"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =

Читайте у №23 вiд 3 листопада 2004 р.

 • Чому 40 неодружених греків та їхній мер вибрали Вінницю для пошуку тут наречених? Де вони житимуть та як підбиратимуть собі майбутніх дружин? Хто і що змусило їх до цього туру кохання у нашу область? Як до пошуку наречених в Україні ставляться їхні земляки? І, нарешті, коли вони приїдуть до Вінниці?


 • Саме ця ситуація, яка склалася у Тульчинському центрі технічної творчості (РЦТТ) і привела нас на місце подій.

 • Ще з дитинства Маринка навіть вдень боялася ходити вулицею Петровського, що на Старому місті. Всі казали: «Якщо у Вінниці є маніяки, то вони усі там, у «чорному тунелі». Адже за останні роки саме у тому місці, де ввечері темрява і практично немає перехожих, жертвою ґвалтівників стала не одна дівчина. Тому Маринка пообіцяла сама собі в жодному разі не ходити тією вулицею.

 • Днями із заявою до міліції звернувся 37-річний таксист. В ній йшлося, що невідома особа безпричинно, з хуліганських спонукань, розбила заднє скло його автомобіля «Део-Сенс».

 • Можливо, саме ці хлопці викрали картки на поповнення рахунку з вінницького магазину на 5 340 грн., а також обікрали магазин мобільних телефонів у Бершаді на 22 060 грн.?

 • Національний молодіжний конкурс творів епістолярного жанру «Лист моєму улюбленому казковому персонажу» оголосила «Укрпошта». Присвячений він 200-річному ювілею видатного казкаря Ганса-Хрістіана Андерсена. Стартував конкурс 9 жовтня 2004 року і триватиме до 31 січня 2005 року.

 • У крихітній, приблизно 5х6, хатинці (таких у Чукові Немирівського району немає ні в кого) жінка у чорній хустині надсадно ридала. Так Ніна Павлівна Дейнега плаче майже 4 місяці, відколи не стало її єдиної надії і розради – 22-річного сина.

 • Можна очікувати немало протестантських нарікань: знову про секс, нічого іншого, як тільки про розпусність. Кажу заздалегідь: термін «секс» використовується виключно з пристойною метою. Його зміст — далекий від вульгарностей. Так, в українських мовних словниках «секс» пояснюється як сукупність психічних реакцій, переживань і вчинків, пов’язаних з проявами та задоволенням статевого потягу. А те, що цей потяг відіграє у нашому житті важливу роль, – зайве ще раз наголошувати.

 • Інколи кажуть, що провінційні діти відстають у розвитку від своїх міських однолітків. Мовляв, немає у них простору для розвитку особистості. А ось і ні! Скажімо, у Гніванській музичній школі, якою керує Тамара Гуцол, дозріває майбутнє культури України.

 • Я сиділа на лавці біля величезного каштана і захоплено читала новий журнал.

 • Зі мною трапилась така історія. Чоловік моєї найкращої подруги почав до мене залицятись. Уявляєте? Ну, я, звісно не сприймала це серйозно, вірніше кажучи, взагалі не звертала уваги. Але його упадання за мною почали переходити усі межі: Андрій (так звали чоловіка моєї подруги) підвозив мене на роботу, додому, розпитував знайомих про мене. Я почала хвилюватися, уникати Андрія. Та це його не лякало, він їздив за мною, шукав, і коли знаходив, то вже не давав спокою. Під час одного такого переслідування він зізнався мені у коханні. Я була у шоці, адже яке кохання може бути між мною та чоловіком подруги?! Я навіть спеціально посварилась з подругою через якусь тупу причину, аби не приходити до неї в гості та зайвий раз не бачити Андрія. Але ми з ним постійно зустрічались то в барі, то просто на вулиці. Іноді він підвозив мене додому і казав дуже ніжні слова. Я просила не говорити такого, але в глибині душі мені все-таки було приємно. Мені так подобається, коли він мене захищає, радиться. Свариться, коли я роблю щось не так.

 • «Читаю тебе завжди, а пишу до тебе вперше, вирішила поділитися наболілим. Маю все, що потрібно для повноцінного життя, а от щасливою себе назвати не можу. Часто запитую сама в себе: «Чому це сталося саме зі мною?» Мені 17 років, дівчата в моєму віці ходять на побачення, зустрічаються з хлопцями, заводять нові знайомства з юнаками. Та чомусь усього цього я позбавлена. Я досі не знаю, як це — бути коханою, бути комусь потрібною, людиною, без якої не можуть жити. Доля майже завжди повертається до мене спиною. В мене й досі немає тієї людини, яка могла б підтримати мене у важку хвилину, з якою я б могла проводити час, немає тієї людини, яка б справді мене кохала. Мені часто не вистачає чоловічого плеча. Бувають моменти, коли хочеться небагато, лише обняти когось і почути, що я комусь потрібна, що я недарма народилася на цей світ. І лише тоді ти розумієш, що цього ніколи не буде зі мною, і хочеться кричати на весь світ. У мене є багато друзів, вони мене шанують і поважають. Мені кажуть, що я дуже добра людина і маю добре серце. Я завжди допомагаю іншим і ніколи не думаю про себе, я та людина, яка б віддала своє житття за інших. Та чомусь цього ніхто не цінує. Чому хлопцям потрібно лише одне: переспати і забути? Чому вони не цінують інших якостей, наприклад, — душу? Адже в людині є багато цінностей, які потрібно цінувати і поважати.

 • «Перегортаючи сторінки свіжої газети, мимоволі проглянула рубрику шлюбних оголошень, і в око одразу кинулося найменше за обсягом, яке починається так: «Мені 23…», а в кінці номер мобільного телефону та ім'я — Олександр. Я була здивована. А як би ви відреагували на моєму місці? Що робить двадцятитрирічний молодик з «мобілкою» серед тих, кому далеко вже за тридцять? Кого шукає? А головне — навіщо?

 • «Здрастуй, «МіГ»! Пишу тобі, бо дуже вразила мене публікація у номері за 6 жовтня 2004 року «Як стають ізгоями». Нагадаю, у ній автор пише про «проблемну» 11-річну дівчинку Катю, яка навчається у Вінницькій школі №32. Катя, якщо вірити дописувачу, пропускає уроки і втікає з дому, «бо діти її дражнять, б’ють, чіпляються ні за що»... А коли дівчинка дає «здачі», то вчителька, мовляв, сварить тільки її. «Я хочу вмерти, бо батьки неспроможні захистити мене у школі, а вчитися — мій обов’язок», — цитує Катю автор статті. А наприкінці робить висновок, що... у всьому винна вчителька, яка ділить клас на улюбленців та ізгоїв.

 • Учня 4-го класу Шаргородської школи – Сашка (з етичних міркувань ім’я змінено) знайшли повішаним у шафі для одягу власного будинку. Хлопчик повісився на поясі від пальта, яке було перекинуте через вішалку. Яким чином він опинився накрученим навколо його шиї, що і призвело до задухи — наразі встановлює слідство.


 • Ми живемо у жорстокому світі, де на кожному кроці зустрічається брехня, лицемірство і зрада. Цей світ створений нами, і дуже прикро усвідомлювати, що усе зло теж походить від нас.

 • «Мені — тринадцять, ровесник незалежності України, ще не маю права вибору. Але нині звертаюсь до дорослих, у кого є це право. Не помиліться!

 • Відвідування дискотек, барів та ігрових залів після 21-ї години неповнолітніми незабаром стане обмеженим. І це не дискримінація прав молоді, а профілактика зростання правопорушень. Лише за підсумками 2003 року, злочинність серед юних вінничан зросла на 3,6 відсотка. Експерти пов'язують це зі значним впливом фільмів та комп'ютерних ігор, які пропагують насилля та цинічне ставлення до закону.

 • Звертаються до вас батьки, чиї діти відвідують школу №22 та дитсадок №71, можливо, ви зможете нам допомогти або порадити у вирішенні проблеми, яка виникла у нас просто на День знань. В цей день ми з подивом дізнались, що прохід до дитсадочка та школи перекрили брамою мешканці одного з будинків, розташованих поруч. Причому, декілька років тому тут було зроблено сходи з перилами, щоб маленьким було зручно ходити. А тепер вони розбиті.

 • Окрема рота міліції особливого призначення «Беркут» УМВС України у Вінницькій області формує резерв нового прийому для проходження служби у ОВС на посаді міліціонерів та міліціонерів-водіїв ОРМОП «Беркут». До кандидатів висуваються такі вимоги: чоловіки віком до 27 років, зростом не менше 175 см, відмінна фізична підготовка та стан здоров’я, середня або середньо-спеціальна освіта.

 • «Если звезды зажигаются, значит, это кому-нибудь нужно. Если молодежь присаживают на наркотики, значит, это кому-нибудь выгодно. И если бы в этом не были замешаны властьимущие, то проблема наркомании давно была бы решена во всем мире.

 • «У житті бувають такі дні, коли справи йдуть шкереберть, тобі здається, що все налаштоване проти тебе. Навіть погода навмисно погіршується. Часто кажуть, що настрій залежить саме від неї. А й справді! От коли сонечко на небі вже добре пригріває, а легенький вітерець ніби грається з тобою, то так приємно на душі, що усім хочеться нести добро та посміхатися. А от із дощем майже завжди приходить смуток.

 • Сесія. Як багато значить це слово для студентів, особливо для заочників. Для когось це багато спілкування, для когось — напружене навчання, а для когось — можливість відіспатись.

 • Материнство... При вимові цього слова в уяві кожної дівчини виринає маленьке рожеве дитятко, яке своєю беззубою посмішкою обдаровує всіх. Так колись думала і Галина.

 • 19 жовтня у Національному палаці «Україна» відзначалося п'ятиріччя Всеукраїнського телевізійного дитячого конкурсу «Крок до зірок». Цей безкоштовний конкурс був створений, коли на українському телебаченні панувало засилля російських програм.

 • Ще наші далекі предки помітили, що найкращий час для стрижки волосся — повний Місяць. Вони інтуїтивно знали, що волосся — природна частина організму, воно живе, а отже, має свою енергетику, несе інформацію про людину.

 • Справжня сімейна драма, схоже, назріває в родині Сергія Безрукова. За чутками, герой «Бригади» хоче піти від своєї дружини Ірини. У тусовці стверджують, що причиною усьому кохання. Мовляв, Сашко Бєлий закохався у 18-літню студентку.

 • На вулиці ще тепло, а в одному з павільйонів кіностудії ім. Горького уже всюди сніг. І в коридорах, і на знімальному майданчику, і на головах, і на одязі акторів.

 • Які вони мають бути, аби дівчата виглядали сучасними та модними у цьому сезоні?

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть