"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
"ДІТИ-АНГЕЛИ І СПІВ НЕБЕСНИЙ", - так відреагували на виступ дитячого хору Преображенського собору на Всеукраїнському фестивалі "Шевченко у моєму серці"

№8 вiд 6 квітня 2005 р.

 • «Паша вийшов з бару. Проходив повз групи борців, що стояли неподалік дискотеки. Справа в тому, що у нас в Гайсині є своє міні-угруповання. Це ті хлопці, що ходять на класичну боротьбу в ДЮСШ. У них мета, щоб всі їм підкорялись. Один з них щось сказав йому, а той не змовчав. Я знаю, що зробив це, бо поважає себе. Це була словесна перепалка, не більше. Коли через три дні Паша вийшов з коми, розповів, що відчув удар пляшкою по голові. Впав на бетонні сходи, де його ще несамовито били ногами по голові. Павлик запам’ятав лише двох з них»...


 • 6 березня близько 18-ї години 14-річна Олена із своїм 13-річним братом Віталієм самовільно покинули Брацлавську школу-інтернат. З їх прибуття у школу навіть рік не минув. Не витримали – скучили за мамою.

 • «Валентинка» – головний атрибут Дня закоханих. Цю листівку у формі сердечка кожен надсилає кому вважає за потрібним. Олена (ім’я змінене), учениця 10 класу однієї з вінницьких шкіл, вирішила надіслати святкову листівку до столиці своєму кумиру. Вагалася, однак за декілька днів до 14 лютого купила великий конверт і акуратним почерком підписала: Ющенку Віктору Андрійовичу, місто Київ.

 • Ми продовжуємо знайомити наших читачів із найрозумнішими вінничанами. Цього разу ми знайомимо вас із командою, котра представляла Вінниччину на 14-й Всеукраїнській олімпіаді з права, яка проходила в Сімферополі. Результат більше ніж пристойний. Майбутні прокурори привезли два других та чотири третіх дипломи. Усі призери — учні школи-ліцею №7.

 • Як не парадоксально, але сьогодні найпопулярнішим та найлегшим способом заробити гроші є робота наркокур'єра. Ця праця не вимагає фізичного навантаження, розумової діяльності, єдине, що необхідно — це ризик.

 • А моя история начинается банально: 6 месяцев назад (мне тогда было 18, сейчас 19) я познакомилась с парнем, в котором что-то было такое, что меня сразу привлекло в нем… До этого у меня были и красивые, и умные, но… короче говоря, спустя месяц я влюбилась, как последняя малолетка. Все были «в ужасе», друзья спрашивали: «Что ты в нем нашла?», а папа спрашивал, не бандит ли он. В принципе, я прекрасно понимала, что мы были очень разные: он – любитель выпить, погулять, без образования и т.д., а я студентка института, вся такая «правильная», что дальше некуда. Были между нами и ссоры, но я прощала ему разные выходки, и то, что часто курит «травку», ведь думала, что это он делает нечасто, просто, чтобы поднять настроение и за компанию (кстати, я «дурь» сама ни разу не пробовала). Но нам на самом деле было очень хорошо вдвоем в любом состоянии.

 • «Почну свою історію із щасливого моменту. Якось на одній з вечірок я познайомилась із хлопцем. Того вечора Амур запустив у нас стрілу кохання, і ми почали зустрічатись. Все було, як у казці.

 • «Ты молода, красива, удачлива.… Вроде бы в твоей жизни есть всё. Только почему-то ты не чувствуешь себя счастливой. Ты не ждёшь и не любишь праздников. А бывает такое настроение, что кажется, будто жизнь проходит мимо. Ты чувствуешь себя одинокой, несмотря на то, что у тебя много друзей и знакомых. А причина только в одном – в твоей жизни нет Его…

 • «Доброго дня, улюблена «Молодіжко». Раніше ніколи тобі не писала і навіть не думала, що доведеться. Але в минулому номері «МіГ» прочитала статтю «Моя дівчина кохає... індуса» і вирішила висловити свою точку зору. Мене ця стаття образила, адже я зустрічаюсь із арабом вже два роки.

 • Романтики не перевелись. І в цьому змогли переконатись мешканці мікрорайону Київської, а тепер і всі вінничани. Нещодавно під дахом 9-поверхового будинку, що по Чайковського, 13, з’явився надпис: «Усміхнись, бо я тебе кохаю».

 • Завершився регіональний конкурс «Кошик знань-2005». Нагадаємо, що конкурс проводився командою «Імпульс» інституту менеджменту ВНТУ та «Молодіжною газетою Вінниччини». Змагання проводилось у два етапи. У першому етапі старшокласники вінницьких та районних шкіл відповідали на тестові запитання, які були опубліковані у газеті «МіГ». Із 70 учасників, які надіслали свої анкети, до другого етапу потрапили лише дев’ять.

 • Коли сучасні батьки вирішують питання про те, у якій школі навчатимуться їхні діти, вони найчастіше беруть до уваги не стільки те, як близько вона до дому, скільки, які конкретні знання вона може дати їхній дитині і як ці знання допоможуть їй потім досягти життєвого успіху.

 • Люда стала заручницею звичаїв рідної країни свого чоловіка

 • «Ім’я цього славнозвісного викладача знає кожен студент цього не менш відомого закладу освіти та науки. Вже декілька десятків років про нього згадують усі випускники і з жахом говорять першокурсники. Але всьому настає кінець, студентам набридло мовчати...

 • «Добрий день, шановна газето! Ми, батьки учнів школи-коледжу № 29, звертаємося до вас з проханням надрукувати нашого листа. Справа в тому, що ми втомилися без кінця здавати кошти.

 • До редакції звернулась вінничанка Валентина Архипова. Її син Влад купив джинси за 159 гривень в одному з магазинів, котрі торгують джинсами.

 • «Мартовские кошки». Ось як можна назвати дівчат-старшокласниць з настанням весни. Гормони, які в цей період переповнюють підлітків, у кращої половини людства проявляються досить негативно.

 • 14-річний Толик в інвалідному візку жебракував у районі вокзалу. Вперше я його побачила саме там. Люди кидали йому гроші, а він, радіючи, дякував та посміхався, іноді жартував, розмовляв з перехожими. Мені стало цікаво, як цей хлопчик потрапив у інвалідний візок і що з ним трапилося, тому я почала приходити туди кожен день, давала йому гроші, приносила їжу. Так ми потоваришували. І одного разу він мені таки розповів свою історію.

 • - У мене багато хрещеників. Але до Діани я завжди ставилась якось по-особливому, — розповідає Раїса Іванівна. — На моїх очах з маленької дівчинки виросла красива молода жінка. На жаль, батьки не можуть забезпечити їй безхмарного майбутнього. Знаючи, що Діана любить стильно вдягатись, наша сім’я дарувала їй на свята то кофтинку, то спідничку. Та втілити в реальність всі мрії дівчини були безсилі. Одного разу, проходячи з Діанкою біля магазину з дорогим одягом, побачила, як її очі на хвилинку загорілися. Відійшовши від вітрини кілька кроків, дівчина раптово стала мовчазна та знервована. Я помітила на її обличчі сльози. За тиждень після цього пізно вночі на мій домашній телефон зателефонувала Діана. Вона благала про допомогу...

 • Директор однієї з сільських шкіл Вінницької області у 1993 році успадкував від свого батька будинок, який розташований прямо напроти керованої ним школи. Дотепник одразу збагнув: якщо приєднатись до електропостачання навчального закладу, можна зекономити на використанні світла.

 • Нещодавно керівництво громадського конгресу «Сталість» запропонувало голові Ладижина ідею створення консультативного пункту для споживачів ін'єкційних наркотиків. Пропозиція виявилась цікавою, адже на території селища міського типу високий рівень вживання наркотиків. На сьогодні офіційно зареєстровано 69 ВІЛ-позитивних. Серед них у 18-ти кінцева стадія хвороби.

 • – Усі записують свої дані — прізвище, ім’я, по батькові і номер квадратика, який замальовували, — розповідає автор ідеї, вінницький художник Володимир Заєць. — У Києві під час революції мене навіть арештували за ці записи, бо вирішили, що я агент Януковича і за цими даними потім розшукуватимуть людей.

 • Блакитнішає небо... Прийшла весна, а разом з нею — гарний настрій, ніжна посмішка... і, звичайно, закоханість!

 • Вінницький дитячий хор виконав три пісні — на слова Шевченка «По діброві вітер віє» та 1 і 132 псалми Давида у перекладі Кобзаря. Вручаючи грамоту колективу, народна артистка України Л.Кадирова зізналась, що вперше чує такий спів.

 • Із листа: «Вироком суду мого сина засуджено до штрафу в розмірі 850 гривень. Однак він не може сплатити штраф, оскільки не працює — неможливо знайти роботу. Як бути?»

 • Незвичайна телефонна послуга з’явилась у Москві. Російські дівчата, які ніяк не можуть відчепитись від надто нахабного прихильника, замість свого домашнього номера дають особливий. Хлопець, телефонуючи туди, чує: «Вас вітає московська служба відмови. Людина, яка дала вам цей номер телефону, не хоче з вами зустрічатись. До побачення».

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть