Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50
Анонс
 • Що думає Iванов про викрадення свого онука
 • Вiнниця залишається штабом ВПС
 • Поплавський у Вiнницi вiдкриє унiверситет
 • застрелили охоронця «авторитета» Ч.
 • В Могилевi згорiв унiвермаг
 • Чому Житник проти видiлення «Нивi» 500 000
 • Василь Полiщук йде з ДАI
 • Вiталiй Кличко приїде у Вiнницю на Рiздво
 • Чому селяни взяли в заручники судового виконавця

 • ПРИЗ
  читацьких симпатій


  ЛІЛІЯ


  МАКСИМ

  
  Звернення Сергія Щетиніна до народу України


  since 1.08.2001

  since 3.06.2004


  СПIВАЮЧИЙ РЕКТОР ВIДКРИЄ ФIЛIЮ СВОГО ВУЗУ У ВIННИЦI. Вiн уже прийняв до Нацiонального унiверситету культури двох вiнницьких учнiв зі шкiл №№ 12 та 22

  Читайте у № 52 вiд 24 грудня 2003 р.

 • На 10-й сесiї обласної ради депутати прийняли бюджет та план соцiально-економiчного розвитку областi на 2004 рiк.

 • Тендерний комiтет, що був органiзований Вiнницькою облрадою для вирiшення резонансної проблеми — довгострокової оренди «Вервольфу», вже працює 9 мiсяцiв. Але досi, окрiм оприлюднення iмен трьох кандидатiв на право господарювати на ставцi Гiтлера, iнших реальних крокiв не зроблено. Натомiсть, депутат облради Iван Бондарчук три тижнi тому зробив резонансну заяву, сказавши про iнтерес до «Вервольфу» Вiктора Медведчука та неофiцiйну суму угоди — 48 мiльйонiв гривень за 49 рокiв оренди...

 • Чутки про те, що головний штаб ВПС перенесуть до іншого міста, довгий час тримали у напрузі військових та їх сім'ї.

 • Нещодавно заступник начальника УМВС у Вiнницькiй областi Вiктор Козаченко подав рапорт про звiльнення у зв'язку iз виходом на пенсiю. Досi офiцiйно нікого не призначено на цю посаду.

 • Про приїзд Вiталiя Кличка у Вiнницю майже нiхто не знає — реклами по мiсту немає. Та нам стало вiдомо, що вiзит вiдомого боксера буде напiвофiцiйним, адже з ним має зустрiтися... особовий склад мiлiцiї Вiнниччини.

 • 10 грудня у «33-му каналi» було опублiковано матерiал «За участь у пiкетуваннi Верховної Ради вiдрахують 50 студентiв педунiверситету?». Нагадаємо, Юрiй Мельник, першокурсник iстфаку, вiн же депутат Замостянської райради м.Вiнницi та голова Вiнницької обласної парторганiзацiї «Молодий народний Рух», у редакцiї розповiв, що таке попередження вiн почув з уст керiвництва вузу. Проректор з навчальної роботи вузу Анатолiй Ткаченко зазначив тодi, що «проти участi студентiв у полiтичних акцiях нiхто не заперечує, але тiльки у вихiднi», тому тим, хто 27 листопада пропустив заняття зробили попередження, але нiкого не вiдрахували. Однак вчора Юрiй Мельник знову завiтав до редакцiї.

 • Цього року інспекторами державного пожежного нагляду м. Могилів-Подільський на відповідність нормам пожежної безпеки універмаг перевірявся. Увагу орендарів 1-го та 2-го поверхів (на 3-му розміщені місцева телестудія та редакція газети «Краяни») було звернуто на відсутність автоматичної пожежної сигналізації та ряд інших порушень правил пожежної безпеки. Але бізнесмени лише плечима знизали: мовляв, двох сторожів, які чергують на кожному поверсі, цілком достатньо, аби попередити будь-яку пожежу. Охоронники і вчасно помітять, і пожежну охорону повідомлять, і, якщо зможуть, загасять — якщо буде така потреба. Саме за це їм і гроші платять.

 • 22 грудня о 23.05 на «02» зателефонували, що бiля мiнi-маркету «Амiго» по вул. Стахурського, 66, стрiляли — перед магазином в калюжi кровi лежить хлопець. Його особу встановили майже одразу — застрелили 22-рiчного Олександра, вiнничанина, який проживав по вул. 40-рiччя Перемоги. Коли приїхала «швидка допомога», поранений ще був живий — одна куля влучила у скроню, друга в легенi. Помер хлопець у «швидкiй».

 • Футбол завжди був у пошанi вiнничан, а команда «Нива» — тим бiльше, особливо у «золотий» час успiхiв. Але це було майже 10 рокiв тому — з тих пiр робилися рiзнi спроби пiдняти команду. I матерiально, i морально. Змiнювались тренери, гравцi. Нинi, за прогнозами знавцiв, має настати нова хвиля злету — «Нивою» опiкується влада. На останнiй сесiї облради для команди з бюджету депутати видiлили пiвмiльйона гривень. Проти голосувало кiлька депутатiв. Серед них — Володимир Житник. Чому Володимир Житник, який у свiй час активно пiдтримував «Ниву», зараз проти фiнансування команди?

 • 20 грудня у залi засiдань мiськвиконкому з iнiцiативи обласної органiзацiї Народного Руху України вiдбувся вечiр пам’ятi нацiонального героя України В'ячеслава Чорновола.

 • Перед хворобою всі рівні: від заможних до найменш захищених. Звичайно, все залежить від лікаря. Проте, не останню роль грають і гроші, які спроможна витратити людина на ліки. А винайти одразу ж кругленьку суму не кожен може. В сусідній Росії, наприклад, вже багато років запроваджена страхова медицина, і найнеобхідніші ліки завжди є. В Україні вже в котрий раз закон про страхову медицину не приймає Верховна Рада.

 • Спiваючий ректор та народний депутат, «Юний орел», «Бетмен» та «Елвiс» — Михайло Поплавський одним подобається, iншими абсолютно не сприймається. Але вiн не перестає шокувати своїми вiдвертостями, бажанням вiдповiсти на всi запитання i вiдкрити всi молодi таланти. У понедiлок, 22 грудня, Поплавський запросив вiнничан на своє спiвоче гранд-шоу «Моя любов», домовлявся iз мiсцевою владою про вiдкриття у нас фiлiї унiверситету культури та просив: «Пишiть про мене все, що завгодно, тiльки не переплутайте прiзвища!»

 • Ця iсторiя в лютому облетiла всi газети Вiнниччини та України. Тодi трагедiя 24-рiчної Наталi Оперчук, яка 31 сiчня народила в Бершадi сина Максима вагою 2 кг, шокувала всiх — рiдню, медикiв, експертiв, всю країну. Адже такого випадку не пам'ятає нiхто. Вже потiм розбирались у причинах бершадського жаху, коли медсестра Олена Левкопас почула в прохолодному морзi плач все-таки живої дитини i намагалась iз лiкарями реанiмувати її, не одна комiсiя. Але смерть переважила життя i хлопчик прожив ще 5 годин. На цвинтарi в селi Поташня Бершадського району за 170 кiлометрiв вiд обласного центру з'явилась маленька могилка, сiмейна пара збиралась подати в суд на лiкарiв... Вони ж, в свою чергу, наводили аргументи, що дитина вижити не могла.

 • Перше вiдкриття вiдбулося 5 грудня. Вiдкривали пам’ятник кальницькому полковнику Iвану Богуну заступник гетьмана України полковник Анатолiй Коротя, чемпiон свiту 2003 року з кiк-боксингу, сотник Андрiй Iванов, народний депутат Василь Червонiй.

 • Все частіше ми цiкавимось, скiльки коштує мiська ялинка, але так рiдко згадуємо про тих, хто її робить. 15 працівників «Вінницязеленбуду» минулої середи, 17 грудня, розпочали „нарощування» новорічної ялинки-2004. І це вже вкотре...

 • Напередоднi Нового року серед вiнницьких бiзнесменiв та директорiв приватних фiрм з’явилась мода на... святковий стриптиз. Погодьтесь, що таких Снiгурки та Дiда Мороза, якi пiсля традицiйних поздоровлень починають скидати шуби та валянки, ще не було.

 • Приготування до головної ночi на межi 2003 та 2004 рокiв тривають — у магазинах та на базарах торговельний бум, в туристичних агенцiях на вибiр одним обiцяють снiг чи тепле море, а в ресторанах все менше вiльних столикiв — «гаряча» новорiчна лихоманка.

 • 19 грудня, на День святого Миколая, стартувала Новорічна акція від Благодійного фонду Петра Порошенка «Ти маєш мрію». Представники Благодійного фонду відвідали вихованців вінницьких дитячих будинків «Гніздечко» та «Малятко», де і привітали малечу з новорічними святами.

 • Роман Кобець, державний виконавець з Тульчина, приїхав у село Білоусівку на виконання зведення про стягнення заборгованості приватного підприємства «Старт». Борги це підприємство мало перед рядом фізичних та юридичних осіб. Під опис майна підпадали транспорт, будівлі, пилорама та сільгосптехніка. Останнє, що залишилось в селі.

 • Торговi намети, кiоски, павiльйони — так званi малi архiтектурнi форми (МАФ) — з кожним роком все щiльнiше i щiльнiше забивають центральнi магiстральнi артерiї Вiнницi. Особливо неприваблива наша «вiзитiвка» — проспект Коцюбинського. Ходити i їздити там буває просто небезпечно для життя.

 • Навесні цього року ми писали про трагедію, яка сталася в Хмільнику. 27-річного Ігоря Червінського на очах у дружини і двох доньок на смерть збив машиною п'яний працівник міліції — дільничний Леонід М. Однак, пред'явити позов до правоохоронних органів батьки і дружина загиблого не могли, бо за документами виявилось, що Леонід напередодні звільнився з органів внутрішніх справ. Та родичі впевнені, що документи було сфальсифіковано, бо в день вбивства міліціонер виконував свої обов'язки як дільничний на святі Перемоги у сусідньому селі. Він був у формі з погонами та мав при собі посвідчення.

 • Так прийнято — наприкiнцi року пiдбивати пiдсумки. Одна дата 2003-го бере свiй початок у 2001-му, якраз напередоднi Нового року. Два роки тому, 24 грудня, 50 000 доларiв вимагала у сiм'ї Iванових викрадачка губернаторового онука-першокласника. На щастя, все закiнчилось нормально — працiвники мiлiцiї дитину знайшли, викрадачку — посадили. Наша газета повiдомляла, що восени Верховний суд не зменшив вирок Ларисi Яблучниковiй — 12 рокiв вона вiдбуватиме покарання у Чорноморськiй колонiї №74.

 • «Увидеть в обычных вещах и явлениях необычное — удел избранных. Это талантливые и творческие люди. К сожалению, себя к таким причислить не могу. Но пытаюсь им подражать.

 • «В последнем выпуске Вашей газеты на стр. 20 есть письмо инвалида 2-ой группы С.Тумачек под названием «Чому люди найгуманнішої професії стають злочинцями», где автор пишет, что три квалифицированных врача поликлиники, зав.отделением стационара и Пироговской больницы на протяжении 5-ти лет ему лечили язву желудка. Причем, имея на руках все обследования и анализы, не могли поставить диагноз и лечить мочекаменную болезнь, которую у него выявили и прооперировали в госпитале ИВОв.

 • «Шановна редакціє «33 каналу». Прочитавши у Вашій газеті від 26 листопада 2003 р. статтю Інни Червінчук «У топці котельні спалили немовля», нам хочеться дещо пролити світло на цю деколи непросту проблему, адже вона давно уже не нова. Не подумайте, що ми хочемо якимось чином виправдати дії головного лікаря або виступаємо за його захист; хоча з приходом Василя Миколайовича на цю посаду в Липівській районній лікарні багато змінилось в кращий бік, навіть у цей непростий час йому вдавалось і вдається дуже багато.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница