"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
"Я ДОЧЬ БОГАТЫХ РОДИТЕЛЕЙ, НО ДАЖЕ ИХ ДЕНЬГИ НЕ МОГУТ КУПИТЬ МНЕ ЗДОРОВЬЕ

№3 вiд 26 січня 2005 р.

 • У село Обідне Немирівського району автобус ходить один раз на день. Воно — відірване від основних доріг, а ті, що проходять поруч — застигле болото. I так 28 км.

 • Восьмого листопада минув рік з часу, коли стався цей прикрий випадок, якому надано форми кримінальної справи, що розглядалася в Крижопільському суді. В принципі справа, можна сказати, дріб’язкова — серйозних наслідків немає, окрім невеликих синців, які вже давним-давно зникли, і давнього душевного хвилювання. Проблема в тому, що в цій кримінальній справі обвинувачувана є педагогом, а постраждала — ученицею. Якщо суд визнає винною викладачку Крижопільського ПТУ №9, то, згідно із законодавством, вона не зможе працювати вчителькою. А це значить, що її четверо дітей, троє з яких неповнолітні, залишаться без маминого шматка хліба. А тата в них немає, він вже давно помер... Отже, будуть покарані ні в чому не винні діти пані Сатановської. Тоді всім їм буде дуже погано.

 • «Нарешті настав час, коли відроджуються національна свідомість та гідність, час, коли ми, врешті-решт, підіймаємось з колін та розбиваємо кайдани, не боїмося говорити правду і вільно висловлюємо свою думку.

 • «Багато хто з дівчат мріє потрапити до армії або ж якимось чином пов’язати своє життя з нею. Але я іншої думки. I на це є причини та реальний приклад — мати.

 • Оля знала, що народжує свою другу дитину для жінки, котра не може мати власних дітей. Сьогодні її, студентку одного з вузів Вінниці, вже виписали з лікарні. Її відмовного хлопчика назвали Василем, бо народився на велике православне свято...

 • Люди витрачають гроші на різні речі. Я ж отримую задоволення, коли купую книжки. Останнім часом я вже «проковтнула» стільки російського, італійського, англійського і японського, що ледь не почався токсикоз. Дуже почало не вистачати українського. Зізнаюся, що в школі не дуже сумлінно виконувала програму з української літератури.

 • Влітку мешканець села Яруга, з етичних міркувань назвемо його Олексієм, під час сільськогосподарських робіт викопав на власному городі дуло автомата часів ВВв. Сам переробив у самопальний пристрій.

 • «Меня зовут Татьяна. Мне – 24. Я дочь богатых родителей. Но даже деньги не могут купить мне здоровье. В последние дни своей жизни я поняла, что не все в этом мире покупается.

 • «Здравствуйте, уважаемая редакция «МиГ». Пишет вам Оля. Я хочу рассказать вам о наболевшем в моей душе. Мне всего 18 лет, и я уже знаю, что такое жизнь, не просто слово жизнь, а настоящая, жестокая жизнь. Но речь не об этом. В свои 18 лет я поклялась, что никогда не скажу слово «люблю». «Люблю» не маме и не папе, а именно парню или мужчине. Я боюсь это сказать и не могу этого сделать. Два года назад я влюбилась, влюбилась по-настоящему (так я считала). Мы с ним жили душа в душу. Мне тогда было всего 16 лет, а ему 24. Знаю я его всю свою жизнь, с самого детства я знала, кто он, откуда он, какой он.

 • «Коли я зустріла Валеру, то була мало не на сьомому небі від щастя. Мені здавалось, що він моє єдине кохання, яке буде поряд усе життя. Разом з коханим я раділа його перемогам, сумувала, коли траплялись невдачі. Я дарувала йому усю себе. Коли його не було поряд, мріяла про нього, мені хотілось тримати його у обіймах, цілувати кожну клітинку його тіла, пестити. Коли я поверталась з побачень, одразу бігла розповідати мамі (вони з татом розлучені), як чудово я провела час з милим хлопцем.

 • Це резонансне вбивство із зґвалтуванням 8-річної дівчинки мало усі шанси стати «глухарем». Адже минуло не мало-не багато, а 7 років! Але, як мовиться, усе таємне колись стає явним.

 • На зустрічі з акторами Вінницького академічного театру ім. М. Садовського ми почали розмову про глядача. I одразу у моїй пам’яті з’явились спогади, коли у школі адміністрація примусово заганяла нас у театр. Перше, що я побачила, — це була вистава «Маруся Чурай». Чесно скажу, при всій моїй любові до театрального мистецтва у 13 років я не зрозуміла цієї вистави. Адже була ще зовсім юною. Лише через 5 років, коли вдруге потрапила на цю виставу, відчула усю духовність, експресію високих почуттів твору.

 • А таки «продвинуті» сучасні діти! Ми свого часу потай мріяли про різдвяні подарунки від Діда Мороза, а нинішнє юне покоління мріє, пишучи у далеку Лапландію листи-замовлення. Ось і цього року дітлахи завдали клопоту поштовикам: конвертів з адресою одержувача «Дід Мороз» довелося сортувати цілі мішки.

 • «Я очень хотела написать письмо в газету о той «дружбе» с подругой, которая разбила мое семейное счастье, но все как-то не решалась, а Танино письмо меня подтолкнуло написать.

 • Про Оксану Тичинську у Козятині кажуть – не від світу цього. Дівчина і справді не така, як інші. Бо має хист розуміти і створювати прекрасне. Вона – художниця.


 • Певно, так склалось історично, але спортсменів серед нас — меншість. Частенько наші заняття спортом обмежуються, у кращому випадку, зарядкою, а у гіршому — переглядом спортивних новин.

 • Злочинна група, в яку входило також троє вінничан, має причетність до 9 розбійних нападів у Жмеринському районі. Особливо активно злочинці діяли у 1999 році. Тамтешній 28-річний мешканець підказував вінничанам адреси заможних городян, адже знав про найзаможніших жмеринчан усе.

 • Що не кажіть, а студентські роки вважаються найкращими в житті людини. Студентський вислів «Від сесії до сесії живуть студенти весело» можуть спростувати хіба що самі студенти, особливо заочники. Не бачитись декілька місяців, щоб потім під час навчання «відірватись на всю»! Ну і що, що іспити, заліки, лекції та практичні? Для справжнього студента – це ніщо! Ці оптимісти уміють так прожити 1-2 тижні, що згадка залишається надовго.

 • У неділю ввечері доцент одного з вінницьких університетів повернувся додому. Припаркував свою машину навпроти під’їзду. Зайшов до квартири. За десять хвилин йому зателефонувала сусідка і сказала, що його машина горить. Чоловік, подивившись у вікно, побачив, що за вісім метрів від будинку з відкритим капотом горіла його «Деу-ланос». Одразу викликав рятувальні служби.

 • «Во время зимних каникул в 32-й школе проводилось собрание всех учителей, посвящённое здоровому образу жизни. Конечно же, о том, как нужно остерегаться наркоманов, не пить и не курить – не очень захватывающе и интересно. Поэтому решили: проводить его будут ученики, а заодно и конкурсы, разные ситуации, в которых должны участвовать учителя.

 • ...У місті був справжній помаранчевий «бум»! В усіх торговельних точках розмели як шарфики з шапочками, так і сорочки помаранчевого кольору. Мода на цей колір, видно, не закінчилась з часу «помаранчевої революції». Ці речі стали дефіцитом, проте не розчаровуйтесь. Їх можна побачити відтепер на виставці-репортажі «Помаранчева революція» очима вінничан» в одній з виставкових зал краєзнавчого музею.

 • Нещодавно завершився телевізійний проект «Народний артист», за перебігом подій в якому ми спостерігали по телебаченню. Звісно, кожен глядач мав свого фаворита, але я не помилюся, якщо скажу, що нікого не залишив байдужим чарівний українець Женя Анішко. Першою прихильницею його таланту стала прима російської естради Лайма Вайкуле, а згодом він підкорив весь телевізійний простір Росії, Білорусі та України.

 • Катя Медвідь — третьокурсниця інституту будівництва, теплоенергетики та газопостачання Вінницького національного технічного університету. Навчається на менеджера будівництва.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть