"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
ПІД БАЛКОНАМИ БАГАТОПОВЕРХІВКИ "ЖИВИЙ" ОРКЕСТР ЗАГРАВ СЕРЕНАДУ. Так Ігор вітав Тетяну з днем народження

Читайте у №16 вiд 28 липня 2004 р.

 • Нещодавно пройшов показ колекції prеt-a-porte вінницького кутюр’є Вови Подоляна, який проходив у Москві у будинку моди В’ячеслава Зайцева. При цьому будинку існує школа високої моди haut couture, яка є однією з чотирьох у світі. Ми вже писали, що Вову помітив В’ячеслав Зайцев на його неодноразових показах в Україні та особисто запросив молодого дизайнера на навчання у свою школу високої моди. Після річного навчання Вова здавав екзамен, тобто випускався з школи моди. Цей екзамен не обходиться без показу власних колекцій випускників. Колекція Подоляна була відзначена як одна із кращих, та оцінена на відмінно. Також його запросили у Москву на розпродаж його одягу в серпні.

 • Рік 1520 – рік 2004. Події змінилися, але факти, на жаль, — ні. Якщо під час татарської навали найжахливішим було потрапити в рабство, то сьогодні наші українки їдуть «в неизведанную даль» самі. Пригадуються слова пісні «Роксолано, Україну продають». В наші дні все повторюється, але продають не Україну, а українок. Доведені до відчаю мешканки наших славних родючих чорноземів змушені випродувати свою красу, працелюбство і наполегливість заради того, щоб прожити і влаштувати своїх дітей. Виявляється, не потрібно монголо-татарського іга, аби позбутись найдорогоціннішого – матерів. Замість того, щоб леліяти і виховувати своє рідне мале, бачити його радісні оченята і приємну посмішку, найвродливіші, найрозумніші жінки змушені покидати землю пращурів задля заробітку.

 • Декілька номерів тому на сторінках газети був надрукований матеріал про вінницьких студентів, яких студентський профорг відправив на заробітки за межі України, не узгодивши це із деканатом та ректоратом, і тому за прогули хлопців виключили з вузу.

 • Нещодавно завершилася гаряча пора вступних іспитів. Ні для кого вже не є секретом, що тут в хід йшло все. В магазині на власні очі бачила «конверти для хабарів», і як їх купували. Зрозуміло, що для приколу. Адже злочином є не лише вимагання хабара, а і його давання. А тому хоча вони і давались в конвертах, але не в таких явних. Зрозуміло, що шукались надійні шляхи та свої люди. Коли вирішується доля дітей – батьки готові на все. І тому для деяких викладачів вступні екзамени – справжня золота жила.

 • Ось і закінчилася пора вступних іспитів. Декому пощастило набрати завітний «прохідний бал». Декому – ні, та не потрібно засмучуватися з цього приводу! Певно, саме таким чином доля гартує вас. Якщо це дійсно та професія, про яку ви мрієте, то обов’язково станете першокласними професіоналами, а диплом – то лише питання часу. До речі, деякі наші журналісти ставали студентами лише з 3-го та навіть з 4-го разу! Але це їм не завадило стати знавцями своєї справи, в чому ви можете переконатися, гортаючи сторінки наших газет. А ви запитайте у хороших лікарів, чи багато з них стали студентами з першого разу?

 • — Я вже почала думати, що там чергові розборки або якась пожежа. Та ніколи б не подумала, що побачу ось це: вулиця Костянтиновича, будинок 39, грає живий оркестр, а за ним натягнутий на білому полотнищі напис: «Танюша, с днем рождения! Я тебя очень люблю!»

 • 17 липня 6-річний Ваня Мараховський запам’ятає назавжди. Ще б пак: такого «екстріму» він не відчував ніколи. Адже вперше зійшов на найвищу вершину України — карпатську Говерлу. При цьому став наймолодшим серед 5 тисяч учасників ініційованої лідером «Нашої України» Віктором Ющенком акції «Очистимо Україну від бруду!».

 • Кажуть, що в гостях добре, але вдома — краще. Так от для трьох сиріт Люди, Васі та Сашка уже кілька років домом є не Вороновиця, звідки вони родом, а американський Франклін, а на Україну діти приїдуть уже в гості.

 • Пишет Вам молодая девушка, которая хочет попросить у Вас совета и большой помощи. Дело в том, что у меня очень сложная жизнь! Такой жизни, как у меня, наверное, нет больше ни у кого. С меня сделали «очень плохого человека», хотя, на самом деле, это не так.

 • Здравствуй, уважаемая редакция «молодежки»! Я обращаюсь к Вам с просьбой — помогите мне сказать «прощай». Ведь и это слово важно сказать вовремя. Не дожидаясь, когда ушедшая любовь оставит на своем месте только ненависть. Мне кажется, что «прощай» сказать гораздо сложнее, чем «люблю». Во всяком случае, в него сложнее поверить...

 • Здравствуйте, дорогая «Молодёжная газета»! Пишет вам постоянная читательница. Хочу рассказать вам свою историю и попросить совета.

 • Больше месяца тому назад я ехал в поезде Жмеринка-Киев, который отправлялся из Винницы в 6.40. Была хорошая, ясная погода, я сел в вагон с надеждой осуществить в Киеве все свои замыслы и поезд тронулся. Вагон был наполовину пуст, так что потребовалось совсем немного времени, чтобы рассмотреть всех пассажиров.

 • Богатые тоже плачут! Такой вывод я сделал, поговорив со своим знакомым Олегом (имена изменены), поступившим в самый элитный киевский институт, куда простые «смертные» не попадают.

 • В житті ніколи не можна передбачити, де злетиш, де впадеш. Так добре бути маленьким і не замислюватись над реаліями буття. Ще краще народитись в заможній сім’ї, де тобою постійно опікуються, будь-які забаганки виконують. Життєвий досвід свідчить: діти, виховані у забезпечених родинах, коли стають дорослими, не завжди можуть самостійно впоратись навіть з найменшими проблемами.


 • Від миті народження, з першого крику ця дівчинка вже була державним, «казенним» дитям.

 • Створений у вереснi 2000-го вiнницький баскетбольний клуб «Баско-Динамо» заявив про себе буквально з перших днiв. Три роки спортсмени грали у першiй лiзi, а торiк, зайнявши 3-є мiсце на чемпiонатi України, вибороли мiсце пiд сонцем у вищiй лiзi. Зараз «Баско» упевнено тримається у «десятцi» команд вищої лiги (7-е мiсце з-помiж 20-ти команд). Цiлком закономiрно, що перспективних вiнницьких молодих вихованцiв помiтили провiднi баскетбольнi клуби України. А за деякими хлопцями до Вiнницi вже навiть приїздили «купцi». • Що може бути романтичнішим за історію про Попелюшку? Тим більше, якщо вона реальна. Я розповім вам цю казку на сучасний лад. Вона про те, як вчителька вінницькой шкіли стала місіс Альбанезо.

 • Проблема насилля в сім'ї прогресує з нечуваною швидкістю. Фізичне, психологічне, економічне, сексуальне — все це насилля. В управлінні у справах неповнолітніх за цей рік вже є 14 заяв щодо застосування насилля в сім'ї. Серед них є і звернення самих дітей, їх рідних, сусідів.

 • Нещодавно я вичитала розумну фразу: "Чоловіки кидаються своєю дружбою, як м'ячем у футболі, але вона не виглядає ушкодженою. Жінки оберігають дружбу, як крихке скло, і вона розбивається на дрібні шматочки". Дійсно, чому хлопці краще розуміють один одного, ніж дівчата? Інколи у мене складається враження, що жінкам і справді подобається сперечатися, а годинами доводити свою правоту - взагалі наше улюблене заняття.

 • - Вона приїхала одна, без охорони, - розповів декан філософського факультету, проректор МДУ Володимир Васильович Миронов, - зайшла до мене в кабінет. Я, на жаль, не захоплююся творчістю співачки, тому відразу її не впізнав. Запитав дівчину, як звуть, і вона скромно так відповіла: "Земфіра Рамазанова". Ми домовилися, що документи її приймемо окремо, щоб не тривожити приймальну комісію, там усе-таки молодь працює, багато хто - затяті шанувальники Земфіри.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть