Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50
Анонс
 • “Ющенко в “донецькiй вiйнi” — свiдком подiй був наш кореспондент
 • Чому у Вiнницi немає гарячої води?
 • Тепер облдержадмiнiстрацiя та мерiя ходитимуть у «Будинок моди» через дорогу?
 • Тузла в обмiн на проблему з хлiбом?
 • Хоронили Криворучка та Жученка
 • Гарвардський унiверситет США очима нашого кореспондента
 • Подруги-десятикласницi на дискотецi стали жертвами злочинця
 • Поросята в Кацмазовi загинули вiд... кухонної солi
 • Найдешевшi повiї несуть солдатам... СНIД

 • ПРИЗ
  читацьких симпатій


  МАРІЯ


  АНДРІЙ

  
  Звернення Сергія Щетиніна до народу України


  since 1.08.2001

  since 3.06.2004


  ВОНА ОДЯГАЄ ВІННИЧАНОК У “ЖИВІ” ПАЛЬТО, які мають свій характер і після кожного прання стають білішими і красивішими

  № 45 вiд 5 листопада 2003 р.

 • У губернатора, його заступників та обласних депутатів незабаром з’явиться можливість, як кажуть наші тінейджери, стати «продвинутими» у всьому. В першу чергу — це стосується моди. Адже біля приміщення облдержадміністрації рішенням міських депутатів вирішено споруджувати сучасний «будинок мод». Він знаходитиметься на місці затишного, але трохи запущеного скверика навпроти кінотеатру ім.Коцюбинського. Престижний клаптик землі у центрі міста був відданий в оренду одному із відомих «останніх комсомольців», напевно, до 85-річного ювілею комсомолу.

 • Вас вже дiстали своєю необ'єктивнiстю деякi конкурси i роздачi у них “по блату титулiв”, ви зневiрились у них, бо наперед знаєте, що в них переможуть “потрiбнi i свої люди”... Нас також, i ми, подiляючи вашу точку зору, вирiшили започаткувати дiйсно прозорий i об'єктивний конкурс «Найкраще у Вiнницi». Саме у ньому щоквартально ми визначатимемо переможцiв у таких номiнацiях: «Найкраща торгова марка», «Найпопулярнiший полiтик», «Людина, яку поважають», «Найкраща школа», «Найпопулярнiший вуз», «Найкраща перукарня», «Наймасовiший заклад торгiвлi», «Кращий ресторан, кафе».

 • Чому в квартирах вінничан раптово зникло тепло, чому відключили гарячу воду? Такого «сюрпризу», здається, не очікував ніхто, але реалії зовсім невтішні. Адже тільки населенню дали після 15 жовтня тепло, проплати за надані послуги вже, за традицією, різко скоротились, і на сьогодні вінничани винні за газ 39,8 млн.!

 • Ми вже писали про те, що цьогорiчне 8 Березня стало чи не найжахливiшим днем для вчительки однiєї з загальноосвiтнiх шкiл Вiнницького району. Вона так i не дочекалась привiтань з Мiжнародним жiночим днем вiд найрiднiшої людини — сина. Тому що його... вбили.

 • 31 жовтня Донецьк зустрiв нас дощем, чорно-бiлими бiг-бордами на кшталт «НУ» против славянского братства», «Ющенко нужен Донбасс, а Донбассу Ющенко не нужен», «Отримай, Андрiйовичу, гарбуза вiд Донбасу», «За чи ss тоту нацiї», «юЩенки против славянского братства».

 • 14 листопада Дем’яну Павловичу Жученку виповнилося б 49 рокiв — до цiєї дати вiн не дожив 12-ти днiв. Його серце перестало битися 2 листопада цього року. Через важку раптову хворобу з життя вiн пiшов у розквiтi лiт i сил, у зенiтi кар’єри. До посади обласного прокурора вiн пройшов усiма щаблями професiйного зростання. Пiсля закiнчення (з червоним дипломом) юридичного факультету Київського унiверситету iм. Т.Г.Шевченка Дем’ян Жученко працював помiчником прокурора Лiтинського району, прокурором вiддiлу загального нагляду прокуратури областi, прокурором Лiтинського, Тульчинського, Козятинського районiв. Усього 22 роки життя вiддав службi в прокуратурi.

 • Леонтiй Леонтiйович Криворучко був цiлою епохою у життi нашої областi, адже протягом багатьох рокiв стояв бiля владного керма.

 • — Фактично ми були свiдками задiяння адмiнiстративного ресурсу, — прокоментував ситуацiю депутат, — розгулу кримiналiтету при прямому потураннi влади. Одним словом — «беспредєл». Як сказав один вiдомий чоловiк: «Донецк порожняк не гонит». Таким «порожняком» Україну заганятимуть у стiйло на виборах. По сутi, ми побачили, якими будуть наступнi вибори. А вiд них залежить доля України на не одне десятилiття. Їх полiтична вага не менша, як прийняття Україною у 96-му Конституцiї. Права на помилку ми не маємо.

 • Суботнiм вечором 1 листопада в одному з сiл Гайсинського району двi подруги-десятикласницi причепурювались, збираючись на дискотеку. Надя, мiсцева жителька, i Вiкторiя, котра приїхала в гостi до родичiв, разом пiшли потанцювати. Але нi ввечерi, нi вночi цього дня дiвчата додому не прийшли.

 • Валерiй Лiтвiн, начальник УМВС у Вiнницькiй областi, представив особовому складу i журналiстам нового начальника обласного УБОЗу — Артура Овсепяна та начальника мiського вiддiлу — Володимира Стуса.

 • Звикнути до думки, що поряд може знаходитися ВІЛ-інфікований, що симпатична дівчина, з якою тільки познайомилися, носій хвороби — до такого ніхто з нас не готовий. Навряд чи хтось із сьогоднішніх призовників не знає про небезпеку заразитися СНІДом, але жоден із них навіть уявити не може, як близько ця хвороба.

 • Долi дiтей-сирiт i схожi, i рiзнi. У когось батьки померли чи загинули, у когось — є батько-алкоголiк, який забирає стипендiю, чи мати, яка покинула дитину ще в пологовому будинку ... Зараз їх усiх об'єднало навчання у Вороновицькому профтехучилищi. Дiвчатка вчаться на швачок, хлопцi — на механiзаторiв, механiкiв. Адмiнiстрацiя для цих дiтей робить все, що в рамках бюджету — харчує тричi на день, забезпечила гуртожитком.

 • У селi Степанiвка завiвся манiяк. Як розповiдають мiсцевi жителi, вiн пробирається до будинку через вiкно, яке тихо «вичавлює», грабує стареньких пенсiонерок. Скажете — який же це манiяк, це ж просто грабiжник. Жiнки переляканi, тому що вiн вже не однiй погрожував згвалтувати, якщо та не вiддасть грошей. От i називають його манiяком. А ще всi термiново загратовують вiкна, змiцнюють засови на дверях. Турботливi сини та дочки везуть з Вiнницi грати, щоб вберегти матерiв вiд можливої наруги.

 • Ця страшна статистика територiального управлiння Держнаглядохоронпрацi України по Вiнницькiй областi не може не шокувати. Тим бiльше, що в реєстрi «НП» — один розбiйний напад i один випадок iз груповим смертельним наслiдком i 3 ДТП.

 • У Кацмазовi свинi потруїлись кухонною сiллю. За два днi загинуло, за попередньою iнформацiєю, 96 голiв. Зрозумiло, що факт отруєної кухонної солi не мiг не викликати нездорового резонансу. Аби детально з'ясувати ситуацiю, редакцiя вiдрядила на мiсце подiй спецiального кореспондента.

 • Коли ми йшли фотографуватись до парку, по місту поширились чутки, що у Вінниці з’явилися три іноземки. Вінницькі модниці одна одній передавали цю новину, навіть не підозрюючи, що красуні «не з цієї землі» — це наші жінки, які знають, як перетворити сіру осінь у теплу для душі пору року. А вона у кожного своя...

 • Багато хто змiг помiтити, що у коридорi 3-го поверху мiськвиконкому вiдкрито галерею Почесних громадян мiста: всього 26 портретiв. Серед них — i Юрiй Гагарiн, i льотчик-космонавт Георгiй Береговий, який брав участь у визволеннi Вiнницi, i заслужений лiкар України, партизан Север’ян Белканiя, i Ляля Ратушна. Є i сучаснi герої — директор ЗАТ «Вiнничанка» Микола Снiсар, заслужений будiвельник Вiктор Блащук, колишнiй мiський голова Дмитро Дворкiс.

 • Ажiотаж навколо цiн на хлiбобулочнi вироби наше керiвництво спробувало загасити на 2 мiсяцi — сесiя облради видiлила 350 тис. грн. з бюджету на покриття збиткiв ВАТ «Вiнницяхлiб», яке є майже монополiстом у хлiбопекарськiй галузi областi, та iншим пiдприємствам. Стабiльною буде цiна на так званий «чорний» та «бiлий» хлiб. Їхня роздрiбна цiна — 1,04 та 1,20 грн. за 850-грамову буханку. Випiкають його зараз вдвiчi бiльше, нiж ранiше — понад 200 тонн. Цiни на всi iншi види смачної продукцiї буде регулювати ринок — тобто, вони подорожчають.

 • У нашому мiстi з 34-х загальноосвiтнiх шкiл у 16-ти обладнано комп’ютернi класи. Iз 498 комп’ютерiв, якi є в школах, 272 — справнi. Iншi 226 — у «непрацездатному станi», не пiдлягають ремонту. «Компiв» нового поколiння лише 188 — саме вони дозволяють забезпечити виконання державної програми з iнформатики.

 • Розумiючи, що я одна iз небагатьох українцiв, а тим бiльше вiнничан, чия нога переступила цей порiг, намагатимусь просто та докладно повiдати, що такого особливого у найкращому та найпрестижнiшому вузi свiту.

 • Відтепер майдан біля адміністративного будинку «Книжка» носитиме ім'я поета-дисидента, нашого земляка Василя Стуса (дотепер вона входила до вулиці Хмельницьке шосе). Рішення про перейменування прийняла сесія Вінницької міської ради.

 • У Немирiвському жiночому монастирi проживають монахинi, а також малозабезпеченi одинокi та дiти-сироти. Сьогоднi знову поступають безпритульнi старенькi та дiти. Для них приготували келiї. Але там холодно, оскiльки не пiдключений газ — не вистачає коштiв на оплату, немає меблiв. Ми також вiдновлюємо зруйновану святиню i будуємо у центрi Немирова храм Михайла.

 • Якщо точнiше, то пам’ятником нашому поету-земляку, автора якого — пана Бурдейного — Конгрес української iнтелiгенцiї та обласна Спiлка художникiв висунули на здобуття Шевченкiвської премiї.

 • Перша леді України відвідує Вінниччину не вперше. До речі, в цей самий час її чоловік Леонід Кучма перебував з візитом у сусідній Хмельниччині. І цього разу вона побувала у нас як почесний президент національного фонду «Україна — дітям». Тобто, привезла подарунки, заздалегідь обумовлені з лікарями обласної дитячої лікарні — «швидку допомогу», а також кардіограф з кардіомонітором, два апарати для вентилювання легень, комп‘ютер для новозбудованого Центру спеціалізованої медичної допомоги дітям, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

 • Краса — велика сила. Хтось пожартував i додав — убивча. Цiєї осiнньої пори вiдчуваєш її, мабуть, найкраще. Як там у Поета? «Очей очарованье»! I хоча трохи жаль за зеленим та гомiнким лiтом, зате ми маємо iнший привiд для радостi. Бо саме цiєю «унылой порой» ми визначаємо переможцiв конкурсу на приз читацьких симпатiй. Отож, хто «вполював» найбiльше голосiв за III-й квартал 2003-го? Хто вони — «обличчя», «мiс» та «мiстер» «33-го каналу»? А боротьба за «титул», скажемо вiдверто, була не з легких. В редакцiю приносили цiлi фотоальбоми студiйних знiмкiв — спробуй тут не розгубитися!

 • В минулих номерах ми вже писали про одну затриману банду, яка обкрадала церкви. На жаль, таких не одиниці. Сьогодні ми повідомляємо про інших бандитів. «Антихристи» – під такою кодовою назвою проводилося розслідування цієї справи. Крадіжки ікон, датованих 17-18 століттям, злочинці здійснювали у Вінницькій, Кіровоградській, Черкаській та Одеській областях.

 • У цю громадську органiзацiю, а працює вона в обласному центрi при Хрестовоздвиженському храмi, учителi об'єдналися тому, що стурбованi духовною безпекою пiдростаючого поколiння. Адже нiде правди дiти, сьогоднi доводиться констатувати засилля українського духовного простору рiзноманiтними сектами.

 • У 1933-му голодному роцi у Вiнницi був заснований оперний театр iм. Ленiна, який вiдкрив свiй перший сезон «Аїдою» Вердi. Сьогоднi вiн — Вiнницький обласний український музично-драматичний театр iм.  М. Садовського. Йому сiмдесят. Але вiн молодий. Тому що хвиля за хвилею приходять на його сцену юнi таланти, служать йому до самозабуття i хвилюють серця глядачiв.

 • 9 листопада ми станемо свiдками рiдкiсного астрономiчного явища — повного мiсячного затемнення. Воно розпочнеться на початку доби о 0 год. 14 хв. i закiнчиться о 6 год. 21 хв. за київським часом. Мiсяць повнiстю зануриться у конус тiнi, вiдкинутої Землею, о 3 год. 6 хв. i перебуватиме там 24 хвилини. У давнi часи такi затемнення наводили на людей панiку. Їх лякав зловiсний криваво-червоний колiр поверхнi Мiсяця при затемненнi.

 • Непідвладні людському втручанню природні цикли врожаїв та недородів, мабуть, таки існують. І на нинішній рік, на нашу досаду, випав саме той, гірший цикл. Бо не тільки в Україні, а й на всіх світових теренах пшениці зібрали менше, ніж будь-якого року досі за останнє десятиліття. Отож і не дивно, що ріст цін на неї на європейських біржах уже з осені набув стійкої динаміки: щотижня додається близько 10 доларів за тонну. Це, звичайно, не могло не позначитись на вартості хліба. Але середньостатистичний європеєць на такі зміни, напевне, і уваги не звернув. З одного боку, хліб у тамтешній структурі харчування посідає далеко не першорядне місце, а з іншого, при високому життєвому рівні підраховувати кожну копійку в гаманці їм немає потреби.

 • 4 листопада — свiтлий, одначе з прохолодою i насторогою день Ангела у вiдомого українського письменника Василя Кобця. Вiн — голова Конгресу української iнтелiгенцiї Вiнниччини, голова Вiнницької органiзацiї Нацiональної спiлки письменникiв України, автор близько 20 книг.

 • “Глубокоуважаемая редакция «33 канала». Зная вашу отзывчивость и оперативность, я, 78-летняя пенсионерка, инвалид II группы, участник ВОв, вдова офицера, проживающая по улице Квятека, 16-а, кв. 51, надеясь на вашу помощь, пишу вам.

 • Якщо хворому традиційний метод лікування не допомагає, а хвороба псоріаз прогресує (від однієї тільки назви холодок по шкірі пробігає), він звертається до нетрадиційних методів лікування.

 • “Уважаемая редакция газеты 33 канал! Пишут вам жители пгт Стрижавка. Нашему дому уже 42 года, он состоит из сухой штукатурки, толщина стенки 150 мм (15 см). Сухая штукатурка на дранке; внутри пустота — известняковый раствор за 42 года осыпался. Фундамент осел; снаружи обвалился; дом имеет вид трапеции.

 • Україна в силу свого геополiтичного розташування знаходиться мiж Європою i Азiєю, мiж Заходом i Сходом. Хоч географiчний кордон мiж двома континентами проходить уральськими горами, але, по сутi, те, що простягається за Слобожанщиною i Донецьким басейном, умовно вже можна назвати азiатчиною. Недаремно один з полiтикiв висловився:

 • Це трапилося у лютому цього року. Наша газета писала про затримання правоохоронцями доцента, завідувача кафедри математичних технологiй менеджменту одного з вiнницьких унiверситетiв.

 • У Вінницькому педуніверситеті почалася осіння сесія. І кількість студентів збільшилась до 9000 — 5 тисяч стаціонарників і 4 тисячі заочників. Додайте до них ще 1500 викладачів та персоналу вузу. Так трапилось, що з початку навчального року в університеті закрили дві їдальні. Натомість відкрили два кафетерії — «Містер Х» та «Міс Y» і два буфети комбінату громадського харчування «Школяр».

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница