Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

МАМОЧКО, МАТУСЮ… ЛЕТИ СВІТЛИМ ПТАХОМ У ВІЧНІСТЬ!
№22 вiд 27 травня 2009 р.

Ображені селяни перепинили Віктора Ющенка по дорозі до аеропорту «Гавришівка»

– Вісім тисяч гривень за місце для шапіто у Центральному парку попросили у нас в міському управлінні культури! Ніякої калькуляції чи кошторису не показали – чому така велика сума за майданчик? – заявив Василь Колос, тур-адміністратор державного цирку-шапіто “Вогні Києва”, на прес-конференції вінницьким журналістам 21 травня. – В інших містах за оренду землі ми платили 360 грн. за місяць, а тут 8 тисяч за десять днів... Я шукав захисту в радників мера, а вони тільки дивувались – хіба ще є державний цирк? Ми, артисти цирку, шоковані! У Вінниці все куплене-продане, як люди живуть серед цієї корупції – не зрозуміло! З перевіряючими треба торгуватись, щоб зменшили свої побори, а погодження дають приватні фірми за окрему плату... Відповідаю за кожне своє слово, хай на мене хоч кримінальну справу заводять!

До редакції звернулась вінничанка Наталя Григорівна з дочкою. Вони стверджують, що бачили у небі об’єкт, схожий на літаючу тарілку в ніч з суботи на неділю. Цю інформацію підтвердили ще декілька телефонних дзвінків.

Президент Віктор Ющенко виступає за ліквідацію місцевих державних адміністрацій і створення інституту представників Президента в регіонах.

Цього року завершують навчання у середніх школах майже 13 тисяч учнів. Після 9 класу вийшли у світ 12 127 учнів, ще 7 800 випускників переступлять поріг професійно-технічних навчальних закладів.

Відпускні та оздоровчі гроші вчителі отримають вчасно, чого не скажеш про інших бюджетників. Це вже стало “традицією” – вчительську відпускну кампанію очікувати, як стихійне лихо. Що ж, навантаження на бюджети всіх рівнів загалом і місцевий зокрема цього року серйозне, адже загальна сума виплат вчителям складає 190 мільйонів гривень, без врахування викладачів вузів, яких фінансує безпосередньо Державний бюджет. Це у півтора раза більше, ніж минулого року.

Зі страшним горем завітала до нас у редакцію Олександра Карпівна Горупаха. У потрійному зіткненні легковика «Деу», фури «Рено» та автобуса «Фольксваген» під Вінницею 5 серпня 2007 року вона навіки втратила свого 43-річного сина Геннадія Володимировича Лущана, 32-річну невістку Світлану, онука Володю, племінника, друга родини... Ця аварія стала однією з найжахливіших пригод за останній час на Вінниччині.

Результати опитування жителів м. Вінниці з питань роботи міської влади та електоральних настроїв оприлюднив минулого тижня незалежний виборчий прес-центр. Дослідження проводилось під керівництвом професора Віктора Полінського з 23 по 28 квітня. Участь у ньому взяли 900 вінничан віком від 18 років, які проживають у 18 секторах-районах міста.

З середини червня розпочинається відпускна кампанія у вчителів.

Щотижня вже протягом 41 року Володимир Савчук оглядає свою триста п’ятдесяту «Яву». Якщо десь є загроза поламки, одразу її виправляє. Він розповідає, що тоді, 40 років тому, у Вінниці всі їздили на мотоциклах і його «Ява» нікого не вражала. Тепер же деякі міліціонери навмисно зупиняють мотоцикліста, щоб хоч подивитись зблизька на його «старушку». Крім того, до старого байка прикріплена коляска тієї ж моделі. Такий мотоцикл у Вінниці єдиний.

Та не лише мешканцям нашого міста пощастило побачити американську зірку, адже у Вінницю з’їхались дансери майже з усієї України, а також Білорусі, Росії, Молдови.

– Інно, ти не хочеш знову погуляти? – запитав я у десятирічної четвертокласниці Інни з села Дяківці Літинського району. Весела дівчинка, мамина помічниця, звичайна школярка з благополучної родини заперечливо похитала головою.

Ми очікували, що реакція читачів на публікацію «Мій співбесідник – довічно ув'язнений» обов'язково буде. Але, чесно кажучи, навіть не уявляли, що настільки бурхлива. Розпочались справжня народна дискусія і обговорення щодо відміни смертної кари. Ось які листи-відгуки отримали днями.

Більше трьох років у провулку-2 по вулиці Маяковського у Турбові – війна. Корінні жителі «ставлять на місце» і майже щодня нагадують «звідки ростуть ноги» своєму новоприбулому сусіду Володимиру Зозулю.

Чоловік стверджує, що найближчі родичі доводять його до смерті, обкрадають, а за останньою скаргою – навіть побили. Протилежна сторона, а це колишня дружина, доньки, зять, на адресу яких линуть звинувачення, та онук мовчать і зі свого боку ні виправдальних, ні звинувачувальних заяв не пишуть. Ні до правоохоронців, ні до редакції.

Першим на дзвінок у двері вибігає півторарічний Вовчик. За ним, як мишенята, висипаються Даня, Андрій, Віка, Владик і Ярослав. Найстаршому у червні буде сім.

Це резонансне вбивство було скоєне у Вінниці якраз у Великодню ніч із суботи на неділю в дворі будинку на вулиці Юності ближче до Стахурського. На початку третьої години ночі місцевий мешканець почув чоловічий крик про те, що вбивають, і прохання допомоги.

Перші прогнози економістів другої половини травня вказують на те, що ситуація із кризою нібито потроху починає вирівнюватись. Підприємства починають повертатись до життя.

Мабуть, тому, що не встигла навіть попрощатись з тобою і хоча б доторкнутись до ще теплої спрацьованої твоєї руки, я пишу тобі цього прощального листа...

«Шановна редакціє «33-го каналу». Пише Вам шанувальниця Вашої газети Марія Прокопівна Кривко з Томашпільщини.

«Шановна редакціє «33 каналу»! Дуже просимо Вас надрукувати наш лист, можливо, наш голова села та голова по нашому колгоспу вирішать цю проблему.

Нині нашими дітьми більше опікуються батьки, вулиця, засоби масової інформації, різні суб-культури, всіляка пропаганда і взагалі всі, кому це робити не ліньки.

Справжній мольфар, майстер-класи української народної творчості, фестиваль кобзарів, змагання з бойових козацьких мистецтв та порівняння їх із східними практиками, духовні та психологічні класи з гартування духу й тіла і, нарешті, центральне дійство — відтворення свята Купала з відновленням прадавнього обряду добування живого вогню... Це невеликий перелік того, що планується під час проведення першого Міжнародного козацького фестивалю звичаєвої культури «Живий вогонь».

По 6-8 годин тисячі паломників з Вінницької, Житомирської і Хмельницької областей вистоювали в черзі, щоб приложитися до незвичайної десниці святителя, яка три дні перебувала у Свято-Преображенському соборі м. Вінниці.

Знаменитий хірург Микола Іванович Пирогов прославився не тільки як новатор у медицині. У фондах Державного архіву Київської області зберігається чимало власноруч написаних і підписаних його рукою документів, які свідчать – діяльність цієї талановитої людини була навдивовижу різнобічною. Лікар, вчений, педагог, публіцист, громадський діяч…

Поки держава обговорює альтернативні види енергозабезпечення, сільський чоловік із Сосонки Микола Валь впроваджує найкращу забуту альтернативу - індивідуальне опалення грубками. Навіть у газифікованому селі ті, хто її викинув, відновлюють, а ті, хто залишив – ремонтують. Літо – пік роботи пічника.

Сьомий міжнародний фестиваль імені П. І. Чайковського та Н. Ф. фон Мекк зібрав на Вінниччині найвідоміших митців сцени з усього світу.

Символічно, що саме в переддень українсько-німецького футбольного фіналу Кубка УЄФА до Києва приїхав відкритий для спілкування Міхаель Глос – федеральний міністр та депутат Бундестагу.

Повернувшись півтора місяця тому з місць позбавлення волі після чотирьох років за гратами, 21-річний житель Калинівського району опинився на вулиці.

У середині квітня у Вінниці в рамках першого туру благодійного Всеукраїнського марафону здоров’я лікар Ольга Богомолець проводила медичні огляди дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених родин щодо онкологічних захворювань шкіри, зокрема, переродження родимок в онкозахворювання.

На своїй вінницькій резиденції Адольф Гітлер затвердив план наступу на Східному фронті, зустрічався з Борманом і купався в басейні. Пізніше місцевий колгосп зробив з басейну силосну яму, а поміж сосен, де прогулювався фюрер, нині заїжджі смажать шашлик, а місцеві – пасуть корів.

– Сьогодні ми розпочинаємо свою діяльність практично з нуля! – наголосив Іван Бондарчук, голова товариства, на звітно-виборних зборах 22 травня. – Працювати доведеться напружено і ефективно.

“Прочитав емоційну статтю Ірини Зонової в № 21. Сподобалась одна фраза: “… трапилось те, що завжди трапляється у державі, де панують хаос і загальна безвідповідальність…” Сказано влучно і точно описує ситуацію з новобудом на Келецькій, 51 а.


Друкуємо газети
Мысль - журнал украинского истеблишмента

АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5GISMETEO: Погода по г. Винница