Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

ГАГАРІН У 27 РОКІВ СТАВ МАЙОРОМ ЗА ПОЛІТ У КОСМОС. За що "генеральський мундир" митної служби одяг нардеп Ігор Калетнік - ми так і не зрозуміли
№16 вiд 15 квітня 2009 р.

Шокуюча «Санта-Барбара» по-вінницьки» із карколомними любовними поворотами і одкровеннями нині на вустах у місцевих VIPів! Бо де ж це бачено, як не в кіно, щоб поки чоловік-мільйонер «кував» капітал та будував сімейний бізнес у 5 поверхів.., його дружина закохалась у 28-річного тренера з фітнесу?

«Її не треба засушувати, я пробую зубочисткою – сік іде, м'якенька – і всьо, і харашо, готова тоді. Зимою, то почті цілий день коптю, бо я маленький вогонь даю, шоб не вийшла чорна чи дуже задимляна, підгоріла, а літом за півдня печеться. Дрова — вишня, сливка, яблуня, горіх, вільха. Перше, щоб нагоріло добре, отоді лиш я вішаю, а не зразу. Часом привозять начиняну, а часом кажуть – зробіть всенько всьо по-своєму. А по-моєму, то це я дивлюся по спеції, по м'ясі, як воно шо до чого», – відходить від конкретних пропорцій жінка і вже розказує про «своє проізвєдєніє», так бабця називає коптилку, яку змурувала сама.

Ця резонансна автопригода сталась на Літинщині у п'ятницю. Родина з Одещини - 55-річний машиніст Одеського припортового заводу, його дружина, донька та зять, які їхали трасою Стрий-Кіровоград-Знам'янка на відпочинок до Івано-Франківщини, не передчувала нічого лихого.

Заява журналістів України, учасників акції «Весна правди»

Маленькому вінничанину Назарчику, якому лише рік і два місяці, справді пощастило. Адже тепер він та його батьки можуть вважати минулу суботу другим днем народження не лише сина, а й самих себе після тієї страшної пригоди, яка сталася увечері на вулиці Бучми.

7 квітня з Австрії було екстрадовано 35-річного гр. П., уродженця Республіки Молдова, який з 2002 року перебував у міждержавному розшуку за обвинуваченням у скоєнні на території Вінницької та Чернівецької областей ряду крадіжок, нанесенні тяжких тілесних ушкоджень та незаконному зберіганні вогнепальної зброї.

У Володіївецькій школі 1-2 ступенів всього один повний клас - шостий. У ньому навчається 5 школярів. У перший клас не ходить ніхто. Вже другий рік у цій школі немає випускного дев’ятого класу. У початковій школі у Володіївцях навчається 8 дітей, решта – 13 учнів – відвідують старші класи.

Не дочекавшись першої річниці страшного затоплення, Могилів-Подільський знову штормить… Через мільйонні гроші, скандальні компенсації та спецкомісію з Вінниці.

Одразу дві дорожні сенсації - місцевого та всеукраїнського масштабу - оприлюднив 13 квітня вінницький губернатор Олександр Домбровський.

Протягом найближчих тижнів мешканців Вінниці виробники області запрошують аж на чотири ярмарки «Купуй вінницьке!»

Приїзд землячки і водночас заступниці Юрія Луценка по «Народній самообороні» до Вінниччини викликав жвавий інтерес у місцевої преси, адже від Катерини Лук’янової завжди чекають сенсацій, гучних викриттів та влучних стріл на адресу місцевої влади.

- Шик, блиск, краса! – під такі компліменти 14 квітня Вінниця відкривала відвойований і багатостраждальний Будинок побуту на Соборній. Нині на 4-х поверхах цієї споруди поселилось міське Бюро технічної інвентаризації та більше 20 орендарів. А ще рік тому під цими стінами стояли донецькі «бойовики» у камуфляжі, а суди різних інстанцій рвали це комунальне майно на шматки, як «мавпа газету»…

Такої кількості глядачів зала «Плеяди» не бачила давно! Бо коли ще місця у перших рядах займались тут за дві години до початку? А ще небайдужі до свіжих ідей «Свободи» вінничани готові були сидіти у проходах на східцях і для пенсіонерів додатково поставили ще три ряди сидінь перед сценою… Так Вінниця прийшла побачити і почути Олега Тягнибока, який із своїми колегами нещодавно отримав сенсаційну 34-відсоткову перемогу на виборах до Тернопільської обласної ради.

11 квітня партія ХДС вперше у Вінниці провела акцію «Чисте місто – чиста душа». Всеукраїнська акція, яку 5 років тому започаткували львів’яни, пройшла не лише у нашому місті, а й у інших обласних центрах, містах і селах України. Мета цієї благородної справи – звернути увагу людства на проблеми навколишнього середовища.

Зовсім несподіваний та з детективним присмаком вийшов поворот у жартівливій справі всім відомих куплетів про мера Вінниці, секретаря міськради та ще кількох місцевих посадовців. Адже 4-го квітня двох потенційних розповсюджувачів цієї анонімної сатири у мобільному SМS-просторі міліція запросила на тривалу душевну бесіду...

Різке суспільно-політичне загострення ситуації у Молдові після результатів парламентських виборів і, як наслідок, опозиційні акції протесту проти перемоги правлячої Комуністичної партії переросли у масові безпорядки у Кишиневі, під час яких понад 270 чоловік дістали поранення, підпал і погром натовпу в будинку парламенту неабияк схвилювали і вінничан.

Вода – хазяйка землі... У справедливості цих давніх слів на власному гіркому досвіді переконалась Галина Федоришина, мешканка вулиці Лізи Чайкіної.

Нагадаю, в цій захоплюючій судовій трагікомедії, яка розпочалася в Ямполі, виступають четверо: екс-начальник Ямпільського міжрайвідділу СБУ пан Віязловський, екс-заступник начальника Уманського райвідділу міліції пан Мельник, екс-директор Уманського краєзнавчого музею пан Вихристюк та екс-начальник Ямпільського водоканалу пан Прилипко. (Їм інкримінується викрадення шахрайським чином з музеїв Ямполя та Умані чимало картин). Є підозра, що цю четвірку згодом можуть поповнити інші, не менш помітні посадові особи, якщо справа, звичайно, не буде перетворена у «пшик».

Вночі працівники одного залізничного переїзду почули якийсь шум і гуркіт. Однак на нього уваги не звернули.

Велика перебудова медичної галузі розпочнеться найближчим часом і саме з Вінниччини. Чому? Бо ініціатива тотальної оптимізації вийшла звідси.

У Крижопіль нині масове паломництво. Люди з Одеської, Київської, Вінницької областей їдуть подивитися на явлене диво: Божу Матір з Немовлям на руці. З Житомира сюди прийшов навіть хресний хід.

Одна по дорозі встигла завагітніти і вже вдома народила хлопчика. Інша - працювала в елітному магазині у Санкт-Петербурзі. Між тим, опинилися вони за кордоном окремо одна від однієї, кожна зі своєю кримінальною історією.

У наш бурхливий час, коли в економічній сфері трапляються реорганізації і ліквідації, банкрутства та рейдерні атаки, є підприємства, які не тільки стабільно працюють на українську державу, але й модернізуються та вдосконалюються.

Досить скромні, але результативні квітневі торги провів обласний центр і продав 242 метри своєї комунальної власності.

Уже декілька років діє закон нашої країни, згідно з яким деякі категорії громадян, в тому числі, й ветерани праці, мають право пільгового проїзду в автобусах по території області. Ото зраділи наші пенсіонери, адже розмір пенсій в основному мізерний. Та й ще ця проклята криза...

Транслювалася передача під назвою «Наші за кордоном». І в цій передачі дуже красиво автори змальовували глядачам, як нашим співвітчизникам добре живеться та працюється за кордоном. Зокрема запам'яталась мені розповідь про Португалію та Ірландію.

Вплив електромагнітного випромінювання базових станцій мобільного зв’язку на здоров’я людини активно вивчається дослідниками в усьому світі. Така недовіра вчених до мобільного випромінювання спонукала лікарів і виробників телефонів розробити правила експлуатації «мобілки».

Після виходу статті «У рибоводів області відбирають землю» (див. «33 канал» №15 від 8.04.09) до редакції звернувся Сергій Михайлович Науменко, голова Немирівського райсуду.

Після публікації у «33 каналі» листа читачів «В Іллінцях самогонників ловили для «галочки» в редакцію звернулись жительки Іллінців Антонець Галина Іванівна та Лідія Пашківська (по батькові не вказано) із повідомленням, що інформація читачів-авторів листа не відповідає дійсності.

11 квітня відбулася конференція Вінницької обласної громадської організації ВГО «Жінки Батьківщини», головою якої обрано депутата обласної ради Людмилу Щербаківську.

Медицина загалом, так і медичні працівники майже завжди стають заручниками ситуації, коли економічні негаразди в країні переходять в розряд емоційності. Тому-то і виникають різні розмови, публікації в пресі, передачі по радіо та телебаченню, які негативно та часто абсолютно протилежно трактують навіть позитивні зрушення в медичній галузі.

«Блакитні квіти розкриваються у сонячну погоду і «сплять» у дощову», – підмітила завідуюча сільським ФАПом Олена Осадча.

Всеукраїнське об'єднання «Свобода» проводить широкомасштабну акцію «Рідне слово», мета якої – допомогти шкільними підручниками та художньою літературою українським школам, дитячим садочкам, українським організаціям за кордоном. Ініціатором акції виступили викладачі української школи у Чехії, де навчаються діти українців-заробітчан. Всеукраїнське об'єднання «Свобода» звертається до колективів навчальних закладів України, зокрема Вінниччини та міста Вінниці, до учнів і батьків з пропозицією допомогти шкільними підручниками українським громадам, котрі змушені тимчасово перебувати поза Україною.

«Хлопці, обирайте наречених за писанками», – радить відомий у Вінницькій області етнограф та писанкарка Тетяна Пірус.

У Вінниці він теж свій! Адже дружина Ельжбета походить від графського роду Грохольських, які до революції володіли маєтками у Стрижавці та теперішніх П’ятничанах.

Відбувалося це дійство кілька днів тому у Тульчині, на базі ДСТ «Колос», і мало назву: І відкритий районний турнір з вільної боротьби пам’яті почесного майстра спорту Василя Плахотнюка.


Друкуємо газети
Мысль - журнал украинского истеблишмента

АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5GISMETEO: Погода по г. Винница