Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50
Анонс
 • 8 мiльйонiв, зниклих з вiнницького бюджету, знайшла Ю. Тимошенко
 • “Ср...ти я хотiв на ваш голодомор”, — сказав лiтинський чиновник
 • Чи торгують у Пирогово мiсцями на цвинтарi
 • Донька вбила батька... який її гвалтував
 • День студента — з масовим побиттям студентiв
 • Руслана iз «Дикими танцями» буде у Вiнницi

 • ПРИЗ
  читацьких симпатій


  ЮЛЯ


  ЮРА

  
  Звернення Сергія Щетиніна до народу України


  since 1.08.2001

  since 3.06.2004


  ХТО ПРОДАЄ ЗЕМЛЮ У ПИРОГОВО? Теперiшнiй “мер” мiкрорайону готовий пiти у вiдставку через клубок хронiчних проблем

  № 48 вiд 26 листопада 2003 р.

 • Ну, не хочуть вони її передплачувати, i все. Про це й говорили на селекторнiй нарадi, яка була присвячена передплатi комунальних газет. Який там вільний вибір, гарантований Конституцією. Сказало начальство — мусиш. Інакше підеш з роботи, поплатишся куском хліба.

 • Про подвійні стандарти, а відтак про подвійну мораль нашої влади вже знають всі у світі. З високих трибун декларуються демократія, свобода слова, свобода вибору, а корпоративно більшість владних мужів готові на все, щоб утриматися біля корита...

 • На минулому тижнi всi фiнансисти та економiсти мiськвиконкому були в шоковому станi: при пiдрахунках виявилося, що з бюджету зникло 8 мiльйонiв.

 • Пiсля того, як 2 листопада через важку хворобу помер прокурор Дем’ян Жученко, Вiнницька область залишилась без головного прокурора. Хто займе цей важливий пост? Консультацiї з цього непростого питання тривають.

 • Якби не перевiрка контрольно-ревiзiйного управлiння у Вiнницькому та Тиврiвському районах, то, певно, тi “гонщики” досi б отримували вiд держави грошi як малозабезпеченi. Ревiзори перевiряли ефективнiсть та цiльове використання коштiв iз держбюджету, які передбачені на виплату допомоги малозабезпеченим сiм’ям з дiтьми. Ось що розповiв Володимир Слободянюк, головний контролер-ревiзор:

 • Це сталося у Черкаськiй областi в четвер, 20 листопада. Близько 13 години вантажiвка виїхала на зустрiчну смугу i зiткнулася iз рейсовим автобусом «Умань-Вiнниця».

 • Таке важко пiддається розумiнню здорового глузду. Адже сьогоднi немає сумнiву у тому, що органiзований комунiстичною Москвою голодомор 1932–33 рокiв був етнiчною вiйною проти народу України. Вийшов навiть Указ Президента про Всеукраїнську акцiю вшанування жертв голоду та політичних репресій. Але, як не прикро, окремi керiвники на мiсцях мають iншу точку зору. Ось що розповiв у редакцiї «33-го каналу» мешканець Лiтина Валерiй Резнiк:

 • Чутки про подорожчання гарячої води у Вiнницi, здається, пiдтверджуються. Пiдприємство «Вiнницяводоканал» просить у мiського керiвництва пiдвищити тарифи. Як виявилося, у Вiнницi найнижчi тарифи на воду серед обласних центрiв України — 36 коп./куб. м води. Збiльшити їх планується на 8–12 коп. У вартостi води є 60% вартостi електроенергiї, вартiсть якої в останнi роки 4 рази пiдвищувалась. Холодна вода зараз коштує 36 коп., пiдiгрiв 1 кубометра холодної води до гарячої — 2,77. Передбачається, що новий тариф на гарячу воду становитиме 3,33 грн., i його повинна затвердити своїм рiшенням облдержадмiнiстрацiя. У влади свої аргументи, а вiнничани вважають, що ця вода повинна бути дiйсно гарячою — iнакше навiщо платити?

 • Гостi Вiнницi знають наше Пирогово перш за все через унiкальний музей та склеп великого хiрурга. Але за останнi 10 рокiв це село, тепер передмiстя Вiнницi, стало чи не найпрестижнiшим мiкрорайоном, де зводять свої котеджi “новi” вiнничани, де сотка землi оцiнюється в пiвтори-двi тисячi доларiв, де обирають свого “мера”, де всi знають всiх.

 • Тих самих потьомкiнських лип з кожним днем все меншає — та згнила, та не витримала примх природи i зламалась на дощi та вiтровi. У понедiлок, 24 листопада, заповiдна алея втратила ще дев’ять 300-рiчних “свiдкiв” iмператорського вiзиту на Вiнниччину.

 • Нагадуємо, що редакція газети вирішила започаткувати прозорий i об’єктивний конкурс «Найкраще у Вiнницi». Саме у ньому щоквартально ми разом із вами визначатимемо переможцiв у таких номiнацiях: «Найкраща торгова марка», «Найпопулярнiший полiтик», «Людина, яку поважають», «Найкраща школа», «Найпопулярнiший вуз», «Найкраща перукарня», «Наймасовiший заклад торгiвлi», «Кращий ресторан, кафе», «Учитель, якого поважають» та інших.

 • Єдиний в Українi, один з найпотужнiших у Європi заводiв з виробництва ферментних препаратiв «Ензим», вже давно переживає не найкращi часи. А в колишньому СРСР вiн задовольняв на 85% потребу держави в своїй продукцiї. Нинi завод — банкрут, проходить процедуру санацiї. Втiм, iснує програма його вiдродження. Схема вiдома: на базi заводу створити ЗАТ, акцiонерами якого будуть його кредитори. Знайшовся i iнвестор — технологiчний парк «Український мiкробiологiчний центр синтезу i новiтнiх технологiй» (скорочено ВАТ «Умбiцент»). Зацiкавились пiдприємством 2 унiверситети, 7 iнститутiв (з них 6 — академiчнi), а також 23 пiдприємства, якi мають запатентованi науково-технiчнi розробки, готовi для впровадження в режимi технопарку.

 • Минулого тижня водiїв шокувало нововведення ДАI - iнспектори мають право за порушення вилучати права, а Вiнницьку державтоiнспекцiю - останнє попередження спецiалiзованої монтажно-експлуатацiйної дiльницi. 25 листопада о 10 годинi будуть вiдключенi усi свiтлофори у Вiнницi у разi, якщо мiська влада не перерахує 120 тис. грн. боргу.

 • Пiвтора року тривало будiвництво нового суперсучасного заводу в 3 кiлометрах вiд Немирова, в який українська горiлчана компанiя «Nemiroff» вклала до 10 мiльйонів доларiв. Спершу тут збирались випускати всесвiтньовiдому горiлку «Смiрнов», але плани змiнились, i в перших числах грудня новий завод розливатиме новi українськi торговi марки. Таким чином близько 300 немирiвчан отримають високооплачувану роботу, а всi любителi мiцних напоїв — одразу двi новинки.

 • Двері з кодовим замком і зустріч з суддею тільки у залі суду, — ось такі нововведення у судовій системі Вінниці. Але це ще не все. Організацією роботи суду і суддів у нас ніхто ніколи не займався. Судді досі працюють за інструкцією Мінюсту, яка була видана ще на початку 30-х років минулого століття!

 • У мiлiцейському зведеннi цей шокуючий випадок подано стислою iнформацiєю: “25.10.03 р. у своєму житловому будинку було виявлено труп мiсцевого жителя Д., 1940 року народження. Протягом 4 годин слiдча оперативна група Теплицького РВ УМВС встановила, що смертельнi удари дерев’яним макогоном громадянину Д. нанесла його рiдна дочка В., 1975 року народження. По даному факту порушено кримiнальну справу”.

 • У Вінниці незабаром може з’явитися служба порятунку 911. Про це заявив голова постійної комісії Вінницької міської ради Олександр Багрій.

 • 28 листопада минає пiвроку найстрашнiших для нашої родини днiв, коли миттєво перестало битися твоє добре, лагiдне сердечко. Донечко мила, я не можу знайти тих слiв, щоб сказати, як тебе не вистачає. Я нiколи в життi не почувала себе такою безпорадною, я не знаю, куди бiгти, де тебе шукати...

 • “Кремацiя була проведена за розпорядженням адмiнiстрацiї”, — написав у пояснювальнiй записцi завгосп Турбiвської лiкарнi Липовецького РТМО.

 • — А що залишається робити? — сказав профспiлковий лiдер заводчан Сергiй Сабатович — Колгоспники хоч паї мають, а ми? Голi, босi, простоволосi... I це не тимчасове явище, це епопея! За останнiх кiлька рокiв ми мали 3 власникiв: ВАТ «Капустянський цукровий завод», ПСП «Агрофiрма «Алтей» i нарештi — ПП «Аграрiй». Якщо з боргами по зарплатi ВАТ якось розрахувалося, то «Алтей» i по сьогоднi винен людям зарплати майже 600 тисяч грн. Надiї їх повернути нiякої, бо, як повiдомив арбiтражний керуючий, керiвник фiрми у бiгах. А тепер ось «Аграрiй» заборгував 87,8 тисячі. Людей звiльнили, а заробiтну плату не видали. Але це ж порушення ст.43 Конституцiї, яка гарантує право на своєчасне одержання винагороди за працю, та ст. 24 Закону «Про працю», яка передбачає, що заробiтна плата виплачується регулярно, а також ст. 115 КЗпП України. Ми вимушенi вдаватися до таких дiй. Адже до яких тiльки iнстанцiй не зверталися! I в Генпрокуратуру, i до Уповноваженого з прав людини, i до нашого депутата Кальнiченка (останнiй, мiж iншим, навiть вiдповiдi не дав, хоча саме вiн знайшов “ефективного власника” на завод)... Тож на вiдкритих профспiлкових зборах 12 листопада прийняли рiшення 22 листопада вiдкрити склад i видати цукор працiвникам на заборговану зарплату. Про рiшення зборiв повiдомили нинiшнього власника заводу пана Дацишина, прокурора району, начальника РВ УМВС, райком профспiлки, сiльського голову.

 • 27 листопада в Києві під стінами Верховної Ради відбудеться мітинг протесту «Об’єднана опозиція проти антинародних дій уряду». Саме в цей день, 27 листопада, парламент розглядатиме в другому читанні підготовлений Кабінетом Міністрів проект Державного бюджету на 2004 рік.

 • “Батько зарізав доньку для їжі”. Таку причину смертi 3-рiчної дiвчинки Ганни Романенко записав секретар Сосонської сiльради взимку 1933 року. Разом з життям маленької Ганi цар-голод забрав у 1932–33 рр. сiм мiльйонiв життiв наших спiввiтчизникiв. Ранiше людство не знало подiбної зброї масового знищення — конфiскацiя продуктiв харчування з метою полiтичної розправи. Її вперше застосував сталiнський уряд проти українцiв.

 • Про цей iнцидент говорить весь Немирiв, бо у найвеселiший день року — студентський понедiлок — одразу п’ятеро учнiв будiвельного технiкуму потрапили не на святковий концерт, а в мiлiцiю.

 • Днями працівники Жмеринського УБОЗу затримали 42-рiчного пенсiонера, ранiше судимого, колишнього вiйськовослужбовця. Вiн намагався продати жителю Бару газовий пiстолет, перероблений для стрільби бойовими патронами, з глушником та 8 набоями.

 • Літин може стати ще одним містом на Вінниччині, де демонтують пам’ятник Леніну. Таку пропозицію висловили учасники “круглого столу”, який нещодавно відбувся у районному центрі. А чи погодяться із думкою представників політичних партій місцеві жителі? Адже саме від них залежить остаточне “так” у вирішенні цього питання. Найближчим часом представники влади мають провести так званий “референдум”, тобто вивчити думку літинчан.

 • “Дорога редакцiє, вiнничани — читачi газети, мене до глибини серця зворушила стаття з минулого номера «Дружина запропонувала менi вiдкупити в неї сина за 5000$», бо дуже схожу iсторiю пережили я, моя родина. Можливо, пiсля моєї вiдвертої розповiдi образиться моя донька, вже доросла жiнка, але вважаю, що маю повне право розповiсти цю повчальну iсторiю iз щасливим кiнцем про свого колишнього зятя i онука Сергiйка.

 • Спортивна гiмнастика і акробатика... Ці види спорту добре розвинені у Вiнницi завдяки роботi заслуженого тренера України, головного тренера нацiональних збiрних команд зі спортивної акробатики Леонiда Голяка.

 • Концерт на честь 45-рiччя Вiнницького училища мистецтв та культури зiбрав i студентiв, i випускникiв, i викладачiв. Натхненно спiвав хор пiд керiвництвом заслуженого артиста України К.Дабiжi (солiст - Петро Свиридов). Блискуче виступили студенти - лауреати багатьох республiканських та мiжнародних конкурсiв, тiльки за останнi 2 роки є 22 лауреати. Це скрипаль Максим Грiнченко та пiанiстка, учениця школи-студiї Марина Бєлякова, вiолончелiст Андрiй Олександров, дует баянiстiв Вiталiя Козицького та Вадима Кулика, вокальний ансамбль «Мальви» пiд керiвництвом З.Куркової, хореографiчний ансамбль "Калина" (вихованцi заслуженого артиста України А.Кондюка).

 • Поки свiт боїться тероризму, ми боїмося вiдпускати своїх чоловiкiв в Iрак. Служити в iм'я миру на вiйнi — виконувати мiсiю у тiй країнi, яка цього не просила. Так вимагали в НАТО. Але тепер рiднi трьох українських хлопцiв мають змиритися з їхньою смертю? Двоє українських миротворцiв застрелились, трохи ранiше ще один наш солдат загинув пiд бронетранспортером. Бiльше десятка вже побували у госпiталi. Тi, хто служив у армiї, причиною самогубств вважають «дiдiвщину». Офiцiйнi причини вiйськовi не оприлюднюють. Однак запрошують на миротворчу мiсiю вiнничан-контрактникiв. Звiсно, за грошi.

 • «Смотришь на людей — на мужиков, на баб, словно впервые видишь, словно ты другой породы или только что из лесу вышел, или, наоборот, в лес вошел. И все тебе в диковинку, в скучную диковинку...»

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница