Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

НА 466% ЗРОСЛА ЗЛОЧИННІСТЬ СЕРЕД СТУДЕНТІВ. Якщо майбутня еліта нації така, то що казати про неблагополучних? Де ви, Макаренки та Сухомлинські? Рятуйте націю!
№8 вiд 18 листопада 2009 р.

коли ті запитали його, до яких пір буде це «безобразіє» на унітазі без трусів висіти на кінцевій тролейбуса по вулиці Свердлова.

Від інфарктів та інсультів протягом року передчасно пішли із життя ще 8 заводчан. Таку ціну заплатив колишній гігант промисловості СРСР та гордість України через бездарне управління господарів, які викупили підприємство через лобіювання у вищих ешелонах влади та однопартійців-губернаторів.

– Я намагався побудувати стосунки з Риммою Пенджієвою, але вийшло так, що вона звернула увагу на хлопця-простака, а не на мене, гламурного. Сильно я не страждав через цей факт – переключився на близнючок Антонових: Настю та Альону. Влаштовував їм романтичні вечори. Але через те, що я пішов раніше, цього не показували. Адже в них не пряма трансляція. Все в запису з затримкою в тиждень транслюють.

Ця кредитна історія нашого міста на досить «круглу» суму нині схожа на тотальний серіал із взятими у валюті, але досі не повернутими з відсотками грошима… Бо, як відомо, позичаєш завжди чужі, а віддавати доводиться свої…

Ця сенсація місцевого партжиття миттю розлетілась по Вінниці та області. Бо лише ледачий та байдужий до політики не знає, хто такі Іван Бондарчук та Андрій Рева.

Всі пам’ятають, як однієї з п’ятниць, 13, у минулі роки в нашому місті вандали розгромили декілька десятків могил на кладовищі по Хмельницькому шосе, траплялись і гучні тусовки молоді серед могил чи сатанинські обряди.

17 лютого 2009 р. здійснено звірячий напад на одного із функціонерів Могилів-Подільської громадської організації «Наша надія» Людмилу Цибульську. Це трапилось тоді, коли у Київському вищому господарському суді слухається справа, де представником є Л. В. Цибульська.

Після публікації у газеті «33-й канал» (№6) статті «Голову суду з Тульчина відсторонено…») до редакції звернувся Олег Кислиця, заступник начальника територіального управління Державної судової адміністрації у Вінницькій області.

Таке шоу – із міліцією, нападом на цілого депутата і буцімто зниклим усім одягом – посеред зими на 10-градусному морозі не побачиш, навіть у «Камеді-клаб» чи «Файна Юкрайна»…

23.01.2009 року в смт. Турбів Липовецького району виявлено забруднення індивідуальних заборів питної води хромом, вміст якого в деяких місцях становить більше 2 мг/дм куб. при нормі 0,05 мг/дм куб.

Рішення про карантин прийняли на тому тижні. З понеділка всі школи Вінниці призупинили своє навчання. Вузи та дитячі садки поки що працюють за звичним графіком. Прокоментувати ситуацію ми попросили завідувача епідеміологічним відділом обласної СЕС Степана Томина.

За останні півроку це вже другий і тепер аж подвійний гучний успіх юних вінницьких художників - вихованців центру «Барви України».

Фантазійними зачісками та не менш оригінальними укладками довгого волосся вже шостий рік поспіль дивують учасники конкурсу професійної майстерності.

Індорхокей — гра, схожа на хокей з м'ячем (на траві). Грають не на великому полі, а у приміщенні на зменшеному майданчику 20х40 метрів з твердим покриттям (паркет або ламінат).

Вона побувала минулих вихідних у місцевому 239-річному Миколаївському храмі.

У 1991 році залізничник Василь Очеретний вчинив подвиг, врятувавши міжнародний пасажирський потяг від зіткнення з вантажним та життя сотень дітей, які їхали через Вінниччину на відпочинок до Одеси.

Наявність у нашому сьогоденні такого економічного «апокаліпсису» як криза, всі ці розмови – прогнози про неї – звичайно ж, не додають душевного здоров’я нікому.

Голих полиць і «покусаних» високими цінами відвідувачів у вінницьких «суперах» ще не видно. Але ймовірність часткового дефіциту товарів і, водночас, падіння попиту в найбільших магазинах Вінниччини минулого тижня дискутувалось у специфічному колі «генералів від торгівлі» та обласної влади.

Багато відгуків та дзвінків надійшло до редакції після публікації рубрики «Жди меня» в одному з попередніх номерів нашої газети.

«Штормить» Уланівську школу, що у Хмільницькому районі. Другий місяць її роботу перевіряють представники РДА, обласного і районного відділів освіти, прокуратури, санепідстанції.

На невеликому острівку, між озером та висотними будинками у Вінниці, розташований парк «Дружби народів». У ньому більше 36 років ростуть дерева: клен, граб, береза.

То є чи немає камери відеоспостереження у обласного ДАІ? Сенсаційну відповідь на цю запеклу суперечку водіїв дав минулого тижня начальник УДАІ Вінниччини Микола Сіманчук.

У пам'ять про Інну Василівну МАТЯЩУК, колишнього капітана міліції, працівника обласного управління МВС України у Вінницькій області.

Перший швейцарсько-український проект децентралізації був реалізований на Вінниччині. У відносинах двох країн це велика подія. Втім, найбільше раділи жителі маленького села Черепашинці, у домівках яких з кранів нарешті почала капати вода.

З кінця минулого року в публічній лексиці місцевих керівників щодо наслідків всесвітньої кризи все гучнішими стали розмови про можливу оптимізацію бюджетної сфери області.

Схоже, поняття «криза» зіграло на руку тим, хто за покликанням та службовим обов'язком повинен здійснювати контроль за фінансово-господарською діяльністю підприємств.

Анна Ємельянова – у числі перших поселенців двоповерхового будинку, що по вулиці Пирогова, 63. Квартиру одержала у далекому післявоєнному 1947 році.

Що коїться з нашими дітьми? Як стверджує прокурорська статистика, вражаюча частина з них тільки-но підходять до порога повноліття, уроки в школі чи заняття в училищі міняють, як це не моторошно звучить, на крадіжки, розбої, пияцтво, наркоманію, жебракування…

«Реве та стогне Днiпр широкий», — могутня хвиля чоловiчих i жiночих голосiв широко полилася зi сцени Будинку офiцерiв. В єдиному поривi глядачi встали...

«І стали вони на розстріл поруч так спокійно, ніби приймали парад від своїх козаків»

Потужна мобільна вежа побудована на наших городах у центрі села з одноосібного дозволу сільського голови с. Лука-Барська.

Продовження діалогу щодо встановлення побратимських відносин між військовослужбовцями 144 винищувального крила ВПС Національної гвардії штату Каліфорнія США та військовослужбовцями винищувальної авіаційної бригади, що розташована в м. Миргород Полтавської області відбулось у Вінниці.

Всього на весільні рушники у суботу, 14 лютого, стало 26 подружніх пар. Весільні сукні, фраки, лімузини... Але сім’я Кравченків змінила стереотипи і на поріг РАЦСу ступила у багряно-червоному вбранні.

ЧИ НЕ ЗАБЕРУТЬ ФОНДИ ХУДОЖНЬОГО МУЗЕЮ З ВІННИЦІ через унікальність картин і тісне приміщення?

Святкування Дня святого Валентина в Немирові поєдналось із проведенням конкурсу серед наймолодших красунь цього міста.

У минулому 2008 році ми звернулися до Ленінського райвідділу міліції з проханням розібратися з жінкою, яка на самому ринку «Спутник» відкрито та нахабно торгує самогоном, який у неї купують усі «алкаші» прилеглих будинків.

Я один з тих дурнів, які у кінці 70-х сліпо повірили нашим «демократам». Пройнявшись ідеями про створення іншого, більш справедливого, щасливого світу, самовіддано за це став боротися. Постійно брав участь в усіх мітингах, в пікетах рвав міліцейські заслони. З почуттям справжнього щастя сприйняв проголошення незалежності України. Я ніколи не хотів для себе якихось привілеїв чи кар'єри, а просто хотів чесною сумлінною працею забезпечити гідне життя собі та своїй сім'ї. Розруху 90-х сприйняв як явище тимчасове, за яким настане справжній розквіт нашої незалежної держави.

У січні 2009 року «33-й канал» у кількох числах поспіль подавав роздуми вінничан щодо нашого Вінницького соціокультурного середовища.

Прочитав репортаж з Вінницької тюрми Тетяни Дубогрій за 28 січня і був шокований. Це не покарання, а щось на зразок будинку відпочинку. Тільки що жінок не вистачає... Але якщо вони удвох у камері, то думаю, що проблем немає.

Прочитав статтю про «довічників» у Вінницькій тюрмі й, не відкладаючи, пишу вам свою думку. Приєднуються до мене багато сусідів і друзів.

Перед будинком №172 по вулиці Свердлова споруджується великий, багаторівневий торговельний центр. Коли мешканці сусідніх будинків дізналися про плани забудовників, то були налякані.

Коля Шворак – блискучий «червонодипломник» Львівського держуніверситету факультету журналістики – був одним із кращих. Він поряд із нами вже 17 років торував стежину незалежній журналістиці в Україні. Всі його родичі – нині успішні бізнесмени в Америці. А він, єдиний, залишився, «бо не міг без України»…


Друкуємо газети
Мысль - журнал украинского истеблишмента

АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5GISMETEO: Погода по г. Винница