"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
НОВА МОДА: "МОБІЛКИ"… ТЕПЕР КРАДУТЬ КОХАНІ У СВОЇХ ДІВЧАТ"

Читайте у №19 вiд 8 вересня 2004 р.

 • «Шановні батьки! А, може, не варто своїм дітям забороняти курити чи пити, а навпаки, дати їм зробити це досхочу… І тоді ви досягнете результату.


 • Не так давно Україна відсвяткувала свою 13-ту річницю Незалежності. Хтось у цей день серйозно замислювався над тим, чого змогла за ці роки досягнути Україна як самостійна та незалежна держава, її становище, згадував історію країни та людей, які її творили. Але хоч хтось з вас чув, щоб якась людина чи група людей йшла по дорозі та співала державний гімн у цей день?

 • «В черговий раз почула: «Навіщо іти голосувати, від нас вже нічого не залежить. І так все вирішено». Вкотре неприємно дивуюся з нашого суспільства. Кожен народ заслуговує на владу, яку має. І на виборах ми самі оцінюємо себе. А коли кожен займе позицію «від мене нічого не залежить», то таким народом буде дуже легко маніпулювати — він стерпить все і буде мовчати, що б йому не робили.

 • - Це ж вони могли і вбити дитину! Що це за «беспредєл»? — обурювалися сусіди. — Раніше, як був інший орендар, то раз у тиждень дозволяв посидіти з вудочкою. А цей — ціле нещастя! Онуки приїхали, пішли на ставок, то кричав, що потоплю, як цуценят.

 • «Держава» — дітям». Саме так називалася благодійна акція, влаштована всеукраїнським об'єднанням «Держава». З 10-ї ранку до пізнього вечора вінничани гуляли, співали та розважалися. Подія, яка привернула увагу більшості вінничан, — концерт біля «книжки». У Вінницю приїхали зірка російської естради, останній герой Володимир Пресняков та фіналісти проекту «Шанс-2004». Зокрема, наш земляк, улюбленець публіки Васьок Звєрєв. Він залишився вірним своїй традиції і без коньяку на сцену не вийшов.

 • Літо, сонце, спека, драйв! Приблизно за такими критеріями проходив щорічний фестиваль клубної музики «Казантип». Серед 300 запрошених цього літа DJ-їв з кількох європейських країн єдиним представником від нашого міста був DJ Dolphin. На улюблений «клабберський» фестиваль його особисто запросила знаменита у колі прогресивної молоді Олена Попова.


 • Протягом двох тижнів проходив конкурсний відбір до школи молодого журналіста, яка вже два роки існує при нашому видавництві. Нагадуємо, що цьогорічний проект здійснюється при підтримці Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Ми намагались відбирати найкращих та найталановитіших. Але замість запланованих 40 слухачів школи у нас набралося 104. Це школярі, студенти, вже працюючі люди, які все одно мріють про журналістику!

 • Спортивний 6-Е школи №27, що в Тяжилові, добре відомий у нашому місті. Хлопці тут займаються футболом, дівчата — легкою атлетикою. І досить успішно — протягом навчального року збірні команди цього класу завоювали на змаганнях різного рівня 14 (!) грамот.

 • Ця історія розпочалася на початку навчального року. Перший цьогорічний дзвоник зібрав однокласників в одне коло. Класний керівник підійшов до веселої компанії, яка голосно обговорювала літні канікули. Повідомлення про заміну вчителя математики внесло в 11-А повний ажіотаж. Лише кілька слів про те, що новенький математик буде тільки-но після інституту, розпалили в очах дівчат вогнище цікавості.

 • «Дорога Олю! Тобі даватимуть багато порад і коментарів щодо поведінки у твоїй ситуації. Але вони не змушують тебе робити саме такий вибір, а лише висловлюють свою думку, таким чином допомагають тобі прийняти правильне рішення.

 • «Иногда любовь не может выдержать посланные жизнью испытания. Она слабеет и уходит, оставив о себе только воспоминания. А бывает и так, что, просыпаясь в какое-то утро, понимаешь, что человек, с которым ты был (а), если и не всю жизнь, то длительное время, тебе чужой. И даже если он (а) сейчас уйдет, ты только вздохнешь с облегчением. Ты поймешь, что любовь или, скорее всего, игра под нее, была. Удачно сыграв роли влюбленных, люди разошлись.

 • Почалося все з того, що Каріна вперше за довгий час включила радіо та почула, що розігрується квиток на концерт Крістіни Орбакайте. Для того, щоб виграти, потрібно було подзвонити та відповісти на декілька запитань, які стосувались творчості відомої співачки. Каріні надзвичайно подобалась Крістіна Орбакайте, а тому вона швиденько набрала номер радіостанції та з захопленням відповіла на всі запитання.

 • У німецькій армії новина — військовослужбовці можуть займатися коханням з ким їм забажається. Тепер право вибору партнера, у вільний від служби час, не залежить від прийнятих стандартів. Двоє військовослужбовців, які досягли повноліття, можуть вступати, як у гетеросексуальні, так і в гомосексуальні стосунки, і це згідно з новим наказом. Звання партнерів не мають значення.

 • «Хоча мобільний телефон перестав бути предметом розкоші навіть у нашій Вінниці і на кожну сім’ю припадає щонайменше півтора телефона, «мобільний бізнес» набирає потужності, у результаті чого кожного дня залишаються без своїх телефонів близько 50 людей. Хтось забуває телефони на столику у кафе чи на сидіннях таксі. Прикро, коли губиш щось, а «мобілка» – це все ж таки річ не з дешевих. Але коли у тебе краде телефон твій… кавалер, то це дуже огидно. Я хочу розповісти вам один кумедний випадок, який стався з моєю знайомою і пов’язаний саме з мобільним.

 • Чи використовувались українці як безкоштовна масовка для нового проекту «Народний артист»? Хтось вважає — так, хтось — ні. Та вінничанка Юлія Білик, учасниця телепроекту «Шанс», з 3 тисяч українських учасників увійшла до 100 найкращих вокалістів. Щоправда, її потім звідти швидко «попросили», аргументуючи це тим, що вже одна відома співачка Білик є.

 • Люди виїжджають з різних причин. Найчастіше — на заробітки. А от у моєї подруги мама вийшла заміж за італійця і разом з донькою вирішила поїхати до нового нареченого. Мама розраховувала на краще життя для себе, і, перш за все, для доньки. Однак, вона не врахувала того факту, що доньці вже 17. За цей час дівчина вже встигла прив’язатися до міста, знайти справжніх друзів та подумки спланувати своє майбутнє. Марину (саме так звуть мою подругу) цілком влаштовувало те, як вони вдвох жили з мамою. Уявіть її шок, коли одного разу мама прийшла додому і прямо з дверей заявила доньці: «Марино, можеш збирати речі. Через тиждень ми назавжди їдемо з міста».

 • Її звати Ліліана Булянду. Ніжне ім’я дуже пасує дівчині з відкритим обличчям і ясними очима. Родом вона з Польщі. З дитинства понад усе любила молитву та Святе Письмо. Звичайно, коли повідомила батькам про своє рішення стати черницею, ті не були у захваті: дівчині було 19, і вони мріяли бавити онуків. Але їх доньку було приготовлено до вищого служіння...

 • Таких висновків дійшли лідери молодіжних громадських організацій України, Польщі на міжнародній молодіжній конференції, яка проходила в перлині Криму — місті Євпаторія.

 • «Мені було 7 років, коли я з батьками поїхала до бабусі і там мене налякав сусідський пес. З тих пір я почала заїкатись…» Коли померли мої батьки, я пережила важку душевну травму. Відтоді я не можу говорити нормально. Хочу сказати, а щось ніби заважає…» – пише 20-літня Світлана.

 • На перший погляд парочка, яка майже щодня зі школи проходила вулицями Вінниці, нічим не могла викликати підозр. Йде вчителька собі додому, їй допомагає хлопчик, з дівчачими рисами, нести пакет. Що ж тут такого компрометуючого? Але в цих прогулянках було багато незвичайного. Для підлітка вчителька викладала не лише англійську, а й перші ази сексуального життя. Та й сам по собі хлопчик був не зовсім хлопчиком... Приблизно так почалась відверта частина нашої розмови із вінничанкою Наташею. Їй нині 30 років, і вона через пристрасне та нездійсненне бажання бути чоловіком сьогодні, за свідченням лікарів, потребує психологічної допомоги.


 • 
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть