"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
"МОЁ ПРОШЛОЕ - ПОИСК НЕСУЩЕСТВУЮЩЕГО. «Тысячи таких, как ты, испытывают адские муки от злоупотребления наркотиками лишь потому, что не знали всей правды о нарковеществах..."

№13 вiд 15 червня 2005 р.

 • «Привіт, «Молодіжко» і шановна Лідіє Петрівно — авторко статті, надрукованої у номері за 18 травня 2005 року. Я прочитала вашу замітку і була теж дуже вражена. Тому хочу поділитись своїми роздумами з приводу написаного.


 • «Тысячи таких, как ты, испытывают адские муки от злоупотребления наркотиками лишь потому, что не знали всей правды о нарковеществах. Я не был исключением. Алкоголь начал употреблять в 11 лет «за компанию». В 13 лет увлёкся курением марихуаны, не имея абсолютно никакого представления, насколько серьёзно это увлечение повлияет на моё будущее.

 • Три роки тому у с. Мартинівка Барського району сталась прикра історія. До одного з жителів села в гості приїхали друзі — двоє хлопців, з якими Сашко разом служив у армії.

 • Прекрасна, чарівна, мелодійна — саме такими ласкавими словами описують нашу рідну українську мову поети. З дитинства читаючи книжки та різні твори, нам прищеплюють любов до неї. Та згодом, коли ми підростаємо, починаємо нехтувати нею і забуваємо про її багатогранність і неповторність. Але чому так, адже мова — це найважливіша цінність кожної держави та народу. Зараз молодь вважає українську мову немодною та безглуздою, а російську — сучасною. Як з такими поглядами мова нашого народу буде передаватися із покоління до покоління? Нещодавно, їдучи у трамваї, я почула розмову двох вісімнадцятирічних дівчат...

 • Розпрощавшись зі своїми однокласниками, з якими відпочивав у парку, хлопець вирішив пройтись додому пішки. Прямував з парку додому. Всі подальші події розгортались серед білого дня, приблизно о 15-й годині, на очах у багатьох перехожих, які начебто не зрозуміли, в чому справа.

 • Вже кілька тижнів підряд не втомлюються чекати на справедливість батьки вбитих дітей. До них приєднуються інші батьки. На перехожих з фотокарток, принесених ними, дивляться зовсім юні обличчя. Найменшенькому із загиблих – 6 років.

 • Нещасний випадок на воді забрав життя старшокласника Вінницької школи №4 перед самим святом останнього дзвінка.

 • На площі Театральній пройшла акція «Дайте їм вчитися!». Вінницькі студенти, члени Всеукраїнської молодіжної організації «Національний альянс» та «Пора!» (чорна) висловили свою підтримку білоруським студентам. Вони роздавали листівки з написом «Молодь бажає навчатись!» та розіграли своєрідну сценку – вінничани сиділи на площі та вигукували: «Дайте білоруським студентам навчатись!», «Луку на муку!». Цим вони показали, що, на відміну від більшості білоруських громадян, не бояться висловити свою думку та захищати свої інтереси.

 • Єдиному у Томашполі світлофору, який обійшовся місцевому бюджету у 12 тисяч гривень, — трохи більше місяця. Встановили його на регульованому перехресті у центрі містечка біля школи та лікарні. Місцеві «даішники» вважають, що «новинка» дисциплінуватиме водіїв, адже світлофор з кнопкою перебуває під контролем школярів.

 • «Добридень, шановна редакціє «Молодіжки»! Прочитали статтю про студентів-арабів, яка нас дуже вразила, і вирішили вам написати. Ми розуміємо, що вам важко, адже у нас зовсім інші культура, традиції і, перш за все, релігія.

 • «Привіт, «Молодіжко»! Прочитавши у минулому номері статтю «Іноземець для вас — це «баксо-копилка». Чому українці не люблять арабів?», вирішила спробувати відповісти на запитання, які так хвилюють наших іноземних студентів.

 • «Неужели вам не надоело бегать за парнями? Говорят: «Парень стесняется, подойди к нему первая, и все будет супер». И к чему это приводит? Каждый раз после этого мечтаешь побыстрее забыть тот день или испариться, провалиться сквозь землю, улететь и больше никогда не видеть своего экс-возлюбленного.

 • «Виставивши чергового кавалера за двері, за ходом справи пригадавши його родичів, я засумувала. Виходило, що мені так і доведеться жити без сильного плеча та у ролі «хлопця з нашого двору». Хочеться відчути себе дівчиною.

 • Таки недаремно в дитинстві батьки нам кажуть, щоб ми не були занадто емоційними. Якби не та безглузда витівка, то Віра зараз була б живою, а її мати Єва Максимівна — здоровою.

 • Кілька років тому на околицю Старого міста переїхала багатодітна сім’я. І нічим би вона не відрізнялась від інших, якби не одна особливість. Методи, якими батьки виховували своїх дітей, шокували оточуючих. Замість теплих пелюшок новонароджених починали загартовувати холодом. Коли вони підростали, малюкам дозволялося гратися ножицями, цвяхами та молотками...

 • Сашу Пилипенко, яка щойно закінчила 5-й клас, у Голендрівській ЗОШ Калинівського району по праву називають «золотим пером». Адже дівчинка сама (!) випускає шкільну стінгазету.

 • «Сенсація!!! Безкоштовна лікарня!!!» і «Немає ходу за паркан нашого життя Безробіттю, Бідності, П’янству, Наркоманії!» — так написали на своїх малюнках п’ятикласники Юля Маркуш з Селища Літинського району і Ярослав Пастух з Уладівки, переможці I туру обласного конкурсу малюнків «Держава моєї мрії». Його, як і II тур Всеукраїнського конкурсу щоденників «Добрі справи», проводила Вінницька обласна організація ВО «Держава».

 • «Як тільки прочитала статтю «Заробити на навчання я вирішила своїм тілом...», я мало не збожеволіла.

 • …8-річний Славко, мабуть, ще не усвідомлює усього трагізму своєї ситуації. Усі ці суди, сварки рідних, перевірки опікунської ради… Як і кожна дитина, він хотів би жити з мамою й татком. Мама розповідала б йому казки, а тато навчив би їздити на мотоциклі. Але життя таке складне…

 • «Шановна редакціє «33-го каналу», звертаються до Вас лідери студентського самоврядування та профкому студентів Вінницького національного технічного університету стосовно заяви вінницької «Пори!» і вручення 5-ти грамот «фарбованим лисам»…

 • Замурзане маля, якому на вигляд було не більше 2-х років, гралося в калюжі під розпеченим сонцем у дворі по вулиці Келецькій. Нікому з дорослих людей не було ніякого діла до маленького пілігрима, який опинився сам у великому місті.

 • Комусь вже, напевно, набридло дивитися на стандартні конкурси краси, де довгоногі красуні ходять собі по подіуму. У більшості жінок це викликає просто заздрість та думки: «А в неї все одно ноги криві, а хода!..» А чоловіків краще не чіпати під час традиційного виходу у купальниках.

 • Перш за все, ми дякуємо всім тим, хто відгукнувся і взяв участь у нашому конкурсі. Проте вас могло бути й більше. Чого-чого, а розуму свого соромитись не варто. Тим більше, що питання в нашій грі рідко будуть опиратися на глибокі знання, бо неможливо знати все. А от здогадатись можна. Саме на здогадку розраховані всі запитання в іграх «Кота Баюна». Адже багато хто, дізнавшись відповідь, скрикне: «Та я ж це знав!» Отже, правильні відповіді першого туру...

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть