"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
"НЕ КУПА ГРОШЕЙ ЧИ КРУТІ ЗВ'ЯЗКИ, а Наполегливість та любов до роботи - вірний шлях до успіху!" - Так вважає фінансовий директор світової компанії Ірина Каук. Вона - випускниця вінницької школи №2

№1 вiд 1 січня 2005 р.

 • Цього року вінничани були неймовірно щедрі на романтичні вчинки. Ми вирішили згадати най-най-найкращі. Ті, про які говорила вся Вінниця і від яких тепліше та радісніше на серці ставало всім.

 • Зимова сесія — не найкращий період студентського життя. Особливо для 10% дівчат, які, за статистикою, здають сесію вагітними. Як це воно — вчитися вдвох? Це ми і вирішили дізнатися у майбутніх мам, студенток вінницьких вузів. Звертали увагу на дівчат вже з округленими животиками. Ось що вони нам розповіли.

 • «Ми, батьки вбитого Сергія Мосмана, хочемо повідомити редакції, що не перетягли, як стверджують наші недоброзичливці, а обережно внесли побитого сина до хати. Побачивши, що його зіниці розширені, я, мати, одразу вибігла і наробила крику. Сусідка-медик порадила розтерти ноги спиртом. Розтираючи ноги, побачила, що це нічого не дає, знову вибігла на вулицю. Йшла інша сусідка, теж медик, вона тільки глянула на сина, сказала: «Викликай «швидку», він у комі». Оперативно приїхали медики. І почалася боротьба за життя.

 • Наші речі, а тут перед Новим роком у вітальні доволі людно, допомагає розмістити хлопчина років десяти. Він зосереджений на своєму обов’язку, і видно, що він для нього приємний...

 • «Нещодавно прочитала в одному молодіжному журналі статтю: «Неформал как он есть». Зокрема там було написано таке: «Физическое здоровье у неформалов не в почете, большую часть времени они проводят в прокуренных помещениях, гордо именуемых «клубами», или за мониторами (так как большинство таких персонажей учится в КПИ (Київський політех)...» Прочитала та задумалася — чому це політехи по всій Україні вважаються осередками неформального життя. Можливо, любов до всього неформального гарно співіснує лише в технічному середовищі...

 • Шукають «работоргівці» своїх жертв через оголошення в газетах, у телерадіопередачах, модельних та шлюбних агенціях, різноманітних бюро подорожей. Ціна проданої жінки коливається від 500 до 2000 доларів. Лише за один місяць експлуатації секс-рабиня приносить прибуток своєму господарю від 8 до 15 тис. доларів.

 • Життя — постійний вибір: ситуацій, друзів, рішень. В кінцевому рахунку, все залежить від тебе самого на цій сцені. «Все, поки на цій сцені не з'являється… наш суд», — переконаний вінничанин Вадим П., котрий ось уже 3 роки захищає своє право бути батьком.

 • У дні шкільних канікул спецпідрозділ «Беркут» у своєму приміщенні по вул. Ботанічній провів «День відкритих дверей».

 • Фото цієї цікавої дівчинки у шкільній формі з великими бантиками й досі висить у музеї школи №2. Нижче підпис — «Випускниця 1987 року Ірина Каук». Мало хто знає про цю відому вінничанку у рідному місті. А дарма! Тому що у свої молоді роки Ірина стала фактично другою персоною у світовій компанії «DaimlerChrysler». Про неї з успіхом пишуть найкрутіші глянцеві журнали Москви. Сьогодні і «МіГ» розповість про історію успіху нашої молодої землячки.

 • «Добрий день, найулюбленіша газета «МіГ». Хочу висловити свою думку про статтю Євгенії Новікової «Коли зустрічаєшся із несправедливістю...».

 • «Таке спілкування між трьома друзями я чула, їдучи в електропотязі «Жмеринка-Козятин». А перед цим вони випили спиртних напоїв. Скільки точно, сказати не можу. Після цього розпочалася відверта розмова (на весь вагон). Перший говорить: «Все боксеры принимают амфитамин».

 • «Кілька тижнів тому учням однієї вінницької школи роздали зошити з фізичної культури. Ці зошити є незвичними, бо на другій сторінці — портрет провладного кандидата.

 • «Доброго дня, «МіГ»! Я хочу розповісти, як нещодавно вирішив підзаробити грошей напередодні Нового року.

 • Курйози із життя. Їх впродовж року розповідали та надсилали до нас студенти та учні вінницьких шкіл та вузів. Ми обіцяли на кінець року приберегти найкумеднішу історію із реального життя. І ось, на нашу думку, на неї може претендувати ось ця. Щоправда, герої публікації поставили одну умову — не називати конкретного вузу. Чому — зрозумієте, прочитавши.

 • Які повідомлення розпочали надсилати вінничани перед Новим роком — це спробував з’ясувати наш кореспондент. Ось найпоширеніші із них...

 • Вперше у Вінниці відбудеться конкурс обрання найепатажнішої людини року. На звання найкращих претендують 30 учасників, кожен з яких буде змагатись у своїй номінації. А номінацій всього сім: «Кращий Dj року», «Кращий нічний клуб Вінниці», «Найкраща організація вечірок у Вінниці», «Найкращий Pj (танцюрист) року», «Найкращий клубний гість міста», «Найкращий МС (ведучий) року та «Найкращий клакер року». Визначати найкращих будуть вінничани. У провідних клубах Вінниці при вході відвідувачам будуть видаватись анкети, результати яких і стануть вирішальними.

 • ...На період новорічних свят припала сесія, тому я не змогла поїхати з друзями у Карпати. Батьки вирішили святкувати у друзів. І я вперше залишилась на Новий рік вдома сама. «Всю ніч буду дивитись телевізор», — думала. Закінчивши приготування святкового пирога, я вмостилась на дивані та включила музичний канал. Новорічні кліпи піднімали настрій. Раптом я захопилась читанням привітань, які бігли окремою стрічкою внизу. «Вітаю усіх українців!!!», «Народ, хто самотній, приходьте, в мене вільна хата», «Вітаю Олю, з якою я познайомився в потязі, з Новим роком!» «Це захоплює, — подумала я, — приємно читати привітання». Але раптом очі натрапили на повідомлення: «Я залишився сам на Новий рік, шукаю компанію».


 • Любий Діду Морозе! Я вже давно не писала тобі листів. Востаннє я це робила, коли мені було років 7-8 — ми з сестрою під трафаретку тоді виводили на папері власні бажання, потім приклеювали ті листи до вікна, щоб твої помічники-гномики могли їх прочитати. Я подорослішала, але світ не став для мене більш зрозумілий.

 • «Діти — дітям» — саме таку назву має акція, яка проводиться для дітей, обділених батьківською любов'ю. Ініціаторами такої акції є ГО «Наше Поділля», «Молодіжна газета Вінниччини» та Вінницький прес-клуб. До цього заходу залучені всі школи м. Вінниці. Учням 1-9-х класів запропоновано написати вітальну листівку своїм ровесникам, які проживають у віддалених школах-інтернатах області. А на сьогоднішній день таких дітей близько 5 тисяч.

 • Ініціаторами такого дійства стали поляки з неурядової організації «Помаранчева альтернатива». Саме вони привезли на Україну виготовлених у Польщі шоколадних Віктора Ющенка та Віктора Януковича. Акція стартувала у Варшаві, а на шляху до Вінниці 17 її учасників встигли продемонструвати шоколадні «подарунки» у Львові, Тернополі та Хмельницькому. Наразі вони прямують до Києва, щоб порадувати тамтешніх мешканців напередодні католицького Різдва.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть