"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
О ЧЕМ ДУМАЕТ НЕВЕСТА В ДЕНЬ СВАДЬБЫ? А вы помните свои мысли под марш Мендельсона?!

№11 вiд 27 травня 2009 р.

Що думають вінничани про підсумки цьогорічного «Євробачення» і 12-й результат нашої представниці.

Марина старша за мене на 2 роки. З дитинства вона хворіє на астму, тому батьки завжди більше піклувались про неї. Мені залишались лише крихти їхньої уваги. Доки родина їздила по морях, санаторіях, щоб хоч якось покращити стан сестри, я виховувалась у бабусі. Чесно кажучи, з трьох років мене кинули напризволяще, бо у селі городів гектарами, худоба, господарство велике — ніколи бабці було зі мною панькатись.

Не за горами традиційні випускні бали. Голови школярок, які досиджують останні хвилини за шкільними партами, зайняті не так хвилюванням через екзамени, як важкими думами: що одягнути і яку зачіску зробити, аби на фотографіях виглядати краще за однокласниць.

З нерозумінням споглядаю, як сучасна молодь тягнеться до якихось утопічних течій. Може, вони і нормальні, навіть дуже… Але чому шукати своє покликання у чомусь розпливчастому та незрозумілому. Невже не краще свої сили застосувати більш реально. І така можливість є. Подивіться, скільки вашого молодецького запалу потребує ця бідна обездолена Україна, її простий працьовитий народ. Хто про неї подбає, коли не ви, молоді, здорові, не заангажовані… Зрозуміло, що один у полі не воїн, але коли ви, однодумці, об’єднаєтеся?.. Це ж яка сила! І нехай це не будуть піонери чи комсомольці, якщо ви вважаєте це пережитком, однак це мають бути патріоти своєї землі, які змалечку привчають себе і інших любити свою землю, прославляти її, примножувати добрі діла…

Приблизно сто вісімдесят чотири з половиною тисячі гривень зібрали волонтери акції «Почуйте всі!» для лікування дітей із вадами зору.

В Америці стрімко зростає кількість фріганів — людей, які шукають їжу на смітниках. Слово фріган (freegan) утворене з free — безкоштовний і vegan — вегетаріанець.

Останнім часом розвелося так багато різноманітних телепрограм і газетних публікацій, які відслідковують якість товару, що аж голова йде обертом. Ще й єднає їх усіх рубрика – «Знак якості».

«У минулому номері «молодіжки» прочитала статтю про жіночу дружбу і чи взагалі вона існує? Це змусило мене задуматись…

Стрейт-ейдж (straight edge — пряма лінія, рубіж; скорочено sXe) — молодіжний рух, що виник в середовищі панків. Їхній спосіб життя і поведінки закликав відмовитися від звичок, які руйнують людину фізично і духовно.

Я довго вагалась, чи виносити цю історію на загал. Надто вже особисте у ній. А ще стосувалось це не лише мене, а й близької подруги, з якою були нерозлийвода з дитинства. Два тижні тому вона разом з мамою та молодшим братом виїхали на ПМЖ до Греції. Мабуть, настав час скинути з душі тягар, який гнітить її ось уже 10 років…

Діма впадав за Інною ще з молодших класів школи. Вони були однокласниками, сиділи за однією партою. Але сором'язливий, невеличкого зросту хлопчина мало цікавив дівчину.

Таке воно вже, життя, що не відчуєш радості, доки не знатимеш що таке біль. Я все розумію, але ж має бути місце і світлим історіям, які б вселяли віру у те, що не все так погано, як здається на перший погляд. Моя розповідь – не трагедія чи драма, а просто частина життя.

Привіт, шановна редакціє! Читаю вашу газету з першого номера, а от написати вирішила вперше. Моя подруга якось звернулась до «Молодіжки» зі своєю амурною проблемою і відповіді та поради читачів допомогли їй. Можливо, і мені пощастить.

Кажуть, що кохання з першого погляду існує. Про це вам скаже будь-хто, хоча половина із тих «будь-хто» чомусь з ним не зустрічалась віч-на-віч навіть один раз. Але все одно всі, як один, будуть переконувати у його існуванні.

О чем вы думали в канун и во время свадьбы? Ох, что-то мне подсказывает, что большинство мужчин не то что свои мысли, но и свадьбу-то помнят смутно. Они же тогда в «литр-гическом» состоянии были. К тому же, ходит слух (пущенный в народ первоисточником), что мужчины боятся этого всего: свадебной церемонии, традиций и успокаиваются лишь, сев за стол.

Очевидці аварії моторного човна на Вишенському озері у Вінниці минулого тижня звернулися до редакції з проханням розповісти про справжніх рятувальників.

Напередодні європейської суботи у Вінниці організатори та глядачі жили одразу кількома інтригами. Перші дуже переживали за погоду, бо дощ міг повністю зіпсувати усі плани. А городяни просто гадали, як найкраще побудувати свій маршрут по усіх цих шоу, вуличному арту і кулінарно-мистецьких дегустаціях. Бо встигнути скрізь у цей святковий євросуботник було справді важко…

Як часто можна почути з уст знайомих: «Ех, завтра знову на ту каторгу (в значенні роботу – авт.). Як мене все це дістало, і коли вже та відпустка?!»

З Галинкою Крюк «молодіжка» дружить давно, ми не раз писали про цю мужню i талановиту дiвчинку. А тепер про неї знає столиця – адже її виставка м'яких iграшок вже мiсяць експонується у благодiйному фондi «Україна».

«Срібну медаль і друге місце на п’єдесталі пошани завоювала Тамара Карапетян, Україна!» – урочисто оголосив суддя. Експансивні італійці зустріли ці слова оваціями, вигуками «Браво!»

«Привет, «МиГ»! Никогда не извлекал столько информации из газет о внутреннем мире человека (был информационный голод). Вы, как спасательный круг, помогаете читателям высказаться о наболевшем и помочь в сложившихся ситуациях. Теперь все строится на финансовой выгоде как в отношениях, так и в жизни. Почему так пишу?

Звичайний день. Мій будильник, як і завжди, задзвонив о сьомій годині ранку. Прокинулась, заглянула у вікно, а там похмуро і дощ. Дощ йде вже цілий тиждень. Невже люди настільки роздратували вищі сили?.. Зібрала речі, зачинила двері та пішла до школи.

До свого 15-річчя, яке відбулося 20 травня, «Редіф» підготувави шанувальникам новий альбом.

Вже шістнадцятий рік поспіль у Вінниці проходить танцювально-розважальний конкурс «STAR тінейджер», щоразу збираючи навколо себе все більшу кількість прихильників.

Барабанити просто неба під оплески захоплених глядачів. Що може бути краще?


Друкуємо газети


АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


Украинская баннерная сеть