"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
АНДРІЙ ОДРУЖИВСЯ З ВАГІТНОЮ ДІВЧИНОЮ, ВІД ЯКОЇ ВІДМОВИВСЯ КОХАНЕЦЬ. За це і поплатився...

Читайте у №21 вiд 6 жовтня 2004 р.

 • «Всі на мітинг... А хто не з’явиться..! Та я сам усе проконтролюю!», — такими словами у нас почалася чергова лекція. І от ми всі дружно, у навчальний час, крокуємо підтримувати того, кого зовсім не терпимо. А хіба таких прикладів мало? Не так вже й давно нас агітували просто на парі. Розповідали про одного «патріотичного» кандидата у Президенти. Вибачте, але про яку демократію може йти мова! Такі приклади непоодинокі. А хто ще піде на підтримку цих кандидатів. Звісно, студенти. Отож, ними і закривають усі дірки. А що робити керівництву, коли є наказ зверху? І нікого зовсім не хвилює, що хтось зовсім не підтримує цю людину. Просто спочатку ніхто не каже, куди нас саме ведуть. На підтримку кого? До речі, на тому мітингу ніхто з інших людей теж не знав, куди їх привели. А коли дізнались, то були в шоці! Інший приклад, коли агітують на лекції. Розповідають біографію цього кандидата. Нас навіть посвятили у те, хто його дружина та сини. Та він що, національний герой? Як свідчать факти, він відноситься до іншої категорії «героїв».


 • «Прочитавши у минулому номері публікацію, яка стосувалася Гімну України, я вирішила висловити і свою точку зору.

 • «До болю актуальна, але й достатньо заїжджена тема. У-к-р-а-ї-н-ц-і. Це хто? Козаки? «Салоїди»? Світові волоцюги? Ті, кому нічим пишатися? Чи, може, громадяни якоїсь України? Ні, скоріше Польщі, Росії, США чи Португалії. Та все ж: хто?

 • «Ну, що ж, дорогі мої земляки. Ми приречені. Жити важко, грошей нема, повсюди російськомовні зрадники, а у владній верхівці — одні негідники... Що нам залишається? «Піду втоплюся у річці глибокій...» Давайте разом — так веселіше.

 • «Ти вже вирішив, за кого будеш голосувати?» — запитую я у своїх друзів та знайомих. І чую майже одні й ті ж самі відповіді...

 • «У народі ходить вислів: «Хорошому товару реклама не потрібна». Якщо перевести погляд з ринку на виборчі баталії, то можна впевнитися, що найбільше рекламують тих, хто нічим особливо не відрізняється, хоча бувають винятки. І з кожним роком цих винятків стає дедалі більше.

 • – Ми не знаємо, куди йти, а тому звернулися до вас, — сказали студенти Вінницького національного медичного університету . — Допоможіть, ми повинні врятувати Валю!.. Вона надзвичайно хороша людина, вчилася лише на «відмінно», отримувала стипендію, завжди була життєрадісною. А тут таке горе... Але ми не залишимо її напризволяще.

 • «Це крик і біль душі, в якої не залишилося права на життя. Мені 18 років. А лікарі вже винесли вирок, який звучить одним словом — «недовго». Спочатку не могла повірити, а потім днів три були такі розмиті почуття, що я нічого не пам’ятаю — що робила, що казала, як вийшла з цього стану. Останнє, що пригадую — спокій. Я сиджу на дивані, а всередині мене і навколо — спокій. Я почала усвідомлювати, що залишилося мені «недовго». Наше життя і так занадто коротке в порівнянні з вічністю. А в моєму випадку «недовго» — це рік, максимум, півтора. Дуже мало в порівнянні з життям людини, чи не так?

 • «Наступного разу на таке свято я прийду з оркестром та депутатами міськради. Тоді ми позмагаємось, хто голосніше», — сказав мер Вінниці Олександр Домбровський студентам, які невгамовно кричали.

 • «Нещодавно відзначали чергову річницю м.Вінниці. Майже уся молодь була присутня у парку ім.Горького, де відбувались концерт та феєрверк на честь цього свята. А чом би й ні, там весело, багато молоді, прикольні тусовки, музика, а головне — що легко «чекушку» із собою взяти. Взяти-то взяли, а от чи задумувались вони про наслідки?

 • Два комп’ютери з сенсорними моніторами — тобто з такими, які реагують на дотик пальця — стали першим обладнанням комп’ютерного класу для дітей з інтелектуальною недостатністю у Вінницькій міській громадській організації (ВМГО) «Надія». Цей клас розпочав свою роботу в дитячому садочку №4. Тут проведений ремонт приміщення, закуплені спеціальні столи, стільці, стелажі.

 • «Влучно сказав свого часу письменник Габріель Гарсіа Маркес: «Для когось ви всього-на-всього одна людина в світі, а для когось ви — цілий світ!»

 • «Знакомьтесь — Таня. Симпатичная восемнадцатилетняя девушка, которая за лето сумела изменить себя и всю свою жизнь.

 • «Привет, «МиГ»! Снова у меня в душе что-то творится, снова у меня депрессия, стресс. А почему — никак не могу понять. Хотя есть одна версия…

 • «Наш рідний парк ім. Горького — це своєрідна служба знайомств для молоді. Пройти через нього у вихідний день симпатичній дівчині неможливо без того, щоб хтось не «причепився».

 • «Моє ставлення до дружби між дівчатами, та й узагалі всіма жінками, категоричне.

 • Машу всі її подруги знали як дівчинку з великими запитами. Вона любила жити на широку ногу та крутитися в колах вінницького бомонду. Її класичні риси обличчя та волосся нагадували зовнішність відомої героїні латиноамериканських серіалів Вероніки Кастро.

 • «Шановна редакціє «Молодіжки»! Спасибі тобі, що даєш змогу молоді відкрито висловлюватися і допомагаєш вирішувати проблеми. Закортіло і мені поділитися з вами шматочком свого життя...

 • «Вони собі знаходять людину, як вважають, саме ту, яку потрібно, а потім бояться, що вона піде (адже, коли ви зустрічаєтеся, достатньо сказати: «Я від тебе іду», – і ви вже вільні. А коли одружені, то потрібно оформити купу всіляких папірців, заплатити за це гроші і розділити майно).

 • Прогулюючись рідним містом, ми з подругою розмовляли про те, що хлопці розучились робити романтичні вчинки заради дівчат. Але зовсім несподівано нашу розмову перервав молодий юнак, який благав позичити йому телефонну картку. Мовляв, треба на кілька секунд, аби сказати дуже важливу річ...

 • У Києві відбувся міжнародний фестиваль високої моди «Київський подіум», у рамках якого були проведені: конкурс круїзного одягу від 10 найвідоміших українських модельєрів, показ колекцій «зірок» української та російської моди, показ нової колекції відомого французького модельєра Пако Рабана. У рамках фестивалю відбувся фінал конкурсу одного плаття «Кришталевий силует». • 
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть