашими читачами. В одному із ваших номерів прочитала статтю про ЛОСК «Маяк» і душу наповнили гарним настроєм приємні спогади.

Вінницький коледж Національного університету харчових технологій, знаний як політехнічний технікум, — один із найбільших у регіоні серед ВНЗ І-ІІ р.а., який з 1930 року традиційно готує фахівців для підприємств переробної та інших галузей агропромислового комплексу України.

«Доброго дня, «Молодіжко»! Вирішила поділитися з вами своєю історією. Я випускниця однієї із шкіл Шаргородського району (в листі вказується назва села). Люблю спорт, займаюсь легкою атлетикою, футболом, волейболом, беру участь в районних і обласних змаганнях. Багато прочитала на сторінках «МіГу» про молодіжне життя області, про успіхи і падіння молодих людей, про проблеми з пияцтвом та курінням.

Сьогодні у Вінницькій області мешкає понад 2000 молодих людей на візках. Інвалідність для більшості з них стала стіною, що відгороджує їх від зовнішнього світу. У той час, коли навіть у здорових людей опускаються руки, люди на візках шукають вихід із складних ситуацій. Вони мають мету і прямують до неї, хоча і не на власних ногах.

Так, всі ми – діти. І 99% – у глибині душі. А за тим 1% я зараз спостерігаю. Ми сидимо з подругою, їмо морозиво і говоримо про все на світі. Її «все» зветься Сонечко, і поки воно гуляє десь на обрії, трішки попліткуємо.

«Я була найщасливіша дівчина у світі, – розповідає Наталя. – У мене було все – коханий хлопець Роман, який став моїм чоловіком, біла сукня – мрія кожної дівчини. Ми чекали найпрекраснішого чуда у світі – дитину.

«Я тебе кохаю і не можу забути! Будь ласка, повернись до мене, дай мені ще один шанс і ти побачиш, що все зміниться. Якщо ти цього не зробиш, то мені немає заради чого жити, і я покінчу життя самогубством!»

Знову про весілля Ані Лорак та Мурата. Ті, хто зумів потрапити в один з ресторанчиків на Бориспільській трасі, у курсі справ.


Якщо бути «падонком», то вже у всьому. Після того, як Шон Карр вступив у ряди байкерського об’єднання «Падонкі», рокер-забіяка, схоже, й ресторанчик тематичний облаштує.

Багато хто із спортсменів знає, що у збірній України по великому тенісу займається тринадцятирічна вінничанка Ольга Гайструк. А от чи знають вінничани про цей юний талант?


Друкуємо газети


АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


Украинская баннерная сеть