Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50
Анонс
 • «Вервольф» продадуть за 48 мільйонів?
 • У Вінниці випускають порошок «Тузла»
 • Українські чоловіки, вам би американок!
 • Чи була задіяна психогенна зброя під час трагедії у Скнилові
 • У Козятинському районі батько взяв у заручники дітей
 • Селяни хотіли влаштувати самосуд гвалтівнику і вбивці школярок
 • Повторення донецьких подій закриє двері в НАТО
 • Сарматське кольє, яке носила Софія Ротару, знаходиться у Вінниці
 • Прокуратура закрила справу Дзюбенка і відкрила проти слідчих
 • Відвертості вінничанина… з німецької тюрми
 • Ада Роговцева у Вінниці виступала з донькою?

 • ПРИЗ
  читацьких симпатій


  ЯНА


  ОЛЕКСІЙ

  
  Звернення Сергія Щетиніна до народу України


  since 1.08.2001

  since 3.06.2004


  ЗОЛОТО КНЯЗIВ У “НОВИХ” УКРАЇНЦIВ позичала Софiя Ротару для зйомок клiпу. Тепер його можна побачити у Вiнницi

  № 46 вiд 12 листопада 2003 р.

 • Одразу три сенсацiйних новини про ставку Гiтлера пiд Вiнницею “спливли” минулого тижня — двi отримали телевiзiйну “озвучку”, одна — найгарячiша — народно-депутатську. Але про все по порядку. Тендер по передачi iсторичної пам'ятки у Стрижавцi триває, i тому пiдiгрiв iнтересу до секретного та загадкового мiсця є цiлком зрозумiлим, але такого про «Вервольф» Вiнниця ще не чула!

 • Серед проблем, якi iснують у мiстi, однiєю з найгострiших є ситуацiя з гарячою водою та теплом в оселях вiнничан. На прес-конференцiї мiський голова Олександр Домбровський сказав з цього приводу:

 • «Є цінності, котрими не поступаються», — під таким девізом на «Вінницяпобутхім» почали випускати пральний порошок «Тузла». Під час територіального конфлікту між Україною та Росією, коли острів-коса Тузла у всіх на вустах — це досить вдалий піарівський хід, вважає керівництво підприємства.

 • У нiч з першого на друге листопада в селi Шура-Митлинецька, що у 20 км вiд Гайсина, сталося жахливе вбивство. Безробiтний мешканець села згвалтував двох неповнолiтнiх дiвчат. Одну з них вiн задушив на полi, iншу заховав у погребi власного будинку.

 • Iнспекторська перевiрка однiєї з фiрм мiста Жмеринки, яка займалась заготiвлею металобрухту, розпочалася раптово. У вереснi на фiрму приїхав столичний спiвробiтник мiлiцiї i, не переймаючись формальностями, якi потрiбно здiйснити, в першу чергу вилучив чернетки, тобто, особистi записи хазяїна фiрми з iнформацiєю, яку не завжди вносять у офiцiйнi документи. Крiм того, перевiривши два пiдготовлених вагони з металобрухтом, iнспектор виявив незначну кiлькiсть забороненого для заготiвлi кольорового металу.

 • Люди пiдходять рiзнi, старi та молодi. Всiх цiкавить, що насправдi було у Донецьку та Львовi? Чому чиниться такий супротив Вiктору Ющенку? Хто вибиратиме Президента, парламент чи народ? — з такими питаннями йшли вiнничани до намету «Нашої України», що з 10 листопада щоденно працюватиме на площi бiля унiвермагу. Про перший день акцiї Блоку Вiктора Ющенка на Вiнниччинi розповiв її координатор Валентин Гусар:

 • Князiвськi перснi, золотi пiдвiски сарматських красунь, масивнi браслети i сережки iз самородкiв, унiкальне намисто i нашивки на одяг - все це ювелiрне багатство наших предкiв, якому справдi немає цiни, зараз можна побачити у Вiнницi, на виставцi краєзнавчого музею. Колись цi прикраси належали князям, вождям племен, що жили та воювали на територiї сучасної України. Зараз це «перлинки» найбiльшої в країнi (до 5000 предметiв) приватної колекцiї «Платар» - унiкальнi культовi, ювелiрнi та побутовi речi, датованi з 5 тис. до н.е. до 16 ст. нашої доби.

 • За 12 років Україні не лише не вдалося створити демократичного і громадянського суспільства, вона навіть не зуміла виготовити інструмента для цієї роботи – не залежних від влади ЗМІ.

 • Я ніколи не була феміністкою, але сьогодні при “здравому розумі” заявляю: шановні, моліться, щоб ваші жінки ніколи не побачили Америки і не відчули того, що я. Бо там раптом за якийсь місяць настає прозріння, що нікому ти нічого в цьому світі не зобов’язана лише тому, що ти жінка, а скоріше, зобов’язані тобі.

 • - У нас було двi газових заправки, одна чомусь не працює, а до другої черги, як до консервного заводу в розпал урожаю яблук, — обурюються водiї.

 • Незабаром національна валюта стане красивішою та більш захищеною. Першими погарнішають банкноти номіналом у 20 гривень. Вони з'являться в обігу вже у грудні. Проте старі гроші ходитимуть й надалі, їх вилучатимуть лише при зношеності. Легкий косметичний декор гривні принесе тільки вигоду, — стверджують фахівці Національного банку України.

 • Чи стали вони причиною аварії? Чому до розслідування справи не допустили найпрофесійніших льотчиків України? Три генерали, яким винесли обвинувачувальний вирок, знають, хто винен у тому, що сталося піді Львовом… Але чому мовчать?

 • Таке рiшення прийнято, виходячи з того, що колишній лiдер обласної органiзацiї СелПУ Анатолiй Степаненко (помер у 2003 роцi) — заслужений журналiст України, кандидат iсторичних наук i полiтолог, постiйно цiкавився проблемами реформування АПК i намагався вирiшити наболiлi питання крiзь призму партiйної дiяльностi.

 • Коли 4-рiчна Наталочка запитує маму Лесю: “Де татко?”, — та, стримуючи сльози, вiдповiдає: “Доктор забрав”. Леся не обманює доньку. Анатолiя i справдi забрав «Доктор». Тiльки не лiкар, а...

 • Своє продовження знайшло вбивство наприкінці січня літньої мешканки м. Козятина. Одного з підозрюваних у ньому правоохоронці затримали ще тоді. А ось 41-річному, раніше неодноразово судимому (на прізвисько Борода), донедавна вдавалося уникати арешту. Це могло тривати ще бозна скільки, якби він у нетверезому стані не вирішив у ніч з минулого вівторка на середу провідати дружину і трьох неповнолітніх дітей. Вони мешкали в одному із сіл того ж Козятинського району. І знову все б нічого, якби підозрюваний не розпустив руки. Побита ним дружина втекла з дому, а ось дітей він не випустив, погрожуючи у випадку чого підірвати себе і їх разом з газифікованим будинком.

 • Вже нi для кого не секрет, що у Вiнницi в рейтингу вузiв одним з кращих є Вiнницький iнститут економiки Тернопiльської академiї народного господарства. Адже в цьому державному вузi найвищого, 4 рiвня акредитацiї з єдиною у нашому мiстi магiстратурою вiдповiдного профiлю не лише вчаться 2200 студентiв, викладають 100 професiоналiв (в тому числi 9 докторiв та 57 кандидатiв наук), але й весело, iз молодечим запалом вiдпочивають. Та ще й як!

 • Поки нашi спiввiтчизники придивляються до європейської цивiлiзацiї i роздумують — голосувати чи нi за вступ України до ЄС, Дмитро з Вiнницi (з етичних мiркувань не називаємо його прiзвища) усi переваги життя по-європейськи випробував. «Усi» — тому що 30-рiчний чоловiк, поїхавши на заробiтки до Нiмеччини, вмудрився 3 мiсяцi вiдсидiти у тюрмi.

 • У 2003 році, здається, демографічна ситуація у нашій області стабілізувалася. Якщо у минулі роки рівень смертності значно перевищував рівень народжуваності, то у цьому році ці показники зрівнялися.

 • Всього Україна отримає 8 мільйонів гривень на реалізацію проекту „Усунення ризику, пов’язаного з непридатними та забороненими до використання пестицидами». Ці гроші нашій державі виділяє датська організація по екологічному співробітництву зі Східною Європою.

 • “Шановна редакцiє «33-го каналу»! Я маю свою точку зору на події, про які ви писали у попередніх номерах. Тому почну свою розповiдь у стилi Вашої журналiстки.

 • Подружжя зiбрало грошi на придбання житла, почало пошуки i визначилося щодо купiвлi 2-кiмнатної квартири. “Власниця” показувала кiмнати, кухню та все iнше, сказала, що «квартиранти», якi були в квартирi, через кiлька днiв виберуться. Як це i потрiбно, всi документи були оформленi в нотарiуса, i через 3 днi щасливi новосели приїхали до оселi, в якiй стояли тi ж меблi, тiльки з'явилися справжнi господар i господиня — син i мати. Вони повернулися — син з вiдрядження, а його мати — з вiдпочинку. I навiть не здогадувалися, за їхнiми словами, про те, що квартиру «продали». А жiнки, яка представилася власницею квартири i яка, як виявилось потiм, вклеїла своє фото у загублений паспорт справжньої хазяйки, i слiд простиг. Як i людей, котрi виконували ролi квартирантiв.

 • «Добрий день, редакцiє газети «33-й канал»! Прочитавши публікації «Мати виганяє дочку з будинку, який подарувала сину» i «Мати таки вигнала дочку з сiм'єю з хати — у той день йшов дощ», ми, сусiди, обуренi такою точкою зору і хочемо висловити свої свідчення з приводу подій, бо попередню статтю писали не сусiди, а «бувша вчителька» дитячого садочка, яка проживає в iншому кварталi i не знає, що дiялося у цiй сiм'ї. I у нас напрошується питання — чому вона навчала малюкiв?

 • Мабуть, написане далi є не зовсiм правильним з погляду законiв жанру. Але хочеться сказати те, що думаєш про Сердючку. Бiльше про Данилка. Тиждень тому вiн виступав у Вiнницi зi своїм театром з програмою «Тiльки хiти!»

 • Напевно, цю новину можна вважати свого роду перемогою. Постановою прокуратури м. Вiнницi вiд 30 жовтня Миколу Дзюбенка, якому iнкримiнували ст. 259 Кримiнального кодексу “Завiдомо неправдиве повiдомлення про загрозу безпецi громадян, знищення чи пошкодження об’єктiв власностi”, зняли обвинувачення, а також скасована мiра запобiжного заходу - пiдписка про невиїзд. Нагадаємо, що 12 липня колишнього голову асоцiацiї перевiзникiв “Маршрут” затримали за пiдозрою у написаннi листа “бомбера”. Вiнницькі експерти кримiналiстичного дослiдження доводили його пряму причетнiсть у написаннi листа. До 15 серпня Микола Дзюбенко перебував пiд арештом. Але пiсля того, як його звiльнили з-пiд варти, його правозахисники все одно намагались довести його непричетнiсть. Адже 20 серпня надiйшов висновок Київського науково-дослiдного iнституту судових експертиз Мiнiстерства юстицiї України: «Що стосується виявлення збiжних ознак, то вони при наявностi розбiжностей недостатнi навiть для ймовiрного позитивного висновку про тотожнiсть виконавця дослiджених об’єктiв». Адвокат Миколи Дзюбенка - Валерiй Палiй - звернувся в обласну прокуратуру щодо порушень 8 кримiнальних справ, зокрема, за зловживання владою, перевищення влади, порушення права на захист, незаконне затримання i т.д.

 • Порушень у діях слідчих та “оперативників” - немає. Таку відповідь отримали на своє звернення до Генеральної прокуратури депутати Вінницької міської ради. Свого часу вони просили представників прокуратури дати оцінку діям слідчих УМВС та СБУ Вінниччини, адже вважали, що під час розслідування справи про “вибухи у “маршрутках”, правоохоронці перевищують свої службові обов’язки. А до підозрюваних або затриманих вживаються заходи, які є прямим порушенням прав і свобод людини. Також правоохоронці повідомили, що у більшості затриманих по цій справі було вилучено або вибухові пристрої, або наркотики.

 • - У артиста настає вiк, коли все начебто попереду, але все може бути востаннє. Я з вами зустрiчаюся, наче вперше, а прощаюся - як востаннє, - сказала на прощання глядачам актриса Ада Роговцева, розчулена пiснею "Лелека" на її слова, яку подарував їй вiнницький спiвак i композитор Геннадiй Белявський. А ще вона згадала, як багато рокiв тому саме тут, на цiй сценi, грала цю саму виставу - "Варшавська мелодiя" i раптом погасло свiтло. Але дiйство продовжувалося - при запальничках, сiрниках...

 • “Менше ніж через 2 місяці вступає в силу Закон про пенсійну реформу в Україні.

 • «Здрастуй, «33-й канал»! Подiлля недарма називають яблуневим раєм. Духмянi, просоченi сонцем плоди, вирощенi у нас, везуть на Пiвнiч, цiлющi соки — експортуються за кордон. Так, власне, i має бути. Але при цьому всьому вражає диспаритет цiн на сiльськогосподарську продукцiю. Про це хочеться криком кричати. Бо ж переробнi пiдприємства приймають вiд населення яблука по цiнi 10-15 копiйок, а соки реалiзовують по 4-5 грн. за банку. Не дивно, що нi у школах, нi в лiкарнях соки не включають до меню.

 • «До Вас звертаються пенсіонери, ветерани війни та праці, військової служби та органів внутрішніх справ – члени садового товариства с.Пултівці Жмеринського р-ну.

 • «Прочитав уважно двічі статтю Д. Ольжича за 22 жовтня «Які вибори Президента нам потрібні?» І скажу, що з автором я не згоден. І ось чому. Мене просто шокує, коли політик чи урядовець та інші хочуть нас переконати у своїй правоті (коли їм здається, що тільки вони праві), посилаються на Європу чи США. Та нам до них — як до неба. По-перше, там від рядового громадянина до президента — всі патріоти своєї країни, свого народу. Чесні, порядні, а не брехуни, як у нас. Ось автор посилається на Німеччину.

 • «Здравствуйте, любимая всеми газета «33-й канал»! Обращаемся к вам в надежде, что наше письмо будет напечатано и, возможно, контролирующие органы примут его во внимание.

 • Вінниця стала 17 областю, де почав діяти обласний прес-клуб Освітньої програми реформ на постійній основі. Його мета - об'єднати журналістів регіону та надавати їм об'єктивну інформацію про демократичні перетворення, які відбуваються в регіоні та державі в цілому. Як розповіла президент благодійного фонду «Український освітній центр реформ» Ірина Мовчан, робота клубу відбуватиметься у десяти напрямках. Серед них - розвиток підприємництва, аграрна реформа, впровадження пенсійної та податкової реформ, реорганізація системи охорони здоров'я, охорона навколишнього середовища тощо.

 • У сусiднi областi - Хмельницьку, Черкаську, Житомирську та Кiровоградську - голова облдержадмiнiстрацiї Вiктор Коцемир зобов'язав розiслати групи спецiалiстiв з ВАТ "Вiнницяхлiб", держiнспекцiї цiн та мiськради, аби дiзнатися про ситуацiю з цiнами на хлiб. Що ж доповiли «гiнцi»? За їхнiми даними, цiни на соцiальнi види хлiба - чорний та бiлий - найнижчi у нашiй областi. Наприклад, кiлограм чорного (вага хлiбини вiдрiзняється в кожнiй областi) у нашiй областi коштує 1,22 грн., у Кiровоградськiй - 1,83, у Черкаськiй - 1,81, у Хмельницькiй - 1,31, у Житомирськiй - 1,46 грн.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница