Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50
Анонс
 • Обласний начальник мiлiцiї помiняє мiського
 • Страйкують студенти аграрного унiверситету?
 • Чий супермаркет будується на Юностi?
 • Жiнка поламала держак вiд лопати... на дiвчинцi
 • Згорiв лiсник iз дружиною
 • Чому у Могилiвцi заздрять матерi мiнiстра-земляка?
 • Вiнницькi лiфти небезпечнi: є перша жертва

 • ПРИЗ
  читацьких симпатій


  МАРИНА


  ВIКТОР

  
  Звернення Сергія Щетиніна до народу України


  since 1.08.2001

  since 3.06.2004


  ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПРОКУРОР ПОСПІШИВ З ВИСНОВКАМИ? РЕЗОЛЮЦІЯ ПО УКРАЇНІ НЕ ПОМ'ЯКШИЛАСЬ. МОНІТОРИНГ ПРОДОВЖЕНО

  Читайте в №41 вiд 8 жовтня 2003 р.

 • Андрiю Iванову вже не 7 рокiв, а 9. Надiї Яблочниковiй вже 14. Пiсля того, як мама дiвчинки два роки тому викрала онука тодішнього губернатора, багато що змiнилося в їхнiх сiм’ях. Iванови потроху оговтались — хлопчик ходить у ту ж вінницьку школу №7, навчається у тому ж класi. Правда, пiсля випадку з Андрiєм з’явилась охорона у всiх школах.

 • Ви застрягали коли-небудь у лiфтi? Чи не правда, неприємне вiдчуття? Проте це не найгiрше, що може трапитись, особливо, коли працює диспетчерський зв’язок або у вас є з собою «мобiльник». «Аварiйка» через пiвгодини-годину прибуде i визволить вас. Втiм, у багатоповерхiвках, якi обслуговуються ЖЕКом №20, вiдмiнено добове чергування на диспетчерському пунктi через скорочення диспетчерiв. Чергування проводиться лише вдень, причому неквалiфiкованими i непiдготовленими людьми. Усього без диспетчерського зв’язку опинилися понад 900 лiфтiв у областi — це 70%.

 • Цьогорічний врожай не дуже радує сільгоспвиробника. Хлібозаводи заявили, що вже готові до підвищення цін на свою продукцію. Основна причина – високі ціни на зерно першого гатунку.

 • Своєрiдний заготiвельний суботник — перший осiннiй «червоний» базар — вiдбудеться у Вiнницi 11 жовтня. Мiсця торгiвлi традицiйнi — з 7 ранку на проспектi Юностi та Коцюбинського сотнi автолавок зi всiх районiв областi запропонують вiнничанам продукти, крупи, консервацiї, свiжi овочi, цукор, напої за вiльними, ринковими цiнами.

 • Петро Порошенко вважає, що бюджет, який нам запропонував Кабінет Міністрів, є несоціальним і неконституційним. Ще кілька років тому бюджет України був вміщений у тоненьку брошурку, сторінки якої навіть не були розрізані. Сьогодні ж, напередодні прийняття бюджету на 2004 рік, збираються спеціальні парламентські слухання по пошуку доходних джерел наповнення бюджету. І, як зазначив голова Бюджетного комітету Верховної Ради Петро Порошенко, саме це має бути основною складовою бюджетного процесу, «коли ми публічно обговорюємо джерела для наповнення і реального виконання бюджету наступного року».

 • Повненький чоловік 35 років, який прослужив у міліції не більше трьох років. Говорить суржиком і погано стріляє. На жаль, саме такий портрет середньостатистичного міліціонера. А склали ось такий не дуже престижний фоторобот за результатами проведених тестів та опитування. Саме у нашій області за наказом нашого ж земляка, міністра внутрішніх справ України Миколи Білоконя відбулося тестування начальників райвідділів міліції та рядових правоохоронців з фізичної і стрілецької підготовки.

 • — Уявiть собi, що ми з чоловiком фермеруємо з 1992 року, а судимося за свою землю вже майже два останнi роки, — розповiдає Тамара Поберецька з села Пиляви Тиврiвського району. — Нам надали землю з правом довiчно успадковуваного землеволодiння, у нас є акт на це. I от ми вирiшили переоформити державнi акти з виходом нового Земельного кодексу. Адмiнiстрацiя дала дозвiл, ми замовили цю документацiю. Але нам нi сiльська рада, нi райдержадмiнiстрацiя не хочуть видавати цих актiв — мотивують це тим, що на нашiй землi є висохлий ставок, який ми повиннi взяти в оренду. А чому змушувати нас брати в оренду ставок, на який до 2005 року дiє акт на довiчне землеволодiння? Та щоб його привести у належний вигляд, потрiбно вкласти не менше 10 тисяч доларiв. Ми хату продали, щоб викопати копанку у вершинi ставка! То кому ця копанка вже так приглянулась?

 • Цей випадок стався у неділю, 21 вересня. Чоловік повертався від родичів. У темному провулку на Київській до нього підійшов здоровезний мужик...

 • Вперше начальник УМВС у Вiнницькiй областi з власної iнiцiативи провiв прес-конференцiю у редакцiї нашої газети. Вперше працiвники «33-го каналу» зустрiлися iз новим обласним керiвником правоохоронцiв — Валерiєм Лiтвiном

 • Такого руху, такої кiлькостi робiтникiв та технiки у мікрорайоні Вишенька в обласному центрі ще не бачили. Тим бiльше, що епiцентр масованого будiвництва розгорнувся в самому центрi стотисячного мiкрорайону — на проспектi Юностi. Що i коли тут буде, гадають як торговцi iз сусiднього базару, так i перехожi, що змушенi долати ями-канави, бруд пiд ногами та будпаркани.

 • Саме з таким запитанням зверталися на цьому тижні до редакції читачі. Наскільки реальним є занепокоєння вінничан, ми попросили прокоментувати Олега Коломійця, голову Вінницької обласної організації Молодіжний націоналістичний конгрес.

 • На заробiтки за кордон зараз їде багато вiнничан: хто законно, а хто i нi. Один iз таких незаконних каналiв виїзду землякiв до Нiмеччини «вiдкрив» i поставив «на потiк» депортований вiнничанин. Вiн з власного досвiду знав, що у державних навчальних закладах Нiмеччини навчання безкоштовне, а, крiм того, студенти мають право паралельно з навчанням працювати. А ще — що нашi «абiтурiєнти» мають на метi не навчання, а працевлаштування в Нiмеччинi на будь-яких умовах. Запрошення вiд вузу у таких випадках — лише спосiб отримати вiзу.

 • В середньому на харчування одного хворого, який перебуває на стаціонарному лікуванні у вінницьких лікарнях, витрачається 90 копійок в день. Зауважимо, що додаткових грошей на придбання продуктів для медичних закладів не передбачено. В основному, головним лікарям доводиться самотужки вирішувати «кухонні питання». Частіше всього на допомогу приходять місцеві сільгосппідприємства та прості селяни. Вони здають лікарням безкоштовно картоплю, моркву, буряк та інші овочі і фрукти.

 • Мiсяць тому Президент призначив мiнiстром внутрiшнiх справ нашого земляка — Миколу Бiлоконя. Як завжди, кожному приємно, коли «нашi» пробиваються. А жителям села Могилiвка Жмеринського району, де народився i вирiс мiнiстр, тим бiльше. Де хата Миколи Васильовича, нам показали одразу: «Побачите зелений паркан, i асфальт там є...»

 • Вишукано сервiрованi столи, рiзноманiтнi страви, рiзнокольоровi тiстечка, торти, iншi солодощi панували в цей день у виставкових залах Торгово-промислової палати. Туди вiдвiдувачi заходили «впорожнi», а поверталися з пакуночками — солодощi були нарозхват. Крiм смачних покупок, глядачi оцiнювали i апетитнi страви.

 • Ви ще не зустрiчали його? Вважайте, що вам пощастило. Бо 64-рiчний ранiше судимий уродженець Бердичева, девiзом якого стали слова «Я не красивий, зате до бiса привабливий!», впливав на своїх потенцiйних наречених, як справжнiй гiпнотизер. Чим же iнакше можна пояснити те, що цi, в основному, досвiдченi жiнки, лише познайомившись з магом-чарiвником, беззастережно довiряли йому квартири, дорогоцiнностi i грошi, грошi, грошi...

 • Факт: Україні до нового сезону не вистачає 4 млн.тонн зерна. Наразі домовились, що мільйон двісті тонн нам продасть Казахстан, трохи більше 100 тисяч тонн – Росія. Причому лише 15% закупок бере на себе держава, решта імпорту припаде на приватні компанії. А за ціною, очевидно, «не постоим»… До всього, погода ставить під загрозу посівну озимих, а значить, урожай – 2004. Втім, людину пересічну більше хвилює наслідок: залишиться для неї хліб доступним чи перейде у розряд делікатесів? А пекарі й собі переймаються: у що виллється зернова криза для підприємств галузі?

 • Цього 24-рiчного «англiйця» з американським паспортом у 23-й Вiнницькiй школi знають всi - заокеанський «тичер»-волонтер Роберт Бредлi вже давно став улюбленцем учнiв. Бо iноземець не лише добре знає та викладає свою рiдну мову, але й намагається бiльше дiзнатись про iсторiю Подiлля, вивчити українську мову, культуру, звичаї наших бабусь та... футбольних фанатiв. Побачити, як живеться i працюється їхньому сину у Вiнницi з Бостона до Роберта приїхали батьки, а екзотичну красу нареченої вчителя-волонтера вже кiлька мiсяцiв обговорюють вишенськi дiвчата.

 • Останнiх два роки Вiнниця тiльки й говорить: хто ж стане господарем колишньої ставки Гiтлера «Вервольф», хто стане переможцем у оголошеному обласною радою тендерi? Одним iз претендентiв на оренду цiєї iсторичної землi називався вiдомий вiнничанин, депутат обласної ради Леонiд Галушко. Вiн очолює приватне пiдприємство «Джерело» та представництво компанiї «Лукойл-Україна» на Вiнниччинi. У нафтовому бiзнесi вiн працює бiльше 20 рокiв, а депутатський стаж становить понад десяти рокiв.

 • Те, що в Україні порушуються права людини, чиниться тиск на поодинокі незалежні від влади ЗМІ, ми і так всі знаємо. Можливо, менше широкому загалу відомо про знущання над в’язнями навіть під час попереднього затримання. Бо то тема, закрита для громадськості. І вистраждані поодинокі публікації на цю тематику викликають шалену зливу невдоволеності від чиновницької і службової братії...

 • В Одесі затримано нелегалів, які стверджували, що навчаються у Вінниці

 • - Як до школи проїхати, питаєте? Оце по сошi повернете направо, доїдете до клубу - вiн закритий стоїть, побачите решiтки на вiкнах, а будинок культури у нас вже давно згорiв. Далi до пошти - вона забита, дверi заіржавiлi. Поряд i школа...

 • Губернатор Вінниччини Віктор Коцемир видав розпорядження про регулювання цін на основні продукти харчування на ринку області. Ним передбачається встановити граничні надбавки на хлібобулочні вироби, молочну продукцію та на деякі види варених ковбас.

 • Багато вiдгукiв редакцiя отримала на статтю «Нове у пенсiйному забезпеченнi», надруковану в №34 вiд 20.08.03. Найбiльшу хвилю емоцiй викликало введення адресної грошової допомоги. Майбутнi змiни людей не радують. Вони не вiрять, що адресна грошова допомога здатна замiнити пiльги.

 • Коли пожежники приїхали в одне із сіл Томашпільського району – вже було пізно. Будинок місцевого лісника повністю знищив вогонь. А під час розбирання уламків будинку вони знайшли тіло господаря будинку та його дружини.

 • Україна живе, як після вибуху нейтронної бомби, яка змела і продовжує змітати на своєму шляху усе живе та мертве. Смертоносним туманом вона оповила чи закрила заводи і фабрики, лікарні і дитячі садки, різні комплекси та установи (крім тюрем). Але, на жаль, ця «гуманна» бомба не зачепила різних кабаків та притонів, брехунів з триповерховими матюками та злодіїв усіх рангів. Люди вбивають за сантиметри межі одне одного, в той час, як тисячі тисяч гектарів землі роками забур’янені! Під цим смертоносним невидимим туманом виплодилась злодійська багатоголова гідра, яка гребе усе своїми загребущими лапами.

 • Пишуть до тебе жителі одного з сіл Вінницької області. Нам біда, ми пропадаємо. Може, хоч ти нам допоможеш. У нас в селі «безвладдя рад». Наше село було дуже красивим при попередніх головах колгоспу, село розцвітало, будувалось, росли нові ферми, колгоспні повні комори, красива школа, проведення газу — ми були щасливі. А потім прийшов головою один, а зараз інший. Це вони все розкрали, розбазарили, розвалили. Зайдіть на ферми, де колись були квіти, дерева, палісадники, то зараз виглядає все «Чечнею» — розвалено, розбито, розібрано — просто страшно. Нас обікрали і обкрадають, собі купують у Вінниці квартири, машини. А ми стали жебраками. Ми раніше мали роботу, зарплату, вчили дітей. Наш колгосп був мільйонер. Кожний пенсіонер, коли звертався за допомогою: чи крупи, чи муки, чи цукру — все давали. А тепер нас розпаювали, головою кооперативу продовжує бути той же голова колгоспу. Хоча ми його не вибирали, навіть не знаємо, як він прийшов до влади. Все, що залишилось — розбазарює. Поле ще не оране, ще нічого не посіяно, а йому байдуже, що буде у 2004 році. З людьми в кінці року не розрахувався. Пенсіонерам дав по три з половиною центнера посльоду (ячмінь, овес, пшениця і бур’ян). Хочемо зібрати збори — голова на них просто не приходить і далі продовжує розбазарювати наше майно, а подивіться, як викопані буряки, половина в землі, а що викопують — і те розкрадають. З величезної ферми залишилось 40 корів, і тих немає чим годувати, нічого не заготовлено і не заготовляється. Ми безробітні, куди податись, що робити? Кому ми потрібні? Ми неодноразово звертались до голови райадміністрації, але на наші скарги не звертає уваги, нам здається, що він підтримує голову — ми не знаємо, чому. А то б він виїхав би, подивився, що робиться.

 • Сім’єю вирішили подивитися прямий ефір конкурсу «Міс Поділля-2003". Ніби й прекрасна акція, і зробили непогано, і дівчата гарні.

 • «Шановна редакцiє газети «33 канал»! Я, Бичкова Тамара Iванiвна, 1936 року народження, ранiше проживала у Тиврiвському будинку престарiлих. Я нiчого не чую, i лiкар Чернюк Зоя Василiвна сказала, що поставила мене на чергу для отримання слухового апарату".

 • Одна виховую двох неповнолітніх діток 5 та 7 років. Молодший синочок тяжко хворіє з народження. Лікарі поставили діагноз: «порок серця». Потрібна термінова операція на серці в м. Києві. Люди добрі, допоможіть. Завчасно Вам вдячна.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница