"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
ВІН ПІШОВ З ПЕРЕМОГОЮ. На 52-му році життя не стало тренера вінницької баскетбольної команди "Баско" Олександра Терехова

№4 вiд 9 лютого 2005 р.

 • 5 років тому у пологовому відділенні ЦРЛ залишились двоє «відказних» діток. Хлопчика забрала жінка, у котрої дитина народилась мертвою. З ним ця жіночка поїхала додому як з рідним. А ось за 2-тижневою дівчинкою так ніхто і не звертався...


 • Перше ж враження від жахливої знахідки не залишало сумнівів: смерть двох чоловіків, тіла яких знайшли у чагарниках неподалік села Одаї Тульчинського району, була насильницькою. Навколо трупів земля просто була залита кров’ю. У кількох сотнях метрів від місця злочину у ставку знайшли затоплений автомобіль «Запорожець».

 • Ця приємна новина була нещодавно оприлюднена на науковій конференції у ВДМУ ім. М. Пирогова «Проблеми та особливості організації навчального процесу у медичному університеті відповідно до вимог Болонського процесу». Поки що диплом міжнародного зразка зможуть отримати після закінчення навчання першокурсники та студенти, котрі сядуть за студентські парти 1 вересня 2005 року.

 • Уявіть собі площу Театральну. А на ній велику нятягнуту тканину. Таке собі гігантське простирадло розміром дев’ять із половиною метрів. На ньому ви без усяких блатів і протеже можете написати те, що забажаєте...

 • На початку лютого, незважаючи на морози, у всіх школах Вінниці стає дуже тепло. Адже там відбуваються зустрічі випускників. Саме на них помічаєш, як швидко минає час. Хлопчики, які ганяли у футбол на шкільному дворі та розбивали вікна, стають солідними чоловіками, татками. Дівчатка з бантиками перетворюються на серйозних жінок.

 • Освітньо-олімпійський марафон цьогорічних обласних олімпіад розпочала математика. У змаганнях з цього предмета взяло участь 140 учнів шкіл. Серед них майже половина - вінничани.

 • Женя Кирюха – учень 7-го класу фізико-математичної гімназії №17. Але найбільше його цікавить, як не дивно, географія. Тому-то тема Жені у фіналі була «Дослідники Антарктиди». Але, як зізнався хлопець, готувався до цієї теми не дуже ретельно — був упевнений, що у фінал не вийде.

 • «Таке шокуюче повідомлення почув я по телефону довіри, який діє в редакції нашої газети. А далі хлопець розповів ось що:

 • Прочитавши статтю Ю. Бугай «Не заганяйте дітей до театру», зрозуміла, що я одна з тих, хто це робить. Співчуваю акторам, які грають для «вандалів», і саме тому намагаються докласти рук до благодатних метаморфоз, які повинні відбуватись в душах юнаків та дівчат, коли вони потрапляють у театр.

 • «Добрий день, редакціє газети «МіГ». Хочу висловити свою думку щодо статті «Не заганяйте дітей до театру». Адже моя онучка – учениця 7-го класу однієї з вінницьких шкіл. Вона не раз розповідала мені, що обов’язковим є похід у театр усім класом, а то навіть і школою. Педагоги-організатори збирають дітей та ведуть до театру. Не знаю, чи усі діти такі, але моя онучка ходить туди примусово. Вона поки що не розуміє, що театр – це символічне місце, в якому потрібно збагачуватись духовно.

 • Після гулянки в кафе на залізничному вокзалі двоє хлопців викликали таксі. Хотіли доїхати на Тяжилів. Певно, їх дії були розплановані заздалегідь. Адже один із них сів поряд із водієм, а інший – позаду.


 • «Вона дає нам землю, свічки та просить нас молитися з ними в кутку, а ще..!» – такими словами розпочали свою розповідь студенти одного з вузів.

 • Громадська організація «Пора» не потребує реклами, адже під час президентських виборів саме ця організація засвітилась найбільше. Активістів «Пори» арештовували, переслідували, обшукували та навіть судили. Не обійшли ці події і Вінницю. Як відомо, активістів «Пори» Андрія Кулібабу та Олександра Пугача також арештовували.

 • На ваші запитання відповідає Олексій Якименко, адвокат адвокатської компанії «Якименко та Партнери».

 • Хіба могли уявити собі Микола та Світлана Грущенки, готуючись стати на весільний рушник, що по дорозі із РАЦСу їм зустрінуться чотириразова чемпіонка України з плавання Яна Клочкова та абсолютна чемпіонка Європи, світу зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва?

 • «Олена потрапила під «гарячі батькові руки» через те, що раніше повернулась зі школи. Дівчинка вчиться в 9-му класі. У той самий день вчителька захворіла, і дітей відпустили з останнього уроку геометрії. Учениця, як і завжди, одразу ж пішла додому, аби раніше приготувати домашнє завдання і встигнути погуляти. Мама в той час перебувала на заробітках в Москві. Вся домашня робота лягла на Олену, тому дівчина і не могла досить довго затримуватись де-небудь, адже завжди розуміла, що дома її чекає, окрім самих уроків, й хатня робота.

 • «Я не раз читала про так зване «одноразове кохання». Можливо, це звучить грубо, але так воно і є – переспали та забули. Це так званий «флінг» - зв’язок на одну ніч. Хлопець і дівчина опиняються в одному місці в один час, не хочуть зв’язувати себе жодними зобов’язаннями, роблять діло, а потім сміло гуляють.

 • Вінницька баскетбольна команда «Баско» особливої реклами не потребує. Її знають не лише у Вінниці. «Баско» є взірцем для багатьох баскетбольних клубів України. Адже не усім вдається за 4 роки існування потрапити до Вищої ліги.

 • Один чоловік попросив свого знайомого Віктора Цоя (і таке буває, він повний тезка відомого співака Віктора Цоя, котрий трагічно загинув) допомогти йому перевезти старі меблі на дачу. Двоє городян вирушили в дорогу у село Лисянка Вінницького району.

 • У День закоханих у Вінниці відбудеться традиційна гра асоціації КВН України під назвою «Валентин на КВНі». У нашому місті турнір проводиться вчетверте, в Будинок офіцерів з’їдуться команди із усієї України. До речі, вперше на турнірі КВН такого рівня буде представлена Вінниця командою «Ночной дозор».

 • Цього року на відбірковий тур конкурсу «Королева Вінниці» прийшло 66 конкурсанток. Жодна із учасниць першого туру не залишилась без голосу. Адже кожен член журі міг обрати собі по кілька фавориток. Але ситуація із конкурсантками трохи нагадувала знайомства в Інтернеті, коли пишуть: «висока струнка блакитноока блондинка», а при зустрічі бачиш маленьку брюнетку з карими очима. Але з конкурсантками, які трохи перебільшили свої 90х60х90, попрощалися одразу.

 • Серце — це прямий зв’язок людини з оточуючим світом. Коли серце щире, воно може почути думки навіть із світового простору і відгукнутись на них. Без щирого серця просто неможливо бути хорошою людиною. Досконала зовнішність і розвинений інтелект — нуль, нічого не варті, якщо немає сердечності. В цьому випадку людина схожа на робота. Поки не подобрішають наші серця, людство буде приречене на страждання від хвороб і немочі.

 • В той день для відбору Оля не була готова, та й настрій був не той. Але волею долі все ж таки прийшла і залишила позаду більше ста претенденток на вакантне місце.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть