Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50
Анонс
 • Чи «замовили» пожежу у театрі для Мороза?
 • Вінничани їдуть у Пакистан продавати свої органи?
 • Чому депутати-вінничани голосували проти 6 млн. грн. для Вінниці?
 • Як учень обстріляв школу №26
 • Микола Мельник у «Заростях малини-5» — про секрети влади
 • 13% за купівлю квартири не треба буде платити
 • Артур Овсепян, новий керівник «шістки» — про «смотрящего» у Вінниці
 • Хто отримає пенсію нижчу, аніж була?
 • Як і де вінничани їдять суші
 • Ліки в Україні подорожчають вдвічі?

 • ПРИЗ
  читацьких симпатій


  ЮЛІЯ


  МАКСИМ

  
  Звернення Сергія Щетиніна до народу України


  since 1.08.2001

  since 3.06.2004


  ЯК ПРОЖИТИ НА 342 ГРИВНІ В МІСЯЦЬ?.. Уряд пропонує в одних черевиках чоловікам ходити 5 років, а жінкам, вважає, достатньо 2 трусів на рік

  Читайте у № 51 вiд 17 грудня 2003 р.

 • Чи був Мороз причиною пожежі у драмтеатрі? Минулої п'ятниці місто блискавкою облетіла чутка: горить муздрамтеатр. А вже решту — побачив наш кореспондент на місці подій. Там і дізнався передісторію з вуст посадовців.

 • Ще декiлька рокiв тому районнi ради у Вiнницi намагались повнiстю лiквiдувати. Але вони вистояли i тепер на прикладi Ленiнської райради ще намагаються «укрупнитись», розростись. Але кожен новий чиновник та посадовець — це не лише додаткова пенсiя держслужбовця, але й немала заробiтна плата з дефiцитного мiського бюджету.

 • Пiсля подорожчання хлiба на вiнничан чекає ще один передноворiчний сюрприз — мiський «Водоканал» пропонує на 25% пiдняти вартiсть холодного водопостачання та послуг каналiзацiї.

 • Якщо у вашому крані немає води, то обов’язково прослідкуйте, щоб за ці дні вам були зроблені перерахунки. Бо проведена перевірка контрольно-ревізійним управлінням у Вінницькій області встановила випадки відшкодування з державного бюджету витрат за ненадані послуги. Так, переплату з бюджету по газопостачанню виявлено у ВАТ «Вінницягаз» на суму 277 тис.грн.

 • «У Вiнницi на зразок Iвано-Франкiвська запрацює «телефон довiри». На нього кожен вiнничанин зможе анонiмно повiдомити про факт розкрадання електроенергiї. За свою iнформацiю кожен «анонiм» зможе отримати 15% вiд суми накладеного штрафу. У Франкiвську були випадки, коли пильнi громадяни отримували до 2500 гривень винагороди!»

 • Українські політики не підтримали законопроект Бюджетного комітету ВР з вирівнювання обсягу дотації з Державного бюджету. Мова йде про більш як 6 мільйонів гривень, котрі могли надійти в казну нашого міста. Більше того — дві третини народних обранців, представляючи у найвищому законодавчому зібранні країни Вінницьку область, знаходячись у сесійній залі (принаймні, були зареєстровані там), не проголосували взагалі (!!!).

 • Неодноразово — зокрема в 1994 та 1998 роках — столичний бiзнесмен Євген Сухiн, один iз керiвникiв корпорацiї «Енергоконсалтiнг», балотувався у народнi депутати по Вiнницькому виборчому округу №18, i два рази невдало. З того часу київського енергомагната вiнничани пам’ятають не лише завдяки масованiй вуличнiй агiтацiї та листiвкам, але й по кiлькох благодiйних акцiях, подарунках та тiснiй дружбi з тодiшнiм мером Вiнницi Дмитром Дворкiсом. Через 5 рокiв прiзвище Сухiна знову «на слуху» вiнничан — киянин подав у суд на мiсто, вимагаючи повернення 2,5 мiльйона гривень за позичену колись електроенергiю.

 • 10 грудня бiля облдержадмiнiстрацiї вiдбувся мiтинг протесту проти пiдвищення цiн на хлiб та комунальнi послуги. Висловити своє незадоволення владою вийшло близько 400 чоловiк з лозунгами, транспарантами, прапорами.

 • Лив дощ, а люди все йшли i йшли до театру. Вони не знали, що зустрiч з лiдером соцiалiстiв Олександром Морозом в театрi зiрвалась, i сходились на Театральну площу. Проте вихiд керiвники партiї знайшли: було домовлено провести цей захiд у «Плеядi». Але навiть пiсля пожежi чи то майже пожежi двi трамвайнi зупинки людям довелось долати пiшки: чомусь саме в цi хвилини електротранспорт зупинився. Можливо, теж через електрику. Словом, полтергейст по-вiнницьки.

 • Пiд час останнього вiзиту першої ледi на Вiнниччину вона пообiцяла допомогти Стрижавському дитячому будинку-iнтернату з технiкою. Справа в тому, що цей заклад для дiтей з фiзичними та розумовими вадами розташований поблизу селища i має велике пiдсобне господарство. Там 10 корiв, 70 свиней, рiзнi майстернi, пекарня, а також 170 га землi. Отже, комбайн «Дон-1500» згодиться для збирання зернових. Щоправда, велетень вже вiдпрацював на полях Харкiвщини 25 рокiв, але пiсля капремонту ще «бiгає».

 • Ситуацiя iз хлiбом на Вiнниччинi залишається тривожною. У фiрмових магазинах «Вiнницяхлiб» черги за так званим «соцiальним хлiбом» — 1, 04 грн. Обіцяну дотацiю з бюджетiв областi та мiста — 350 тис. грн. — пiдприємство «Вiнницяхлiб» досi не отримало.

 • Мiстом блискавично поширилось повiдомлення, що у четвер, 11 грудня, у Вiнницькiй школi №26 колишнiй учень цiєї ж школи пiдстрелив дев’ятикласницю... Таня могла втратити зiр. Сталося це мiж 6-м i 7-м уроком. Ходить багато розмов як серед учнiв, так i серед учителiв.

 • Цей чоловік з'явився у редакції наприкінці вересня. Представився Сергієм. На вигляд років 30-35. Він запитав, з ким можна тет-а-тет поговорити. Його історія виявилася незвичайною.

 • Микола Євтихiйович Мельник добре знайомий вiнничанам як колишнiй голова корпорацiї «Липiвка», екс-губернатор, народний депутат двох скликань, член Соцiалiстичної партiї. А ще — автор прозового «серiалу» — «У диких заростях малини». Він вже закінчив роботу над п’ятою книгою. Про це і розмова:

 • Прем’єр-мiнiстр України Вiктор Янукович пiдписав постанову Кабмiну №1783 вiд 20.11.2003 року «Про заходи щодо полiпшення пенсiйного забезпечення громадян», в якiй визначений показник середньої зарплати за 2002 рiк — 306,45 грн. (замiсть 376,38 грн). Ця новина викликала шквал запитань вiд наших читачiв-пенсiонерiв. Роз’яснення дає заступник начальника Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Вiнницькiй областi Лариса Дика:

 • Уряд Болгарії залишився останньою інстанцією, на допомогу якої сподівався 71-річний Димитр Стефан Гешев. 30 років тому уряд Болгарії надав йому дозвіл одружитися з громадянкою СРСР та переїхати працювати на будівництво нафтопроводу. З тих пір громадянин іншої країни проживає та працює у нас. З 80-го року оселився у Вінниці. Димитра Стефана знають у багатьох владних кабінетах, адже саме завдяки його майстерності завжди був у справному стані автопарк поважних посадовців.

 • Бюджет-2004, який у єдиному пориві прийняли депутати з пропрезидентської більшості, продовжує підносити сумні і неприємні несподіванки. Спочатку малозабезпечені громадяни недорахувалися 32 гривні після того, як уряд Януковича зменшив мінімальну зарплатню з 237 до 205 гривень. Наступними жертвами «найбільш соціального бюджету», як його не без гумору назвали в уряді, стали всі українські громадяни, які мають нещастя час від часу нездужати. Відтепер хворіти стає вдвічі небезпечніше, адже внаслідок бюджетних маніпуляцій Кабміну ціна на деякі ліки має зрости аж удвічі. Так заявив в інтерв’ю нашому кореспонденту лідер Блоку «Наша Україна» Віктор Ющенко, фракція якого і вдарила на сполох з цього неприємного приводу.

 • Висновок про те, що середньостатистичному українцю буде достатньо 342 гривень, Кабінет Міністрів зробив на основі науково-громадської експертизи. Цих грошей, на думку можновладців, повинно вистачити на набір продуктів харчування, «достатнього для забезпечення нормального функціонування організму людини та збереження його здоров'я», а також сюди включено вартість одягу та взуття, комунальних послуг, меблів і квитків на концерти.

 • Господарський суд Вінницької області, схоже, на деякий час поставив крапку в довготривалих війнах між двома відомими та впливовими фінансовими групами Вінниці за право ведення господарської діяльності на ВАТ «ВСП «Ремтехсільмаш» (потужного заводу з виготовлення та ремонту сільськогосподарської техніки). Своєю ухвалою від 18 листопада суд, зокрема, направив повідомлення прокуророві міста, аби він у порядку нагляду встановив законність обрання на заводі… посади голови правління.

 • Вінниччина може стати лідером в Україні у порушенні прав і свобод людини — про це стверджували присутні на засіданні Вінницького прес-клубу правозахисники області.

 • Нещодавно на сторінках газети розповідалося про одну аферу із квартирою. Жінка придбала нерухомість, а потім з'ясувалося, що продавець діяв за фіктивними документами. Вінничанка вважала, що основну помилку при оформленні «купчих» здійснив нотаріус, а відповідні установи навіть не зреагували на це шахрайство.

 • Про попереднього начальника управлiння з боротьби з органiзованою злочиннiстю у Вiнницькiй областi Валерiя Дернового багато писали, коли iз табельного пiстолета «Форт» застрелився його колега — начальник мiлiцiї Черкащини. Справжньою сенсацiєю стало опублiкування передсмертних записок Олега Кочегарова. «Кресло для Дернового, он очень его хотел. И много потратил на это. 4.03.2003» — текст однiєї з них. Записка лежала на закривавленому генеральському крiслi.

 • Не сухарики чи сушки, а загадковi, невiдомого смаку сушi вчора i сьогоднi залишаються у модi справжнiх гурманiв. Донедавна вiнничани про цю азiйську кулiнарну екзотику хiба що чули чи бачили в кiно... Кажуть, що для японцiв ця особливо приготована, але все-таки сира риба, як для нас сало - страва №1. Тепер цю страву можна скуштувати у Вiнницi, а бажаючих спробувати, що ж воно таке - сушi - все бiльше.

 • Днями покупцiв магазину «Гассiб» вiтав той самий Дiд Мороз, якого вiнничани могли бачити на рекламних бiг-бордах. Особливо дiдусевi радiли дiти, до того ж, пiсля покупки батькiв малюки отримали в подарунок дитячi аксесуари для ванної кiмнати.

 • «Сьогодні найдешевший відпочинок — прогулянки на свіжому повітрі. Хто де живе, там і гуляє. От і мешканці Вишеньки гуляють у парку «Дружби народів». Для мене це другий дім, я тут буваю дуже часто.

 • «Пишу про свого брата — вiн з Пiщанки. Пiд час обледенiння його старший 25-лiтнiй син загинув пiд час розвантаження опор на залiзницi. На нього впав залiзобетонний стовп. Спортсмен, красень, гарний телефонiст — на похорон йшли люди з навколишнiх сiл. Органiзацiя, де вiн працював, видiлила кошти i на похорон, i на пам’ятник. Але сина не повернеш — його мати палить пiдшивки спортивних газет, якi вiн збирав, i плаче. А ще онук, син доньки, хворий — щоб лiкувати його в Києвi, потрiбнi грошi — то мої родичi продали вже останню корову.

 • «Куди податися «скороченому» робітникові, щоб мати можливість заробити і прогодувати сім’ю? Де знайти таку роботу, де кожен день тримаєш в руці «живі» гроші? Це проблема кожного і водночас стосується всіх. Хтось по знайомству влаштовується на нову роботу, поповнюючи свої знання чимось новим. Інший з вищою освітою «микається» по біржах праці зі своєю нікому не потрібною професією. А хтось знаходить найпростіший варіант — іде працювати на базар чи то реалізатором, чи простим продавцем. Та ще й на цю роботу треба «влізти». Думаєте, туди беруть з відкритими обіймами? Там вже своїх «аборигенів» більше, ніж достатньо. Тому навіть і у цій справі без знайомства чи «баришу» ніяк не обійтись.

 • «Родилась я в Киеве 17 ноября 1941 г. В это время город Киев уже был оккупирован фашистами.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница