"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
"Я РІС У ЧАС ПЕРЕМІН І НА СОБІ ВІДЧУВАВ, ЯК ВАЖКО БЕЗ ІДЕАЛІВ. Мої ровесники шукали їх у дешевих бой1овиках та примітивних мелодрамах. Але як добре, коли тепер їх змінили Клички, Руслана, Шевченко... Ми вже не хочемо бути рекетирами чи пустими дівчатами. Ми хочемо ставати патріотами"

№7 вiд 23 березня 2005 р.

 • Учень 11-го класу фізико-математичної гімназії №17 16-річний Микола Сахно став переможцем конкурсу «Людина року» у номінації «Юний талант». Втім, як на мене, хлопець — не просто талант, а діамант, який ще потрібно шліфувати та вставляти в дорогоцінну оправу. Один невірний рух — і все може бути зіпсовано. Але з ним працюють справжні професіонали, які допомагають йому сяяти дуже яскраво на олімпіадах різного рівня — від міських до всеукраїнських.


 • Починаючи з вересня, українські студенти відчують на собі вплив Болонського процесу. Сьогодні ця форма викладання хвилює усіх... Хтось вважає навчання за західним зразком добрим та модернізованим, хтось же категорично проти зміни вітчизняних стандартів.

 • «Я і майбутнє мого міста» — саме на таку тему Вінницьке міське управління освіти, в рамках конкурсу для президентів шкіл, запропонувало написати твір. Найкращою визнано роботу президента ради старшокласників школи № 1 Михайла Редька. Ми друкуємо уривки із його роботи.

 • «Ця дівчинка з дитинства відрізнялася від своїх одноліток: неймовірно худорлява, неохайно одягнута, навіть волосся на голові не росло майже до 9 років.

 • 10 березня у 12-ій школі відбулась презентація кафедри природничих наук. Цього дня для гостей школи проводились відкриті уроки із застосуванням інтерактивних методів роботи. А також вперше у Вінницькій школі на уроках застосовували комп’ютерні технології.

 • Олександр (ім'я змінене) втік із Немирівського інтернату. Винайняв квартиру на Старому місті. Господарка, 51-річна вінничанка, погодилася здавати 17-річному хлопцю кімнату. Розрахунок був простим — продуктами. Де заробляв на них хлопець — хазяйка не знала, але її влаштовував такий бартер. До речі, жінка здавала кімнату не тільки йому. Часто сюди приходили парочки і винаймали кімнати на добу чи кілька годин.

 • - Дивись уважніше під ноги, — говорила мама. — Зараз, кажуть, з-під снігу виринають «мобільники».

 • «Доброго дня, шановна «Молодіжко». Вирішила написати тобі і попросити поради, адже я потрапила у дуже делікатну ситуацію і не знаю, як з неї вийти.

 • «Мене звуть Сашко, мені 21. Навчаюсь у політесі. Саме там 3 роки тому зустрів своє єдине кохання — її звати Оля. Ми навчаємося на одному потоці. Майже рік дивилися один на одного і ніяк не могли познайомитися. Я постійно соромився до неї підійти — боявся, що «відшиє». Можливо, боявся обпектись, бо вона була яскравою дівчиною у своїй групі. До неї постійно «під'їжджали» хлопці з інших потоків. Але Оля всім давала відсіч.

 • «Мої мама з татом навчалися в одній школі. Там вони і познайомилися. Тато був на два роки старший, а коли закінчив школу, вони продовжували зустрічатися. І, врешті-решт, мама вирішила познайомити свого кавалера з батьками. Знала б вона, що трапиться…

 • Як би це так відповісти, щоб і не збрехати, і правду не сказати?

 • Хочу розчарувати скептиків: у наш час можна знайти серед дівчат справжні діаманти, які шліфують самі себе.

 • «Антон навіть ззовні зовсім не скидався на однолітків. Вони, бадьорі та нахабні, якось недоречно виглядали на тлі його скромної, сутулої постаті.

 • «Прочитала в одному з минулих номерів «Молодіжки» статтю «У Струтинці закривають школу, бо... «неуправляємий» директор?». Я сама родом з Липовецького району, виросла на благодатній землі знаменитого лауреата Нобелівської премії Залмана Ваксмана.

 • «Доброго дня! Прочитали статтю «У Струтинці закривають школу, бо... «неуправляємий» директор?». Дуже добре, що підняли цю тему, бо справді: нема школи — нема села. Дивно, як може головний гарант освіти у Липовецькому районі В.М. Кудим казати, що «малокомплектні школи паразитують на повнокровних»? Хто ж паразити – учні чи вчителі?

 • Якось у нас з квартири зникло все золото та гроші. Підозрювати когось зі своїх не було сенсу – ми з татом були у бабусі, мама була вдома сама. Коли вона повернулася з роботи в той день, їй здалося дивним, що двері були зачинені на один замок, а не на два, як звичайно. А коли у звичне місце – шкатулку на трюмо в спальні – почала складати прикраси, що на ній були, з жахом виявила, що там нічого не лежить! Потім перевірила місце, де були гроші – там також нічого не було.

 • «Добрый день вам, дорогая редакция и читатели «33-го канала»! Пишу вам из далекой Варшавы, где очень много украинцев, в том числе и винничан.

 • Історія школи №8 почалася ще у 1910 році. Саме тоді на вул. Коцюбинського побудували два двоповерхових будинки, в яких було засновано два училища, де навчались діти, які закінчили трирічну церковно-приходську школу.

 • Моїй знайомій Анні 15 років. Дівчина росла у достатку, вчилася добре, була доброю і старанною, зовні симпатичною, мала не ідеальну, досить звичайну фігуру. Але з часом вирішила, що у неї багато зайвої ваги. Батькам Анна про це не говорила. Дівчина випробовувала різні дієти, займалася фізичними вправами, вживала пігулки, але це не приносило бажаних результатів.

 • «Сьогодні мати дівчину — дороге задоволення», — саме таку відповідь від свого приятеля Андрія я почула, коли запитала, чи він з кимось зустрічається. «За моїми підрахунками, — продовжував він, — кожен люблячий хлопець на свою дівчину повинен витрачати приблизно 900 гривень щомісяця(!).

 • «Здравствуйте, уважаемая Татьяна из г. Жмеринки. Прочитав письмо, опубликованное от 26.01.05 в «Молодежной газете», я задумался и весь день не мог успокоиться. Меня мучил один вопрос – неужели бывают истории-двойники? И еще одна большая и роковая любовь?

 • 12 февраля в Черкассах в седьмой раз прошел поэтический фестиваль «Летающая крыша», выросший за эти годы до всеукраинского масштаба. Его открытие предваряла книжная выставка-ярмарка, изюминкой которой стали новинки винницкого издательства «Континент-Прим» (Н.Кротенко).

 • Вони навчаються в одному вузі, пройшли у фінал міського конкурсу краси «Королева Вінниці», під час якого затоваришували. Ми вирішили розповісти про них.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть