Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

"ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ЧЕРВОНОЇ МАШИНИ, БО ВОНА ПРИНЕСЕ БАГАТО ЛИХА!" - попередила у сні напередодні аварії покійна мама. Біди оминути не вдалось…
№6 вiд 3 лютого 2010 р.

У минулих номерах нашої газети ми розповідали про конфлікт навколо колишнього приміщення Вінницької і Брацлавської єпархії УПЦ Київського патріархату у Вінниці у проїзді Станіславського. Сьогодні там знаходяться продуктовий супермаркет і розважальний центр.

Трирічний Діма та на рік старша за нього сестричка Христина дивляться сумними і переляканими очима на світлу стелю лікарні з яскравими люстрами, людей у білих халатах. Їхні юні тіла та душі пече важкий і страшний біль, фізичний і моральний, біль суму і незрозумілості. Їм через сильні опіки важко сказати про свої страждання, якби не погляд, який робить усе зрозумілим…

У рукотворність цих двох див інженерної думки та техніки важко повірити, а тому краще побачити всю грандіозність споруди нещодавно запущеної Дністровської ГЕС та колосальний дротовий перехід через вируючу річку.

За кілька днів закінчиться, дасть Бог, увесь цей виборчий «дурдом». На жаль, інакше цей процес так званого дикого українського волевиявлення назвати важко. Люди, які «роблять» вибори, можуть все: змінити в процесі закон, відсторонити якогось міністра, навіть захопити підприємство, де друкують бюлетені.

До храму Різдва Пресвятої Богородиці у Мурованих Курилівцях щодня йдуть старі і малі - помолитись, сповідатись, отримати благословення. А поруч із храмом, на території колишнього церковного маєтку, розташовані магазин і кафе, де продають спиртне.

Ціновий шок на прилавках колишнього «цукрового Донбасу» та всієї України триває вже кілька тижнів, і в окремих магазинах та ринках за кілограм «білого золота» вже просять 12 гривень!

Рівно за тиждень до обрання нового Президента України один із “польових командирів” Майдану-2004 Микола Томенко у Вінниці суміщав приємне і корисне.

Комендантську годину чи заборону на самостійне перебування підлітків у нічних закладах, інтерклубах та в громадських місцях після 10-ї вечора таки запроваджено на території Вінниччини.

Світлана Василівна — жінка похилого віку (70 років) — насилу пересувається, з дому не виходить, всі необхідні продукти купують сусіди, має серйозні проблеми зі здоров'ям. На сьогоднішній день бідна жінка живе тільки однією думкою – знайти дочку Панасюк (Шерер — дівоче прізвище дочки) Марину Олександрівну, яка народилася 1961 року в Тульській області. Закінчила школу № 68 в м. Ташкенті, вступила в Донецький інститут радянської торгівлі. У 1991 р. з чоловіком (Олександр Панасюк) переїхала на ПМЖ на Україну у Вінницьку область, м. Гайсин. У той же рік прийшла остання телеграма і посилка на день народження Світлани Василівни. І більше ніяких звісток. Світлана Василівна намагалася писати на цю адресу, але відповіді ніякої не було.

У Хмельницькій області, за даними прес-служби Міністерства оборони України, у Красилівському районі сталася НП: в результаті вибуху невідомого пристрою одержали поранення прапорщик і солдат-контрактник однієї з частин Хмельницького гарнізону.

– Нас двоє і восьм еро дітей. Як розміститися усім на 23,5 квадратних метрах нових апартаментів?.. Якщо за нормами, на кожного члена сім’ї повинно виділятися 13,69 кв. м житлової площі, — обурюється Олег Корецький, голова багатодітної сім’ї.

Шокуюча історія інвестора із Королівства Нідерланди, що 5 років тому вирішив завезти на Вінниччину сільгосптехніку, вирощувати свиней і обробляти землю, знайшла своє продовження у Ленінському суді м. Вінниці.

На День соборності України Президент України Віктор Ющенко присвоїв Степану Бандері посмертно звання Героя України. Для когось це довгоочікувана мить істини, для інших – ганебне рішення. Що з цього приводу думають на Вінниччині - ми запитали у земляків.

…Ліжка матері і доньки стоять поряд в одній палаті Козятинської ЦРЛ. Чоловіка і його товариша уже виписали.

Цей 28-річний військовослужбовець служив у Калинівському районі. У своїй частині капітан був відповідальним за стан, працездатність та ремонт вимірювальних приладів, які перевіряли працездатність зв’язку, тобто був ще й інженером і мав відповідний допуск. На службі він характеризувався не дуже позитивно.

До дитячого притулку «Добро», який працює у Вінниці вже понад 10 років, потрапляють діти, залишені батьками через різні життєві обставини.

Потужний вибух пролунав минулої середи близько 11-ї ранку в одному з під’їздів п’ятиповерхового будинку по вулиці Некрасова, 42.

З першого жовтня 2009 року в Україні мали бути відключені всі мобільні телефони, нелегально завезені у нашу державу. Втім, день «Ч» настав, а нічого не відбулось.

Щонайменше на 5 днів довелось перенести першу приємну європейську новину-2010 для Вінниччини - анонсоване ще на Тетянин день відкриття Генконсульства Польщі на 6-му поверсі “Магіцентру”. В чому ж причина затримки із видачею першої Шенгенської візи по-вінницьки?

Якби сталося чудо і, як казав старий ямпільський єврей, «такі да» — Янукович виконав би свою передвиборну програму, то ми да-а-леко б переплюнули отой фантастичний комунізм, який нам обіцяв Микита Хрущов.

Я мати засудженого, який відбуває покарання в одній з виправних установ. Пишу про свій страшний біль, я як мама можу це для себе назвати смертельним болем. Мого синка ця колонія зробила інвалідом другої групи. Дорогі мої, описати не в силах цей страх і жах, який стався з моїм сином. Він був здоровим, міцним, працював у колонії, а що з ним зробили байдужі керівники цієї установи? Від сина дуже довго не було листів, а потім отримала... Писала зовсім інша людина, яка з ним знаходилась в лікарні, котра знаходиться у цій же установі. Син передав такі слова: «Мамо, я без правої ноги і права рука неробоча, вся покалічена». Можете уявити, що зі мною було, тим більш, що я сердечниця! Трохи прийшовши до тями, почала з допомогою чоловіка готуватись до поїздки і раненько, першим рейсом автобуса, поїхала до сина. Щоправда, з керівником установи мені не вдалось зустрітися, всі ховаються, ті зайняті, ті у відпустці. Все-таки побачення мені з сином надали, але привезли його на каталці. Це, мої дорогі люди, щось було страшне, думала, що моє серце не витримає всього побаченого.

Семеро вiнничан написали в редакцiю листа-скаргу про роботу однiєї з кредитних спiлок. Кожен з них вклав значнi кошти у спiлку (15-50 тис. грн.) з надiєю отримати обiцянi 26% рiчних.

Очевидно, що релігійність — природний прояв людської природи, людської поведінки і частина соціальної організації людства. Можна вважати, що схильність до віри у Бога запрограмована генетично через психологічні особливості людини.

Йому вдалося побити всі вінницькі рекорди перебування на посаді голови облдержадміністрації за часи незалежності України. Його попередники – Дмитро Дворкіс, Юрій Іванов, Віктор Коцемир, Григорій Калетнік, – усі разом – не перевершили п’ятирічний термін.

Минулого тижня, 26 січня, крайове товариство «Вінницький козацький полк ім. Івана Богуна» спільно з іншими козацькими громадськими організаціями проводили Всеукраїнську акцію-пікетування на підтримку Закону України «Про засади відновлення та розвитку Українського козацтва…».

Я майже десять років відпрацював власкором українських видань у Придністров’ї і Молдові. Як акредитований в країні іноземний журналіст висвітлював візити до Молдови президентів, прем’єр-міністрів України, був на багатьох міждержавних переговорах. І пам’ятаю: завжди, коли ставилося питання делімітації, а потім і демаркації ділянки україно-молдовського кордону вздовж Придністровської Молдавської Республіки – переговори заходили у глухий кут.

Благодійний фонд «Подільська громада» за сприяння Вінницької міської ради спільно з ТСК «Магігранд» і ДМ «Центр «Барви України» запрошують дітей віком від 5 до 15 років взяти участь у конкурсі-фестивалі дитячої творчості «Я люблю навколишній світ».

«Захистіть наших учнів від свавілля управління освіти і науки Вінницької ОДА! Допоможіть забезпечити конституційне право колективу на належні умови праці, а учням – на здобуття професії!» - просять викладачі та учні кулінарного ліцею.

Минулого тижня з території 195-го складу біля Калинівки, де зберігаються компоненти ракетного палива «меланж», вивезли другу партію небезпечного вантажу. Шість спеціальних залізничних цистерн, завантажених меланжем у селищі Ценжів Івано-Франківщини, прибули до Калинівки. Тут до них додали ще три цистерни з окислювачем ракетного палива, які й вирушили у напрямку україно-російського кордону.

Приводом цього звернення до земляків став прикрий факт: в одному з сіл поблизу Вінниці представники одного з кандидатів у президенти активно пропонували гроші за галочку у бюлетені навпроти потрібного прізвища.

Держінспекція з контролю за цінами виявила порушення у формуванні тарифів. Споживачам повернули понад чотириста тисяч гривень.

Найактивніше розвиваються дружні і ділові стосунки між Вінницькою областю та Республікою Польща.

Молодий і активний «старожил» вінницької влади Сергій Татусяк знову в епіцентрі політичного життя. І це не дивно, адже у вирішальний для країни момент вибору нового Президента він відкрито заявив про підтримку кандидатури Віктора Януковича…

Коли Євгену Шафіру заледве виповнилося 4 роки, він впевнено пересував фігури по шахівниці. Найголовніше – це заняття йому подобалося значно більше, ніж складання кубиків, малювання чи пухнасті звірята.

Це раніше казали: «Не вмієш, дівчино, нічого робити – йди на швейну фабрику! На машинці строчити неважко…»


Друкуємо газети
Мысль - журнал украинского истеблишмента

АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5GISMETEO: Погода по г. Винница