"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
ІНОЗЕМЕЦЬ-ЖЕНИХ РОЗІСЛАВ РІДНИМ КАРІНИ ПОРНОГРАФІЧНИЙ ЖУРНАЛ З ЇЇ ФОТО. Помстився за її жадібність?

№9 вiд 20 квітня 2005 р.

 • Нам вдалось відшукати вінничанку, якій так оригінально, на 9-му поверсі будинку, освідчився хлопець у коханні. Юля каже, що колись вона його дуже кохала, але він не відповідав взаємністю. А що ж тепер?..


 • «Шановна редакціє газети «33-й канал»! Дуже б хотілося, щоб цього листа прочитав наш Президент, бо це біль і крик душі. Я мати трьох дітей. Старші дочка та син закінчили один з технікумів Немирівського району і заочно вищі навчальні заклади. Менша донечка ще навчається у школі, але скоро їй також вступати далі. Чоловік помер, коли ще діти були маленькими.

 • «Таким досить несподіваним закидом зустрів викладач черговий жарт нашого класу. Мабуть, ніхто не стане сперечатись, що він аж ніяк не підходить на традиційні, на кшталт «Молодь — наше майбутнє», «Діти — надія нації».

 • Тривалий час на Вінниччині промишляла банда, яка нарекла себе «Маски-шоу». Хлопці носили чорні в'язані шапочки, які при виконанні злочинів розмотували — і звичайний головний убір перетворювався на маску. Жертвами ставали як перехожі, так і власники добротних квартир. На сьогодні правоохоронці встановили більше 10-ти злочинних епізодів. Та з них найжахливішим стало вбивство молодого чоловіка.

 • «Весна — чудова пора. Люди йдуть хто куди у справах. У кожного свої клопоти, та ніхто і не замислюється про проблеми навколишнього середовища. Багато з нас думають, те, що коїться поза межами його оселі, не буде стосуватись його. У світі море проблем, але я вважаю, що найголовнішими є природні катаклізми.

 • – У п’ятницю, 11 лютого, коли я повернулась з базару, — розповідає мама Олени, — донька сказала, що не дуже добре себе почуває та попросила термометр. Температура була високою — 41 градус. Тоді саме по місту гуляв грип, тому ми вирішили не викликати лікаря, а перечекати ніч та прослідкувати за станом Лени. Але вночі температура трималась, тому в суботу вранці я зателефонувала у лікарню, аби викликати лікаря. У відповідь на прохання я почула, що лікарня працює до 12 години дня, тому лікар не прийде.

 • «18 березня цього року Вінницький районний центр соціальних служб для молоді проводив зустріч-конкурс з дітьми-інвалідами нашого району під назвою програми «Повір у себе».

 • «Включая телевизор и слушая восторженные отзывы наших сограждан, мы вздыхаем: «Опять «Бригада»!» И, действительно, многие фразы, многочисленные трансляции и реклами мы уже знаем наизусть. Да что им, показывать нечего? — удивляемся мы.

 • «Ще з 12 років я почала ходити на дискотеки. Себе вважаю не дуже привабливою, але з 12 років у мене було багато хлопців. Кожного хлопця я вважала своїм коханням, але проходив час, і розуміла, що це не так, і розривала стосунки. Вони довго не могли мене забути і часто приходили до мене, щоб помиритися, але все було марно.

 • Телефон довіри. Тоненький дівчачий голос почав розповідати свою історію. Запропонувала прийти у редакцію. Відмовилась, каже, що соромно, наче проста історія. Потрібна просто порада. Прочитайте, може, знайдеться щось із власного досвіду, щоб допомогти Оксані.

 • «Привет, дорогая «молодежка». Никогда раньше не решался тебе написать. Мне 23, друзья зовут меня Саня. Я из тех, кого называют «золотой молодежью». Моя история ужасная и горькая, но все же я живу надеждой, что кто-то мне что-то сможет посоветовать.

 • – Ну, що, ви вже познайомились? — запитала одна дівчина другу.

 • «Андрій був завидним холостяком: надзвичайно красивий, виховувався у гарній сім’ї, закінчував інститут та працював на престижній роботі. Сотні дівчат хотіли мати собі такого чоловіка. Але він чомусь зустрічався саме із Катею, яка, до речі, все тримала у своїх руках: познайомила Андрія із своїми батьками, приїжджала до нього додому, аби приготувати вечерю, з власної ініціативи познайомилась із батьками Андрія. Вона навіть купувала йому речі. Після півроку їхніх зустрічей Катя вирішила, що треба робити більш рішучі кроки. А тут ще й подругу зустріла, з якою посперечалась.

 • У кожному товаристві, колективі, класі є люди, які не схожі на інших. Люди, які дивують поведінкою, манерами, звичками, зовнішністю. Деяких такі «білі ворони» дратують, а деяких, навпаки, зацікавлюють своєю нестандартністю та несхожістю на інших.


 • Нещодавно Сергійко зайшов до Василя додому. Теплого весняного дня товариші трішки «поганялися» машинками і вирішили піти розбити вороняче гніздо...


 • На ці скарги будуть готувати офіційні звернення до управління з боротьби із економічними злочинами у Вінницькій області, обласної прокуратури, СБУ України з вимогою провести розслідування за фактами хабарництва та корупції.

 • «Прийняти правильне рішення, куди вступати, досить важко. Адже від цього залежить наше майбутнє. Нам доводиться обирати, з чим саме пов’язати своє життя. Яка професія є моїм призначенням?

 • Днями у Вінницькому навчально-виробничому міжшкільному центрі проводився День відкритих дверей. Пропустити чудову нагоду познайомитися з юними швачками, художниками, кулінарами, автомобілістами кореспонденти «МіГу» просто не змогли. Враження – супер!

 • «Як гарний врожай не зростає на каменистому ґрунті, так і діти в атмосфері зневаги та принижень виростають лютими та мстивими.

 • «Хочу розповісти про учнів моєї рідної 8-ої школи, які намагаються не залишати поза своєю увагою людей, обділених долею, адже саме їм не вистачає справжньої доброти та уваги.

 • У січні ми писали про вбивство 20-річного хлопця, студента будівельного технікуму, у статті «Вони кидали на сірниках, хто розріже вбитому ... живіт. А потім викинули тіло у кар’єр».

 • Ми попросили Вадима та Валентина Павловських поділитись, як їм, двом братам-близнюкам, часто доводиться розігрувати народ. Хлопці кажуть, що батьки запросто розрізняють їх по голосу.

 • У День сміху завершився міський турнір наймолодших боксерів — хлопців 1993-1996 р.н. Настільки юний вік не перешкодив дітям показати не тільки боксерську техніку, але й «пожартувати» на рингу.

 • З ініціативою створення у Яришівській ЗОШ І-ІІ ступенів секції з важкої атлетики виступив молодий учитель Олександр Видавський. «А хіба ми гірші за міські школи?» — резюмував. Ідею підтримав директор школи Юрій Кривенький. І у рекордні строки обладнали необхідними спортивними снарядами зал для тренувань, зробили ремонт.

 • «Скажіть, що робити? Я, матір, рідну дочку прокляла... - плакав у трубку телефону „Довіри» жіночий голос. - А що залишалося?.. А тепер ось не можу знайти її». І розповіла жінка свою історію.

 • «Лист моєму улюбленому казковому персонажу»... Під такою назвою Всесвітній поштовий союз оголосив міжнародний конкурс епістолярних творів у зв’язку з відзначенням світовою спільнотою у 2005 році 200-річного ювілею від дня народження Ганса-Крістіана Андерсена. Регіональне змагання вже відбулося. А тому з приємністю повідомляємо, що перше місце в області по праву виборола 11-річна Світланка Драпак з с.Верхівка, котра адресувала свого листа Дюймовочці. Звертаючись до казкової героїні, дівчинка каже, що хоче відшукати іншу квіточку, ту, що росте тільки у казці. «Я хочу розповісти тобі, маленька красуне, про свою заповітну мрію. Про це я нікому не розказую, навіть мамі. Хочу потрапити в казку і знайти там цілюще зілля або дивовижну квіточку, щоб вилікувати сестричку Іринку, яка вже багато років не піднімається з ліжка. Я вірю, що мені допоможуть добрі феї і чарівники... Тоді ми разом з нею будемо бігати зеленою травичкою, доганяти різнобарвних метеликів, милуватися сріблястими хмаринками і загадковою веселкою...»

 • Недарма Вінниця вважається центром українського боксу. Підтвердженням цьому є те, що наш земляк Максим Третяк вкотре довів свій високий професіоналізм та майстерність. Нещодавно у Луцьку пройшов чемпіонат боксерів-аматорів. За звання найсильніших з 23-х регіонів нашої держави боролося 170 молодих спортсменів. У ваговій категорії до 54 кілограмів перше місце посів Максим. Та додому хлопець повертався не лише із золотою медаллю. Судді одноголосно визнали його найкращим боксером турніру.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть